Biuro ochrony Merkury

Gdynia

Opinie o Biuro ochrony Merkury

aleks

jak długo pracowałeś @kali?? Zadowolony byłeś z grafika i wynagrodzenia , ja jestem w podobnej sytuacji i pomyślałem o tej firmie

rezus

Kochani omijajcie te firme szerokim lukiem. Pracowalem z nimi 3lata i dzieki panu [usunięte przez moderatora]. mam klopoty ze skarbowka. Jedno szczescie US nie chce odemnie kasy ale musialem pisac ponad 40 odwolan i wyjasnien. Jednym slowem oszukano nas na kozysc jego przydupasow. Pozdrawiam

andrzej

czlowieku trzymaj sie zdala od tej firmy

lysy

zakład pracy chronionej a do tego pracownicy bez uprawnień, kasa poniżej krytyki a co do kierownictwa , to sami sprawdźcie, jak zachowują się na imprezach, parodia, kasa z ogromnym 3 miesięcznym opóźnieniem

Marek

Ta firma ochrony Merkury z Gdyni to jakis zart,ten [usunięte przez moderatora] wlasciciel to zwykly oszust mialem kiedys u niego umowe o prace i zmienil mi na akwizytatora u jego zony,nie daje podwyzek nie polecam tej firmy jako pracy lub ochrony mienia.

Zostaw opinię o Biuro ochrony Merkury - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro ochrony Merkury