Opinie o DOE Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DOE Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DOE Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOE Sp. z o.o. w Gdynia

Konsument Tlenu

Praca jako monter w tej firmie jest interesująca i pozwala na zdobycie wielu umiejętności, bardzo fajna ekipa i ludzie, jednak niestety doświadczenia z szefem są negatywne, gdyż jest niesłowny i niekompetentny. przejawia zachowania dyskryminacyjne i wykazuje brak szacunku wobec ludzi. Zostałem zwolniony po dwóch miesiącach pracy, ponieważ rzekomo firma słabo prosperuje i brakuje pracy oraz projektów. Jednak moje doświadczenia sugerują, że decyzja ta była motywowana nie sytuacją finansową firmy, ale niekompetencją i niestabilnością zarządzania.

Taki jeden

Podczas rozmowy rekrutacyjnej dopytywany byłem o sprawy prywatne.Kiedy zwróciłem uwagę że jest to moja osobista sprawa, usłyszałem cyt. Mów! No niech Pan powie! No no mów. Mimo mojego dużego doświadczenia w branży otrzymałem propozycje pracy za najniższa krajowa. To jest firma która podobno szuka fachowców. Dodam ,że kilkanaście razy oznajmiono mi,że będą mi patrzeć na ręce i przyglądać mi się na okrągło. Czy to się nazywa nieufność?

Inżynier

Ale to już nie mój problem czy ty w to wierzysz czy nie. Napisałam szczerze moje odczucia z pracy w tej firmy i z tym szefem, ponieważ jest to widoczne dla wszystkich. Ja już do Polski nigdy nie wrócę, więc nie miałabym po co wypisać „bajki”.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z DOE Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ok Nowy wpis

Większość zwalnia się sama z powodu nie wypłacania premii która stanowi duża cześć wynagrodzenia

Konsument Tlenu Nowy wpis

Taki jeden

Inżynier
@Taki jeden

Oh pewnie byłeś na rozmowie u Pana Leonarda, on tak zawsze. Pracowałam 3 lata w DOE i bardzo dobrze to wspominam, Pan Leonard jest specyficzny i mało kto go rozumie, ale ja zaczynałam pracę jako studentka i mu dożo zawdzięczam, to chyba najlepszy nauczyciel jakiego miałam i naprawdę potrafił mnie zmotywować i to nie tylko do pracy dla firmy, ale też do dokończenia studiów. Ja stawki na początek też nie miałam wysokiej, ale szybko wzrosła plus dużo można było wypracować premią. Gdybym nie zakochała się w Berlinie i nie wyjechała, pewnie nadal bym dla nich pracowała. Czasem aż łezka się w oku zakręci jak wspominam czas w DOE. ????

Inżynier Nowy wpis

Czy zdarzają się nadgodziny w DOE Sp. z o.o.?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DOE Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Katarzyna

Rekrutacja jak do Nasa za najniższa krajowa. Zostałam nawet zapytana czy mam dzieci i męża, ile maja lat itp. Widać ze nie maja pojęcia o profesjonalnej rekrutacji.

Hanna
@Katarzyna

No to faktycznie pytania trochę nie na miejscu. A jakie warunki finansowe zostały Ci zaproponowane?

kasieńka
@Katarzyna

startowałaś na stanowisko asystentki biura ? widziałam ogłoszenie o prace, wysłałam CV....

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w DOE Sp. z o.o.?

Inventor

Ja miałam zadanie do wykonania w domu i przesłania. Za wykonaną pracę dostałam wynagrodzenie. Pracę również. To było jakoś 4 lata temu. Pozdrawiam

Daniel

Może mi ktoś podpowie czy aktualnie firma rekrutuje i jakie są szanse na pracę?

Lol
@Daniel

Polecam aplikować przez stronę firmy

Czy DOE Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Na przeciwko

Nie

Stefan

Idz, pracuj wykształceni inżynierowie a syn nie wie w którą stronę nakrętkę odkręcać ale inżynier. skandaliczna firma

Stefan

Ja jeszcze napiszę piękny list do tych norweskich kontrahentów tej firmy czy oni są zadowoleni z tego gdzie i w jaki sposób nie wpływający na jakość ich narzędzi powstają, są produkowane ich narzędzia. I czy są zachwyceni tym że firma DOE produkuje ich narzędzia w firmie w której ludzie nie otrzymują wynagrodzenia i są wymieniani co na pewno poprawia jakość ich produktu do pracy.

Stefan

Dajcie spokój z tą firmą, produkują te filtry w firmie której pracownicy są bardzo słabo wynagradzani a wielu zostało oszukanych. Wieloletni pracownik domagał się jakiś chociaż przywilejów czy szacunku to został potraktowany jak dziecko i musiał odejść, po tylu latach pracy, nie miał wyjścia.

Czarek

Mnie interesuje praca w firmie ale mało informacji można znaleźć na forum, szkoda.

piotrek

Szukają konstruktorów do pracy. Ktoś ma jakieś świeże informacje jak warunki, płaca itp?

K
@piotrek

W ogłoszeniu podają widełki od 4 do 6 brutto, czyli od ~2800 i maksymalnie do ~4200 na rękę.

K
@piotrek

Poza płacą oferują jeszcze benefit: "pełne zabezpieczenie ZUS, praca zgodnie z przepisami BHP" Opłacany jest obowiązkowy ZUS, to zawsze coś.

KOT

Mały update, banery wciąż wiszą na płocie a chętnych do pracy nie ma, teraz o ile się nie mylę szukają księgowej. No chyba że mają aż tak duże wymagania.

Sebastian

Wejdź na ich stronę (www.doe.pl) w zakładkę contact->jobs. Obecnie rekrutacja jest otwarta i szukają pracowników. Z resztą na płocie mają banner z informacją, że szukają ludzi. Z tego co słyszałem to warunki są świetne (nowe biuro) i oferują na prawdę dobre warunki pracy (prowizja od sprzedaży).

KOT
@Sebastian

Skąd to wiesz? Znasz kogoś kto tam pracuje lub pracował? W tej chwili szukają magazyniera i handlowca z językiem angielskim. Baner u nich na płocie wisi chyba od roku więc wątpię żeby było tak kolorowo.

admin

Wiesz coś na temat pracy i warunków zatrudnienia w firmie DOE Sp. z o.o.? Jak można się do nich dostać? Czekamy na opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o DOE Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w DOE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DOE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

DOE Sp. z o.o.