Opinie o DOE Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy DOE Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DOE Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOE Sp. z o.o. w Gdynia

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy DOE Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Daniel Nowy wpis

Może mi ktoś podpowie czy aktualnie firma rekrutuje i jakie są szanse na pracę?

Lol Nowy wpis
@Daniel

Polecam aplikować przez stronę firmy

Czy DOE Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Na przeciwko Nowy wpis
@Pytanie

Nie

Stefan

Idz, pracuj wykształceni inżynierowie a syn nie wie w którą stronę nakrętkę odkręcać ale inżynier. skandaliczna firma

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stefan

Ja jeszcze napiszę piękny list do tych norweskich kontrahentów tej firmy czy oni są zadowoleni z tego gdzie i w jaki sposób nie wpływający na jakość ich narzędzi powstają, są produkowane ich narzędzia. I czy są zachwyceni tym że firma DOE produkuje ich narzędzia w firmie w której ludzie nie otrzymują wynagrodzenia i są wymieniani co na pewno poprawia jakość ich produktu do pracy.

Stefan

Dajcie spokój z tą firmą, produkują te filtry w firmie której pracownicy są bardzo słabo wynagradzani a wielu zostało oszukanych. Wieloletni pracownik domagał się jakiś chociaż przywilejów czy szacunku to został potraktowany jak dziecko i musiał odejść, po tylu latach pracy, nie miał wyjścia.

Czarek

Mnie interesuje praca w firmie ale mało informacji można znaleźć na forum, szkoda.

piotrek

Szukają konstruktorów do pracy. Ktoś ma jakieś świeże informacje jak warunki, płaca itp?

K
@piotrek

W ogłoszeniu podają widełki od 4 do 6 brutto, czyli od ~2800 i maksymalnie do ~4200 na rękę.

K
@piotrek

Poza płacą oferują jeszcze benefit: "pełne zabezpieczenie ZUS, praca zgodnie z przepisami BHP" Opłacany jest obowiązkowy ZUS, to zawsze coś.

Czy ktoś z Was dysponuje newsami o DOE Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

KOT

Mały update, banery wciąż wiszą na płocie a chętnych do pracy nie ma, teraz o ile się nie mylę szukają księgowej. No chyba że mają aż tak duże wymagania.

Sebastian

Wejdź na ich stronę (www.doe.pl) w zakładkę contact->jobs. Obecnie rekrutacja jest otwarta i szukają pracowników. Z resztą na płocie mają banner z informacją, że szukają ludzi. Z tego co słyszałem to warunki są świetne (nowe biuro) i oferują na prawdę dobre warunki pracy (prowizja od sprzedaży).

KOT
@Sebastian

Skąd to wiesz? Znasz kogoś kto tam pracuje lub pracował? W tej chwili szukają magazyniera i handlowca z językiem angielskim. Baner u nich na płocie wisi chyba od roku więc wątpię żeby było tak kolorowo.

Wiesz coś na temat pracy i warunków zatrudnienia w firmie DOE Sp. z o.o.? Jak można się do nich dostać? Czekamy na opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o DOE Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DOE Sp. z o.o.