DOE Sp. z o.o.

Gdynia

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 3 ocen.

DOE Sp. z o.o.
4 3 6 1

Opinie o DOE Sp. z o.o.

Administrator

Czy ktoś z Was dysponuje newsami o DOE Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

KOT

Mały update, banery wciąż wiszą na płocie a chętnych do pracy nie ma, teraz o ile się nie mylę szukają księgowej. No chyba że mają aż tak duże wymagania.

Sebastian

Wejdź na ich stronę (www.doe.pl) w zakładkę contact->jobs. Obecnie rekrutacja jest otwarta i szukają pracowników. Z resztą na płocie mają banner z informacją, że szukają ludzi. Z tego co słyszałem to warunki są świetne (nowe biuro) i oferują na prawdę dobre warunki pracy (prowizja od sprzedaży).

KOT
@Sebastian 05.08.2016 19:38

Skąd to wiesz? Znasz kogoś kto tam pracuje lub pracował? W tej chwili szukają magazyniera i handlowca z językiem angielskim. Baner u nich na płocie wisi chyba od roku więc wątpię żeby było tak kolorowo.

admin

Wiesz coś na temat pracy i warunków zatrudnienia w firmie DOE Sp. z o.o.? Jak można się do nich dostać? Czekamy na opinie.

Zostaw opinię o DOE Sp. z o.o. - Gdynia

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOE Sp. z o.o.