Opinie o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Exact Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exact Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

A

Pracowników jest więcej niż pracy. Częściej dostaje się wolne niż pracuje. Gdzie byłem zapewniany, że jest ciągłość i nie na przestoju. Jeśli już coś do robienia się znajdzie najczęściej nie ma to nic wspólnego z kontrolą jakości... Nie rozumiem, wiec po co te całe testy rekrutacyjne. Śmiech na sali. Marna płaca, marna praca. Nie polecam nikomu, nie marnujcie czasu, chyba że chcecie sobie dorobić dzień/ dwa dni w tygodniu.

Werson

Na początku poczatki były bardzo trudne i nie do wytrzymania. Wszystko drżało obok mnie i wszędzie. Ludzie zaczęli gadać jakieś kocopoły o wogole braku jakiego kolwiek porozumienia. Aż wtedy przyszedł moment kiedy obok mnie przeszli ludzie ktorze pchali wózek... na końcu tylko spojrzeli na moją głowę i odrazu chodziło o te 25minut...

Franciszek
@Werson

Kilkukrotnie czytałem Twoją wypowiedź, jednak kompletnie jej nie rozumiem. Czy ma ona jakikolwiek związek z pracą w firmie Exact Systems?

palec bozy

w inalfie i tak jest najepsza (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora) kazda na kazda donosi i kabluje a (usunięte przez administratora) patrzy jak p.ipa

Była pracownica

Okropna firma. Zero profesjonalizmu, podejście do pracownika jak do (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Fałszywość przełożonych nie do opisania. Pracowałam krótko, ale żałuję czasu spędzonego z tą firmą. Nie wiem jak jest w innych miastach i zakładach ale na szyberdachach we Wrzesni jest tragedia. Nie polecam

MONETA
@Była pracownica

Niestety to jest prawda śmieszne jest to że jeszcze nikt nie zrobił z,, Panią(usunięte przez administratora), porządku????????????. No ale jak to się mówi kto mieczem wojuje od miecza ginie jeśli nie w pracy to w życiu prywatnym.! Jeśli ona umie mieszać się do kogo życia prywatnego to ktoś namieszać może u niej ????????Niby lubi zajętych chłopców..

Tak
@MONETA

Święta racja, nawet po porodzie od razu wróciła do pracy... dlaczego ? Bo doskonale zdaje sobie sprawę, że każdy kto przyszedłby na jej miejsce mógłby dotrzeć do jej przekrętów i niekompetencji

Kontroler jakości

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bmnienxhrna

Totalny brak szacunku koordynatora, totalna zlewka. Śmiech na sali

Edyta
@Bmnienxhrna

Jesteś już kolejną osobą, która pisze tu o braku szacunku na linii Koordynator - Pracownik w Exact Systems. Szczerze powiedziawszy zaczęło mnie to już martwić. A czy nie myśleliście, jako pracownicy, żeby zwrócić się z tym problemem bezpośrednio do samego Dyrektora firmy?

Niestety, brak szacunku do człowieka. Atmosfera - chora, liczą się znajomości/przyjaźnie, a nie umiejętności, a fałszywość na wysokim poziomie :) Pensja - fajnie, można się pośmiać, gorzej, gdy trzeba za to żyć. Ogólnie: na start - ok, na dłużej - absolutnie nie.

Waldek kiepski

Totalne dno zero szacunku staralem się o prace w bielsku bialej ogloszenia obiecywaly cuda rozmowa telefoniczna z p (usunięte przez administratora) również bylo pięknie do czasu rozmowy kwaliwikacyjnej z i nna Panią pirania która poprostu ze mnie zakpila muwiac mi ze praca tylko dla kobiet ( i to mlodych) pewnie sobie pomyslicie ze chodzi o agecje towarzyska o tuż nie zwykly zaklad produkcyjny obiecała mi spotkanie z kierownikiem na koniec tygodnia czekam czekam tu nic dzwonie pani muwi mi ze ok wzystko jest pod kontrolą ze zadzwoni w poniedzialek dalej cisza wiec to ja dzwonie noi pomijajac ze pani odebrała za 10 razem pewnie wiedziala kto dzwoni to jesze mnie wysmiala ze pracy nie ma co ja sobie myslalem mimo iz ogloszenie dalej jest na to otrzymalem kilka ironicznych słów i sie rozloaczyla widocznie ta ich "mega atrakcyjna oferta miala tyle chetnych ze mogli sobie wyprzydzac "rece poprostu opadają przestrzegam wszystkich przed ta agencja nie zawracajcie sobie nią glowy ps pozdrawiam Cię (usunięte przez administratora) r z oddzialu w bielsku bialej zycze ci zeby ciebie ktos tak potraktował jak ty potraktowałas mnie nadajesz sie tylko zeby czyścić toi toie w biesczadach pozdrawiam

Karinka
@Waldek kiepski

Ja miałam tak samo... Ta firma to porażka i koordynatora w Bielsku Białej..... Masakra.... Ona nic nie ogarnia odradzam ta firme

Alfons
@Waldek kiepski

To jest porażka a ludzi do pracy nie ma a koordynatora takie coś odwala ja też miałam podobnie ta babka to nie porozumienie....

Karinka

Koordynator z Bielska to jakaś porażka kobieta nic nie ogarnia..... Masakra jakaś... Co za (usunięte przez administratora) Pseudo foremka umowa smieciowa......

Ksenia

Człowiek jedzie na rozmowę do nich mówię że dostał ta prace a tu nagle cisza od tygodnia i okazuje się że pracy nie ma zero szacunku... A ludzi co raz mniej koordynator nie ogarnia ile ludzi do pracy potrzeba to jakiś (usunięte przez administratora) szkoda czasu... Nie polecam

Tgoadfadf

Ile zarabia operator w Łodzi

@Tgoadfadf

Zależy od oferty, najlepiej przyjść do biura rekrutacyjnego i spytać

wasza
@Tgoadfadf

1200-1500 /mało godzin,permanentny brak zleceń/

Administratora najwidoczniej bardzo boli jak wytyka się błędy przełożonych nazywając ich po imieniu. Może zamiast usuwania niewygodnych komentarzy wzięlibyście się za ludzi którzy u Was kierują innymi ludźmi. Wasza firma ma opinie jednej z najgorszych firm które zatrudniają we Wrześni. Podziękujcie koleżance (usunięte przez administratora), za czasów CRS jak kierownikiem był Pan (usunięte przez administratora)ludzi pracowało o wiele więcej i każdy prace sobie chwalił, teraz zadowolone są tylko psiapsiółki pani kierownik które nie muszą trzymać się żadnych zasad i mogą robić co im się tylko podoba

Er

To te (usunięte przez administratora) dalej istnieje? Ludzie szanujcie się....

Taki
@Er

Ta firma narobiła mi tyle problemów że przez nich straciłam zbyt wiele. Nie podpisujcie umowy przed podjęciem pracy !!!!

On

Nie polecam!!!! Nie polecam pracy w Tychach !!!!!!!!!! Nie szanują ludzi. Brak szacunku, porozumienia. To prawda z ukraincami się nie dogadają więc ich omijaja - a Ciebie zniszczą jak robala!

Karma

POWIEM TAK jak wyjdziecie na GoWork opinie CRS o jest to wszystko to samo tylko że zmienili nazwę teraz na ten exact Systems tam macie wszystko ładnie opisane co się dzieje we Wrześni.

aga
@Karma

Żadne zmienili nazwe tylko Exact Systems to osobna firma która przejęła CRS i inne firmy

Karma
@aga

Tylko zmienili nazwę! Warunki te same praca ta sama i ludzie ci sami!!

Zoobowiązana

Witam. Jeśli chodzi o prace na terenie tychow , z całego serca nie polecam. Ból kręgosłupa ,nerwica będzie Twoja codziennością . Koordynatorzy totalnie lekceważą zdanie pracownika . Jeśli spróbujesz wyrazić swoje zdanie zostaniesz zlinczowany . Możliwość rozwoju? Chyba choroby kręgosłupa . Prócz premi na która musisz sobie sam zarobić nie dostaniesz nic więcej . Wypłaty nie są za wysokie no chyba ze , poświecisz dwa weekendy w pracy do dostaniesz 2300 .(usunięte przez administratora)

Ziuta

Nie polecam firmy, jeśli chodzi o Tychy. Praca ciężka za marne pieniądzę, czasami trzeba przejść 12km w ciągu 8h.poza tym jeśli jest na miejscu koordynatorka(usunięte przez administratora) na strefie nie ma czasu na przerwę, człowiek umarłby z głodu, ale trzeba wyrabiać ponad normę,nie liczą się z ludźmi. Brak możliwości rozwoju, a piszą w ofercie takie głupoty.

Aktualność
Świętujemy 15-lecie działalności Exact Systems!
Dajmmercsprint

I jednocześnie życzę powodzenia po tym co zrobiliście z ludźmi w związku z umowami śmieciowymi i całymi "udanymi "zmianami które zaistniały I JEDNOCZEŚNIE ZEBY TO BYL WASZ OSTATNI PROJEKT NA TERENIE NIEMIEC!!!!! PFUUUU

Genowefa

15 lat naginania przepisów o umowach zlecenie i o dzieło, no jest się czym chwalić, naprawdę

Ginter
@Dajmmercsprint

A co z tymi Niemcami nie tak, bo się wybieram?

Dziecinny uszny bełkot

(usunięte przez administratora)mnie to obchodzi

Czort
@Ginter

Wejdź na forum Exact Niemcy, tam masz wszystko pięknie opisane

Dosia

Witam, jak najbardziej polecam firmę!!!!!!!!!! Wszystko gra i buczy! 10/10

Kurbojleros120

Jeżeli chodzi o tą firmę może jest fajne ale niestety , jest mało pracy więc pójdziesz do pracy jednego dnia i 4 dni wolnego nie polecam tą firmę . I Niestety odczymasz marną wypłatę około 900 złoty

Ginter

Dlaczego nie można zapytać na tym forum o konkrety i nie pojawiają się moje komentarze?

maxx
@Ginter

Taka firma to nic innego tylko posrednik który żeruje na tobie i na twojej pensji siedzi jak wesz,jesteś dla nich białym (usunięte przez administratora)na zlecenie umowę ,bez praw do czegokolwiek ,a oni czerpią bezkarnie prowity z twojej ciężkiej pracy.takie firmy to zalegalizowana lichwa na rynku pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exact Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 8 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exact Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exact Systems Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exact Systems Sp. z o.o.