Opinie o Jak Szkło Żogała sp.j. w Goczałkowice-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jak Szkło Żogała sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jak Szkło Żogała sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jak Szkło Żogała sp.j. w Goczałkowice-Zdrój

Docent

Złożyłem zapytanie ofertowe tydzień temu z dokładnym projektem.. Do dzisiaj nie ma odpowiedzi.

Pracownik ...

Co za wsza chodzi albo chodziła koło nas i takie bzdury wypisuje. Robię już u szefa prawie 9 lat i nigdy bym nic nie powiedział na szefostwo są w pożądku . Chce wolne mam . Zaliczkę mam coś pożyczyć nie było problemu i chcesz to zarobisz. Może czasem chaotycznie w pracy ale się nie dziwię szefostwu bo niektórzy chodzą jak na sraczke do roboty .jak ma roboty ustawić .dawno bym ich zwolnił .a z reszta ja bym nie chcial miec tego co oni maja na glowie stresów i problemów i takich pajacy w robocie co tak piszą kolego .ten dziadek serwisant to by cie przeskoczyl 10 razy z tym co umie bo się zna facet .nie przyjęty tak piszesz .otwórz i miej takich pracowników jak Ty życzę powodzenia. Ja nie narzekam szef chyba zadowolony nie pasuje komuś odchodzi a nie robi siary innym my tu robimy

Polak

Hmmm ukierunkowuje nowych jak mają się zachować. A jakie są zależy od liderów jak coś umieją hahaha cóż oni to dno totalne

Koko
@Polak

Opowiadasz :)

G

W piec minut potrafię ogarnąć :p

Operator Maszyn

Przedstawiona oferta pracy informująca o atrakcyjnym wynagrodzeniu jest nieprawdziwa. Pan wielmożny szef szuka ludzi do pracy za przysłowiową miskę ryżu. Biorąc pod uwagę ludzi z doświadczeniem - nie warto marnować czasu bo w Jak Szkło nie zarobicie. Firma dobra dla ludzi zaczynających karierę (za grosze) w celu nabycia doświadczenia, a potem uciekać. Pan wielmożny szef pokazuje swoją wyższość nie proponując przyszłemu pracownikowi nawet usiąść podczas rozmowy. Czułem się jakbym stał przed nauczycielem w szkole. Panie szefie, trochę szacunku dla ludzi. Epoka komunizmu oraz brak pracy już minęły. Ogólnie firma robi dobre wrażenie. Nie polecam ludziom którzy chcą zarobić.

Pytania o doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
K2321

Ok

HD

Żeby zarobki firmy robiły takie samo wrażenie jak siedziba firmy byłoby ok. Zarobki niskie. Totalny chaos w firmie o czym świadczą negatywne komentarze klientów.

Nie polecam burdel zero organizacji o wszystko obwiniaja pracownikow gadaja jedno a drugie robia

Zostaw merytoryczną opinię o Jak Szkło Żogała sp.j. - Goczałkowice-Zdrój

• Jak się pracuje w Jak Szkło Żogała sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Jak Szkło Żogała sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jak Szkło Żogała sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jak Szkło Żogała sp.j.?

Kandydaci do pracy w Jak Szkło Żogała sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jak Szkło Żogała sp.j.
2.8/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Brzozowa 62
    43-230 Goczałkowice-Zdrój