Opinie o A.U.B VAN BERGEN w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie A.U.B VAN BERGEN. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A.U.B VAN BERGEN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.U.B VAN BERGEN w Koszalin

To szwagier (Sebastian) był prawdziwym szefem na huubie mimo że nie miał kontraktu ale był świetny w tym lepszego nie było szwagier był najlepszym od huuba ale ładnie chłopaka załatwili z zazdrości bali się że to on przejął sam cała inicjatywę bo większość tam się do niczego nie nadaje taka jest prawda przecież jak się dowiedzieli na co go stać i że ludzie są po jego stronie to od razu go załatwili i biuro i Huuba aż mi go szkoda było. Nikt mu nawet nie podziękował tylko go zaatakowali i jeszcze od niego biuro pieniądze wyudzilo by go przestraszyć i żeby mu usta zamknąć bo jako jedyny otwierał w tym temacie usta swoje i jako jedyny się stawiał w pracy i jako jedyny bronił nas przed nimi. Wiadomo czemu go załatwili bo się go bali po prostu to co on tam wyrabial to było coś Szwagier był prawdziwym szefem na huubie to jest prawda akurat

@Anonim

To nie są ludzie to są Pasożyty społeczne takich nikt nie szanuje skoro wyudzili od tego chłopaka cokolwiek to niech pamiętają że To do nich wróci tacy ludzie to sumienia nie mają u mnie w firmie też są za nim i też o nim słyszeli już. Oby wiedział że my też stoimy po jego stronie

Natalia

O szwagrze to wszyscy słyszeli bardzo dobrze zrobił że się wstawił za nami na tej po żal się Boże hubie też pracowałam na hubie i jest masakra a dla tego słynnego szwagra wielki szacunek o nim to głośno było i jest do tej pory każdy go podziwia za to ile dobrego zrobił dla ludzi bezinteresownie bo nie oszukujmy się ani innych ludzi na hubie pracują osoby psychiczne

Ta firma jest najgorsz co może być każdy z tej firmy ucieka

Dominika

@Klepsydra, dziękujemy za Twoją opinie w temacie firmy A.U.B VAN BERGEN, może przedstawisz nam jak oceniasz poziom płacy w tej agencji pośrednictwa pracy? Po przepracowanych kilku miesiącach można było liczyć na lepszą stawkę? Wynagrodzenie otrzymywało się zawsze na początku miesiąca, do 10 dnia każdego miesiąca? Zachęcam Cię do drugiego komentarza w tym wątku. @1998, proszę Cię o przestrzeganie regulaminu serwisu gowork, komentarze wulgarne są niedopuszczalne na forum! Każdy wpis wulgarny i obraźliwy będzie usunięty przez administratora.

@Dominika

To dlaczego mój został usunięty??? Poprzedni komentarz na temat huby

@Gość

Szwagier to jest mistrz normalnie hahaha ładnie z nimi poleciał jako jedyny facet stanął w naszej obronie i nam pomagał pracowałam z nim i było (usunięte przez administratora) nie ma takiego drugiego człowieka jak on z nim praca to sama przyjemność

Czy po rozmowie w A.U.B VAN BERGEN rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.

Witam, nie polecam agencji AUB z tego względu, że pracujesz tam tylko na samo utrzymanie, życie, opłata za ubezpieczenie i hotel. Mieliśmy mieszkać w domkach po 8 osób, a mieszkaliśmy na hotelu ta agencja oferuje taki (usunięte przez administratora). Dopiero co stamtąd wróciłem przez mój pobyt tam przewineło się tam ok. 200 osób niektóry zostali wyrzuceni po jednym dniu niektórzy po dwóch dniach. I dojazd miał być darmowy do pracy ale było tak tylko teoretycznie bo za hotel płaciliśmy 95 euro a w tym było 15euro za dojazd do pracy. Jeżeli ma ktoś trochę kasy do wyrzucenia to może tam śmiało jechać i pomieszkać sobie w hotelu jedno gwiazdkowym. gdzie za hotelem biegają szczury.

Gość Hotelowy
@Gość

Miałem okazję mieszkać w podobnym hotelu (jak nie tym samym). To prawda, za złamanie regulaminu hotelu były dodatkowe kary. Ale dozorcy byli całkiem spoko i wlepiali mandaty tylko jeleniom. W pokoju jak w dwuosobowej celi, szczęśliwie trafiłem na prawdziwego kryma i nienaganną organizacją żyliśmy jak stare dobre małżeństwo. Ogólnie te 200 osób nie robiło tłoku, było całkiem pusto. Ale to nie byli normalni ludzie tylko bydło ze wschodu. Ogólnie mam na myśli szemranych ludzi, cyganów i innych... Mój pobyt zakończył się chorobą krwi i natychmiastowym wyjazdem do polski. Ubezpieczenie to jakaś ściema, nie życzę nikomu chorować za granicą!

1998

Tylko jak jeste polak kierownik to jest (usunięte przez administratora)

1998

Zależy na kakom szklarnie się trafi dla mię to jest dobrze wracam tam z powrotem

Agata Młynarczyk

Byłam na huubie zero szacunku do ludzi słyszałam o chłopaku który pracując tam odnosił się z szacunkiem do ludzi a przedewszystkim zakal kobietą dźwigać oraz ciągnąć wózki obladowane kwiatami byłam na huubie i wiem jak tam jest... niestety na tego chłopaka rzuciło się biuro oraz tzw.brygadzisci od huuba... sama jestem zdania że chłopak ten miał zamiary dobre ponieważ nawet nie poganial nikogo i zawsze odnosił się z szacunkiem do osób pracujących tam... szczerze nie polecam wam firmy Huub van Leeuwen... Pozdrawiam

@Agata Młynarczyk

Ty Sebastiana wspominasz (szwagra) tego co się postawił jako jedyny za ludźmi na hubie???

Klepsydra

AUB jest powiązane z firmą Fas Packing Olsztyn (firma "córka"), która rekrutuje ludzi do pracy. Co do rekruterek - Pani Moniki, Agnieszki są miłe i wszystko wyjaśniają przed wyjazdem, kompetentne osoby. Jeżeli chodzi o polskich koordynatorów w AUB w polsko-holenderskim biurze mieszczącym się w Hoek van Holland to totalne przeciwieństwo. Podam ich pełne personalia, po to, aby potencjalni pracownicy zastanowili się, czy warto w ogóle wyjeżdżać do pracy przez tą agencję. Osobiście nigdy już z nimi nie będę współpracować (wróciłam niedawno z Holandii, byłam ponad dwa miesiące). W pierwszym dniu swego przyjazdu i pobycie w ich biurze podczas wypisywania biurokracji wywarli na mnie negatywne wrażenie i tak zostało do końca. Otóż Pani Monika Lachotta, Pan Andrzej Kozakiewicz (klakier) w mojej ocenie są beznadziejni. W niczym chętnie i z ludzkiej życzliwości nie pomagają, robią łaskę. Przychodząc do biura czujesz się jak intruz. Mają na twarzy wymalowaną wielką pretensję w stylu: "po co w ogóle tutaj przychodzicie i zawracacie nam cztery litery?!" W mojej ocenie niesympatyczni. Kolejną osobą jest "księgowa" Pani Beata Cebulla. Mają bajzel u siebie w dokumentacji i jak znajdą kozła ofiarnego to umieją go nękać przypomnieniami o płatnościach za czynsz, mieszkanie, pomimo, że dane osoby płacą w terminie. Dokonasz płatności, a wg. nich zalegasz z opłatami. Brak u nich organizacji. Kto się nie zorientuje płaci podwójnie za tydzień, jest naciągany finansowo. Fajnie, że tacy są ludzie i można z nich dodatkowe pieniądze wyciagnąć....pewnie sobie tak myślą księgowi. Dodam, iż obydwie te panie same kiedyś pracowały w szklarniach, ale o tym już zapomniały jak stawiały pierwsze kroki w Holandii... Cóż pamięć bywa ulotna..... Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to są wypłacalni i pensje są terminowo przelewane na konta. Co do mieszkań, pracy - zależy wszystko od tego, gdzie się trafi. Jedne domki, bloki są w porządku z normalnymi ludźmi ( akurat miałam to szczęście). Tak samo chodzi o miejsca pracy - w jednych normalnie w innych brak szacunku. Piszę o tym wszystkim po to, żeby ludzie byli świadomi pewnych rzeczy. Osobiście nie wrócę do tej agencji. Będę szukać innej.

Dominika

Widzę tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą aktualnie w firmie A.U.B VAN BERGEN w Koszalinie, kwestie dodatków płacowych oraz benefitów również będą bardzo przydatne w tym wątku. Proszę dodajcie również jak oceniacie czas przerw u tego pracodawcy.

Slynne AUB kierowca Adrian ktory nie ma czasu nigdy odebrac ludzi bo jezdzi i cpa. Hmm co do biura Klakier kiedy sie jeszcze mi nawinie ciota jak dla mnie pierdzi w stolek dorobil sie robiac herbatke duzo by pisac o tych przekretach mieszkania hmm daja jakies nory a nie mieszkania (usunięte przez administratora) Prace sa rozne raz pracujesz caly miesiac/tydzien a raz do Klakiera musisz dzwonic zeby cie do pracy wysłał już tam nie robie i szczerze nie POLECAM tego syfu.

cro
@Gość

Czego sie klakier dorobil ?? To skonczony baran . Dominik sprzedal go jak parobka do A.U.B bo do dzis to by już sie zachlał . Przeciezon sie do niczego nie nadaje . Miałem okazje przez kilka lat wysłuchiwać jego teorii w różnych tematach , kompletne zero .

Agent Sebek di Mrongovia

AUB Van Bergen - czy tu nie chodzi czasami o agencję "AUP Van Bergen Personeelsdiensten bv", współpracującą z Agencją Pośrednictwa Pracy "FAS Packing" z siedzibą w Olsztynie. Bo ja tam właśnie w tej olsztyńskiej agencji pytałem o pracę w Holandii i dostałem kartkę z logo tej holenderskiej agencji, czyli z tego, co wnioskuję, obie agencje współpracują ze sobą. O tej olsztyńskiej piszą w superlatywach, tutaj negatywy. Ja tam nie mam zdania, bo nigdy nie byłem w Holandii, ale z tego, co tu jest pisane, to jest duże ryzyko. Zastanawiam się już nad rezygnacją z wyjazdu.

Lalka
@Agent Sebek di Mrongovia

To jest AUB Van Bergen a nie "AUP". Jak dla mnie to kazdy ma prawo do swojej opinii ale zwykle Ci co sa zadowoleni to po prostu pracuja a czas na pisanie "zgryzliwych" komentarzy maja Ci, ktorzy sa wiecznie niezadowoleni i najwyrazniek nie pracujacy.. moze Ci ktorzy z pracy w AUB wylecieli albo nie dali rady??? Zeby pisac te wszystkie hejty to trzeba miec duzo wolnego czasu i mega duzo zolci w sobie - chociaz tego Polakom akurat niestety nie brakuje.. ja jezdze do AUB od 3 lat w sezonie dorobic .. nie powiem zeby bylo cudownie bo praca jest ciezka i daleko od domu.. Ale jak dla mnie agencja jest ok, jest duzo pracy i zarabiam w euro - wychodzi mi trzy cztery razy tyle co na miejscu.. kazdy ma wybor czy jechac czy nie. Ja nie hejtuje. A panie w Olsztynie sa bardzo w pozadku wszystko tlumacza jak co wyglada tylko nie kazdy chyba rozumie.. pzdr

Ola
@Agent Sebek di Mrongovia

To co jest napisane w komentarzach to prawda.Najgorsi są koordynatorzy w biurze tacy jak Kozakiewicz Lachota itp.Ludzi traktują jak śmieci.Pojedziesz to sam przyznasz rację.Nie masz nic go gadania i tyle.Masz robić i się nie odzywać.Jak niewolnik.Hubba to obroz pracy.

Mike

Pracowsl ktos w Hoekvan Holland?

porażka

Pracowałam w tym biurze dość krótko, ale z ręką na sercu mogę napisać, iż jest to najgorsza agencja w jakiej miałam okazję być zatrudniona. Zero organizacji, o wszystko trzeba samemu pytać, jedyne czego potrafią dopilnować, to by opłata za czynsz była dokonana w terminie. Brak osoby kompetentnej, z którą można wyjaśnić jakiekolwiek problemy. Dopiero co wróciłam stamtąd do Polski, nie polecam NIKOMU! Chętnie podzielę się szczegółową opinią, jeśli ktoś planuje wyjazd do Holandii z tym biurem.

ewa
@porażka

a jaki jest twoj e-mail? Napisze i zapytam o kilka rzeczy

alexis

aleksandra.jura123@gmail.com proszę o kontakt

sylwucha
@porażka

hej wlasnie myslalam nad ty zeby wyjechac z tym biurem pracowa;am tam w 2014 roku i bylam bardzo zadowolona czy mozesz napisac cos wiecej

sylwucha
@sylwucha

sylwia.brak@op.pl i jak wyglada tam zakwaterowanie

Adrian
@porażka

Ale wy jesteście głupie nieroby które pisza takie komentarze to wam się robić niechce

Majkel

Maya- widzę ze Twoja wiedza na temat ,,tureckich szklarni,, jest minimalna nie pisząc juz zerowa. Co do firmy a.u.b małe sprostowanie- negatywne opinie dodają osoby ktore nienadają sie nawet do ,,kręcenia karuzeli,,. Maya jeżeli zostałaś wyrzucona z Huuby za ,,olewajacy,, stosunek do pracy, to prosze Cie nie szukaj ukojenia w dodawaniu negatywnych opini. Sebastianek i Ewa sa tylko ludźmi- a czasem maja wiecej do ,,ogarnięcia,, niż mogłoby sie wydawać. Najszczęście sa ludzie którzy sa zadowoleni z pracy- ponieważ sa pracowici i chcą pracować a to wazne. Przykro nam ze musiałaś koleżanko opuścić nasze grono- z powodu ,,nierobstwa,,!!! Pozdrowieniami Zadowoleni z pracy:)

Szymon
@Majkel

,,majkel" (super nick) jesteś tak naprawdę ewą czy sebastianem, a może obojgiem naraz bo widocznie masz rozdwojenie jaźni skoro podpisujesz się ,,zadowoleni pracownicy"? O a.u.b można mówić różne rzeczy, ale jeżeli podoba ci się na huubie to jesteś albo debilem albo ćpunem, albo nic nie robiącym brygadzistą (tzn. zrzucasz całą pracę na ,,podwładnych"), albo sado-masonem tzn. lubisz poniżanie. Pracowałem właśnie na huubie, praca ciężka, ale najgorsza ,,ekipa", banda polskich ******, którzy właśnie chyba nie mają swojego życia, a jedyną ich rozrywką jest poniżanie innych. zrezygnowałem z tej pracy, zostałem w biurze, po tygodniu znaleziono mi nową, praca również ciężka, ale ekipa super, sprawdziłem się i pracuję tam do dziś. Więc zależy jak traficie ludzie. Radzę nie sugerować się opiniami, a pojechać, przeżyć i wyrobić sobie własną opinię. Zależy jak traficie, najgorsi są oczywiście ludzie, a pracę jako sam akt fizyczny zawsze dacie radę wykonać jeżeli przyjechaliście faktycznie pracować. Do samego biura nic nie mam, raz spoko, raz gorzej, pracuję, mam się dobrze, polecam się nie zrażać. pozdrawiam

@Szymon

Witam wszystkich powiem krótko i na temat aubvanbergen ci co bronią firmę to osoby chore nie zruwnowarzone lizusy ci którzy próbują zakryć całą prawdę i całą rzeczewistość Ewa Sebastian z huba to tacy sami ludzie jak my mają odpowiedzialność praca i życie prywatne ale jest podział pomimo że mają sporą odpowiedzialność w pracy nie można traktować pracowników jak nie wolników jak śmieci pracowałem na hubie kiedyś 7 lat przed sebą i Ewą i było inaczej tak samo biuro to że dają pracę lokum itp to nie znaczy że można żle oboiętnie i nie mile traktować ludzi osobiście nie polecam tego biura..

ana
@Majkel

Co to za firma "hubba" albo "huuba", albo też "huba"? (Każdy pisze inaczej). Gdzie się znajduje i czym się zajmuje? Dobrze to wiedzieć, gdyby trzeci było tam iść. Bo dużo osób narzeka, ale może po prostu się nie nadają? Ja też pracowałam w firmie, na którą narzekałam. Ale to było moja osobista opinia, bo to mi osobiście się nie podobało, wiec firmy pomojami nie oblewałam.

Pan Panceny

Wszystko co zostało napisane powyżej uznaje za 100% prawdę . Info dla chcących pracować w tej pożal sie Boże "firmie" : Jeżeli nie masz szacunku do samego siebie, Lubisz gdy plują ci w pysk i każą mowić ze deszcz pada , Trzymasz gębę na kłódkę i nie odzywasz sie nie pytany ,a poza tym lubisz zapierniczac za marne grosze ( ps lubią nakładać kary na pracownikow tj np za nie zgaszone światło w korytarzu min 50e od osoby x 15 bo po tyle osób mieszka na domkach ) z których od czasu do czasu i tak ci cos zajebia bo im ciagle mało Jeżeli chcesz totalnej dezinformacji , chaosu i poczucia ze jestes totalnym zerem juz dzis wyślij im swoje CV i daj ponieść sie fali patologii jaka gwarantuje to byle co . Co do samych pracownikow pseudo-biurowych , którzy na kolanach wczlapali sie za biurko lizac przy tym buciory tym ochydnym kutasom , którzy sa właścicielami tej wylęgarni depresji mieszczącej sie w budzie po psie ( pies sie wyniósł ) zgadzam sie z reszta dno , dno totalne , gorzej w samym dnie należałoby wykopać dziurę na 12 sązni i wówczas dostrzec bedzie mozna poziom na jakim znajduje sie to byle co . Większość pomyśli co to za jeden ? Skąd to wie ? Niestety miałem wątpliwa przyjemność pracować poprzez to byle co , na szczęście szybko sie " uwolnilem " . Pózniej dostalem propozycje ( od złodzieja generalnego FvB) abym pracował w tym burdelu zanim pojawił sie klakier i ten drugi byle kto razem z monika i beata ( małe litery sa celowe) ale odrzuciłem ja bez zastanowienia . Szanuje sam siebie i swoją godność . A wy gnioty nie szanujący innych ludzi pamiętajcie ,ze Karma wraca i tego wam upodlency z całego serca życzę .

Raf
@Majkel

A kolega co kręci ,9 lat przepracował w jednej firmie ,3 lata przez a.u.b i nieszanuja ludzi nie ptaka sie dlaczego sie zwalniasz ,płacą na czas jak wszystkie biura gdzie można tam kant ,pobierają kasę za wypełnienie druków które powinny być za Free

Ulubienica ????????????
@Majkel

Uuu to sa ludzie ? Ktos kto gnebi i krzyczy i poniza jest czlowiekiem ? Musisz sie im az tak podlizywac . Mysle ze tu akurat mijasz sie z prawda bo ta praca jest ciezka to fakt ! ,ale oni sa psychiczni i kazda pracujaca tam osoba by to powiedziala ,ale boi sie o prace tak jak i Ty:) Pozdrawiam. Ps . Pracowalam tam 4 lata.

dziki

Nie polecam tej firmy , w biurze z klakierem na czele pracuja dzieci kurzu i pyłu... TŁUMANY . Nastawieni sa na nekanie ludzi , chociaż jak co tydzień patrzę na klakiera to widać ze z nim cos nie halo . ODRADZAM . Ostatnio wystawili ofertę i zaznaczyli ze zakwaterowanie w murowanych domach . Kuźwa , to co , oni w ziemiankach mieszkają

KOMANDOS

Klakier i Nonika w biurze to sa najgorsi smiecie. Wyzej sraja niz du0e maja. Polaczki za granica .. smiecie. niech ich szlag. Szmatławce - tak ich mozna nazwac, bo takie maja podejscie do innych Polaków pracujacych.

Leon

Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam pytanie czy firma potrzebuje pracowników?

Anka
@Leon

Jak każda agencja cały czas potrzebują ludzi. Trzeba się do nich odzywać bezpośrednio. Dzwoniłam do biura w Olsztynie bo tam Panie zapisują do pracy.. Ja pracowałam w tamtym roku u Lejna i byłam zadowolona.

pracuś

Witam, bylem w tym biurze ponad 2 lata. Mam sporo doświadczenia z nimi i mogę napisać tylko jedno... NIE POLECAM! Kiedyś Tido vesta, dziś aub. Nawet nie macie pojęcia na jakie gigantyczne kwoty ludzi robią w balona. 45% podatku z vakantieuren to jakas kpina, jawne oszustwo. Mało tego, jesli sami osobiscie sie dopatrzymy oszustwa i je zglosimy do biura to... nawet Wam nie odpisza, a jak osobiscie stawicie sie w biurze to Wam odpowiedzą "napisz maila", niestety. Mialem 2 ksiegowe, które z nimi walczyly i dopiero po interwencji ksiegowej (holenderki) zrobili mi zwroty pieniedzy. Mozecie sobie tylko policzyc okolo 800 osob, liczmy 600 ludzi dadza sie nabrac i sie nie odezwą, bo po prostu nie maja doswiadczenia, sa świeże i nie wiedzą jak sie żyje w holandii. 600 osob kazdego zrobią w balona na 200 euro = rachunek jest prosty... A to tylko same godz urlopowe!! zwykla pierdułka tak naprawde. NIE POLECAM AUB! ps: ZAWSZE bylem w pracy przez ten okres i zawsze zmotywowany, bo chce cos osiagnac, lecz z AUB osiagniecie... samo dno! A oni beda sie cieszyc za biurkami i pluc na Was. Niby jest tak wszedzie, ale AUB to przegina na maxa!

sd
@pracuś

Tak , niestety to prawda , jeden wielki (usunięte przez administratora) . Nie zgodze sie tylko ze wczesniej Tido Vesta a teraz A.U.B . Dominik tylko sprzedal swoje pieski do A.U.B np. Klakiera . Twarde warunki , idziesz do A.u.b aalbo do schroniska i tak klakier lize teraz frankowi

Daria

Nie polecam, szkoda nerwów, szkoda strzępić ryja. (usunięte przez administratora) na skale światową!

Zostaw merytoryczną opinię o A.U.B VAN BERGEN - Koszalin

• Jak się pracuje w A.U.B VAN BERGEN?

Zobacz opinie na temat firmy A.U.B VAN BERGEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.U.B VAN BERGEN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 11 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A.U.B VAN BERGEN