Opinie o A.U.B VAN BERGEN w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie A.U.B VAN BERGEN. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A.U.B VAN BERGEN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.U.B VAN BERGEN w Koszalin

Jowita

Ci ludzie to nie mają co robić tylko wdaja się w dyskusję niepotrzebnie co za idiotyzm kogo to wszystko obchodzi dajcie już sobie spokój z dodawaniem tych opin bo to jest bezsensu jeśli się komuś coś nie podoba to niech zachowa to dla siebie proste

Benny
@Jowita

Po to jest Go work , aby ludzie wiedzieli do jakiego pracodawcy jadą . Robota jest ciężka , ale głównym problemem jest przecież poniżanie pracowników przez brygadzistów . Nie każdy chce być wyzywany od chu.....ów, debi..... i , popierdo...ńców i innych. Pracować trzeba jak za trzech ludzi ( często w błocie i na kolanach po 11 godzin na dzień ) , a do tego jeszcze wysłuchujesz od brygadzisty , że jesteś zwykłym śmiec....em . Za te same pieniądze co na Huubie ( 9,59 eur za 1 h ) można dostać lepszą pracę i nie trzeba zapierd...ać za trzy osoby wysłuchując wyzwisk pod swoim adresem .

Al

Obecnie praca jest głównie na Huubie. Ciągle brak ludzi , do pracy ściągają osoby z innych agencji ( bo nie mają aż tak dużo swoich ) . Nawet Szwagra ( Sebastiana) ściągnęli z Modiformu na akcję na Huubie . Na inną pracę przez AUB nie ma co liczyć .

Anonimowo
@Al

Sciagneli go bo sam się na to zgodził myślę że sam chciał jechać sprawdzić czy wszystko dobrze tam jest dał do zrozumienia szefowi że chcę tam jechać pewnie chciał sprawdzić na własne oczy czy jest już dobrze tam na Hubie. Nadal jest naszym szefem miło go było znów zobaczyć większej niespodzianki nie mogliśmy się spodziewać cieszymy się w głębi serca że się pojawił nasz szef

@Anonimowo

Jesteś Szwagrem że tak sobie słodzisz?Kto miałby się cieszyć na widok tego chłopaka?Tam gdzie trafił pracują sami nowi.Nikt o nim nie słyszał.Coz za bzdury.

Kat
@Anonim

Nie jestem szwagrem skąd wiesz że nikt z nowych nie wiedział że ten szwagier to on wiedzieli bo im starzy pracownicy o nim opowiedzieli Od razu było widać że to on zwracali się do niego szwagier Od razu się domyslili że to on :p ja mu nie slodze tylko miło było go zobaczyć co najmniej jeden normalny z tej huby się pojawił myślisz że starzy pracownicy nie gadają o nim aż w szoku byliśmy że się pojawił na hubie

Ala
@Kat

Żenada...Brak słów.Dorosnijcie...

Nowy.

Nie polecam! W Polsce mnie i partnerkę zapewniano, że będzie wszystko super pięknie, a na miejscu się okazało, że będziemy w całkiem innej lokalizacji i w całkiem innej pracy. Praca na kolanach przy kwiatach w zakładzie Huba. Przyjechaliśmy i mieliśmy iść na drugi dzień do pracy, ale nie dostaliśmy żadnej informacji i czekamy jak na zbawienie. Biuro jest nie kompetentne. Olewa pracowników i kłamie. Szczerze odradzam!

Gosia

Ale jak można od kogoś wyłudzić pieniądze Beatka z biura pewnie na 100% biedny ten chłopak mi też go szkoda jest bardzo ojejku pracował sobie uczciwie i tak to potraktowali ludzie od huba to są świnie nie ludzie to jest bydło normalnie porażka co on się nacierpial tam

Kit
@Gosia

Nawet sobie tego nie wyobrażasz ile on tam miał

Czy po rozmowie w A.U.B VAN BERGEN rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru market Koszalin książeczka san.
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

A jak go ta cebula okradła\? co zrobiła? chłopak dobry wiadomo.. ale teraz na Modiformie robi to tam ma lepiej niz na szklarni i kasa zdecydowanie lepsza.. jemu tam jest lepiej niz na hubie bubie..

Rewal

A co on nie ma na co wydawać pieniędzy to są jego pieniądze co ta cebulowa robi to zdzira jest też jej w mordę na pluje tej zdzize niech ja ch.. strzeli

Olek

Cebulowa go okradła to prawda jest a szwagier to dobry dzieciak jest grzeczny poukladany taki inteligenty chłopak no a kto go okradł klakier z lachotta nie mieli nic z tym wspólnego to Beatka ta swinia

Anonimowy

Czytam te opinie i wierzyć się nie chce jakie to ludzie potrafią opowiadać rzeczy wyssane z palca.Opowiadaja historie które nie mają nic wspólnego z rzeczywistościa.Opinie dodają zazwyczaj Ci ktorym się nie powiodło i teraz wylewają swoje frustracje.

@Anonimowy

Gdzie leży prawda tego nie wie nikt ;)

@Polak

Ale to cebulowa go okradła to jest prawda ;) wyudzila od niego pieniądze podła (usunięte przez administratora) ble co za zdzira zwykła ble ble obrzydliwa jest potwór

@Polak

Od szwagra a to biedny chłopak który ciężko pracował by rodzinę utrzymać co za baba niech ja szlag trafi

Karol

Na rodzinę zarabiał ciężko pracował na te pieniądze nikt nie miał prawa go okradac ta cebulowa zdzira zwykła ma ode mnie też w pysk swinia zwykła

Polak-Holender
@Karol

Ogólnie jest teraz spory pobór na pracę w huub? Są tak zwane akcje itd? Raczej wolałbym na tę szklarnię nie trafić, z wiadomych względów ;) Posługuję się trzema obcymi jeżykami więc wolałbym trafić na warunki godne człowieka.

Kaska

Okradła go Beata z biura a kto inny kim ona jest żeby ludzi okradać jak można było okraść go z pieniędzy jak tak można ludzi okradać bezczelny babstyl rude to i brzydkie ble ta beatke to też ja dorwe i jej w pysk na pluje tej szmacie podlej wywloka

To ta Beata Cebulka swinia ruda zwykła (usunięte przez administratora) sama jej na wale jak ja spotkam ta świnie

Nic nie zrobił bo nie miał takiej władzy

My jesteśmy po jego stronie większość osób ale nikt o tym nie gada za głośno

Jakub

Rzeczywiście mało wiecie jeszcze o Hubie porażka mało wiecie jeszcze

Ludzie o czym wy mówicie.Tzw"szwagier" nie zrobił nic na "huubie" o której tak wspominacie.To zwykły chłopak który pracował,nie znał języka i nikomu nigdy się nie stawiał a to że był miły to chyba naturalne.No może dla niektórych nie nauczonych kultury to było dziwne.Biuro wcale go nie załatwiło jak piszecie.Pracuje dalej przez biuro tylko u innego pracodawcy.

Terakota
@Anonim

Bo wszystko zostało zmiecione pod dywan i od niego biuro pieniądze wyudzilo nie znał języka ale osobiście pracowałem z nim i wiem co się dzieje na tej hubie każdy ma swoje zdanie widocznie mało wiesz co się tam działo na tej hubie z nim i z tym jakatym brygadzista mało wiesz co się tam działo szwagier postąpił dobrze Ludzie gadają różnie ale prawda jaka jest to większość wie tak pracuję przez te same biuro bo klakier dał go na Modiform. No nie znał języka ale był bardziej ogarnięty od nich wszystkich tam i kulturalny w stosunku do osób pracujących tam nie to co inni tam większość to świnie zresztą. Mało wiesz jeszcze co się tam działo biuro zamiatlo wszystko pod dywan taka jest prawda Szwagier dużo wie co się tam działo jak tam pracował i co się tak naprawdę tam dzieje uhhhu co oni tam robią widocznie mało ludzie jeszcze wiedzą o tzw HUUBIE BUUBIE i co się tam wyprawia zero szacunku do ludzi zero zero ludzie różnie gadają ale ja też tam pracowałem i wiem co się tam dzieje mało ludzie wiedzą jeszcze ;)

Terakota
@Anonim

Mało wiecie co tam się tak naprawdę wyprawia

@Anonim

Wy nie ma Cię pojęcia zielonego co ten Gustlik tam wyprawia to (usunięte przez administratora) jest młot i kretyn zwykły to śmieć jest kretyn zwykły

Marian
@Anonim

Mało wiecie bo ludzie gadają ajjjjj mało wiecie jednak co było na tej hubie a gadacie prawda jest taka że Szwagier był najlepszy od huba to jest prawda akurat większość gada głupoty ale to on był najlepszy od huba i to każdy wie ale dużo osób się boi o pracę i boi się ujawnić prawdę bo do szefa dojdą informację a prawda jest taka że to Szwagier jest najlepszy od huuba

Patryk

Tego jakatego to ja mu wybije zeby kierownik zasrany wy nie ma Cię o nim pojęcia jaki on jest i co narobił ludziom na hubie a zwłaszcza kobieta i tym nowym pracownikom prawda wyszła na jaw chłopaki z westflexu sobie o nim przypomnieli nagle rozerwiemy go na strzępy tego śmiecia a dlatego szwagra szacunek ludzie nie kłamią na jego temat niech się każdy wypowie jaki jest ten jakala ten śmieć

AL
@Patryk

Jąkała - Adam jeszcze nie jest najgorszy ( to nie znaczy , że jest on ok ) , gorzej traktuje ludzi Ewa , a Sebastian to już w ogóle - (usunięte przez administratora) . Niestety obecnie praca jest głównie na Huubie, więc nie wiem czy jest sens jechać do takiej pracy .

Anonimowo

To jest wszystko prawda Szwagier był najlepszym człowiekiem od Huuba najlepszym pracownikiem on był najlepszy lepszy od nich wszystkich to prawda jest był lepszy od tego brygadzisty jakatego ogólnie to był mistrz huuby większość tam nie myśli i nie wie po latach co ma robić no był chłopak najlepszym od huba

Rafix

O tym młodym to wszyscy słyszeli wielkie bravo i wielki szacunek dobrze im tak tej całej hubie Nie róbmy siebie w balona huba jest najgorsza z tego aub dobrze ten młody zrobił u nas w firmie też o nim słyszeli ładnie nimi tam wstrząsnął i tym jakatym brygadzista tego jakale to ja pamiętam ja go złapie i mu miche oklepie już wielu się pyta o niego chłopaków z westflexu a dlatego młodego wielki szacun młody my także jesteśmy z Tobą nasza firma jesteś wielki w tak młodym wieku a taka odwagę mieć wielkie brava dla niego

Lola
@Rafix

@Rafix też robiłam na hubie w zeszłym roku. ciężka robota i atmosfera nie dla mnie. co takiego zrobił młody na tej hubie?

Rafix
@Lola

Po czytaj niżej o nim

Maria

Te całe biuro jest psychiczne razem z tą huba ja też pamiętam tego chłopaka zawsze taki uprzejmy dla nas był i spokojny zawsze nam tłumaczył wszystko na spokojnie zawsze wszystkiego dopilnowal nic nie krzyczał na nas taki zadowolony zawsze był i uśmiechnięty jako jedyny się do nas z szacunkiem odzywał wiadomo było że go będą za to szykanowac i zastraszac kogo oni zatrudniają do tego biura i na ta hube ja też miałam z nimi przerabane tam jak można było tak młodego chłopaka potraktować co to za biuro jest i kto do puszcza do władzy takich brygadzistow jacy są na hubie nikt normalny ja też wam nie polecam tzw huby

Mateusz

Szwagier to świr nie zły ale za to bardzo dobrym człowiekiem jest znam go osobiście i pracowałem z nim sezon na hubie zawsze gdy ktoś potrzebował pomocy zawsze on się pojawiał jako jedyny z nich wszystkich wyróżniał się tym że zawsze gdy brakowało miejsc na kantynie jakiejś kobiecie on jedyny odstepowal miejsca. On sam nie zje śniadania a odda je glodnemu sam raz widziałem jak chłopakowi odstąpił swoje kanapki bo ten był świeży w Holandii i nie miał co jeść. To co robił na hubie to każdy o tym wie i jako jedyny miał ta odwagę by się postawić bo reszta pracowników schowala głowę w dół tacy wielcy odważni na tej hubie ja tam pracowałem i wiem jak jest na hubie tam śmiecie pracują nie ludzie to są świnie zwykłe i (usunięte przez administratora) na szczęście ja już tam nie pracuje na hubie i mam święty spokój mam pracę swoją w innym biurze. Pozdro

Klepsydra
@Mateusz

Mateusz możesz napisać w jakiej agencji obecnie pracujesz? Ja chcę z koleżanką jechać znów do Holandii z Holland Contracting. Znasz ją może? Proszę o poradę w sprawie wybrania w miarę normalnej agencji pracy

Zostaw merytoryczną opinię o A.U.B VAN BERGEN - Koszalin

• Jak się pracuje w A.U.B VAN BERGEN?

Zobacz opinie na temat firmy A.U.B VAN BERGEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.U.B VAN BERGEN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 11 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A.U.B VAN BERGEN