Opinie o For All Seasons Packing Sp. z o.o. w Olsztyn Juliusza Malewskiego 14 lok. 23

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie For All Seasons Packing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie For All Seasons Packing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For All Seasons Packing Sp. z o.o. w Olsztyn Juliusza Malewskiego 14 lok. 23

Wiecie może, czy w For All Seasons Packing Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Były pracownik Nowy wpis

To jest firma A.U.B Van Bergen tylko, że pod inną nazwą. Omijać szerokim łukiem.

Uwaga. Nowy wpis

Wszystkie osoby trafiające na tego pośrednika trafiają do agencji w Holandii AUB. VAN. BERGEN. proszę poczytajcie o tej agencji, odradzam stanowczo.

Iwo

Zastanawiająca cisza na forum. Warto szukać pracy z agencją?

Teresa
@Iwo

Podbijam pytanie. Agencja poszukuje pracowników, informacje można znaleźć zarówno na ich stronie, jak i na FB, niestety tutaj mało opinii, a aktualnych w ogóle brak. Czy osoby, które miały niedawne doświadczenia z pracą organizowaną za pośrednictwem For All Seasons Packing nie chciałyby się podzielić wrażeniami z wyjazdu?

Ola Nowy wpis
@Iwo

To nie jest agencja.To pośrednik który wysyła ludzi do firmy AUB VAN BERGEN w Holandii.Szukaj opinii o aub van bergen

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie For All Seasons Packing Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Camuss

Na dzień dobry, jeszcze nie zdążyłem się dobrze przedstawić ZAŻĄDANO ode mnie kopii dokumentu tożsamości oraz prawa jazdy by im wysłać. Nic, zero umowy. Zero propozycji pracy, zero kontraktu. Tylko od razu mam im wysłać kopie dokumentów tożsamości (co jest niezgodne z prawem) Podziękowałem grzecznie odsyłając do aktualnego kodeksu pracy

Olecho

Tak tak same komentarze pan z biura tylko same siebie zachwalaja: panie z biura super, pania z biura sluza zawsze pomoca ,panie z biura itp. Normalny pracownik to napisze jak w pracy czy w miare mieszkania a nie wychwala wiecznie panie z biura co komentarz.....

Ana

Witam czy wybiera się ktoś przez tą agencje pracy w czerwcu do pracy ?proszę o informację dziękuję i pozdrawiam

Beata

@lola, jesteś zainteresowana pracą w firmie? Będziesz podejmować prace przez agencję? Na miejscu, czy wyjeżdżasz gdzieś dalej z zakwaterowaniem? Możesz dodać jakie warunki proponuje firma For All Seasons Packing? Czy na miejscu jest koordynator z firmy, który dba o pracownika? Czekam na Twoją opinie.

lola

czy ktoś wybiera się w czwartek 14.06.2018 do pracy przy kwiatkach?

Chcejechacleczsieboje

Czy to nie dziwne ze sa same pozytywy? Czy pisza to pracownicy? Moze ktos faktycznie tam pracowal i powie jak jest? Chce jechac ale tak malo opini i do tego pozytywnych jest dziwne jak na agencje pracy. Prosze o jakies odpowiedzi

Posyłam swoich znajomych tam, zawsze słyszę potem pozytywne opinie! Dziewczyny w obsłudze miłe, firma rzetelna. Tak trzymać!

lwicadiablica

POLECAM!!!! Panie w biurze bardzo miłe, profesjonalna obsługa! Wyjechałam dzięki nim do AUB na szklarnie, praca na Huuba. Jestem zadowolona, praca ciężka ale za to owocna $$$$ :)

kasiek880713
@lwicadiablica

Czy pieniądze sa wypłacane ? Jak z mieszkaniem w Holandii ?

lwicadiablica
@kasiek880713

Ja od nich pojechałam do AUB no to nigdy problemów nie miałam z terminowymi wypłątami :) nawet dostaje sie dodatek wakacyjny :D A co do mieszkań to mieszkałam w monster w całkiem ładnym domku w dwuosobowym pokoju, warunki całkiem spoko nei było na co narzekać i płąciłam 90 euro tygodniowo. Generlanie praca na huubie to nie wakacje, trzeba trochę zap..... :)

Janeczek77

Firma wysyła do pracy w AUB w Holandii. Panie w biurze w Olsztynie ok. Noe mogę narzekać, pracowałem u wiatraków w sumie 7 miesięcy i cały czas miałem robotę a z tego co wiem to w innych firmach różnie z tyym bywa.. Robota ciężka ale stawka niezła i warunki do mieszkania ok., ludzie w porządku. Jak ktoś chce pracować w solidnej firmie i zarobić trochę kasy to mogę polecić.

Kasia9999

Bardzo polecam ta firme! Wlasnie wrocilam z Holandii i zaraz jade z powrotem. Bardzo rzetelna firma, wszystko zalatwione bardzo szybko, przesympatyczne panie. Goraco polecam 10/10 !!!!

agnieszka

Bardzo serdecznie polecam wszystkim tę agencję ! Razem z koleżanką jechałyśmy z nimi na kwiatki i pomogli nam w załatwieniu wszystkich formalności. Za granicą też można liczyć na pomoc polskich koordynatorów co o wiele ułatwia sprawę jak ktoś nie zna języka. Co więcej nawet po powrocie pomogli nam w zwrocie podatku, bo kompletnie się na tym nie znamy. Na pracę nie musiałyśmy niemalże wcale czekać, bo kilka dni po zarejestrowaniu już jechałyśmy do Holandii.

Martaa

Bardzo profesjonalna obsługa, panie w biurze bardzo sympatyczne. Wyjechałam na rok do pracy przez tą agencje, wszystko było wporzadku zgodnie z ofertą :) polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o For All Seasons Packing Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w For All Seasons Packing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy For All Seasons Packing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

For All Seasons Packing Sp. z o.o.

For All Seasons Packing Sp. z o.o.