Aker Solutions

Egersund

Opinie o Aker Solutions

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@Skrzat, to bardzo dobrze, że uważasz, że praca w tej firmie jest naprawdę dobra. Może powiesz kilka słów więcej o swoich doświadczeniach?

les
użytkownik zarejestrowany

@p88 to chyba jakiś gamoń mówił ci takie rzeczy o spawaniu. Spawacz to wszędzie bardzo dobrze płatny zawód. Rób kurs i wszelkie możliwe uprawnienia. Na pewno ci się to opłaci . A spawanie rurociągów i obiektów wielkogabarytowych to mistrzostwo świata i takie właśnie pieniądze

Skrzat

NAJLEPSZA PRACA NA ŚWIECIE!!!!! ( dla emigrantów ) jeśli chodzi o zarobki

P88

Jak chcesz się załapać do tej pracy to najpierw zrób jakieś kursy. Np. spawalniczy pózniej nabierz praktyki a następnie złóż papiery do firmy ale z tego co wiem to bez znajomości masz małe szanse by się dostać bynajmniej do firmy Aker Solutions. Powodzenia.

Singiel

Chciałem się zapytać jak mozna dostać sie do tej firmy ? Mam 24 lata mam prawo jazdy B,C jestem po szkole gastronomicznej. Interesuje mnie każda praca. Czy to prawda zeby sie dostać trzeba posmarować lub miec dobre znajomosci . Prosze dajcie namiary. Jak z językiem trzeba znać norweski lub angielski ?

Ar. 211061

Heja Koledzy. Słyszałem newsa iż Egersund rusza w tym roku z gigantycznymi pracami. Trzymam kciuki. Wszystko na dobrej drodze.

A..j73

Praca była, jest ,bedzie.. ale bez znajomości to można tylko marzyć.

mateusz

słyszałem że miała ruszyć robota ale lipa bo Koreańcy przejeli budowę nowej platformy,

paul77

Pozdrawiam wszystkich spawaczy ,monterów ,izolatorów ,malarzy itd.. Wreszcie coś zaczęło się dziać. Powrót do normalnej pracy po kilku miesięcznej przerwie. Czyli marzenia się spełniają. Stawka godzinowa 191 Kor. Nor. praca po 10,5 godz. cztery tyg. i dwa urlopu. Zjazdy do kraju opłaca firma czyli bez zmian. Nie jest lekko ale nie ma pośpiechu nikt nikogo nie goni. Do końca roku Aker ma zatrudnić około 1 tyś. samych spawaczy więc koledzy głowa w górę. Pozdrawiam P.

marc

Czy jest może jakas praca teraz w Aker Solutions???

Mario

Witam Gdzie uderzyć, żeby sie dostać do Aker Solutions, czy sa jakies przyjęcia? jeżeli mógłby mi ktoś pomóc podaje e-maila: ilo19@op.pl Pozdrawiam

lagi

Witam, jeszcze raz jak można się dostać pod tą firmę??? Może ktoś coś wie??

elektron86

Brak słów. Najlepsza robota jaka w swoim życiu miałem. Pozostaje tęsknota za dziećmi. ale wszystko dla nich. Pozdrawiam Paweł elektryk.

Monster 77

Pozdrawiam wszystkich na kolejnym projekcje. (-: po m-cu powrót do z...... polski ale mi miesiąc wystarczył żeby spełnić marzenia w kraju. prawie 30 koła z fargenpengen (((((((((((----:

lagi

Miron Pieron
@lagi 12.03.2014, 23:57
Witam, a jak idzie się dostać do tej firmy?? Poszukuje pilnie pracy. Jeśli ktoś może pomóc proszę o odpowiedź....

Ja pracuje dla Aker Solutions od dwoch lat. Zeby sie tam dostac musisz znac jezyk i miec kwalifikacje oraz doswiadczenie. Albo przez polskie firmy np Ventor z Debicy. Placa mniej niz Aker ale zeby zdobyc doswiadczenie jest super.

Krzysiek
@lagi 12.03.2014, 23:57

Panowie dajcie namiary na tą firme e-mail dziękuje

spaw.

Super Stocznia!!! Zarobki najwyższe na świecie. Dzięki Bogu już ruszył nowy projekt. Pozdrawiam wszystkich. Darek83.

vulture

pracowałem dla akera w Horten, za 2 tyg zarobiłem 40tys NOK praca swietna i w swietnej atmosferze.

-m-

super zakład super jedzenie nawet można iść do toalety w czasie pracy ale to się zmieni , dalej niech Adecco dopuszcza do pacy ludzi nieodpowiedzialnych a zaszkodzą wszystkim, którzy szanują swoją prace. pozdrawiam

Łysy 85

Pracowałem tam 2 lata. Najlepsza praca jaką miałem chodzi mi tu o zarobki.Praca na hali po 10-11 godzin dziennie. Nie było lekko ale chociaż wie się za ile się robi z nadgodzinami udało mi się i miesięcznie przeszło 20.000.-pln. zarobić. Teraz kompletna d... i szara rzeczywistość przerwa w pracy pół roku. Aby do 2014r :-)

polak

ruska budowa,nie polecam.moze i zarobiles 26tys ale jakim kosztem.to juz nie ten egersund co byl kilka lat temu,za duzo polakow formanow.

Czarny

MI RAZ UDAŁO SIĘ ZAROBIĆ ZA M-ĄC 26 TYŚ. [usunięte przez moderatora] polskie zarobki nigdy tu nie będę pracować !

Pawełek79

Super praca i płaca!!! Po przepracowanych 4 tygodniach dostałem pierwszą pensję 20.000.- pln.

gosc

[usunięte przez moderatora] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie placa za nadgodziny na stolowkach syf stare zarcie strasza demobilizacja za byle co

dodo

masz racje mi udalo sie zostac do konca 2009 w egersund nie na stordzie

Józef Jasiak

Bardzo dobrze zorganizowana praca i pobyt.Na tle innych miejsc pracy w firmie Aker tutaj byłem najbardziej zadowolony szkoda że praca się skończyła i siedzę w domu bo chętnie bym tam wrócił.Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Aker Solutions - Egersund

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aker Solutions