Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j. o rekrutacji.


Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j. w Koszalin

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
The Best @123 Nowy wpis
Były pracownik

Brak kadry kierowniczej na całym warsztacie a już na pewno w dziale obsługi klienta. Żenada

Mr nn

Niestety nic się nie zmieniło jeśli chodzi o stosunek do klienta. Szczególnie serwis na ul. Słowiańskiej bije rekordy chamstwa. Kolejny raz potraktowano mnie butem jak nieproszonego żebraka. Podniesiony i zniecierpliwiony ton w stosunku do klienta to standard na ul Słowiańskiej. Stosunek do klienta - jak za komuny ( wiem bo mam swoje lata), na zasadzie "jak się nie podoba to wypad", kompletny brak szacunku do klientów. Tym razem po prostu wyszedłem i już nie wrócę. Żenada, jesteście żałośni. Nie macie pojecie o PODSTAWOWYCH zasadach obsługi klienta. Moja ocena - negatywna , absolutnie nie polecam.

Gabriela Nowy wpis
Inne
@Mr nn

Cześć! Czy możesz powiedzieć coś więcej o zaistniałej sytuacji? Osobiście zastanawiam się jak wygląda praca w firmie z perspektywy pracownika, czy jest tutaj ktoś, kto mógłby mi coś o tym opowiedzieć?

Taki ktoś Nowy wpis
Pracownik
@Gabriela

Pracuję tam. Brak słów. Chamstwo i qrestwo

Ja Nowy wpis
Inne

Negatywną opinię wystawiam panu, który ma pierwszy kontakt z klientem, podjechalam moją strzałą pod Stanfex bo drżał mi pedał gazu... Rada pana w okularach zebym kupila sobie nerwosal(usunięte przez administratora)

Pracujacy
Inne

Jeśli dobrze się ludziom pracuje to dlatego na forum nie ma tak często dokonywanych wpisów!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Elektromechanik maszyn i urządzeń budowlanych
Polkowice
Wigropol Sp. z o.o.
(22 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rekrutacja na stanowisko kierownicze
Kampinos
Kenig Spedition Kenig Adam
(40 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Wrocław
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Erwin
Inne

Szkoda, że klienci piszą swoje uwagi na forum pracowniczym zamiast na adres firmy!

famko

Moze kiedys to był potentat i niezle zarobki ale z roku na rok coraz gorzej. Jako pracodawcy nie polecam kierownictwo wobec pracownika ma znieważające podejscie i coraz wieksze wymagania wobec pracownika.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
LORD JOSEPH
@famko

Zgadza się idac po podwyżkę , Roman slucha i mówi...jest cienki okres zobaczymy puzniej

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz

Nadszedł czas na wymianę opon z zimowych na letnie. Umówiłem się na wymianę zgłaszając dodatkowo dwie dolegliwości. Pierwsza to stukot w prawym przednim kole druga to zbyt długie nagrzewnia się silnika oraz zapalanie się kontrolki. Po jakimś czasie od oddania samochodu do naprawy odbieram telefon od przedstawiciela firmy Stanfex z informacją, że dwie opony tego samego producenta mają dwa różne typy bieżnika. Odpowiadam, że jest to nie możliwe ponieważ opony zdjąłem od siebie z półki i poinformowałem, że te opony zakupiłem u nich w firmie i takie jakie mi sprzedali takie Panom przywiozłem. Poinformowano mnie, że z technicznego punktu widzenia nie robi to żadnej różnicy, ale jeżeli zostanę zatrzymany do kontroli drogowej grozi mi mandat. Kolejnym problem okazał się układ chłodniczy. Stwierdzono uszkodzenie termostatu. Wymiana nie będzie problemowa na następny dzień będzie wszystko ok. Zapytałem się jak to możliwe, że teraz uszkodził się termostat, jeżeli na początku kwietnia wymieniałem u nich chłodnicę na nową. Pan powiedział takie rzeczy się dzieją. Drugi telefon od Pana okazał się jeszcze bardziej niepokojący. Stwierdzono pęknięcie obudowy termostatu. Pomyślałem auto stare no tak bywa. Zapewniono mnie, że dwa dni auto będzie gotowe. W dniu umówionego otrzymania samochodu, zadzwoniłem aby upewnić się czy jest gotowe. W zamian za gotowe auto otrzymałem informację, że akumulator się rozładował, należy go naładować i sprawdzić działanie wszystkich wymienionych podzespołów. Powiedziano mi, że auta dzisiaj nie dostanę. Nalegałem, żeby oddano mi go dzisiaj, więc Pan powiedział, że zrobi co w jego mocy. Zadzwoniono do mnie po chwili z informacją, że niestety nie udało się zrobić geometrii po wymianie drążków oraz stwierdzono kolejną usterkę układu chłodniczego tzn. pęknięcie węża. Argument jaki mi podano to zużycie materiału spowodowane ciśnieniem wyższym z chłodnicy. Firmy Stanfex nie polecam firmy z uwagi na incydent z oponami oraz braku szacunku dla klienta. Nikt tam nie liczy się z faktem, że samochód jest komuś potrzebny na czas, który był wcześniej ustalany z pracownikiem firmy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Enfi
@Tomasz

U mnie wykonali naprawę hamulców,ale żyje .Stanfex Koszalin już nie polecam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alicja

Ja stanfex polecam:-) nie mam za bardzo porownania co prawda... u machulskiego mnie naciagneli, dlatego e teraz wymieniam opony na gnieznienskiej i fajnie doradzą i na godzinę umawiaja i się nie czeka

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gonia

obsługa nie miła wchodzisz nawet nie odpowiedzą na przywitanie nie zainteresują się wogóle po co tam przyszłeś więc postaliśmy chwilkę i pojechaliśmy do JACEXSU może pracownicy nie są za bardzo rozgarnięci w obsłudze ale może to przez te upały kupiłam co chciałam bo sam szef jak się pożniej okazalo był bardzo kompetentny w doradzeniu BRAWO A WY ZE STANFEKSU JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI ALBO ZA BOGACI NI POLECAM

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j. - Koszalin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j.?

  Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j.
2/5 Na podstawie 5 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Słowiańska 11 C
  75-846 Koszalin
 • NIP: 6690407164 KRS: 0000067277
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j.
Przejdź do nowych opinii