Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j. w Koszalin

counter
2 5 13 5 1
Ja Nowy wpis
Klient

Negatywną opinię wystawiam panu, który ma pierwszy kontakt z klientem, podjechalam moją strzałą pod Stanfex bo drżał mi pedał gazu... Rada pana w okularach zebym kupila sobie nerwosal(usunięte przez administratora)

Mr nn

Niestety nic się nie zmieniło jeśli chodzi o stosunek do klienta. Szczególnie serwis na ul. Słowiańskiej bije rekordy chamstwa. Kolejny raz potraktowano mnie butem jak nieproszonego żebraka. Podniesiony i zniecierpliwiony ton w stosunku do klienta to standard na ul Słowiańskiej. Stosunek do klienta - jak za komuny ( wiem bo mam swoje lata), na zasadzie "jak się nie podoba to wypad", kompletny brak szacunku do klientów. Tym razem po prostu wyszedłem i już nie wrócę. Żenada, jesteście żałośni. Nie macie pojecie o PODSTAWOWYCH zasadach obsługi klienta. Moja ocena - negatywna , absolutnie nie polecam.

Gabriela Nowy wpis
@Mr nn

Cześć! Czy możesz powiedzieć coś więcej o zaistniałej sytuacji? Osobiście zastanawiam się jak wygląda praca w firmie z perspektywy pracownika, czy jest tutaj ktoś, kto mógłby mi coś o tym opowiedzieć?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 579 dni.

Jak szefostwo w Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j.? Spoko traktują ludzi?

Pracujacy Nowy wpis

Jeśli dobrze się ludziom pracuje to dlatego na forum nie ma tak często dokonywanych wpisów!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Erwin

Szkoda, że klienci piszą swoje uwagi na forum pracowniczym zamiast na adres firmy!

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w stanfex o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

famko

Moze kiedys to był potentat i niezle zarobki ale z roku na rok coraz gorzej. Jako pracodawcy nie polecam kierownictwo wobec pracownika ma znieważające podejscie i coraz wieksze wymagania wobec pracownika.

LORD JOSEPH
@famko

Zgadza się idac po podwyżkę , Roman slucha i mówi...jest cienki okres zobaczymy puzniej

Tomasz

Nadszedł czas na wymianę opon z zimowych na letnie. Umówiłem się na wymianę zgłaszając dodatkowo dwie dolegliwości. Pierwsza to stukot w prawym przednim kole druga to zbyt długie nagrzewnia się silnika oraz zapalanie się kontrolki. Po jakimś czasie od oddania samochodu do naprawy odbieram telefon od przedstawiciela firmy Stanfex z informacją, że dwie opony tego samego producenta mają dwa różne typy bieżnika. Odpowiadam, że jest to nie możliwe ponieważ opony zdjąłem od siebie z półki i poinformowałem, że te opony zakupiłem u nich w firmie i takie jakie mi sprzedali takie Panom przywiozłem. Poinformowano mnie, że z technicznego punktu widzenia nie robi to żadnej różnicy, ale jeżeli zostanę zatrzymany do kontroli drogowej grozi mi mandat. Kolejnym problem okazał się układ chłodniczy. Stwierdzono uszkodzenie termostatu. Wymiana nie będzie problemowa na następny dzień będzie wszystko ok. Zapytałem się jak to możliwe, że teraz uszkodził się termostat, jeżeli na początku kwietnia wymieniałem u nich chłodnicę na nową. Pan powiedział takie rzeczy się dzieją. Drugi telefon od Pana okazał się jeszcze bardziej niepokojący. Stwierdzono pęknięcie obudowy termostatu. Pomyślałem auto stare no tak bywa. Zapewniono mnie, że dwa dni auto będzie gotowe. W dniu umówionego otrzymania samochodu, zadzwoniłem aby upewnić się czy jest gotowe. W zamian za gotowe auto otrzymałem informację, że akumulator się rozładował, należy go naładować i sprawdzić działanie wszystkich wymienionych podzespołów. Powiedziano mi, że auta dzisiaj nie dostanę. Nalegałem, żeby oddano mi go dzisiaj, więc Pan powiedział, że zrobi co w jego mocy. Zadzwoniono do mnie po chwili z informacją, że niestety nie udało się zrobić geometrii po wymianie drążków oraz stwierdzono kolejną usterkę układu chłodniczego tzn. pęknięcie węża. Argument jaki mi podano to zużycie materiału spowodowane ciśnieniem wyższym z chłodnicy. Firmy Stanfex nie polecam firmy z uwagi na incydent z oponami oraz braku szacunku dla klienta. Nikt tam nie liczy się z faktem, że samochód jest komuś potrzebny na czas, który był wcześniej ustalany z pracownikiem firmy.

Enfi
@Tomasz

U mnie wykonali naprawę hamulców,ale żyje .Stanfex Koszalin już nie polecam

Alicja

Ja stanfex polecam:-) nie mam za bardzo porownania co prawda... u machulskiego mnie naciagneli, dlatego e teraz wymieniam opony na gnieznienskiej i fajnie doradzą i na godzinę umawiaja i się nie czeka

gonia

obsługa nie miła wchodzisz nawet nie odpowiedzą na przywitanie nie zainteresują się wogóle po co tam przyszłeś więc postaliśmy chwilkę i pojechaliśmy do JACEXSU może pracownicy nie są za bardzo rozgarnięci w obsłudze ale może to przez te upały kupiłam co chciałam bo sam szef jak się pożniej okazalo był bardzo kompetentny w doradzeniu BRAWO A WY ZE STANFEKSU JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI ALBO ZA BOGACI NI POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j. - Koszalin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad