Opinie o Scandi Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Scandi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Scandi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scandi Sp. z o.o. w Koszalin

Dominik Nowy wpis

Niestety firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców z końcem grudnia 2020 roku

ostry

...............??????????? o co chodzi z tą firmą, czy ktoś może więcej powiedzieć. Przyjmują czy nie i czy dobrze płacą ?

@ostry

Nie zawracaj sobie głowy ta firma..... Nie ma kasy na czas i wiecznie coś im trzeba podpisywać nie koniecznie na twoją korzyść..... Pracowałem tam ponad rok i tylko szkoda czasu

@ostry

Przerobiłem wiele firm ale to co dzieje się w firmie scandi to jakaś masakra...... W tej firmie można narobić sobie tylko problemów i nic więcej........(usunięte przez administratora)

Karolek
@ostry

Przyjęcia w tej firmie są tak jak w biedronce heh co chwilę ktoś odchodzi i kogoś przyjmują..... Najgorsza firma w zachodniopomorskim...... 4 samochody i trzech wspólników z tego dwóch cwaniaków.... To znaczy oni myślą że są cwaniakami bo kto ma troszkę w głowie to odrszu ich wyczuje........ Nie polecam tego dziadostwa chodź by płacili krocie

Karolek Nowy wpis
@Były kierowca

Wysyłali kasę z innego konta od osób trzecich.... Tylko po informować odpowiednie służby...! Podpisujesz po zawyrzane diety a co innego idzie na konto....... Ale już nie długo i odpowiednie służby dowiedzą się o wszystkim

Sylwek Nowy wpis
@ostry

Ta firma jeszcze istnieje. Czy już się zawineli do cukierni piec ciastka haha

roger Nowy wpis
@Były kierowca

kolego a czy masz może kontakt do tej firmy?? jakby co podaje nr 517229203

Tomas oszukany i zastraszany

Już wkrótce po okresie rozrachunkowym, będzie wizytacja odpowiednich służb w biurze rachunkowym , pani członkini zarządu pseudo firmy . Byli kierowcy cierpliwości, bo każdy z was zostanie wezwany do sądu w celu złożenia zeznań odnośnie pracy w tej firmie.

@Tomas oszukany i zastraszany

I bardzo dobrze... Niech zrobią z nimi porządek

@Tomas oszukany i zastraszany

Czym oni cię zastraszali?

Król Albaniiii

Co do oszczędzania to Adblue też wiezie się z Polski w baniakach razem z walizkami. Najlepiej żeby kierowca wywalił swoje torby byle baniaki zawieźć do Travemunde. Adblue później leje się do zbiorników rozwaloną pompką co więcej wylewa na odzież niż do zbiornika. Na Skandynawii nie mogłem doprosić się o znalezienie stacji paliw aż sam ją znalazłem bo tłumoki z Internetu nie potrafią korzystać. Na dokumenty potrzebne czekałem 1,5 miesiąca, na ostatnią wypłatę 2 tyg spóźnienia plus potrącili bo za dużo na służbowym telefonie impulsów zjadło... wsadźcie sobie te drobne! I UWAGA księgowa którą rozlicza kierowców i firmę to żona Pana D. Także przekręty tam są na porządku dziennym. "To taki papier proszę podpisać żebym nam się zgadzało" - tak podpisuje się tam kwity które są dla firmy ważne A dla kierowcy nie koniecznie...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Scandi Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.

Cyprian

Nigdy nie ma kasy na czas...... Szefostwo kręci i wciska kit za każdym razem..... Jak im się (usunięte przez administratora) pali to nawet wydzwaniaja do kierowców których zwalniali by wrocili do pracy. Przyjmując się do firmy dobrze trzeba czytać co się podpisuje bo biurokracja w tej firmie ogromna.

@Cyprian

Hahahaaaa.... Rzeby tam była biurokracja kolego to musieliby miec przynajmniej biuro..!!! a oni nawet biura nie maja i wszystkie dokumenty podpisuje sie na kolanach w busie jadąc do pracy np o 4 nad ranem. Maja pewnie obawy by nikt ich nie odwiedził z pelochą w ręce lub z komornikiem obok.

Ka... ol

Dziady jakich mało ale jeszcze gorsze dziady to robią u nich za kierowców

@Ka... ol

A ja proponuję (usunięte przez administratora)Zmienić branże na coś prostrzego.!moze branża piekarnicza.... (usunięte przez administratora)

@Ka... ol

Firma godna polecenia dla tych co mają zaplecze finansowe do przodu a także dla tych co nie mają pojęcia o robocie ha tam się na pewno odnajdą.

Cyprian

Ja tylko współczuję (usunięte przez administratora).biedny po nocach spać nie może bo myśli ???? o telematyce i pierwsze co po przebudzeniu, patrzy w komputer czy auta nie chodzą na biegu jałowym haha ich zdaniem auta nie powinny być przepalane.. 4 AUTA I TRZECH LUDZI W ZARZĄDZIE HAHA KUPA ŚMIECHU... I KAŻDE Z NICH ZERO POJĘCIA O TRANSPORCIE ALE ZA TO ROBIENIE LUDZI W BAMBUKO DOBRZE IM WYCHODZI ( TYLKO CI KTÓRZY SIĘ DALI)

kiero

Jak to kolego na rękawiczkach oszczędzają, przecież oni na wszystkim oszczędzają.!!! tam nie ma nic, żadnej odzieży ochronnej lub roboczej, a wysyłają kierowców by ładować śmieci i różnego rodzaju odpady ..!! tam kierowcy maja szybki kurs śmieciarza za friko bez możliwości ochrony swojego zdrowia. (usunięte przez administratora)

@Cyprian

DOBRZE PRAWISZ KOLEGO...!!! Daja do podpisania dokumenty w drodze do pracy w busie o 5 nad ranem by człowiek zmęczony nie widział co podpisuje..!! Osobiście dostalem papier do podpisania ze przeszedłem szkolenia typu BHP i o ich wewnętrznych ustaleniach co musiałem podpisać bo twierdzli ze dzis nie ma czasu ale szkolenia sie odbędą po powrocie do kraju, i do dzisiaj ani słowa nie ma na ten temat, a papiery cwaniaki maja u siebie.

Ja Wam Pokaże Chamy i Dziady

(usunięte przez administratora)Jazda po skandynawi cały czas prawie ze na rezerwie bo paliwo ciut drozsze niz u niemca. Na kazdym kroku molestuja cie telefonicznie z telematyka ze przy ruszaniu wciskasz za duzo pedał gazu ( po kilka telefonów dziennie- czyli mobing pełną mordą). Najlepiej chcieliby żeby wysiąść z auta i pchac je zeby spalanie wynosiło ponizej 25 litrów albo najlepiej żeby dolewać do kotłów ze swojej kasy . Na każdym kroku patrza tylko o co tu sie doczepic i cos co z ich winy nie poszlo gładko najlepiej zgonić winę na ciebie. Gdy przychodzi 10 danego miesiaca zapomnij jeszcze na minimum półtora tygodnia o przelewie wynagrodzenia bo wypłata wpływa ok 20 kazdego miesiaca. Przed wypłatą szukaja co tu kierowcy odliczyc za kare z wypłaty zeby sobie wiecej przyciąć. Firma która nie ma swoich aut i 4 ciagniki wypożycza z wypożyczalni i tak naprawdę zarabiają na cieciu kasy z kierowców. Wiele dziad-transów widziałem i przerabiałem , ale aż wielkiego złodziejstwa to na oczy nie widziałem i podejrzewam że nie jeden by sie za głowe złapał co się w tej ala firmie transportowej dzieje. Uwaga panowie ,jeżeli któryś się jednak zdecyduje wejść w to (usunięte przez administratora)

Cydr

Grają cwaniaka warszawskiego na kazdym etapie. Nigdy pieniądze nie są na czas !!!!! Po skandynawskich rewirach jezdzisz na rezerwie bo ich zdaniem za drogie paliwo no w Szwecji czy Norwegii

Zostaw merytoryczną opinię o Scandi Sp. z o.o. - Koszalin

Scandi Sp. z o.o.