Opinie o A.U.B VAN BERGEN w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie A.U.B VAN BERGEN. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A.U.B VAN BERGEN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.U.B VAN BERGEN w Koszalin

Laura

Pracowałam na hubie 3miesiące porażka sama się dziwie że tyle wytrzymalam (usunięte przez administratora)brygadzistka przyjezdza do pracy na cpana wciąga amfetamina sama widziałam gdy zwróciłam jej uwagę to mnie zwolniła bo po braniu narkotyków poniza Pracowników. 2 to jakaty przyglup któremu wydaje się że jest panem świata również poniza Polaków w pracy i składa oferty albo sex albo wypad z roboty składa nowym dziewczyną takie propozycje na szczęście mi takich nie składał bo byłam w innej grupie ale mieszkałam z kobietami z jego grupy a jego żona iwona kurzydym nie dość że ślepa to jeszcze głucha z resztą lepszą osobą od nich nie jest poniza Pracowników bo jej mezus tak karze by gonić Polaków i ponizac

Sebastian Rdzeniewski

Witam bardzo mi miło że pojawiły się na mój temat zmyslone opinie oczywiście te negatywne. Po dłuższym zastanowieniu się postanowiłem wypowiedzieć się na ten temat. Te negatywne opinie na moj temat dodają pracownicy z Huub. Którzy kazali mnie z zemsty obserwować i wypominać mi jedzenie podburzajac innych ludzi na mnie kazali mnie obserwować oraz mi wypominać jedzenie dlaczego tak się stało ponieważ kłamiąc chcą się podlizac by coś dostać (pinokio) kłamią wymyslajac zmyslone historię na mój temat oraz na innych ludzi tylko po to by się podlizac i otrzymać z tego tytułu jakieś korzyści ponieważ nie myślą. Po 2 odnoszę się do ludzi z szacunkiem ponieważ tak mnie wychowano by zwracać się do swoich współpracowników z szacunkiem tak jak to robiłem pracując u Huub z tego powodu zostałem dyskryminowany oraz strasznie ponizony i wyśmiewany przez ludzi podburzonych na moją osobę co do pracy na hubie z wiadomych powodów zostalem zniszczony tymi kłamstwami oraz pomowieniami na moja osobe dlaczego??? Już wyjaśniam ponieważ podkrecajac ludziom tempo mogą Ci ludzie wpaść w chorobę psychiczną nie wolno podkrecac ludziom tempa tempo ma swoje granice. Pracować trzeba ale nie tak jak za trzech ludzi bez przesady. Druga sprawa sprzeciwilem się wysmiewania oraz poniżania pracowników przez brygadzistow oraz ich pupilkow ponieważ kłamią w żywe oczy i się podlizuja i wlaza w du** swoim pracodawcą dla własnych korzyści. Co do tych opin nie mam z nimi nic wspólnego nie ja je dodaje z ręką na sercu to piszę. Co do Huub Praca ciężka lecz Nie warta naszego zdrowia oraz tych zarobionych pieniędzy są lepsze pracę np. Dijk van Dijk gdzie ostatnio pracowałem atmosfera znakomita współpracownicy rewelacja strasznie mili ludzie oraz brygadzisci ogólnie odnoszą się tam z szacunkiem do drugiego człowieka co do pracy tam bardzo przyjemna praca aż miło było tam pracować oczywiście polecam Dijk van Dijk. To nie prawda że jedynym zleceniodawcą w AUB jest Huub to jest jedyny problem w AUB nie dość że praca Ciężka to jeszcze zero szacunku do ludzi u Huub. Pozdrawiam Szwagier

Ela

Czy ktoś może podać mi adres kontaktowy, numer telefonu do koszalińskiego biura pośredniczącego fimy AUB Van Bergen?

NIGDY WIECEJ!!!

NIE JEDŹCIE TAM!!!!!! Warunki w domu są okropne! Brud, (usunięte przez administratora) MYSZY a nawet PLUSKWY!!!! Gdy zadzwoniłam o zmiane pokoju usłyszałam, że nie ma wolnych. Wróciłam cała pogryziona przez pluskwy, jak można pracowników umieszczać w takich warunkach?! w dodatku za mieszkanie w takim stanie dużo karzą sobie płacić! Już lepsze warunki są pod mostem!!! O koordynatorach juz nie wspomne, udają miłych a jak coś od nich chcesz to hamstwo i radź sobie sam!

Czy po rozmowie w A.U.B VAN BERGEN rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru market Koszalin książeczka san.
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
Wiesiek

Ogólnie biuro ok zawsze pieniądze na czas i zawsze godziny się zgadzały. Moje sugestie dla A.U.B VAN BERGEN: Kadra koordynatorów mogłaby jedynie zmienić podejście do pracownika.

(usunięte przez administratora) KILA I MOGIŁA Z KLAKIEREM NA CZELE (usunięte przez administratora) BIURA AUB JAKBY MÓGŁ TO BYM IM W (usunięte przez administratora) SZEDŁ

Były Pracownik.

Ja powiem krótko, wszyscy z tego biura jak wrócą kiedyś do Polski to wszystkie swoje pieniądze wydadzą na ochronę. Bo nie wierze że bedą mogli spać w spokoju. Swiat jest mały. A kalkier to chyba nigdy nie wróci bo go to po przekroczeniu granicy (usunięte przez administratora) na śmierć i wyrzuca do morza.

Nie polecam

Po opłaceniu wszystkich ich kosztów wychodzi 700 euro na rękę, już nawet nie wspominam o kosztach jedzenia, dojazdów, czy innych ich fanaberii, bo człowiek wyjdzie na zero. Kpina i wyzysk.

Witam, długo zastanawiałem się czy opisać tutaj swoją opinię gdyż jakby nie było w dalszym ciągu jestem pracownikiem aub. Ale od początku, w lutym tego roku dostałem się do pracy przez aub do firmy modiform.zec można by było wszystko było dobrze właśnie "było" do czasu czyli miesiąca a dokładnie 27.09.2018 kiedy stał mi się uraz w kręgosłupie dokładnie rwa kulszowa. I tu zaczęły się komplikacje nie dość że mojego zdrowia to batalia i wojna z biurem aub. Po urazie pojechaliśmy do szpitala, tam zalecono mi tabletki rozkurczowe, niby lepiej niby nie dalej boli do dzisiejszego dnia. Natomiast chcę wprost opisać koordynatora bardzo prominentnego z aub niestety z bardzo zła opinią dokładnie Klakiera czyli Andrzeja kozakiewicza. W opinii lekarza gdzie aub ma dostosować się do mojej pracy integracyjnej prosiłem klakiera a wcześniej swojego przełożonego o wizytę u lekarza teraz w poniedziałek gdyż boli minie kręgosłup i chcę tabletki, bezczelny i bardzo chamski klakier czyli Kozakiewicz postanowil odwołać mi wizytę. Wykonałem do niego tel dlaczego to zrobił (usunięte przez administratora) powiedział że to nie koncert życzeń i NIKt nade mną nie będzie skakał a tym bardziej jeździł po lekarzach powiedziałem mu że to w jego obowiązku jest zadbanie o to więc odpowiedział pocaluj mnie pan w (usunięte przez administratora) Jest dzisiaj niedziela więc znowu upomnialem się o lekarza na jutro pisząc smsy z klakier em czyli Kozakiewiczem co ze mną. Przeszło mnie ciary kiedy zaczął w smsa h do mnie wypisywać CT może Panu kaczkę przynieś chodziło o to żebym do niej skał ctjest Pan bardzo niskiego pokroju CT ja panu dietę przepisze cttrening zrobię itd 2 godz pisania z nim obrazania, wysmiewania mnie, nie pozostalem mu dluzny i napisałem mu że przyjechałem do Holandii zdrowy i taki wrócę czy mu się to podoba czy nie, on i aub najchętniej zapakowali by mnie do busa do Polski i tam się lecz. Jeszcze trochę o klakierze czyli Kozakiewiczu Doś często proponuję pracę ogłaszając się na internecie jako fas packing do prac, niestety swoje kocie pazury pokazuje na miejscu, czyli brak szacunku, (usunięte przez administratora) i nie samowity beszczelu, a już zapomniał jak pracował w tidovescie i tam jego szfunio wraz z nim na czele robili takie przekręty że skarbowa się wzięła za nich i główny szefów wylądował w psychiatry ku klakier czyli Kozakiewicz wywinol się z całej sytuacji biorąc resztę ludzi i przenosząc ich do aub gdyż tamtą agencję zamknęli, liżac (usunięte przez administratora) van bergen owi tak siedzi w aub pierdzi w stołek i robi co chce z Polakami. Nie dajcie się zwieść firmie i temu klakier owi, bo opisuje w skrócie, a sytuacji takich było więcej. Więc nie wiem do dziś czy pójdę do lekarza czy nie uprzedził klakiera że stanę na głowie a skorzystam z lekarza. Co do modiformu firmy gdzie pracuje nie mam nic, jak i również do wypłacalności oraz hotelu tylko do wielkiego fałszywego klakiera Andrzeja kozakiewicza. Zobaczymy jak sytuacja się potoczy dam później znać.

Matheo

Szwagier= HOOLIGANS POLAND BRAWO TY mały Lobuzie. Huba to wysypisko śmieci:p walić hube

Kamil
@Matheo

Z cyganskimi parowami najlepiej poleciał w Polsce a w Holandii dał nie zły Pokaz o nim to wszędzie słychać jest dobrze trzeba z taki jechać wszyscy powinni od niego się uczyć a nie głowę chować w dół Szwagier to jest dobry łobuz jako jedyny coś zareagował i się wstawił reszta to cioty zwykle a tego jakatego to mu ryj obije temu smiecìowi a tej ewce z liścia (usunięte przez administratora)

Pokemon
@Kamil

Noooo z Cyganami to była najlepsza akcja ładnie ich zjechał te cyganskie nasienie cisnąć z nimi z tymi (usunięte przez administratora) ten młody jest (usunięte przez administratora) i widać że twardym chłopakiem jest i odważnym dosyć (usunięte przez administratora) akcje jego są najlepsze ładnie cisnal z nimi jako jedyny coś starał się zrobić z tymi(usunięte przez administratora) brawo młody kocie :)

@Pokemon

Dziwię się że administrator tej strony nie usuwa komentarzy które nie wnoszą nic jeśli chodzi o opinię na temat firmy.Niestety w moim mniemaniu opinie te przedstawia ta sama osoba tzn "szwagier" o którym ciągle mowa.Znam tego chłopaka to osoba niezrównoważona psychicznie,która pracując na szklarni o której tak wspomina kilka razy prosiła brygadzistów by na nią wrócić.Dzieciak który nie dojrzał bez języka i perspektyw,który nigdy nikogo nie obronił jak to nazywa w swojej " karierze" gdzie niby był niezastąpiony i nieugięty.Wszystko to co tu piszą na temat tej osoby jest jednym wielkim kłamstwem.

@anonymous

Zapewne same kłamstwa z tego co nam wiadomo to wszystko to jest prawda z tego co nam wiadomo to opinie te złe na jego temat dodaje ktoś z huby jacyś idioci. Nie zrownowazeni to wy jesteście ta cała psychiczna huba razem z tą waszą(usunięte przez administratora)która poniza Pracowników

Kobieta

Czy wybiera się ktoś do szklarni? Na przesadzanie roślin itd.? Zastanawiam się czy wgl warto po takich opiniach.

Iza
@Kobieta

To zależy od szklarni i od motywacji jakimi się kierujesz. Osobiście nie spotkałam się z sytuacją gdzie ktoś chciał pracować, pracował i miał z tego tytułu nieprzyjemności. Do Holandii ciągnie różnych ludzi, głównie totalnych lemingów którzy wybrali się za granicę dla zabawy. Wiecie już skąd tyle takich komentarzy ;)

Kubson
@Kobieta

"PRZESADZANIE ROŚLIN" he he Kobieto nigdzie się nie wybieraj. Szanuj się,jesteś CZŁOWIEKIEM !!!.

Zawiedziony

Jeden wielki koszmar, oszustwo, wykorzystywanie i nic więcej, co innego mówią zanim wyjedziesz a co innego spotykasz na miejscu, praca nie jest zapewniona czekasz na sms czy idziesz dnia następnego do pracy, jak już pójdziesz to pracujesz 2 godziny bo później przyjdą pracownicy za mniejszą stawkę z Bułgarii a Nam Polakom każą wracać do domów, a nawet nie ma jak wrócić na mieszkanie bo zanim przyjedzie auto z firmy żeby Cię odwieźć musisz czekać 4 godziny za które nikt Ci nie zapłaci, kolejnym absurdem jest pobieranie od Nas dowodów osobistych przed pracą i oddawanie ich po pracy, tak naprawdę nie wiadomo kto je przetrzymuje i co z nimi robi, praca też jest straszna i niesprawiedliwa kobiety muszą nosić ciężkie palety a niektórzy mężczyźni robią śmieszna pracę bo ważą ziemniaki w 5 kg opakowaniach czy waga się zgadza, nie wiem co za ułom tam planuje pracę dla ludzi ale to co się tam dzieję jest karygodne, chciałem nagrać film ale mi się nie udało żeby można było zobaczyć to co się tam wyprawia, powiem tylko że firma nazywa się ERP niedaleko Vlaardingen a pracę tam załatwia AUB (usunięte przez administratora) nic więcej

pioter

Jaki k***** szwagier sebastian??? sebastian r. ???

Teresa
@pioter

Tak

xaxaxa

Czy ktos jedzie do Leyna w valstar wkrótce lub ktoś aktualnie tam jest przy kwiatkach? Bardzo prosze o maila popytać sie chcialbym.

Ola
@xaxaxa

Przeczytaj sobie uwaznie wszystkie opinie na temat tego biura,i radze ci dobrze sie zastanow...to wszystko co pisza to prawda,sama byłam i potwierdzam.Bedziesz pracowac jak murzyn,robot i zero szacunku.Przemysl.

Karol
@xaxaxa

Byłem tam. Ogólnie to taki gwałt na człowieku. Każą Ci garbić się do samej ziemi po doniczki, a później to wszystko zapakować i za sztaplować. W sumie taka praca, ale to że jesteś w pracy pierwszy dzień nie znaczy że jesteś jak (usunięte przez administratora) którą się pomiata i wykorzystuje do najgorszych prac. Nie polecam współpracować z tą agencją.

@Karol

Zgadzam się w 100%!

ROZGORYCZONA

Istna tragedia. Rozmawiając z Panią w Polsce o pracy w Holandii wydawało się być wszystko w porządku, wręcz nawet bardzo dobrze, niestety gdy dojechałam na miejsce było wielkie rozczarowanie. Zupełnie co innego mówiono przez telefon a co innego jak już się dojechało. Pojechałam do pracy z grupką znajomych, obiecano nam,że będziemy mieszkać razem i pracować. Natomiast na miejscu odesłano nas do innych miast, innych prac i wgl. Mnie i chłopaka skierowano do domu bez okien :) mieszkanie było przerobione z magazynu, czy tam jakiegoś biura. Duchota straszna, alarm włączał się co kilka godzin, nawet w nocy. Jak ludzie mogą pracować gdy nie mają się nawet wyspać? Nikt nie nastawia się na hotele 5 gwiazdkowe, ale też nikt nie chce mieszkać w bunkrze:) Nie oszukujmy się. Kolegów natomiast wysłano do patologii, gdzie mieszkali ludzie którzy nie powinni nawet tam mieszkać, wódka i narkotyki na stole, (usunięte przez administratora) wszędzie, papierosy pogaszone w dywanie, w tym jeden ze współlokatorów powiedział, że dom w ciągu miesiąca był okradany trzy razy. O wszystkich dodatkowych kosztach informują przez smsa. Ogólnie ludzie traktowani są jak zwierzęta, jedziemy tam do pracy a nie na zesłanie. Jest XXI wiek, a ludzie mają w bunkrach mieszkać? Jestem ciekawa czy pracownicy biura chcieliby mieszkać w takich warunkach :)

Nie polecam firmy! Pierwszego dnia chcą byś wyrabiala normę co jest nierealne! Ludzie brardzo złośliwi... Szczególnie starsze kobiety zalkoholizowane które pracują kilka mies uważają iż to ich firma. Mało godzin, szukają ludzi na szklarnie tam też nie polecam. Tragedia. Takie słabe opinie to niestety prawda. Sprawdziłam na własnej skórze.

iwonagolab72@wp.pl

Nie chcę za bardzo opisywać tego biura. Pani Beata Cebula okradła mnie z wakacyjnego. Byłam w Polsce a ona odbiła mi za mieszkanie i ubezpieczenie z ktorego nie korzystałam. To są (usunięte przez administratora) i nie polecam tego biura!

Pazdi
@iwonagolab72@wp.pl

Miałem podobną sytuację po powrocie do Polski. Biura okrada ludzi z pieniędzy, na które ciężko sobie zapracowali. Jesteś lojalny wobec biura, ciężko pracujesz, nie lecisz w kulki, a na koniec współpracy dziękują ci kradzieżą pieniędzy, które Ci się należą . Z całego serca nie polecam tego biura.

Oszukane

Nie polecam tej agencji. pojechałyśmy we cztery miałyśmy pracować w szklarni po czym w sobotę dzień po przyjeździe dostałyśmy sms-a , że jest zmiana planów i tylko adres. Kiedy tam dojechałyśmy okazało się , że mamy pracować na polu 10 godzin w pełnym słońcu na prostych nogach pochylone do ziemi przestawiać doniczki po dwie układać je w szachownice. Bez wody napić się można było tylko na przerwie. Na drugi dzień nie mogłyśmy wstać z łóżka w związku z tym prosiłyśmy o inna prace w odpowiedzi usłyszałyśmy z sarkazmem cytuję " ojej oszukali panie" i " oj panie nóżki i rączki bolą" Dostałyśmy inna prace na dwa dni w szklarni i zlecenie się skończyło zostały tylko osoby które tam już na stałe pracowały od kilku lat. Stwierdziłyśmy, że wracamy. Potraktowali nas jak jeleni jak głupich polaczków , jak desperatki które tam muszą pracować. Prace w Polsce mamy wiec wróciłyśmy. Naprawdę odradzam. Traktują ludzi jak bydło, śmieci bez szacunku który należy się każdemu człowiekowi.

Henio

To po jakom cholere o nim wspominacie w tych komentarzach no byl na hubie widac że sie ucieszyliscie z jego pobytu na hubie wiadome że było wam milo ze sie pojawił ten szwagier no i pewnie milo wam by było gdy by został ale najwidoczniej ktos go nie chce skoro tam nie pracuje pewnie lepiej z nim niż z tymi brygadzistami

Iza
@Henio

Ja rozumiem że głównym zleceniodawcą dla AUB jest "huba" Ale nie wszystko się wokół tej niewolniczej pracy kręci.

pdr

Co do cebuli to pamiętajcie , na 10 rudych 11 jest fałszywych . Ona nawet maila nie potrafi napisać bez bledu . Chodzaca sierota . Klakier , skończony (usunięte przez administratora) , totalne zero , dziwie sie jego żonie tyle z nim wytrzymala . Jeczmienny , często widuje go w towarzystwie chłopaka nigdy dziewczyny , jest cieply . Monika , ta ma wogole cos ze zwojami . Takie smiecie pracują w biurze A.U.B .

Zostaw merytoryczną opinię o A.U.B VAN BERGEN - Koszalin

• Jak się pracuje w A.U.B VAN BERGEN?

Zobacz opinie na temat firmy A.U.B VAN BERGEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.U.B VAN BERGEN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 11 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A.U.B VAN BERGEN