Opinie o A.U.B VAN BERGEN w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie A.U.B VAN BERGEN. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A.U.B VAN BERGEN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.U.B VAN BERGEN w Koszalin

Andrzej Kozakiewicz

To jedne z najlepszych biur w północnej Holandii praca w super koordynatorzy super tylko wy ćpuny wam się nie chce pracować alkoholicy

Jaaa
@Andrzej Kozakiewicz

Ja to bym odwróciła to co zostało napisane. I dopisała że gorszej to nie widać i nie słychać biuro żenada

Super partia...
@Andrzej Kozakiewicz

To Holandia południowa jest( zuid Holland)

Ania G
@Andrzej Kozakiewicz

Ja bylam bardzo zadowolona ze wspolpracy z Van Bergen. Wyplaty na czas, praca byla, godziny również. Kontak z biurem bez problemow. Koordynatorzy w porzadku . Tak jak Pan pisze Panie Andrzeju, leserom i (usunięte przez administratora)nie chce sie pracować.

Igor
@Andrzej Kozakiewicz

Nigdy nie mów o ludziach co pracują i chca zarobid kasę

Andrzej Kozakiewicz

Wy marnoty, przyjeżdżacie do aub do nas, nie macie wykształcenia, nie znacie języka, i co wy wymagacie, chlejecie, ćpanie, imprezy, ja wszystkim pomagam, Monika też, zarabiacie dużo kasy, daje wam pracę, a wy narzekacie, musicie nas utrzymywać.

Kx

(usunięte przez administratora) i porażka . Czytałam wcześniej komentarze to też nie wierzyłam póki się sama nie przekonałam na własnej skórze. Jedynym plusem jest w miarę ok zakwaterowanie i to na tyle ,bo odechce Ci się tam żyć. Pracuje tam 90 % Polaków z czego większość traktuje ludzi jak śmiecia . Dużo ludzi uważa się za lepszych i im pasują takie warunki pracy i atmosfera ,bo może nigdy w życiu oprócz tej agencji nigdzie indziej nie pracowali. W pracy coś możesz zarobic ,ale to jest dobre na chwile ,no i o ile Ci wypłaca wyplate . Nadgodziny każdego dnia od pn-sb . Wstajesz 3-4 nad ranem wracasz około 18-19 zależy gdzie Cie dadzą. Możesz dojeżdżać 20 min a możesz godzinę. Rola kierowcy jeszcze gorsza, wozisz ludzi z różnych lokalizacji ,adresy tez nie zawsze się zgadzają z czego tracisz jeszcze więcej czasu . Do tego wysyłają z (usunięte przez administratora) mandaty do naiwnych kierowców i każą płacić z wszystko . Praca ,zależy gdzie trafisz z reguły jest ciężko a nawet jak już gdzieś trafisz i sobie zaczniesz radzić to Cię przeniosą bo ? Bo mogą. Praca jest fizycznie ciężka w szczególności gdy masz zmiany 12 h . Mało istotne na jakie kwiaty trafisz wszędzie jest podobnie . Organizacja i podejście do pracownika to brak słów. Zazwyczaj nikt Ci nic nie powie ,daja Ci bez słów umowę do podpisania ,w biurze panuje hamstwo i arogancja. Nie licz ,że odbiorą telefon,mają swoją aplikację i na niej będziesz miał się kontaktować moze po tygodniu Ci odpiszą a może zwolnią. Nie ma żadnego kontaktu z nimi praktycznie ,dostajesz na tej zjebanej aplikacji każdego dnia około 18 -19 plan pracy na następny dzień . Ludzie pracuja różni, i mądrzejsi i alkoholicy i nieroby ,ale to nie usprawiedliwia tego jak agencja traktuje ludzi .chyba,że jesteś (usunięte przez administratora)wtedy może Cię potraktują trochę lepiej niż (usunięte przez administratora);) mieszkanie jest w miarę ok, też zależy gdzie trafisz płacisz czynsz ,ubezpieczenie+ kary . Kary dają za wszystko ,jak nie zapłacisz nie ma wyplaty . Od 20 ,70 e itd za bałagan ,za okna ,za śmieci ,za to ,że masz za ciepło a to za zimno a to co innego im się nie spodoba . Nawet nie masz z kim o tym dyskutować. Ogólnie będą chcieli z Ciebie ściągnąć ile się da ,no jak ktoś lubi być wykorzystywany to praca dla niego . Kontrolę na zakwaterowaniu ,rozumiem ,ale wchodzą kilka razy w tygodniu, jak Cię nie ma i grzebią po szafach . Nie raz wszystko pootwierane . Nie polecam nikomu tej pracy i tej agencji i chętnie dowiem się czy są inni w podobnej sytuacji. Na pewno tez zgłoszę to wszystko w odpowiednie miejsca ,bo takie traktowanie ludzi nie może być bezkarne .

Pracownuk

Przestroga dla każdych osób które chcą jechać do Holandi z Agencja AuB Wan Bergen !Banda złodziei i wyzyskiwaczy! Na początku mili a potem wychodzi szydlo z worka jak ludzi traktują! Nie wypłacają pensji jak im coś nie pasuje wywalaja ludzi na bruk bez pieniędzy i niema kontaktu jak ty coś chcesz ! Chodzą po pokojach za które placi się tygodniowo 100 E , grzebia w prywatnych rzeczach , Jak im coś nie pasuje to odlicza sobie naprzyklsd za sprzątanie, wymysla wszystko aby była dla nich kasa ! W HOTELU SA PLUSKWY , NIEMA TELEWIZORA , PIEKARNIKA , !Uwaga kierowcy szukają frajerów żeby niby dać samochód a później wstawaj godzibe wcześniej i zbieraj ludzi za to ci juz nie płacą, po pracy godzine więcej na rozwozenie ludzi!Jak juz weźmiesz i dostaniesz mandat to wstrzymują pensje !Żenada ta firma do programu Uwaga się nadaje

Ola
@Pracownuk

Byłem tam .To wszystko co piszesz zgadza się w 100 %. Jak coś zadzwoń do mnie i ogarniemy temat +31682354341 Weźmiemy się za tego Andrewa

Czy po rozmowie w A.U.B VAN BERGEN rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru market Koszalin książeczka san.
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Trailer

Nie polecam po około poltorej tyg musiałem się zwolnić z powodu powrotu do Polski nie dostałem wypłaty A biuro nie odpowiada ani ma telefony , maile czy wiadomości na ich apce.

Eer

Miales numer sofii juz

Trailer
@Eer

Nie nie miałem jednak udało mi się go załatwić samemu pieniedzy dotąd nie dostałęm

@Trailer

Jesteście od tego by zapieprzać jak wam się nie podoba to na hube idźcie tylko narzekać potrafią śmierdziele pijaki i ćpuny

Beata
@Andrzej

Zapewne Kordynator Andrzej ! Dobrze ci płaca i gnębisz rodaków ! Lepiej być pijakiem honorowym niż turecka prostytutka !

Ababa
@Trailer

Dokladnie zgadzam sie mam teraz taki sam problem. Nie polecam wspolpracy z ta agencja

Jedno z najbardziej rzetelnych biur na Westlandzie. Pracowalam w wielu firmach i duzo juz widzialam. Wiecznie pijani i nacpani ludzie, ktorzy zyja z dnia na dzien. Nie maja kasy na nic. Wszystko idzie na weekendowe melanze! Potem placz, bo nie maja na czynsz.Nie chodza do pracy. Po co przyjezdzaja i psuja nam opinie. Biuro nie jest niczemu winne. Jak pracujesz normalnie, stawiasz sie w pracy na trzezwo-nikt ci krzywdy nie zrobi. Kasa co tydzien, opieka po polsku, ale trzeba grzecznie. Nigdy nie mialam z nimi zadnych problemow. Zastanowcie sie kto zwykle pisze takie opinie???

...

Wypłaty mniej więcej jakie są?

Piotrek

Nie rozumiem tych złych opini. Kwestia wygląda tak że jak ktoś przyjechał do pracy a nie balować ćpać i robić wieczne melanże to agencja spoko. Traktują pracownika adekwatnie do jego zachowania. Robisz problemy to oni Tobie też nie będą pobłażać. Czy jak pracujecie w Polsce to zawsze macie łatwiony transport i macie kwaterunek w 5gwiazdkowym hotelu. Ludzie nie mówię że mamy się na wszystko zgadzać ale jedziecie do pracy nie na wakacje. Firmę polecam ją trafiłem bardzo dobrze Pozdro

Nowa 12

To jedno z lepszych biur,w jakim pracowałam,Kasa na czas,hotel czyste,zadbane, można zarobić duże pieniądze, Andrzej Kozakiewicz super kordynator,bardzo inteligentny człowiek,p.monika super babka, wyrozumiała,pomocną,oby więcej takich agencji, na szklarni super ludzie, pomagają jak masz problem, widać że agencja dba o ludzi z Polski.

Andrzej Kozakiewicz

Za dużo narzekacie,sun to solidna firma,tylko wam się nie chce pracować,tylko chlanie i ćpanie,my potrzebujemy solidnych pracowników, reszta do (usunięte przez administratora) na nasze biuro, ktoś nas utrzymywać musi.

Byly pracownik

Ludzie czytajcie wpisy i nie dajcie się zrobić w bambuko,jak ja ! Są agencje gdzie ludzie są zadowoleni i widać to po opiniach Level On każdy chwali , JobRun wszystkie opinie super ,odpisują obrazu dbają!Takie Agencje jak ta AUB to obozy pracy !Przestroga dla rodaków,,,bo tu Polak Polaka niszczy zamiast wspierać!

Klara

Wystarczyło mi jak popatrzyłam jak potraktowali dziewczynę przed świetami tego roku ! Dziewczynie kończyła się umowa i pisała na ich Aplikacji PF4 , ze kończy jej się umowa i nie wie co dalej ...,nic nie odpisywali jej , wiec uznała ze chyba przedłuża ,skoro nie odpisują ( ,była bardzo dobrym i sumiennym pracownikiem )...I skończyło się tak ze dziewczynie dwa dni przed Wigilia powiedzieli ze ma się wynieść z domku w dwa dni , ze nie przedłużają umowy ! Dziewczyna ta nie miała dokąd pójść , a bilet przed świetami ciężko było jej załatwić !Dlatego ja się spakowałam bo strach zostać w Agencji gdzie tak traktują ludzi ! W mojej szklarni były 3 Polki które gnębiły nowych ..., bo wydawało im się ze maja staż to będą poniewierać nowe i gnębić psychicznie ... zreszta w trakcie pracy przyjeżdżał na pogaduszki do tych małp Andrzej Kordynator ... także bez komentarza ... może maja dopłaty za gnębienie od Agencji

Lena

Same (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) potrafią cię wyrzucić z hotelu na ulicę z dnia na dzień, nie przedłużają umowy. Nie masz możliwości porozmawiać z pseudo koordynatorem bo na cb (usunięte przez administratora) i wszystko załatwiasz przez aplikację. (usunięte przez administratora) które siedzą w biurze potrafią cię zwyzywać jakbyś był niewolnikiem , zapomnieli swoje początki w Holandii teraz wydaje im się że są panami i gnębią ludzi. Totalna masakra

Beti

AUB Obozy pracy bym nazwała raczej firmę !

Kiki

A.U.B van bergen personeelsdiensten hoek van holland praca przy kwiatach doniczkowych polecacie? ????????

Zapomniata

Zaczne tak : Plusy: -hotel spoko i niektorzy ludzie tez - blisko morza (jezeli jestes na hotelu wassenar) Minusy: -transport!!! Jedzies autobusem z ranca aby 1 h siedziec na kantynie (o ile takaowa mozna tak nazwac) i czekasz na rozpoczecie pracy no i oczywiscie powrot ponad 1h - od rana do wieczora w pracy -zero czasu dla samego siebie -brak czegokolwiek w kuchni na hotelu -koordynatorzy Klalier i ta cwaniara od chorobowego co twierdzi ze nie jestes lekarzem ani nie masz rentgenu w oczach aby stwierdzic co ci dolega -brak pomocy jakiejkolwiek od biura -wyplaty marne !!! Okradaja ze wszystkiego -wstrzymywanie wyplat -Godziny!!!! Albo walisz jak burak cale dnie z sobotami albo siedzisz tylko aby ledwo uzbierac na hotel -karierowicze w pracy -sama praca to smiech na sali maja ci le gdzies i za nic , jak smiecia zero jakiegokolwiek wynicia sie chyba ze lizesz (usunięte przez administratora) -nie przedluzaja umowy -zlodzieje !!!! - wiele wiele wiecej I na tym koncze elo!!!!

Mała Mi
@Zapomniata

Ja pracowałam pół roku przez tą agencję i naprawdę nie powiem złego słowa godziny miałam wypłaty na czas mieszkałam na hotelu Wassenaar Mariusz jeden z najlepszych koordynatorów we wszystkim pomoże naprawdę nie spotkałam lepszego koordynatora na agencję też nie powiem nic złego!

Sad
@Zapomniata

Myślę że twoja opinia jest adekwatna,ponieważ mam takie same odczucia i doświadczenia z aub hotel ok,kuchnia masakra,wstrzymują wypłaty,zero kontaktu z BAZA ????

Jarek

To banda oszustow. Lepiej omijac z daleka, chyba ze ktos chce byc potraktowany przez polaczkow za granica.... albo jestes jak piesek albo zapomnij o zyciu. Na wakacyjne jest 6 tyg. Ale" panie" z biura maja zawsze dobre tlumaczenie dla cierpliwych...

Ik
@Jarek

Proszę tego czegoś z biura nie nazywać,, PANIAMI''.

Lola

Witam wszystkich razem z chłopakiem dostalismy ofertę pracy przez AUB przy kwiatach w okolicach Hagi. Czy ktoś pracował może przez ta agencje i może się wypowiedzieć na temat zakwaterowania, wypłat, czy są wyplacalni, kontaktu ze strony pracowników firmy?

Bez szans

Nieeee

(usunięte przez administratora) Nie polecam. Bylem na wassenaar nie mialem nic do tego bo bylo fajnie i fajne pokoje na prawde oraz pozdro dla Mariusza. Jednakze jak napidane nizej ze tna na wszystkim. Zero czasu na odpoczynek. Od rana do wieczora w pracy. Zapieprzasz jak beduin. Zapomnij o wolnej sobocie. Tyrasz jak robol za smieszne pieniadze. Nie zaplacisz za hotel to ci wstrzymaja wyplaty chocia zawsze im placilem ale jak zle ich zdaniem zglosisz chorobowe to wlasnie tak cie potraktuja. W dodatku nie mili koordynatorzy bo wala w kulki z toba na maxa. Nie polecam w zyciu nie wroce i bede ich oczsrnial tak jak oni mnie. Zapieprzalem jak (usunięte przez administratora) musisalem wydawac wiecej na jedzenie aby w pracy miwc sily z czego i tak te poltora dnia wolnego (niecale) na tydzien to zaden odpoczynek. Nie masz czasu nawet aby spokojnie po pracy poogladac film badz gdzies wyhsc bo ciagle w pracy siedzisz. Nie gwarantuja ci jeszcze godzin jak cos im sie nie spodoba i te smieszne jakies ich kary i bezpodstawne okradanie. Nie Polecam!!! Czlowiek przyjechal zarabiac a nie (usunięte przez administratora) jak inne karierowiczki dla ktorych tylko licza sie marne jengi

Małaruda

Bardzo nie polecam! Nie dlatego że mieszkanie brzydkie - przeciwnie, ładne, czyste, z własną łazienką. Nie dlatego że praca ciężka - lekka i przyjemna, atmosfera spoko. Dlatego że tej pracy W ZASADZIE NIE MA! Ludzie siedzą tu tygodniami, robią 20-25 godzin na tydzień, ledwo zarabiają na czynsz i ubezpieczenie, oszczędzić nie da się ani centa a przeciwnie, dokłada się z oszczędności by kupić coś do jedzenia. Wraz ze znajomymi nastawialiśmy się na ciężką pracę, może słabe warunki, niech by nawet były karaluchy i węże ale nie na to że będziemy siedzieć na mieszkaniu, przeżerać oszczędności i wychodzić na minus! Nie polecam ani agencji która o tym nie uprzedza ale obiecuje dużą ilość godzin, ani generalnie wyjazdu do Holandii, w innych agencjach raczej nie jest specjalnie lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o A.U.B VAN BERGEN - Koszalin

• Jak się pracuje w A.U.B VAN BERGEN?

Zobacz opinie na temat firmy A.U.B VAN BERGEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.U.B VAN BERGEN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 11 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A.U.B VAN BERGEN