Opinie o Szwagry s.c. Paweł Sominka Mariusz Kostrzewiński w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Szwagry s.c. Paweł Sominka Mariusz Kostrzewiński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szwagry s.c. Paweł Sominka Mariusz Kostrzewiński o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Szwagry s.c. Paweł Sominka Mariusz Kostrzewiński w Koszalin

Elżbieta Nowy wpis

Jak obecnie wyglądają warunki pracy w Szwagry s.c. Paweł Sominka Mariusz Kostrzewiński? Czy coś się zmieniło od Waszych ostatnich wpisów? Chciałabym uzyskać jakieś nowe informacje odnośnie pracy w firmie. Dajcie znać.

Kasia Nowy wpis
@Elżbieta

Nie polecam połowa pracowników na obecną chwilę szuka pracy atmosfera jest tragiczna właściciele buraki (usunięte przez administratora) i nic wiecej

Logo Nowy wpis
Klient
@Kasia

Ma racje odniśnie właścicieli ..to buraki

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Szwagry s.c. Paweł Sominka Mariusz Kostrzewiński w Koszalin.

Sprawdź
Karol Nowy wpis

Co wpływa na tak zła atmosferę jak piszecie ?

Milan

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie, (usunięte przez administratora) prostactwo i nic po za tym. Oszukiwanie pracowników jest tam na porządku dziennym. NIE POLECAM

Marcin
@Milan

Rozumiem, ze czujesz się poszkodowany, ale nie napisałeś w jakiej sferze zatrudnienia. Chodzi o wysokość wynagrodzenia, czy atmosferę w pracy i nie najlepsze relacje między współpracownikami?

Alojzy

Co konkretnie się wam nie podoba w atmosferze u Szwagrów?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Szwagry s.c. Paweł Sominka Mariusz Kostrzewiński? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Zastępca głównej księgowej
Koszalin
Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.
(105 opinii)
Monter Michał Bladowski
(165 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Szamak

Hehe..Nigdy nie pracujcie dla tych szwagrów.Koles tam pracował mówił ze ten szef lata jak pajac i drze się na wszystkich.Atmosfera??hehe..tam jest chuujuuwka.Moze jak by ten pseudo szef dostał pare liści to by się opamiętał.Nie polecam.Firma klaunów.

anonymous

Omijać szerokim łukiem dziadostwo , chamówa totalna .

Macie doświadczenie w firmie Szwagry S.C. Paweł Sominka Mariusz Kostrzewiński jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Szwagry s.c. Paweł Sominka Mariusz Kostrzewiński - Koszalin

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Szwagry s.c. Paweł Sominka Mariusz Kostrzewiński?

Liczba opinii klientów firmy Szwagry s.c. Paweł Sominka Mariusz Kostrzewiński, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szwagry s.c. Paweł Sominka Mariusz Kostrzewiński
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mieszka I 41
    75-124 Koszalin
  • NIP: 6692422340 REGON: 320207727

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Szwagry s.c. Paweł Sominka Mariusz Kostrzewiński