Opinie o Orzechowski Spedycja i Transport Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Orzechowski Spedycja i Transport Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Orzechowski Spedycja i Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orzechowski Spedycja i Transport Sp. z o.o. w Koszalin

Hej. Szukam pracy jako kierowca. Może wiecie czy są potrzebni nowi? Można od razu dostać umowę o prace? Ile trwa okres próbny? Gdzie najczęściej odbywają się kursy? Ktoś pisał ze były problemy z wypłatami? Ktoś jeszcze może mi to potwierdzić? Często zdarzają się takie sytuacje ?

Jaka rotacja wśród kierowców? Byłaby szansa na pracę niedługo u nich? Szukam czegoś takiego teraz, opinie widzę całkiem niezłe. Niby każdy ma umowę o pracę, wiec fajnie, a jak to wygląda finansowo? Dobrze można zarobić? I w jakim trybie jeździcie, weekendy są niepracujące?

Mariusz Nowy wpis

zapraszamy do biura na rozmowe

@Mariusz

To nie może Pan odpowiedzieć, chociaż na najważniejsze kwestie? Dzięki temu kandydat wcześniej wie czy jest to praca dla niego czy nie, a dla pracodawcy również jest to ułatwienie ... Mogę liczyć chociaż na informację jaka umowa na start, czy też umowa o pracę i jaki przedział zarobkowy?

Przewoźnik Nowy wpis

Odradzam współpracę z tą firmą. Problemy zaczynają się już na załadunku, a kończą się z nieterminowymi płatnościami.(usunięte przez administratora)

Polecam :)

@Pavel

A dasz znać dlaczego? ;) Bo wcześniej jakiś hejt się tu wylał i w sumie nie wiadomo co myśleć

@Helena

Hey Helena oczywiscie, pracuje dla nich na własnej ciezarowce jestem zadowolony z współpracy, pieniądze zawsze na czas wedle ustaleń jak i Ładunki odpowiednie . Nigdy nie było żadnego problemu .

Kamil
@Pavel

Czyli jesteś przewoźnikiem na własnej działalności czy masz inną umowę z firmą?

@Kamil

Tak , mam kontrakt z firmą .

Paulina
@Pavel

A wiesz może czy zatrudniają na umowę czy raczej tylko własna działalność wchodzi w grę? Przy takich kosztach ZUS to trzeba trochę zabrobić, żeby to opłacić jako działalność.

Helena

czyli większość na b2b dla świętego spokoju jest? A z tym zusem to kiedy się zorientowałeś i jak to rozwiązaliście ostatecznie?

@Helena

Serio w święta takie pytania . ale ok tak dla sprostowania nikt na b2b nie pracuje każdy ma umowe o prace a odnośnie tego głąba o nicku Jeden kij , to chyba tego kija ma za głęboko w (usunięte przez administratora) i coś go boli i pisze bzdury Zus ma zapłacony każdy pracownik , po za tym są kontrole kto by chciał płacić kary za nie opłacony zus pracownika ? bądzmy poważni a jak Pani ma jakies pytania i chce poznać atmosfere jaka panuje u nas w zakładzie pracy zapraszam do biura na zimową herbate , chętnie na wszytskie pytania odpowiemy

Brałeś udział w rekrutacji do Orzechowski Spedycja i Transport Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Wiecie, czy Orzechowski Spedycja i Transport Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Typowy siofer

Oczywiście, zwłaszcza kierowca żeby grając w ETS zarabiali pieniądze dla firmy. Po co tankować paliwo w ciężarówki jak można kupić laptopa i telefon;) a o pensji nie mówię bo przecież to największy koszt;)

VLAD

I recommend cooperation, everything as agreed. TOP !

Irena

Maybe you should tell it to them? Did you try?

Helena

Serio? A dawali chociaż jakieś wytłumaczenie na to? Bo piszesz "stała śpiewka", to właściwie skoro raz już tak zrobili to po co dalej z nimi współpracujesz?

Renata

Skąd masz takie dane? Bo z komentarzy pracowników nic takiego nie wynika, a z klientów to raz, ale już załatwione - z tego co tu piszą. Ktoś tu szuka okazji do reklamy?

Mirek

A ja właśnie od 2 miesięcy pracuję w tej firmie jako kierowca i jestem zadowolony , zarobi bardzo dobre , do tego bardzo dobry kontakt z spedytorami :) Miła atmosfera

Ihor Kud

Polecam firmę jako pracę dla kierowcy. Pracowałem u Pana Marcina przez dwa lata i była to sama przyjemność z tej współpracy. Ale niestety musiałem odejść z powodów zdrowotnych. Życzę wielkich sukcesów i rozwoju!

Yevhenii Voronov

Polecam firmę jako pracę dla kierowcy. Zawsze z szefem można się dogadać, wynagrodzenie zawsze na czas.

Paula Trans

Super współpraca , pieniadze na czas !

mariusz

No i tak się stało szef wrócił i pieniądze zostały wysłane , skąd moze Pan wiedziec ze nie placi skoro brał Pan raz tylko ładunek , zgodze sie faktura pare dni po terminie ale firma była jest i będzie wypłacalna . Widać lubi Pan oczerniać i robić komuś pod górkę :) szkoda ze pan sie nie wywiazał z całej umowy zlecenia gdzie moglismy wydluzyc termin platnosci a tego nie zrobilismy . pozdrawiam i wiecej wyrozumiałosci na przyszlosc

Były kierowca

Pracowałem w tej firmie , nigdy nie miałem problemu z wypłatą , pieniądze zawsze po zjeździe na bazę,kotły zawsze pełne , spedytorzy ok Szczerze polecam pracę w tej firmie jeżeli ktoś ma jakieś pytania mogę pomóc pusioman@o2.pl P.S nie pracuje już u Pana Marcina ze względów rodzinnych -rozstaliśmy się w przyjacielskiej atmosferze. Jak będę miał możliwość wrócę tam do pracy :)

Bustrans

Polecam współpracę

P

wszystko OK

Grzegorz

Super współpraca , zero problemów , spedytorzy zawsze pomocni .

Maciej

A ja jestem zadowolony , płatności za transport mam często nawet przed terminem płatności . Polecam współprace

Alltrans Patryk Bielak
@Maciej

Niesamowite szczęście. Może kwoty małe. Skoro Pan taki zadowolony to dlaczego nie podał Pan nazwy firmy pisząc ta opinie ? Podejrzanie pozytywna opinia. Pozdrawiam :)

Administrator strony
@Alltrans Patryk Bielak

Panie Patryku ,skoro jest wystawiana opinia na portalu gowork.pl to opinia dotyczy konkretnej firmy a mianowicie pracodawcy. (Czy motywuje pracowników do pracy?)

Alltrans Patryk Bielak
@Administrator strony

Oczywiście. Skoro nie ma kontaktu (usunięte przez administratora) ponieważ nie odbiera telefonów (usunięte przez administratora) to w jaki sposób ma być(usunięte przez administratora) rzetelny wobec swoich pracowników?

@Alltrans Patryk Bielak

Akurat aktualnie tam pracuje i nie ma z niczym problemu , pracownicy dostają wypłaty na czas a w pracy jest miła atmosfera.

Leipa Schwedt
@Mariusz

Witam, probujemy od kilkunastu tygodni skontaktowac sie z Firma w sprawie niezaplaconej faktury za wykonany transport, niestety brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Czy moze sie Pan ze mna skontakowac maliowo : disposition@leipa-log.de albo podac, jakis inny niz dostepny w internecie, kontakt do was?

@Leipa Schwedt

Prosze napisz Mariusz@orzechowski-trans.com

Szczerze nie polecam pracy w tej pseudo firmie. Szef dużo obieca a mało wykonuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Orzechowski Spedycja i Transport Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Orzechowski Spedycja i Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orzechowski Spedycja i Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orzechowski Spedycja i Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orzechowski Spedycja i Transport Sp. z o.o.
  • Zwycięstwa 190 lok. 211
    75-611 Koszalin

Orzechowski Spedycja i Transport Sp. z o.o.