NordGlass Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o NordGlass Sp. z o.o.

Dominika

@MajsterBembenek, jeżeli doszło do skasowania jakiegoś wpisu, to dlatego, że nie spełniał wymogów regulaminu, z którym możesz zapoznać się pod tym linkiem https://www.gowork.pl/regulamin. Posty pozostawiane przez użytkowników muszą w jak największym stopniu rzetelnie opisywać, w tym przypadku, NordGlass Sp. z o.o. jako pracodawcę. Nie mogą być obraźliwe, zawierać wulgaryzmów itd.

MajsterBembenek

DLACZEGO SĄ KASOWANE NASZE OPINIE?! Czyżby zakład bał się, że prawda wyjdzie na jaw jak jest w tym ...

Jt22

Straciłem trzy lata pracując w glasie totalny wyzysk . Pozdrowienia dla a.m pozdrawiam wszystkich nierobów i robotów do roboty lenie.,.......jestem wolnym człowiekiem ????

Dominika

@Pawel Twoja opinia o NordGlass Sp. z o.o. jest niepochlebna. Pracowałeś dosyć krótko w tym miejscu. Co spowodowało, że zdecydowałeś się przerwać współpracę z tą firmą? Mógłbyś opisać szerzej swoje doświadczenia z NordGlass Sp. z o.o.?

Pawel

Pracowałem tam 4 miesiące, gorszego gówna nie widziałem. Pozdrowienia dla p. Ani ze specialnej.

MajsterBembenek

Planowanie niby dla dobra pracowników zmian pracy po 12h...2-3 dni pracy , 2 wolne... ludzie jak to wprowadzą, to sie zaczną zwalniać...a oni jeszcze grafik na 4 br ustalają, jak juz TERAZ ludzi do pracy brakuje im!!

Dawid

Przepracowalem tam 8lat najgorsze 8lat

gosc

Widzę że firma usuwa opinie które przedstawiają prawdziwą sytuację pracowników. Widocznie prawda jest niewygodna dla wciskania kitu przyszłym pracownikom. Także serwis usuwając niepochlebne komentarze działa na korzyść firmy.

gosc
@gosc 12.09.2017 00:28

Pytam się dlaczego opinii jest 69 a widocznych 40 parę?

Ludwik

Bardzo podzielone są opinie na forum. Mam już doświadczenie zawodowe dość duże i sądzę, że jak wszędzie trzeba dobrze pracować a i na zarobki nie będzie się narzekać.

nadszyszkownik Cicho
@Ludwik 21.08.2017 12:29

Jeśli chodzi o fabrykę to powody do narzekania mają przeważnie pracownicy, którzy nie zasmakowali jeszcze warunków pracy i płacy w innych Koszalińskich fabrykach. Weźmy na przykład naszego ''sąsiada zza miedzy'' czyli KOSPELA: zarobki podobne, praca na jedną lub dwie zmiany, na święta paczki i bony, raz w roku jakiś wyjazd na ognisko z kiełbasą i browarem, no i nagrody pieniężne za 'dobrą robotę' bo premia jest po to żeby ją zabrać. Ale jest. No i dać tam do pracy tych marudzących na naszą fabrykę. Gwarantuję że nawet tygodnia nie przepracują i jak wrócą, to będą próg NordGlasa całować ze szczęścia. Zakaz palenia, złapią( prędzej ktoś podpierd.li) - 30% poszło; Atmosfera w pracy to stypa a raczej wieczny stres bo produkcja bo norma dzienna tyle i tyle urządzeń trza złożyć do kupy , każdy tylko czeka na okazję żeby kogoś podpierd..ić, bo w tym zakładzie to jedyna metoda na awans; Wszechobecny terror ze strony przełożonych - oni tylko po to są; Kawy się nie napijesz, zjesz tylko na przerwie, na stanowisku pracy możesz mieć tylko kubek plastikowy, automaty z wodą gorącą i zimną - zapomnij! Tylko ciepła, rozłączone elektrycznie wewnątrz bo oszczędność prądu...........itd. itp........ Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

nikt
@nadszyszkownik Cicho 31.08.2017 16:32

Chyba śmieszny jesteś, nikt kto odszedł z nordglasa juz tam nie wróci... a odchodzi bardzo dużo, bo ciągle szukają ludzi do pracy

Zadowolony

W Nord glasie są dobrzy monterzy, polecam Adama z Koszalina, wstawia szyby prywatnie za dobra cenę i naprawia pekniecia szyb. Trzeba tylko pofatygować sie do Nosówka, bo tam mieszka. Polecam, bo pracuje w Koszalinie i ma dojscie do porządnych materiałów. Tel 693766280. wielu moim znajomym wstawiał szyby i są zadowoleni.

Gdańsk

W przypadku szyb czołowych wklejanych wszelkie wady szyby lub montażu ujawniają się nie później jak w ciągu pierwszych 7 dni od daty wklejenia szyby do karoserii. Powstałą szkodę - pęknięcie szyby - należy traktować jako szkodę nową. Firma z pięknym marketingiem, opowiadają cuda... Gwarancja 24 m-ce, Diamentowa jakość Szkoda że tego samego nie potwierdza szef techniczny, pan Marek... Produkty porównuje do chińskich szklanek z Reala... Dlaczego szyba pękła ?? A wjeżdzał pan na krawężnik/chodnik ??? Gwarancja ?? Jaka gwarancja ?? Wam za te opowieści i robienie konsumenta w ch..ja należy nasłać UOK i wszystko co się da !! Mam nadzieje że szef Marek jeździ tylko na te sprawy sądowe i je przegrywa ... W samym maju 2016 prowadził ich 8

Nick

Psie pieniądze lekko ponad 2tysie ale na głowie masz biuro i montaż i wiele innych rzeczy które nie należą do Twoich obowiązków....

kiko94

Ile w Nordglass można zarobić w biurach? w obsłudze klienta lub innych biurowych działach? Wie ktoś?

mimi

taaak praca jest troche uciazliwa zwlaszcza latem ale dla chcacego robic to nie problem gorzej z kapusiami i lizodupami hyhy a tych jest mnostwoooo........wesza szukaja wypytuja a potem baahhh jestes u kierownika na dywaniku hyhyhy pozdrawiam wszystkich donosicieli (czytaj frajerow)

Tamglasista

Jak ktoś jest kumaty i ma jaja to może pracować na fabryce w koszalinie, zarobki są ok ale swoje trzeba zrobić, jest norma i tego wymagają, jak ktoś chce pracować to popracuje, jest jeszcze kwestia na jaką brygadę się trafi i ekipę, wszędzie znajdzie się podpier....

barszcz

W sumie to się zastanawiam jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na pracownika produkcyjnego, wiecie może? Świetnie, że można liczyć na zatrudnienie w ramach umowy o pracę, bo przecież do tego jakieś socjale dorzucają, a to dobry znak. A wyplata też jest dobra.

jacek

Moja pierwsza praca i jak na razie jestem zadowolony. Dobrze, że łapię doświadczenie co przyda się w życiu. Zarobki na początek ok.

Koszalinianin

Magazynier dostanie tam około 1450 zł netto, plus jakaś premia która jest pewnie jak miraż raz będzie raz nie.. szkoda gadać, masz uprawnienia na wózek, doświadczenie a wypłata lipna jak dla jakiejś kobiety, która zgodzi się pracować za najniższą krajową.. nie polecam

Mateusz

Mi praca w Nordglassie odpowiada. Wiadomo że zawsze chciałoby się więcej ale spokojnie do tego podchodzę...

.Ja

Na pakowaniu. Nie wiem ile tam magazynier ma niestety

Ja.

W Koszalinie na fabryce źle nie jest! Ale to zależy od tego na jaki dział trafisz i na jaką brygadę. Ja pracuję od ponad roku i ponad 2000 netto mam. Jeśli ktoś chce pracować i jest kumaty to da radę . Jedynym minusem jest temperatura w lato, która dochodzi do ponad 40c .

Michaju

Serio jest aż tak źle? Pracuję u nich od dwóch lat, i nie czuję się ani wyzyskiwany, ani pomiatany. Nigdzie nie ma pracy lżejszej od powietrza, wszędzie trzeba się wykazać żeby zarobić.

wujek

Mam chęć na szefową z ol...... i ona o tym wie. Już nie długo się spotkamy i wiesz co będziemy robić.

Tak jest ok w nordglass można sobie dorobić po godzinach, ja w Olsztynie tak robię bo brak tu montażystów. A z niczego się nie rozliczam. pozdrawiam szefową hihi.

MarekM

Na jaką kasę na początku można liczyć w tele obsłudze klientów w nordglass?

dreea

Orietuje sie ktos czy potrzebuja nadal do norglassu 2 w koszalinie na strefowej bo slyszalem ze przyjeli ostatnio17 os a ja dawalem cv w pn i nw czy bd dzwonic czy nie. Z gory dzieki

cvb

Witam czy warto isc do norglasu w koszalinie na strefowa3? Mozna tam wyciagnac ponad2000zl? I czy ciezko sie tam utrzymac w pracy (cala prawda)

cała prawda

Byłem pracownikiem tej firmy powiem jedno praca zajebista jak sie nauczyłes i byłes kumaty nie tak co nie ktorzy odporni na wiedze i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w dodatku to sie fajnie pracowalo i morzna było niezle zarobic na lewo i do dzisiaj wiem ze wiekszosc to fuchy robi a firma krenci sie dzieki temu ze naiwni ludzie ubezpieczaja szyby a prawda jest taka ze jak wstawiałem szyby to o zgrozo zniekształcenia optyczne to norma słabe sitodruki zarysowania na szkle naprawa odprysku to csiema i w dodatku peka a powłoka hydro nie działa jak powinna to tylko nakrencanie klijenta na kase a i gadanie ze firma NG jest polska to zapytajcie kto w 2015 roku wykupił udziały firmy

;)

fajna robota.ciągle jest się zajętym :). w ogłoszeniach podali 2200brutto. podstawa.premia zależna od wyników-prawie jak wszędzie.czyli norma, życie. trochę męczące te tabelki rankingi codziennie, ale jak się ma normalne podejście...można to "wrzucić w koszty " i robić swoje. poza sprzedażą szyb i usługi ich montażu, ewentualnie naprawy mają hydro, odzyskiwanie naklejki rej. i wycieraczki.te ostatnie dyskusyjne cenowo, ale np powłoka hydrofobowa całkiem fajna. Praca w soboty do zwrotu za dzień wolny-trzeba tylko pilnować sobie ,żeby wg przepisów szło ;), w razie czego funkcjonują tu związki zawodowe...warto wiedzieć.

o pracy na obsłudze co nieco mogę powiedzieć.

pitero

dolnyśląsk 1600-700 na łapę, bo premii raczej nie zobaczysz.

pitero

z grubsza niby ok.ale w praktyce prowizorka.szkolenia szczątkowe,potem radź sobie sam, jak trafisz na ok kolegów to cię douczą, jak nie twój problem, ale jakiś ważny z góry odfajkowane ma ,że cię nauczył.jak coś nie pasuje zwalniają cie z dnia na dzień, nieważne że pracowałeś 2 lub 3 lata np.w biurach telefony sprawdzające czy rozmawiasz z klientami wg regułki.coś pominiesz masz po premii...wielu mają dualnych czyli zasuwasz i w biurze i na montażu. za soboty oddają dni wolne ale jak sami cie wysyłają powinno być półtora dnia a dają dzień.jak się upominasz to teksty w stylu kiedyś tez będziesz potrzebował wolnego to zobaczymy wtedy.jak jest przestój wywalają cię na wolne bo im pasuje i guzik ich obchodzi,że już stawiłeś się do pracy.

bulwa

tak ta firma to dno,ale znam ludzi którzy mają klapki na oczach i wszystko mogą zrobić żeby tylko pokazać,że potrafią i zlecają to innym.

PanTERMINATOR

Miałem okazje pracować w NG.Serdeczne pozdrowienia dla komandosa majora.Super gość pozwolę sobię nawet na słowo perfekcjonista w każdym calu.BATMAN który z prędkością światła zasuwa po fabryczce a czasami jak Usain Bolt,jak ma zły humorek.I to wszystko prawda.Tyle tylko,że to jest w jego głowie.Kiedy był młody robił 1000 rzeczy w sekundę ale nikt tego nie widział.Pamiętam pierwszy mój dzień byłem zajarany jak dzika świnia a On nas wziął na pokaz likwidacji szyby.Obrócił się do nas wsadził metalowego pręta.I nagle facet zaczyna mrugać oczami jak struś pędziwiatr i po chwili wali tym prętem.Odłamki szkła leciały w naszą stronę a pan SPIDERMAN się uśmiechał jak szef wszystkich szefów.Pierwsza moja myśl była taka ze to pole bitwy i trzeba przytomnie spierdzielać z miejsca grubej akcji.Lepszy od Chucka Norrisa.pozdrawiam kumatych;)

to ja jeszcze ta wrócę

ja chce do gllasa plis?.......

JJJJTTTT

DO ROBOTY NIEROBY.

pracownik888

Wypłata jest zawsze na czas, gdy chcemy dorobić więcej zawsze można przyjść na nadgodziny, ale praca jest ciężka. Ludzie są różni (wiele osób donosi o byle przewinieniu więc trzeba uważać co się mówi - złota zasada "w tym miejscu masz pracować - nie szukać przyjaciół". Wiele osób dba tylko o siebie). Dla osób, które chcą na początek zarobić - polecam. Początkujący pracownik może w miesiąc zarobić nawet 2000 zł netto (1700 podstawa + nadgodziny), ale na dłuższą metę praca jest nieopłacalna. Przycinają premie, żałują rękawiczek, ochraniaczy (2 pary na tydzień - w przypadku gdy szyba uszkodzi ci rękawiczkę.. To twój problem). Niestety, ale za czasów "starego" właściciela warunki były o niebo lepsze, ale nie jest źle. Jeżeli ktoś chce pracować to spokojnie się odnajdzie i zarobi. Trzeba robić swoje i tyle.

Ranger444

Wiem wiem, tylko chodzi mi o to ze ja chce pracowac, ale jak sie widzi jak traktuje sie ludzi, moge powiedziec jak bydlo, i psychicznie sie meczysz, to sie odechciewa wszytkiego, sama w sobie robota jest fajna, tylko atmosfera.....

Ranger444

Powiem tak... to praca dla silnych psychicznie i lubiacych zapierniczac jak frajerzy, ja pracuje tam tydzien na magazynie i bede rezygnowal, przekladanie szyb jeszcze jest spoko, monotonne ale jest ok, porobisz, pogadasz, porobisz i jakos czas zleci.... ALE PAKOWANIE SKRZYNEK??? Robisz tak szybko jak mozesz bo nie umiesz szybciej a tu cie popedzaja ze za WOLNO??? Naprawde chory ten narod polski serio!!! Powinni pisac ze poszukujemy frajerow lubiacych zapindalać niczym murzyny na plantacji, jesteś robolem nie majacy zycia? to ta praca jest dla ciebie :). Taka jest moja opinia, dziekuje Państwu za uwagę.

amj

Ta firma to totalne dno i 5 metrów mułu

ja

Sram na Nordglass!!!!!!!

amj

Praca w tej firmie to tragedia, niby mówią ile to nie zarobisz a jak przychodzi co do czego to tylko patrzą jak ci uj...ać kasę i finalnie pracujesz bez premii i motywacji do pracy, w tej firmie sprawdza się powiedzenie " Udają że ci płaca, udawaj że pracujesz" ZERO szans na jakikolwiek awans, jeśli lubisz lizać komuś d..ę to może przeskoczysz o jedno stanowisko i koniec. Na pracę w tej firmie szkoda czasu, siły i nerw, jedni wysługują się innymi, czysta spychologia. Kierownicy regionalni w tej firmie to przeważnie lamusy nie znający się na wymianie szyb ale zawsze najmądrzejsi i na jeden twój komentarz mają dziesięć odpowiedzi itp. Widzę po pracuj .pl jak często szukają ludzi do pracy bo przychodzą i uciekają jak się zorientują jak jest. Firma niby duża ale bez przyszłości i fundamentów jakimi są pracownicy.

szustak

Teraz firma jest zarządzana przez holding zarejestrowany w Luksemburgu Seven Holdings Sarli podatki pewnie tam płaci.My pracujemy na nich a oni wyprowadzają kasę.Przyjazna firma w strefie ekonomicznej.Bojkotować trzeba ich produkty.

@szustak 12.12.2014 15:28

Siwy masz rację popieram nędzne firma dobrze płacą jedynie jak głęboko siedzisz na szczęście już mnie tam nie ma

jan

od czasu zmiany zarządu który wypompowuje kase na zewnątrz ta firma to dno. po 3 latach 1600netto, kiedys podobno był o lepiej a teraz bony na swieta zlikwidowali, paczki dla dzieci zlikwidowali, źle sie dzieje. nie warto juz

bytomianin

(usunięte przez administratora)chyba straszna tragedia w tym Koszalinie. Ja na twoim miejscu bym się zwolnił i to dawno temu jak taka lipa. Ile byś chciał zarabiać jak sam piszesz/,ja po tylu latach nie przejmuję się pracą,robię bo muszę.I tyle co chcę. brak ambicji i chęci. Ale przecież możesz iść do PRAKTI... za 1800 brutto no a socjal i ubezpieczenie medyczne to tylko z domowego budżetu. Może nie ma tu nie ma jakoś super ale jak tak narzekasz to się zwolnij i daj ludziom z ambicjami miejsce pracy.

lol
@bytomianin 27.06.2014 23:07

jak ci tak dobrze to sie sam wykazuj a innych opinie szanuj i tak niedługo zarabać bedziemy jak na zasiłku nawet inflacyjnych nie ma a byle kto bez stażu na dzieńdobry zbiera twoja stawkę prezes i reszta pisze że jest źle a brak wzrostu sprzedarzy to zła wola pracowników --i każdy ich okrada taki tok myslenia

Szustak

Po 14 latach pracy 2410 brutto.Praca zmianowa na trzy zmiany.Ludzie różni,ja po tylu latach nie przejmuję się pracą,robię bo muszę.I tyle co chcę i umie.Lider jestem i to mi wystarcza.Ambicji produkcyjnych mam zero,zaangażowanie żadne.Moi koledzy,to samo.Płacą,to płacą za ile robię.Wybrakowany towar i tak się sprzeda,a takich tu wiele.Materiał i urządzenia,po za skalą normalności.Totalna oszczędność i archaizm produkcji.Śiwy i tak jest najlepszy,czyli ja. K.S.

Adriano

Firma całkiem w porządku, w miarę nieźle płatna, choć trzeba nieźle się napracować. Problem jest tylko z pracownikami. Pracują tam różni ludzie. Jednym można ufać drugim mniej. Jedni kablują drudzy mniej. Każdy tam dba tylko o siebie. A szefostwo, szkoda gadać. Cały czas starają się popędzać. Cały czas im mało. Może nie obrażają cię, ale dają ci do zrozumienia że jesteś zwykłym robolem który musi [usunięte przez moderatora] jak niewolnik. Mógłbym coś więcej napisać, ale nie zamierzam zniechęcać wszystkich. Praca jest dobra, ale na krótko, potem zaczynają się schody z szefostwem.

lol
@Adriano 09.12.2013 17:13

dobrze kolego napisałeś nikt o nas nie dba nawet nie liczy sie z nami nastroje wszędzie takie same kazdy ma tę prace w .....iniczym sie nie przejmuje a to ludzie i ich doświadczenie buduje firmę a tu staż pracowników po dwa lata i następni to wpuszczanie konkurencji na rynek i i osłabianie jakości

Zostaw opinię o NordGlass Sp. z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NordGlass Sp. z o.o.