NordGlass Sp. z o.o.

Opinie o NordGlass Sp. z o.o.

pracownikprodukcyjny

Prawda jest taka, ze gowork to miejsce w którym wylewają żale tchórze, jeśli młody ma po 3 miesiącach więcej niż stary "doświadczony" pracownik to czemu stary "doświadczony" pracownik jeszcze tam pracuje, lub nie zwolni się i nie zatrudni na nowo? Skoro jest aż tak źle to czemu tu siedzicie? Czy naprawdę macie jakąś misje ratowania firmy, czy potraficie tylko narzekać i brak wam jaj by zrobić coś ze swoim życiem? Myślicie, ze wasze groźby w internecie o zwolnieniu kogoś rusza? W tej firmie mozna zarobić i to całkiem dobrze, ale to wiąże się z zaangażowaniem i ciężką pracą, aby dostać coś więcej, trzeba również coś więcej od siebie zaoferować. Za podstawę macie pensje+10%premii, a za sama obecność nikt wam podwyżki nie da, trzeba rozwijać swoje umiejętności i myśleć, a stanąć w miejscu i czekać aż ktoś pokaże palcem to każdy kretyn potrafi. Ja po 4 latach pracy po ostatnich głośnych regulacjach (tych w tym tygodniu) jako pracownik produkcyjny mam na umowie 3300 brutto, co daje ponad 3tys netto. Jest to moja trzecia podwyżka w tym roku. Pozdrawiam wszystkie lemingi, co muszą się ukrywać pod anonimowymi loginami, aby ponarzekać ;) Pamiętajcie, ze narzekaniem nie zmienicie swojego marnego życia, licza się czyny. Mi jak nie smakuje brokuł to go nie jem, tylko zmieniam go na kalafior. Ps. Jestem zwykłym pracownikiem produkcji.

pracownikprodukcyjny

3300 brutto na umowie + dodatki wiec sobie policz, chyba, że Cie to przerasta to za miesiąc mogę ci pokazać pasek z wypłaty. Wystarczy wziąć się do roboty, a kto tu jest głąbem to sam pokazałeś. Przed "i" nie dajemy przecinków. To ze ktoś jest starym pracownikiem nie oznacza z automatu ze należy mu się szacunek i podwyżka, a skoro jedyne sposoby jakie znasz na podwyżkę to podpierdzielanie i dawanie (usunięte przez administratora) to wesołe masz życie, skoro nie umiesz pokazać więcej.

@pracownikprodukcyjny 06.10.2018 16:56

Jak się pod biuro kleka to można zarobić lizusie jak Cię obrazilem to możemy się spotkać po pracy!

Stary pracownik
@pracownikprodukcyjny 06.10.2018 16:56

Prawda jest taka że jestes dupkiem !

wolny
@pracownikprodukcyjny 06.10.2018 16:56

NIKT KTO PRACUJE NORMALNIE NIE DOSTANIE TRZECH PODWYŻEK W CIAGU ROKU , DOSTAJĄ JE TYLKO OB.....E I DONOSICIELE .W tym roku porzegnalem sie z ta firmą . przez 7 lat to widzialem dokladnie jak to wyglada . Pozdro dla dziobaków.

@pracownikprodukcyjny 06.10.2018 19:54

Chlopie co Ty pier... ja jestem operatorem i po 7 latach nie mam tyle podstawy! Jedynie co, to operatorarskie plus dodatki. A tylu podwyżek, to nie dostaje nikt, bez znajomości lub latania na górę co chwile..

Stary pracownik
@pracownikprodukcyjny 06.10.2018 16:56

Zaraz ja ci zmienie ale fasadę!!!

@pracownikprodukcyjny 06.10.2018 16:56

Wszystko było by fajnie, ale w tej fimie nie ma podwyżek 3 x w roku. 1 regulująca jest i tyle. Zrób screenshoota z paska wypłąty, w paincie, usun dane tylko zostaw widoczna twoja podstawe i kwote netto do przelewu oraz pokaz grupe zaszeregowania z jej nazwa.Szybko zweryfikujemy Twoje pitolenie.

@pracownikprodukcyjny 06.10.2018 16:56

To może łaskawie napisz, jak sie rozwijasz w tej firmie?. Ja jestem operatorem, 7 lat, laminacja prawie całą umiem, pakowanie i tamglassy też (prócz gum), montaż ręczny spoko. I jakoś podwyżki nie dostaje, a ciągle jak piec stoi latam... i Ty mi powiesz o rozwijaniu się w tym bur..lu?!

Id
@pracownikprodukcyjny 06.10.2018 16:56

Nie wiem na jakim dziale robisz i na jakiej brygadzie, ale spojrzmy prawdzie w oczy, nie każdy ma możliwość rozwoju, nie każdego przełożonego obchodzą twoje wyniki, obecności i ponad normy, pracuję tam 6 lat, na 4 działach ogarnę, starania maksymalne, nadgodziny i wiesz co? I g...o. Niecałe 2800 na umowie, pytania o dodatkową premię za cokolwiek? Już stało się to żenujące, nie będę się poniżać. Robię co muszę, ale nic na wyrost, skończyła się pogoń za wiatrakami. Pieniądz nie jest zły za pracę, ale jak na takie warunki powinien być wyższy. Znam tam wielu ludzi którzy pomimo lat starań są niedocenieni bo? Za dużo mówią, albo za mało, albo ktoś ich z przełożonych nie trawi, albo pokazali że im za bardzo zależy na pracy lub firmie. To jest nie w porządku i każdy normalny człowiek ma prawo mieć pretensje, jeśli firma będzie tak dalej postępować to za kilka lat stanie się nieopłacalne, będzie coraz mniej zamówień, bo nie będzie miał ich kto realizować, zachód od stycznia otwiera się na Ukraińców, więc nie zabawką tu za długo. Tyle na ten temat.

MamZwasBeke

I gdzie te masowe zwolnienia tych którzy podwyżki nie dostali? Bo widzę że dalej (usunięte przez administratora) jak w zegarku :D

Me gks

No i gdzie są teraz te osoby, co darły się tutaj... Że robota fajna itp, a teraz Macie dużo Ukraińców i niebieskich, za których musicie zapier... Powodzenia na montazach i pakowaniu...

@Me gks 26.11.2018 09:29

Mateusz to ty na pewno ty!

@Me gks 26.11.2018 09:29

Niee.... Nie mam tak na imię i nawet używam dwóch nickow, aby nie doszli kto pisze... Bo ponoć sprawdzają niektóre osoby...

Szukasz pracy?

Większość dużych firm z okolic zapewnia transport dla pracowników, a Nordglass ma to gdzieś. Rozumiem że dla paru osób nie opłaca się wynajmować busa ale mogliby chociaż jakiś dodatek dać.

@pracownik 02.12.2018 18:57

Popieram... Może ktoś z kierownictwa czyta to... Na produkcji Robią osoby z poza Koszalina i może firma by dla nich coś POMYŚLAŁA, a nie tylko o swoich przydu....dba!!!

Mogę wypowiedzieć się o pracy na magazynie ponieważ długo tam pracowałem. Tęgie głowy z zarządu zastanawiają się dlaczego ludzie nie chcą tam pracować to podpowiem. Dla pracowników magazynu największy problem stanowi niekompetentny kierownik (arogancki, niepotrafiący, a nawet nie chcący rozmawiać z tzw. robolami magazynowymi których ma za nic). Jedyne co potrafi to siać terror i wprowadzać kolejne zakazy oczywiście tylko dla pracowników fizycznych. Kolejny problem to zatrudnianie nowych pracowników którym na start potrafią dać więcej niż pracownikowi z wieloletnim stażem który na dodatek musi ich uczyć. Dla przełożonych bez znaczenia jest czy pracownik jest wszechstronny to znaczy może pracować na wystawianiu, pakowaniu oraz porządkach. Ludzie wszechstronni i najciężej pracujący zarabiają tyle samo co pracownicy porządkowi mający lżejszą pracę oraz niepotrafiący niczego innego. To sprawia że pracownicy mają dość tej pracy oraz nie chcą się angażować bo po co skoro inny daje z siebie mniej i zarabia tyle samo. Po przez ciągłą pogoń za wydajnością atmosfera na magazynie jest fatalna oraz pociąga za sobą uszczerbek zdrowotny w postaci urazów. Brak ogrzewania na większości magazynu zimą, odzieży zimowej także nie dają poza kamizelką i cienką koszulką z długim rękawem w której każą się kisić latem bez zapewnienia klimatyzacji w magazynie. Mógłbym więcej napisać tylko po co skoro i tak komentarz zostanie usunięty przez PR-ców z firmy.

@pracownik 02.12.2018 17:55

Przejdź na produkcję... Dokładnie tak samo wszystko wygląda u nas... Podwyżki ostatnio dostały osoby (nie wiem za co... L4, żądania brak norm) na wszystko są dowody, bo z nimi robię. Ty się upomnisz, to niby kasy nie mają, a hale stawiają i nowych ciągle zatrudniają...

Mirosław

Witam. Czy ktoś może napisać ile zarabia monter szyb w tej firmie? Dziękuję z góry za odpowiedź!

Prawda

Co się dzieje że ludzie masowo uciekają jaka jest przyczyna?

@Prawda 01.10.2018 20:54

Śmieszne pieniędze jakie płacą. Nowo zatrudnieni ludzie na start dostają więcej niż doświadczeni pracownicy z stażem 5-10 lat.......

Ciekawy
@JEBZDZIDY 01.10.2018 21:12

A ile byście chcieli za 3 zmiany i soboty i niedziele za gorąco ile minimum Was interesuje?

@Ciekawy 03.10.2018 12:54

By ludzie nie uciekali z produkcji 3tyś na rękę to minimum. Przy dzisiejszych kosztach zycia + tak ciężkiej pracy jaką są 3 zmiany na produkcji to absolutne minimum, bez zadnych dodatków typu "obecnościówka". Dopuki firma tyle nie będzie płacić to ludzie będą brać nogi za pas.

@JEBZDZIDY 04.10.2018 17:46

Nie którzy mają więcej niż 3000 złotych netto podam przykład teraz była regulacja dostali wybrane osoby resztę zaklad ma gdzieś Nie polecam tego zakładu ponieważ dzieli na lepszych i gorszych a pracę wykonujemy taką samą

@Prawda 04.10.2018 23:21

Ja tego koł..ozu też nie polecam. Ludzie którzy nic nie robią itp dostali podwyżki, a Ty latasz dookoła po działach i robisz a g... dostaniesz. A kto rozdzielał kase? Bo chodzą głosy, że mistrzowie z kierasami?

@JEBZDZIDY 01.10.2018 21:12

Ja robię 7 lat i mam tyle co mlody po roku. ..???? i premię (usunięte przez administratora)., bo powiedziałem, ze jak mlody tyle ma, to niech robi normy...

@Slupskitamglassteam 05.10.2018 04:54

Nie ładnie zakład się zachowuje do swoich pracowników dzieląc na lepszy i gorszy pracę w wszyscy wykonujemy taką samą jak tak będziecie robić to ludzie odejdą jak dajecie podwyżki to dawajcie w wszystkim albo nikomu!!!

@Prawda 05.10.2018 09:26

Wszyscy którzy nie dostali regulacj powinni udać się na rozmowę jak nie dadzą regulacj to będziemy pracować mniej niż Ci co dostali bo przecież jesteśmy gorsi jak tak będzie dalej że jedni dostaną a drudzy nie to ludzie zaczną się kłócić i zaczną odchodzić nie rozumiem polityki tego zakładu nic się nie nauczyli na błędach tyle ludzi odeszło którzy znali się na swojej robocie a teraz co ludzi brak dziury latają ukraincami nawet oni narzekają i odchodzą a zaklad nic nie robi żeby ludzie nie odchodzili a oni rozbudowuja fabrykę tylko ciekawa skąd wezmą ludzi do pracy jak na starej fabryce nie ma ludzi do pracy!!!!!!! Piszę do Was czyli do góry zastanówcie się co robicie.

Messi
@Prawda 05.10.2018 09:46

Mnie to już nie interesuje za moment odchodzę!

@Prawda 05.10.2018 09:46

Byli już niektórzy u kierasów swoich...i niby mają być podwyżki na koniec roku (dla nielicznych) , o ile znajdą pieniądze,bądź jak ktoś odejdzie i będzie pula pieniędzy do podziału... poczytaj wcześniejsze komentarze. Też było do nich skierowanych kilka a maja to w pi... za przeproszeniem

@Prawda 05.10.2018 09:46

Ludzie już odchodzą i się kłócą...4 br się sprzecza miedzy sobą, bo jedna osoba dostala a inna nie...a robią razem na maszynie na pakowni ???? . Na 3 br coś słyszałem, że na L4 poszli i się gryzą miedzy sobą, bo ten sam przyklad co podany, ale chodzi o "bunkier" i tamglassy. 1 br nie wiem, a na 2 to jeszcze chyba nie dawali, bo mają nocki ...

@Prawda 04.10.2018 23:21

parę osob ma, fakt. Młodzi po roku-2 z nadgodzinami mają tyle, gdzie stary 10letni stażem pracownik nie wyciągnie tyle bo podstawe jaką ma to taką z przed właśnie tych 10 lat. Chore. Jeszcze druga hale stawiają, nie znajdą doświadczonej załogi tam jak tak dalej pojdzie.

Pracownikprodukcji
@Mechtech 05.10.2018 04:56

widocznie słabo sie starasz, lub Twoja wydajność oscyluje porównywalnie do Świeżaka po roku czasu.

@Prawda 05.10.2018 09:46

Do nas do góry to nie pisz. Pomódl się.

@Prawda 01.10.2018 20:54

Przyczyną może być skomasowana migracja ludności wschodnioeuropejskiej tudzież afrykanskiej do krajów wysoko rozwiniętych przemysłowo.

Robert
@Messi 05.10.2018 12:23

Zostań proszę

@Andrzej 17.10.2018 20:59

Masz na myśli ? Polskę bardzo jest rozwinięta że pracownicy zarabiają ok 500 euro na miesiąc to Ty chyba nigdy nie byłeś w krajach rozwiniętych bo tam zarabiają 500 euro w tydzień dam Ci male przykład skala 4-1 wyplata wydatki na życie skala 1-1 .

@Andrzej 17.10.2018 20:54

Czyżby pan (usunięte przez administratora) ...MISZCZ Produkcji;>-????

@Pracownikprodukcji 06.10.2018 17:00

Chcesz się spotkać i spróbować na jakimś dziale? Montaż, laminacja, tamglass pakowanie? Chętnie sprawdzę twoją wydajność jak takiś mądry

@Prawda 19.10.2018 09:23

Byłem w Czechosloeacji ale tam się mnie nie podobało bo śmiesznie gadają.

Rybcia

To prawda.

@Andrzej 17.10.2018 20:54

Pomodle się ale na twoim grob _ em buraku !!!

Mały
@Prawda 05.10.2018 09:46

A nie macie zwizków zawodowych żeby prezesów za (usunięte przez administratora) wziasc??

Mały
@Slupskitamglassteam 05.10.2018 15:33

Nie mają kasy?? Przeciez kilkanaście filii zlikwidowali wiec są oszczędności. .

@Prawda 12.11.2018 20:16

Ty Prawda to jesteś taka trochę (usunięte przez administratora) prawda. Szczekacz, troll.

Paju

To ta firma jest aż tak zła że nie polecicie iść tam nawet cv zanieść ?

HM

Beznadziejna firma, beznadziejna obsługa, beznadziejny produkt :(

Dziad60
@HM 26.10.2018 16:02

Wyjaśnij dlaczego. Jakieś konkrety, czy tylko kłapiesz dziobem bez powodu?

Zbychu

Naprawdę nie jest to aż takie złe miejsce, jak niektórzy to tutaj opisują. Kasa zawsze na czas, pieniądze w porównaniu do innych firm są lepsze. Jedyny minus to pracujące weekendy, ale niestety coś za coś. Nie jeden już się zwalnil, miał zarabiać miliony i wrócił z podkulonym ogonem, troche żałosne to i śmieszne

Franio

Dobre miejsce do pracy, wypłata zawsze na czas, pieniądze są okej, tylko na ludzi trzeba uważać zwłaszcza na starych pracowników

@Franio 12.10.2018 14:21

W szczególności, tych co latają co chwilę na górę z "nowościami z hali" i później przy..pasy kierownika, SZEFA itp dostają "podwyżki"...

@Slupskitamglassteam 17.10.2018 04:38

Każdy orze jak może

Mechtech

Maść, to możesz kupić na ból ... od wypinania jej odpowiednim osobą ...

Neny

Oj tam oj tam

Gadacz

Mega wyluzowana atmosfera

Fakty

Pisałem że to wina zakładu właśnie skluciliscie ludzi jak tak dalej pójdzie to góra założy rękawice robocze i będziecie tyrac bo ludzie odejdą gratulacje dla firmy!!!

Polonista

Im dłużej sie tam pracuje zarabiasz gorzej , nie szanują doświadczonych pracowników , nie polecam ,czlowiek jest tam traktowany jak (usunięte przez administratora) , nigdy nie jest dobrze , nawet Ukraincy maja tej firmy dość,praca w soboty niedziele na trzy zmiany i nawet 3 tys. nie wyciagniesz.

Prawda

Piszę do Was czyli do góry zastanówcie się co robicie dzielicie ludzi na lepszych i gorszych jak nie dacie ludziom regulacj To zaczniemy odchodzić!!!

Maniek

Mam taką propozycję. Może by ktoś z firmy jako przedstawiciel, by się wypowiedział co do firmy, niektórych tutaj danych propozycji itp?

@Maniek 02.07.2018 08:24

Taa...zapomnij...oni tylko "słupki liczą", aby ilości się zgadzały...ostatnio jak było? Ukraińcy i Polacy odchodzili, ludzi mało, a Ty im "zasuwaj", aby robić normy pomimo braku ludzi, lub z "mlodym"...

Zainteresowany

Witam. piszecie tu o działach produkcyjnych a jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu ?? atmosfera zarobki itp..

@Zainteresowany 21.09.2018 21:09

Jako mechanik? Chlopie, cały zakład na Twojej głowie jest. Maszyny jak ze "średniowiecza". Nieraz jesteś sam...kiedyś pelno mechaników się przeniosło do innego zakładu (po sąsiedzku), bo już mieli dość pomimo, że dostać mogli ładne podwyżki ;)

Ziomek

Praca na magazynie jest do bani kierownictwo ma w nosie to że musisz targać ciężkie skrzynie ciężarówek normalnym paleciakiem najważniejsze żebyś nie jadł i nie korzystał z telefonu reszta dla nich się nie liczy jeśli pójdziesz z prośbą jakaś do pana A to cię zleje. I odeśle do roboty. Nie polecam

Mechanik

Tyle stopni co tam jest to brak slow,ze nic z tym nie zrobia,ludzie ledwo wytrzymuja,a oni batonika dadza,ludzie chodza na zwolnienia bo co udaru ma dostac?

Animator

A ja "polecam" ...ciepło jak na południu Europy. Np mały piec ok 45°C, Tamglassy ok 40 ;) na hali duchota jak nic ;/

@Animator 31.07.2018 18:33

Ludzie na fabryce pracują w ciężkich warunkach góra nic nie robi żeby poprawić warunki bo oni pracują w pomieszczeniach z klimatyzacją i nie obchodzi ich zwykły pracownik jak tak dalej będzie to ludzie odejdą.

@Prawda 01.08.2018 00:44

Już odchodzą xd. Sprawdź brygadowke ile osobkosztuje odeszło już. Chyba, że znowu będą kasować po kilku dniach to

Grzes

Nie polecam nikomu tej pracy zwlaszcza 1 brygady- patologia

@Grzes 26.07.2018 04:14

Popieram nic dodać nic ująć!

Haha

Pozdrowienia dla slupskiego - lachociagi:)

Kamila

Atmosfera jest taka ,ze wokol sa sami sprzedawczyki trzeba uwazac z kim sie rozmawia i o czym zwlaszcza w brygadzie 1

Ola
@Kamila 15.07.2018 13:21

Możesz napisać coś wiecej na temat pracy ? Atmosfera , zarobki ?

Piotr

Pracowałem w tej firmie 7 lat, nie będę się rozpisywał jak się roztalismy i jak się zachowali wobec mnie. Ogólnie.... Firma duża, zatrudnienie stabilne jeżeli chcesz będziesz pracował do emerytury, nie jest to lekka praca, wręcz bardzo ciężka, ludzie różni jak wszędzie, wkońcu znajdziesz swoją ekipę???? Pamiętaj że w każdej firmie trzeba pracować, wszędzie znajdzie się przysłowiowy chu.....,cham. Jeżeli jesteś z Koszalina lub okolic to myślę że nordglass jako firma nie jest najgorszą opcją, musisz poprostu chcieć pracować. Moja ocena 6/10. Jeżeli chcesz się przekonać, o zatrudnienie nie jest trudno. Szkoda tylko że przez agencje, ale jeżeli jesteś normalny porozmawiasz z kim trzeba szybko dostaniesz umowę z firmą. Ludzie narzekają ale tam pracują, mają rodziny i kredyty dzięki stabilność firmy. Pozdrawiam pracowników magazynu ???????? Magazyn Bohaterów Warszawy.

Dominika

@Cezary @Prawda czy jesteście pracownikami NordGlass? Forum gowork służy wymianie opinii, które mają na celu ułatwienie innym użytkownikom wyrobienia sobie zdania o danym pracodawcy. Powinny zatem być merytoryczne. Zachęcam Was do podzielenia się swoimi, konkretnymi i pomocnymi doświadczeniami. Jak oceniacie atmosferę pracy i czy odpowiadają Wam warunki zatrudnienia? Co lubicie w firmie a co byście w firmie zmienili?

@Dominika 09.06.2018 10:28

Co byśmy zmienili? Najlepiej pracę :)... ale ogólnie, to podejście do pracownika przez mistrzów, kierasów (cenzura)...jak firma ma problem z ludźmi, to niech zrobią pracę na 3 zmiany (1 brygade zlikwidować i ludzi rozdzielić)...albo niech dadzą busy dla ludzi z dalszych miejscowości np Białogard, Karlino, Polanów, Tychowo...ludzie chcieliby pracować tam, ale nie mają czym dojeżdżać. Nie każdy ma prawo jazdy, bądź chce brać takie osoby na dojazd tylko swoim autem. Chcą mieć ludzi i 2 hale stawiać, to niech pomyślą nad podejściem do ludzi i nad tym co pisze...

JJJJTTTT

DO ROBOTY NIEROBY.

MojaPrawda
@JJJJTTTT 17.10.2015 17:03

Niewolnik pracy sie odezwal hipokrytokatolik na to wyglada :) zazdroscisz na to wyglada ze ktos nie musi sie wysilac a ktos musi za murzyna robic ;)

Cezary

Wszędzie trzeba pracować, za leżenie nikt nie płaci!

@Cezary 23.05.2018 20:05

Ale tobie za kapowanie to już płacą

Dr

Fajna firma tylko tyrać i tyrać a Pani Dominika niech się weźmie za robotę ,g s..ka były prac mg ....

Dominika

@Maurycy, czy osoby, którym poświęcasz swój wpis na tym forum bezpośrednio wpływają na komfort Twojej pracy i postrzeganie NordGlass jako pracodawcy? Jak poza tym aspektem personalnym oceniasz swoją współpracę z tą firmą? Zachęcam Cię do przedstawienie swojej opinii o pozostałych warunkach zatrudnienia jakie zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zostaw opinię o NordGlass Sp. z o.o. - Koszalin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NordGlass Sp. z o.o.