Nordglass II Sp z oo

Słupsk

Opinie o Nordglass II Sp z oo

rfhgdfhdf

jest 10% premii + soclal na święta ok 300 zł. 4 lata.

Joanna

@aasdasfgsadziękuje za pozostawienie opinii na forum. Czy są może jakieś premie? Jak długo pracujesz w Nordglass II Sp z oo?

aasdasfgsa

aktualnie jest ok 2180 brutto, praca na wiekszosci działow jest 3 zmianowa, w lato upały w zime zimno (chyba ze pracujesz na piecach), ludzie w wiekszosci są spoko. Ogołnie straszna monotonia , hałąs no i brygadzista potrafi przyjsc 5 min przed koncem zmiany aby zostac dłuzej - mozliwość nadgodzin :)) Ogólnie zalezy na jaki dział się trafi bo są lepsze i gorsze szkoda tylko że za te same pieniądze.

Joanna

Czy ktoś podzieli się swoją opinią na temat pracy w firmie Nordglass II Sp z oo? Na jakie warunki pracy można liczyć? Czy awans w firmie jest możliwy? Czy są jakieś benefity? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy chcą aplikować.

Joanna

@Nick a jak teraz wygląda sytuacja w firmie? Chętnie dowiemy się jakim pracodawcą jest Nordglass II. Możesz powiedzieć coś więcej o doświadczeniach oraz pracy na swoim stanowisku?

Marek

Słyszałem, że pracują tu sami fachowcy. Pewnie, aby dostać się tu do pracy trzeba mieć spore doświadczenie? Znam się na tej robocie, ale nie mam długiego stażu...

Nick
@Marek 14.05.2016 10:01

Fachowcy tam już pracowali ... ale odeszli... $$$ wiadomo

sosna

Po prostu porażka. Wymieniałem w Olsztynie obsługa nie wie jaki model po 5 minutach doszliśmy do porozumienia ale montaż słabo brud po montażu, resztki kleju i szyba z rysą.

Były praownik

grzebyk czy ja wiem czy przesadził 2 lata w temp w lato ponad 40 monotonia jak cholera starnia się i co 1800 brutto ? to nie zbyt dużo

fizol

ha pracuje 3,5 roku i zarabiam na reke 1550 zl,brak docenienia i zrozumienia pracownika.fakt z wodą jest prawdą,temperatura na niektorych stanowiskach przekraczajaca 40 st. wiadomo jak robisz 2 tyg po 12h do ponad 2 tys dostaniesz. powodzenia dla nowych pracownikow. jak na taka korporacje LIPA

Krzysiek

Mam pytanie odnośnie miejsca w Słupsku. Ile płacą dla zwykłego fizola, godziny pracy itp. Proszę o odp. osobę która tam pracuje.

skubidu

Goście Napisano wczoraj, 15:34 Wiem ze w firmie Nord Glass pomimo panujących upałów pracownicy nie otrzymują wody a jeśli już tak się zdarzyło że ktoś w przypływie ludzkich uczuć wręczył butelkę 1,5lwody to miała ona starczyć na 2dni I jak to można nazwać A może trzeba pić wodę z dystrybutorów po których wielu z pracowników odczuwało dolegliwości żołądkowe Tak duża firma z dużymi pieniędzmi a nie potrafi odpowiednio zadbać o pracownika!!!Łatwo jest siedzieć na stołku w klimatyzowanym pomieszczeniu i narzekać na upały No bo to Ciebie Pani w szpilkach i Ciebie Pnie w gajerku nie dotyczy Tylko to Ci ludzie którzy tam pracują a może lepiej powiedzieć harują w tragicznych warunkach Zapierniczają na Twoje wczasy za granicą i na firmowe bankieciki A gdzie podwyżki płac?Od 4lat nic się nie zmienia w tej kwestii Może trochę warto się nad tym zastanowić Zanim kupicie kolejny nowy samochód do firmy albo zanim podzielicie między siebie nagrody pieniężne Powodzenia w kolejnym wydawaniu ciężko zarobionych pieniążków

janek

Całkowicie się zgadzam.!

janko muzykant

dobre lata juz minęły... z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. nie jest to spowodowane"kryzysem" lecz nowym zarzadem ktory wyciąga cala kasę na zewnatrz.

Zostaw opinię o Nordglass II Sp z oo - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordglass II Sp z oo