Opinie o Szyby Nordglass (Nordglass Sp. Z O.O.) w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NordGlass Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w NordGlass Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NordGlass Sp. z o.o. w Koszalin

Zaintersowana

Orientuje się ktoś jak jest z pracą ale w biurze??

ble
@Zaintersowana

jeśli chcesz pracowac za max 2500 netto robiac prace 2 osob to polecam. w biurze tak samo jak wcześniej wspomniano: kolesiostwo i kto bardziej wejdzie KK w tylek. Ale nie ma sie co dziwic. pracuja tam ludzie od 20 lat, ktorzy "przyjaznia sie z Jankowiakiem". takie koszalinskie korpo :/ ble

Bogdan
@Zaintersowana

Całkiem zwyczajnie jest. Zależy od działu, ale przede wszystkim od tego, jakie relacje wypracujesz sobie z koleżankami/kolegami. Osobiście cenię sobie zarówno firmę jak i atmosferę w jakiej obecnie pracuję. Nie jestem niczyim pociotkiem, kuzynem i nigdzie nikomu włazić nie musiałem. Zwyczajne "hard work and keep smiling" i jakoś wszystko udało się poukładać, zbudować pozytywne relacje. Pozdrawiam

Ciekawy

Co się stało z pracownikiem z pieca seco z 1 brygady który był pod wpływem alkoholu?

Edek z fabryki kredek
@Ciekawy

Ma się lepiej od Ciebie .

, że,
@Ciekawy

Zatrudnili go ponownie

Ciekawy
@, że,

Dziękuję Ci za odpowiedź

Rudy Mundek
@, że,

Pewnie dostał stawkę jak nowi i lepiej na tym wyszedł ;)

@Rudy Mundek

To nowi mają lepsze stawki niż pracownicy z doświadczeniem? Czy źle cię zrozumiałem? :D

Ziomal
@Karol

To zależy jak długo pracujesz;) musisz sie dowiedziec i porownac ile masz na godzine pracujac juz iles czasu a ile ma nowy nic nie wiedzacy pracownik ;) znajac zycie to roznica pewnie nie jest za duza lub zadna

Robotbobot

Niemili kierownicy, niemiła pani przyjmująca do pracy, atmosfera również do (usunięte przez administratora) Teraz większość to ukraincy, obejmują wyższe stanowiska, na start również więcej dostają, nie polecam

Prawda

Jestem byłym pracownikiem tej firmy pracowałem 12 lat właśnie dzisiaj mi minął rok jak się zwolniłem uważam że zrobiłem dobrze teraz pracuje na samych rankach od poniedziałku do piątku sobota i niedziela mogę razem spędzić z rodzinką pieniądze takie same 2900 na rękę

Kamila
@Prawda

To w takim razie może przybliżysz jak wyglądał grafik pracy w NordGlassie? W firmie pracuje się zmianowo? W jakich godzinach? Sobota i niedziela zdarza się pracująca? Jak często? Czy za weekendy jest wyższa stawka?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie NordGlass Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Konstruktor? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. celnych
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
Robotbobot

Nie polecam, większość pracowników to już ukraincy, polak jest tam traktowany jako gorszy sort nawet po kilku latach pracy. Ukraincy zaczęli obejmować wyższe stanowiska, niektórzy również na start dostają więcej niż polacy. Kierownicy wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają, szczególnie kierownik z robota i pakowania. Pani od rekrutacji też bardzo niemiła, nieprzyjemna

Goszka

Aktualnie rekrutuja na stanowisko specjalisty ds. personalnych - warto aplikować?

@Goszka

Mam nadzieję że ktoś z pracowników NordGlass niedługo Ci odpowie. Mam też prośbę - jeśli wybierzesz się na rozmowę, to może potem opiszesz jak ona przebiegała i czego można się tam spodziewać? :)

@Karol

Też bym chciał wiedzieć coś o rekrutacji + ile dają

Nieznany

Osobiście nie polecam tej firmy na Laminacji kierownik myśli że jest kimś. A tak naprawdę jest nikim (usunięte przez administratora) grubym leniem. Który tylko nakazuje. Pracują tam osoby na jedną zmianę czyli 7-15 które mają dzieci. Ja niestety nie mogłam mimo tego że mam jeszcze male. Wogole zakład do (usunięte przez administratora) nie polecam. A na magazyn jesteś przyjmowany jako wozkowy a musisz tyrać ciężkie szyby sam bo nikt ci nie pomoże .

@Nieznany

Nie aktualne. Kierownik się wyekspediował z firmy. Teraz jest tam chłop do rany przyłóż

Edek z fabryki kredek
@Krycha

Gielula co on ma takiego fajnego?

Kamila

Cześć, jak w NordGlassie wygląda stabilność zatrudnienia? Czy można być tutaj spokojnym o swoje stanowisko pracy gdy jest się dobrym pracownikiem?

Jestem pracownikiem od 10 lat i moja podstawa jest śmieszna pomimo tego że potrafię pracować prawie na każdym dziale. Przychodzili inżynierowie i pieprzą ucz się na różnych działach i poszerzaj swoją matrycę umiejętności. Kiedyś byłem ambitny i naprawdę dużo się uczyłem. Dziś po 10 latach pracy mam 3300 i uważam że to śmieszne pieniądze. Odpowiem wam coś na temat całych awansów. To (usunięte przez administratora) ściema. Wiedza w tym zakładzie NIE jest cenią a i nigdy nie była. Tu liczy się (usunięte przez administratora) do kierownika i ważenie mu w (usunięte przez administratora) Ale pamiętaj pod żadnym pozorem ale to pod żadnym pozorem nie miej własnego zdania. Szkoda trochę bo kiedyś było inaczej, jakoś lepiej. Największe wojny są pomiędzy inżynierami a my zbieramy za to żniwo. Brawo Nordglass. Jeszcze trochę to już nikt nie będzie chciał tam robić.

komik

3300 to śmieszne pieniądze - dobry gościu! hahahahahah

Prince Polo
@komik

To brutto. Więc tak to śmiech na sali.

Krycha

Jeżeli pracujesz 10 lat i masz 3300 to znaczy, że wykonujesz najbardziej mongołowata prace, nie wymagająca myślenia ani wiekszych umiejetnosci. Nie chcesz się rozwijać. Jeżeli zadowala Cie nakladanie gum na tamglasie, lub odkurzanie to powodzenia. Ja pracuje i po ok. 3 latach mam ponad 3300

@Krycha

Czym zajmujesz się w NordGlass i jak oceniasz to miejsce pod względem możliwości rozwoju? Czy firma zapewnia jakieś szkolenia podnoszące kompetencje? Zależy mi na tych informacjach, liczę że mi odpowiesz.

@Karol

Starszy pracownik produkcji, masz szczeble kariery od pracownika produkcji-starszy pracownik produkcji- lider lub operator-trener-inżynier. Szkoleń nie ma,bo robota prosta jak but. dopiero jak jesteś wyżej to wysyłają Cię do szkoły po inż. albo angielski. Awans zależy głównie od umiejętności i chęci. Narzkają najwięcej ci, co najmniej robią

To co tam jeszcze robisz?

Twój pijany stary

Straciłem w tym miejscu ambicje, szczęście i chęć do życia, ale zyskałem depresję i głębokie problemy psychiczne. Praca w trybie 4 brygadowym to nieporozumienie. Chaos, brak ludzi, brak asortymentu, ukrywanie przypadków covid, w pewnym stopniu (usunięte przez administratora) to tak w bardzo dużym skrócie. Połowa pracowników to agencyjni z Ukrainy i Filipin. Polacy nie chcą tam pracowac i maja rację

nikt znaczący
@Twój pijany stary

w 100% przyznaję Ci rację ta firma upada.

Jak się pracuje z ludźmi z NordGlass Sp. z o.o.?

Lider

Zwykle bez problemu

Ola

ile zarabia kierownik na początek / start netto? czy pracuje się na zmiany?

Lider
@Ola

Zapomnij. Te posady to tylko rekrutacja wewnętrzna.

Czy pracownicy NordGlass Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

tak tylko białe kołnierzyki

Jakie wartości są cenione w NordGlass Sp. z o.o.?

Dobry Kolo

Sprecyzuj jakie wartości???

Piecuch

Wpisy negatywne znikają szybko, firma dobrze płaci za usuwanie komentarzy mówionych prawdę. Wartości jakie są cenione w Nordglass to na pewno brak szacunku do siebie. Pracować w takim bajzlu za takie pieniądze, ludzie niekompetentni na stanowiskach kierowniczych, oszczędności i nepotyzm.

tam nie ma żadnych

JON

Mam pytanie kto nam pracownikom zafundował w Nowym 2021 Roku taki parking samochodowy że toniemy w błocie, to jest jakaś kpina z pracowników firmy Nordglass!!

@JON

Od budowy nowej hali parking to śmiech na sali. No i oczywiście idziesz w pizgawicy 5 min bo drzwi są wchooj daleko

@JON

jak to kto wspaniały Boguś z Pawełkiem D

Ziomek

Praca na magazynie jest do bani kierownictwo ma w nosie to że musisz targać ciężkie skrzynie ciężarówek normalnym paleciakiem najważniejsze żebyś nie jadł i nie korzystał z telefonu reszta dla nich się nie liczy jeśli pójdziesz z prośbą jakaś do pana A to cię zleje. I odeśle do roboty. Nie polecam

Wanio
@Ziomek

Coś w tym jest chodzić prosić i patrzeć jak się uśmiecha i monci pomiędzy swoimi ludźmi

Witam, Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie chyba że ktoś chce się nabawić chorób fizycznych i psychicznych. Firma jest przesiąknięta nepotyzmem i kolesiostwem, tak jak ktoś już wyżej wspominał, pracownicy są wyzyskiwani, okłamywani (wiecznie nie ma pieniędzy na nic). Jedni mają przyzwolenie na wykonywanie obowiązków prywatnych w godzinach pracy a inni nie. Byłem pracownikiem akurat na serwisie i mogę śmiało stwierdzić, że skala absurdalnych pomysłów włodarzy wychodzi po za wszelkie granice. Porobili pseudo kierowników na serwisach tylko po to aby zwalić na kogoś odpowiedzialność jak coś się stanie, a faktycznie nie ma się żadnej decyzyjności bo o wszystko trzeba pytać kierownika regionalnego. Manipulują wynikami, jednym serwisom zaniżają progi realizacji budżetowej innym podwyższają w zależności jakie się ma relacje z kierownikiem regionalnym. Plotkarstwo i nastawienie ludzi przeciwko ludziom to jest standard w tej firmie. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) i nie rozwiązują problemów tylko przerzucają je na "niewygodnych" pracowników. Stosują praktyki propagandowe rodem z ZSRR i myślą, że ludzie są idiotami. Jeśli ktoś chce zarobić adekwatne pieniądze za wykonaną pracę to nie tutaj. Nie pozdrawiam RKS północ-wschód, mam nadzieję że kiedyś "przyjdzie kryska na matyska" i poniesiesz konsekwencje swoich czynów.

Bdb

Czy w firmie NordGlass na stanowisko:pracownik produkcji, przyjmowane są kobiety? Czy to jest praca tylko dla mężczyzn?

Magda
@Bdb

Kobiety tez

AnOnImOwY

Nie polecam nikomu tej pseudofirmy. Współpracownicy zrobią wszystko żebyś wyleciał jak najszybciej z roboty ( Tzw. Konfident lub (usunięte przez administratora) kierownika ). Na ogół towarzystwo z małymi wyjątkami jest nastawione wrogo do nowych osób. Nie dajcie się nabrać na " piękne oferty " chociażby z OLX.

Turbo żółwik.

Jeżeli juz na samym początku w ogłoszeniu o pracę do NG jest kłamstwo to raczej byc dobrze nie może prawda? Jest tam ładnie napisane ze zarobki oczywiście sa wyższe wraz z nabytym doświadczeniem oraz umiejętnościami. I tu jest problem bo nowy pracownik ma od starego o kilka setek więcej na umowie niz właśnie stary doświadczony pracownik. Oczywiście są tacy co przez kilka lat pracy nie zrobili ani jednego kroku wyżej z umiejętnościami itp.....W sumie po co skoro zarabiają tyle co osoba która jest liderem. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o NordGlass Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w NordGlass Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NordGlass Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NordGlass Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NordGlass Sp. z o.o.