Ravel spólka z o.o.

Toruń

Opinie o Ravel spólka z o.o.

kręcą strasznie, firma niby prestiżowa ,ale w rzeczywistości beznadziejnie biedna i chciwa ,pracownikom trzeba podnieść pensje żeby przestali podpierać ściany i zajęli się klientami lub zwolnić i docenić tych którym naprawdę zależy i odpowiednio wynagrodzić niestety firma dłużej nie da rady tak funkcjonować ,personel zarabiający zaledwie na zupki chińskie nie ma siły pracować i z tego co zaobserwowałam nawet uśmiechać .wróżyć można upadek

Zostaw opinię o Ravel spólka z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ravel spólka z o.o.