Opinie o RuckZuck.biz Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RuckZuck.biz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RuckZuck.biz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RuckZuck.biz Sp. z o.o. w Rybnik

Klientka Nowy wpis

Niestety mam zle doswiadczenia z firma. Jedynie do pana Tomka, ktory te drzwi montuje nie mam zastrzezen. Reszta to dno! Pan szef bezczelny i chamski. A pan pracownik nie dosc, ze nic soba nie reprezentuje to jeszcze jest arogancki i bezczelny. Brak kultury i obycia. Nie umie sie totalnie zachowac przy kliencie, przy czym ma bardzo wysokie mniemanie o sobie. Drzwi zamowilam i nie byla to mila przygoda. Montaz byl opóźniony, o czym nikt nie raczył poinformować. Po moim kontakcie kilkukrotnie próbowano ze mnie zrobic idiote. Z reklamacja byla ta sama historia. Szkoda nerwow. Z czystym sumieniem moge odradzić wspolprace z ta pozal sie Boze firma. Totalny brak szacunku do klienta, obsluga na poziomie zerowym. Wyciągnięcie kasy, a pozniej robienie z klienta debila- tak moge skwitować wspolprace. Firma jak najbardziej zasłużyła sobie na te negatywna opinie

Jeremi Nowy wpis

Może kiedyś nie było idealnie ale ważne jest tu i teraz. Teraz za to jest dobra firma a dla pracowników dobry pracodawca,

Absolutny bałagan! Panowie nic nie wiedzą gdzie mają, totalny syf, napewno każdemu odradzam. Nie tylko to jest moja opinia!

Aga Nowy wpis

Czy chodzi o salon w Radomiu?

karol

No, a ja niestety miałem okazję tam kupować i to sporo materiału no ale niestety totalna porażka! Problem ze wszystkim, obsługa beznadziejna i wiem że wciskają kit! A reklamacji nigdy nie uwzględnią!!!

Aga Nowy wpis
@karol

O którym sklepie salonie mówimy,.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ruckzuck się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Witam opiszę po krótce moja "przygodę" z firmą ruck zuck Racibórz. Niestety zdecydowałem się na wybór ww firmy do wstawienia drzwi wejściowych jak i wewnętrznych. Co do wejściowych poza tym, że otwory na wkładki są za szeroko na frezowane i przebija przez nie światło powiedział bym, że może być. W sklepie twierdzą, że to norma :) no cuż mogło to dać do myślenia lecz poszliśmy "za ciosem" i kolejnym krokiem było wstawienie drzwi wewnętrznych (całe szczęście tylko w dwóch pomieszczeniach). Efekt ? Tutaj nie da się zamieścić zdjęć lecz jeśli ktoś był by zainteresowany prosze pisać na maila lazarowicz@Pm.me na pewno podeślę, niestety nie mogłem być przy pracach ponieważ w tym czasie byłem w pracy, a na miejscu została moja partnerka która "pilnowała" szpeców. Po powrocie pytam sie, co to ma być ? Dostaje odpowiedź, że Panowie powiedzieli, że przyjadą i to poprawią. Jeszcze tego samego dnia jadę na sklep aby reklamować tą fuszerkę (ps. mam nadzieję, że nauczyliście się już używać tarczy do cięcia, strona od której się zaczyna ma znaczenie..) w sklepie dostaję krótka ale miła odpowiedź, że mam wysłać swoje zdjęcia na ich maila, wysłałem. Mija tydzień, dwa, trzy, cztery, pełny miesiąc i zero odzewu. Decyduje się zadzwonić w środę, pytam jak moja reklamacja? Dostaje odpowiedź, jeszcze dziś do Pana oddzwonimy. Mamy piątek 0 telefonu, więc znów tam jadę, i cóż za zdziwienie gdy miły Pan wyciąga kapownik i szuka wolnego terminu, pytam czy nowe ościeżnice zostały już zrobione, dostaje odpowiedź, że "TAK" (słowo klucz do dalszej historii). Znaleźliśmy dogodny termin dla obu stron, czekam niecierpliwie aż poprawią ta tragedie, po czym przyjeżdża ta sama ekipa, po ponad MIESIĄCU czasu i co robią ? Akrylują mi wszystkie szczeliny, poszarpana okleinę, robię oczy ze zdziwienia, i zaraz po zakończeniu ich prac jadę spowrotem na sklep. I mówię, że akrylować to sobie mogłem sam tego samego dnia gdy zawalili sprawę, dostaję odpowiedź, że rozmawiali z kierownikiem sklepu, który stwierdził, że nawet gdyby zrobili to drugi raz od nowa wyszło by "tak samo" (nazywajmy rzeczy po imieniu zaś by zawalili ładnie mówiąc temat). Podsumowując, moim błędem zaraz po wyborze firmy było zapłacenie całej kwoty zaraz po wstawieniu drzwi wejściowych co udało się prawie dobrze, na zaakrylowanie poszarpanej okleiny czekałem ponad miesiąc (30min roboty, które wykonali i tak w 10 brudząc wszystko dookoła) gdzie domagałem się nowej ościeżnicy, i do końca wierzyłem, że nie lecą w kulki skoro czekam ponad miesiąc. Całe "wypociny" podpieram fotografiami by nie było, że wyssane z palca. Nie zależy mi na rekompensatach, zwrocie pieniążków, bardziej będę zadowolony z faktu, że chociaż część osób jak kilku z moich znajomych wybierze konkurencyjne firmy, które znają się na rzeczy. A co w Internecie to nie zginie. Niestety nie mogę polecić firmy, za jakość wykonania usług, jakość ogólnie materiałów, terminy, kontakt z klientem. Nie ukrywam personaliów nie daje anonimowej oceny, dobrze wiecie gdzie zkasztaniliście sprawę. Do niczego nie namawiam lecz daję przykład ich "pracy" ps. panele po 140zł+ od paczki również macie lichej jakości.

Wojtek

@sebastian napisz dlaczego!

Sebastian

Nikomu nie polecam tej firmy hdf czy jakoś tak pod szyldem ruch zuck toruń. Totalna porażka niestety. Daje im 0/10

Anthem
@Sebastian

Widzę że problem masz nawet z pisaniem, podejżewam że z pisaniem też. Podchodzisz jeszcze trochę do szkoły i będzie dobrze. Twoja opinia nie będzie brana pod uwagę.

Julka

Polecam RuckZuck w Radomiu. Szeroki wybór paneli, fachowa obsługa, bardzo pomocna zwłąszcza jeśli ktoś nie potrafi podjąć decyzji tak jak ja:) Szybka dostawa- brałam usługę z montażem- montaż nienaganny, nic się nie rozsuwa, panele sprawdzają się bardzo dobrze.

Edyta
@Julka

Z Twojej wypowiedzi wynika, że osoby pracujące w Ruckzuck zdecydowanie znają się na swojej robocie i tematyce, w której się poruszają. Pytanie zatem do pracowników: czy ten pracodawca oferuje szeroki pakiet szkoleń?

Kornelia Makowska

Warto zakupić u nich z montażem. Takich fachowców jeszcze u siebie nie miałam. Polecam :)

Julka
@Kornelia Makowska

Tak, to prawda! Oferta super szeroka, sprzedawca u mnie podobnie dobrał wszystko z jednej serii, i faktycznie najlepiej z usługą montażu. Jedna firma, jeden dostawca, jedna cena.

Stach

No tak, atmosfera jest naprawdę rzeczowa, nie można powiedziec złego słowa

wer3

Wiem że szukają pracowników, można składać CV

qwerty

aha!! i RuckZuck nie produkuje okien (jak niektórzy sądzą), jest dystrybutorem podłóg i drzwi :)

Wiele ludzi myli tutaj pojęcia :) classen pol - producent drzwi , fabryka w Zwonowicach RuckZuck biz - oficjalny dystrybutor i sieć sklepów franczyzowych Sklep RuckZuck - jest to franczyza i jeśli chcesz w takim sklepie pracować składaj CV tam. Jeśli chcesz być handlowcem , przedstawicielem firmy RuckZuck - wyślij CV, adres znajdziesz na ich stronie. Tereny duże, atmosfera dobra, wynagrodzenie odpowiednie do wyników :)

paweł

Faktycznie, dziwna jest tutejsze cisz, bowiem RuckZuck to przecież jeden z największych oraz zapewne najlepszych sprzedawców podłóg i drzwi na rynku europejskim. Szukam od nich ofert pracy, na stronie internetowej nie mają jednak zakładki kariera, gdzie wobec tego mogę je znaleźć? W ogóle jak oni płaca handlowcom?

kamil

czesc to fakt jesli chodzi o jakosc okien i drzwi to wszystko jest w miare ok tylko szczelnosc okien jesli chodzi o wiatr jest w skali 3 na 10 ale za te pieniadze nie ma sie czego spodziewac,ja kupowalem rok temu w najtanszym sklepie w radomiui jedyna wada to ze nie są takie do konca jak powinny ale kazdy jak tylko chce to zawsze znajdzie jakies wady Jest na tyle producentów za na pewno kazdy znajdzie cos dla siebie jeslitylko ma czas i checi do szukania to moje zdanie czesc

Ja też tam kupowałam i nie polecam! Na siłę chcą wcisnąć kit juz to nie jedna osoba mi mówiła, dlatego nikomu nie polecę. ODRADZAM!!!

asen

Dziwne.... ja tam zakupiłem okna a potem reszte drzwi i podłogi iżadnych problemów nie było.

koko

Ha ha ha, każdy na żywcu będzie pisał o swojej szefowej, że jest super-chyba to normalne:) ale prawda jest taka, że jak tam byłem to mówiono mi że szefa nie ma (nie było mowy o szefowej)! NIEPOLECAM!

kropek

zgadzam sie z przedmowca,totalny balagan,nikt nic niewie nie przekazuja klientowi nic poza tym co stoi w sklepie.niepoczowa sie do winy,szef calej firmy niema pojecia o tym co robi i co mowi poprostu chce tylko wyciagnac klamstwem pieniadze od ludzi,niepolecam,szukajcie innych firm.

kapi

Wchodzę a tam pan ręce w kieszeni, drugi za ladą z pełną buzią, w dotatku mała wiedza. Konkurencja nie śpi. Zdecydowanie lepsze i fachowe doradztwo w konkurencji!

Zostaw merytoryczną opinię o RuckZuck.biz Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w RuckZuck.biz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RuckZuck.biz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RuckZuck.biz Sp. z o.o.?

RuckZuck.biz Sp. z o.o.