Multikino

Rybnik

Opinie o Multikino

allele

No głównie studentów zatrudniają do siebie, a im umowa zlecenie nie przeszkadza przecież @zen. Szukają teraz specjalisty ds. rezerwacji grupowych. Taka osoba zajmuje się przygotowywaniem i opracowywaniem ofert dla grup zorganizowanych.

upi

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku dyrektora kompleksu kinowego?

ardric

Wydaję mi się, że stawka zależy od konkretnego kina. U nas wychodziło ponad 6 zł/h na rękę - nie pamiętam ile już dokładnie. Ja w Gdańsku przepracowałem około 3 lata (z przerwami). Jeśli chodzi o atmosferę, to w czasie kiedy zaczynałem było fajnie - pracy dużo, ale świetna ekipa. Niestety z każdym rokiem ruch w kinach maleje, stąd wszechobecne podwyżki, zwalnianie pracowników wcześniej do domu. Później często było cięcie godzin i ilości osób na stanowiskach, także jak przychodził prime-time albo niezapowiedziane lawiny klientów często trzeba było spinać 4 litery i pracować za kilka osób. Centrala z każdym rokiem też przebija samą siebie wymyślając coraz to durniejsze standardy obsługi lub minimalne progi sprzedażowe. Realne zarobki to raczej coś w granicy 700-1000 zł, sam może kilka razy przekroczyłem 1300 jak akurat udało się i kino dostawało pieniądze na premie dla pracowników. O pracy w Multikinie mógłbym napisać co najmniej elaborat, ale krótko podsumowując - mimo wszystko miło ją wspominam, fajna opcja dla osób studiujących dziennie. Pozwala na pewno poznać wartość pieniądza a zarazem poznać mnóstwo ciekawych osób.

kate

Popłakałam się ze śmiechu jak przeczytałam wasze komentarze. Faktycznie, ciekawam w jakim mieście tak się dzieje. Ja pracuję tam od 1 grudnia 2013 rok. Bardzo sobie cenię pracę! Wcześniej pracowałam w konkurencji, Cinema City. Tam była praca do późnych godzin nocnych! Film puszczany o godzinie 22:40 w weekend, 22:55 było dopiero sprzątanie trwające godzinę! W multikinie wychodzi się max o 22:30-40, jeśli seans jest o 22. Bo jak wiemy kasy są otwarte jeszcze 15 min. po ostatnim seansie po czym kierownik odbiera zetkę. Późno kończy kierownictwo i jeden pracownik - asystent usheringu, który pracuje po 8h i jest to zazwyczaj chłopak :) Atmosfera jest także dobra, jesteśmy bardzo zgrani. A kierownictwo nam zawsze służy pomocą. A za godzinę jest 6 zł a nie 5 :) Przerwa jest 30 minutowa, możesz ją sobie podzielić, ale musisz pracować min. 6h. A 2 z przodu.. raczej nie, bo to praca dorywcza, dla studentów. Tyle ode mnie. Ja polecam, jestem zadowolona :)

Tutejszy

Nie wiem co to za malkontenci. Fakt, wynagrodzenie nie jest wygórowane, ale powiedzcie mi w której sieciówce o takim charakterze jest? Atmosfera w pracy jest w porządku, można poznać wiele fajnych osób, te znajomości zostają na długo. A Ci co wywnętrzają się w komentarzach powyżej to pewnie jacyś nieudacznicy, których zwolniono lub sami się zwolnili bo nie nadawali się do pracy :D

anonimowo

Jeżeli chcesz być nikim za nędzne 5zł to polecam prace w multikinie. Zapomnij o zgranym zespole (kierownictwo i niektórzy fałszywi pracownicy) i elastycznym grafiku jeśli ci coś nagle wypadnie.

widzi sie upadek ..tego fajnego niegdyś wieczoru .. dlaczego tak musi być ! to ze jeszcze jest całe kino ..to się cieszcie ...wiecznie tak nie będzie..każdy chyba tak jakoś liczy,że się cos zmieni,poprawi ale jakoś tak z m-ca na m-ąc gorzej ... ludzie będą odchodzić ! co wtedy zrobicie ?! postaracie się dopiero wtedy żeby ludzi ściągnąć zamiast utrzymać tych co macie ..i im coś fajnego zaproponować !

o kinie na obcasach 08.11.2011

Mam prośbę aby wiekszą dbałość przykładać do przygotowania i tego co się ma odbyć /ciekawych ofert, jakiś prezentacji / podczas wieczoru dla pań .. grono przychodzi zacne ..skoro tak się to cieszy popytem to może nie warto "spadać" z powodu braku jakości tego co się dzieje danego wieczoru wczorajszy wieczór 08.11.2011 nie należał do atrakcyjnych z wielu powodów ... jakkolwiek dlaczego kiedyś były czasopisma filmowe teraz tego nie ma kiedyś bardziej to tętniło atrakcjami ..pytaniami za które wejściówki,pokaz mody może w grudniu jakiejś sylwestrowej?.. poczęstunek ..a już żalosny był jego brak dla wielu jeszcze kobiet .. Oby to ktoś przeczytał z osób decyzyjnych w multikinie i wziął sobie do serca i postarał się o lepsze przygotowanie tego dnia ..

lusia

zgadzam się na 100%, ostatnie tygodnie jeszcze gorsze. nieudolne przełożone, nic nie wiedzą.

michael cleyton

Praca do późnych godzin nocnych, w weekendy i święta, umowa zlecenie, kiepskie zarobki, jak nie ma klientów to idziesz do domu, atmosfera do kitu i ciągasz palety załadowane popcornem. Polecam

Zostaw opinię o Multikino - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multikino