Opinie o Open Direct (Open Finance S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Open Finance S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Open Finance S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Open Finance S.A. w Warszawa

katienka - 2011-07-26 09:01:19 Potwierdzam, do mnie dzwonili bez przerwy, nawet jak byłam w delegacji nękali mnie telefonami, mimo że nie miałam telefonu przy sobie, chłopak mi mówił. Oprócz tego nie skutkowało pisanie do nich e-maili. I tak dzwonili 2-3 razy dziennie. Totalny absurd. Praca w contact center open finance to wyścig szczurów! Ciągle każą cisnąć, dzwonić i umawiać klientów na spotkania. Praca jak w ulu, a płatności marne... dla konsultantów, bo dla supervisorów, którzy się panoszą a są nic nie warci, dla menagerów którzy myślą, zę są niezastąpieni i po samo kierwonictwo jest ok. Konsultant zarabia marne 1100zł, a robi czarną robotę. To jakieś kpiny! Nie polecam pracy w tej firmie! Bardzo dużo ludzi się zwalnia bo mają dosyć traktowania ich jak robotów! Każą zostawać po 12 godz. aby tylko więcej klientów umówić, nie patrzą, ze każdy ma swoje życie jeszcze poza pracą. A jak się nie podporządkujesz, wycisną z Ciebie jak z cytryny i... poprostu zwolnią! Omijać z daleka!

katienka

beatrycze

czy szkolenie w open finance jest płatne?

Dobra Rada

UWAGA na OpenFinance!!!! Przedstawiają inne warunki na początku, a inne przy umowie! Zdecydowanie mniej korzystne! Niedoinformowują jak można obniżyć całkowitą ratę, odsetki, marżę, i inne mające wpływ na obniżenie kosztów związanych z kredytem! Nie sprawdzają bieżących promocji, które w większości biją na głowę obecne! Nawet przy zwróceniu im na to uwagi. Ściśle współpracują z Getin, Noble i Bre dla własnych korzyści. Kredyty składane samodzielnie w banku wychodzą taniej niż się składa przez nich! Tj. sprawdzone i udokumentowane! Bardzo długi czas oczekiwania na decyzje! Opieszałość przy przekazywaniu dokumentów do banku! Sprawdzone - w różnych bankach. Łapanka Klientów na ilość nie jakość!!! Często spotkania końcowego podpisywania umów zazębiają się z innymi, mimo, iż wiedzą, że by rozważnie podpisać wiele papierów potrzeba więcej czasu. Ponaglenia przy podpisywaniu też nie na miejscu. W przypadku zrywania współpracy z OpenFinance są bardzo niemili. Zachowanie wręcz z ulicy!

Opiekun Klienta

Rozmowa Kwalifikacyjna, Szkolenie + scenki zaliczeniowe i testy

Jak namówić klienta, żeby przyszedł do oddziału, co wiesz o firmie, Twoje mocne strony, czego oczekujesz od pracodawcy, dotychczasowe doświadczenie zawodowe

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
mm

Ja polecam szczególnie ze wględu na godziny pracy. mozna mieć cały etat lub 3/5 (dla osób studiujących zwykle). Niby zmiany są określone 9-17 lub 13-21 ale jak ktos ma jakieś zajęcia kursy czy cokolwiek innego to zawsze da się dogadac co do innych godzin więc ogólnie bardzo pozytywnie

ankaanka

Hej. zarobki i rekrutacja tak jak wcześniej wspomniano - po pierwszuch 3ech miesiącach dostaje się premię za 3 miesiące w wysokości 1000zł, później premia jest co miesiąc i wynosi ponad 400zł (miesięcznie) Każda nadgodzina jest płata 1,5 stawki. Soboty i niedziele są dla chętnych. Jeszcze się nie spotkałam, żeby ktoś kogoś zmuszał do przyjścia w weekend. Za każdą godzinę w sobotę płacą 150% stawki, a w niedzielę 200% stawki. Więc całkiem spoko :) Poza tym w weekend możesz przyjść na tyle godzin ile chcesz - nawet na jedną czy dwie.

XXX

He he kolego przecież w dziale call center o to chodzi żeby gadać i wciskać buble ludziom:-) takie życie... zgodzie się z Tobą, jest różnica o gadaniu bzdur typu najlepiej jeść pałeczkami a odpowiadać na zapytania beneficjentów odnośnie finansów to dwie bajki. Ogólnie firma może i fajna (nie pracowałam to dokładnie nie wiem), może i awanse są ale za jaką cenę, zresztą praca na zmiany od 8-15 i 16- 21 czy jakoś tak jest męcząca a do tego niby podobno w soboty i niedziele chętni przychodzą tylko do pracy he he już to widzę;-)

darson

też byłem na rozmowie w call center OF. Na początku oczywiście jaka to frma cudowna i jakie możliwości rozwoju i bla bla. Potem każdy z grupy około 20 osób miał siebie zachwalać. Najlepszy był tak zwany II etep czyli błazenada np:że lepiej dostać doniczkę niż kwiaty,żeby nosić buty na rekach, ja miałem zachwalać jedzenie pałęczkami.Powiedziałem krutko bo to bez sensu było. Okazało się że trzeba muwi dużo bo koleś ktury głupoty opowiadał przeszedł dalej ja nie. niewiem jak wygląda praca ale ich rekrutacja to porażka. Terez pracuje w bz wbk polecam

XXX

Na początku każą powiedzieć swoje mocje strony- masz na to 30 sekund, później dostajesz pewna tezę, z którą nawet jak się nie zgadzasz musisz potwierdzić np. lepiej lepić bałwana niż być bałwanem, lepiej pchać nowy samochód niż jechać starym, fajnie byłoby gdyby ludzie mieli zielone włosy, pisanie na maszynie jest lepsze niż pisanie na kompie, lepsze jest szybie jedzenie niż tradycyjne, najlepszy środek transportu na wakacje to maluch, lepiej grac w gry planszowe niż na kompie, lepiej podróżować komunikacją niż samochodem itp. Później jest rozmowa indywidualna i jak się ja przebrnie to pracuje się za 2000 zł brutto;-) Powodzenia!

Open CC

napisz więcej o samej rozmowie rekrutacyjnej, podobno trzeba sobie zarezerwować na to spotkanie do trzech godzin? O co chodzi?

Stefan

W firmie panuje ostry wyścig szczurów, osoby z pracy pomagają ci tak, żeby nie pomóc - bo może więcej od nich zarobisz... Większość [usunięte przez admina], zaczynając od dyrektora a kończąc na doradcy. Generalnie jak ktoś lubi być gnojony na każdym kroku to jest to firma dla niego...

wiola

co ty opowiadasz ta firma to niezla ..... niechce mi sie nawet pisac o tym jest dokladnie odwrotnie jak piszesz....

praktykant

Pracowaem w Open Finance jako praktykant przez jaki czas. Czas ten wspominam bardzo dobrze. W prawdzie nie miaem sporo roboty odpowiedzialnej bo przecie byem praktykantem ale nauczyem si sporo w zakresie doradztwa finansowego. Z tego co zauwayem i sysz to niele na prowizjach mona zarobi w tej firmie, no ale to ju specyfika pracy w finansach i bankowoci.

Pracowałam przez jakiś czas na stażu i wspominm go bardzo dobrze. Nauczyłem się sporo w zakresie doradztwa finansowego. Podobno nieżle można zrobić na prowizjach w tej firmie.

Mariola

Pracuje w open finance w call center zaczyna sie szkoleniem gdzie dowiadujesz sie o wszystkich programach, co mowic jak mowic, masz kartki z przykladowymi pytaniami, scenariusze na tej podstawie pozniej rozmawiasz z ludzmi, jak ktos lubi gadac jest dobrze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Open Finance S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Open Finance S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Open Finance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Open Finance S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Open Finance S.A.?

Kandydaci do pracy w Open Finance S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Open Finance S.A.