Gold finance

Opinie o Gold finance

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie firma Gold finance puszkuje praktykanta http://www.gowork.pl/praca/gold-finance;pr. Czy ktoś był na praktykach w tej firmie? W okresie wakacji dużo studentów szuka praktyk, by zdobyć doświadczenie i chętnie będą chcieli więcej się dowiedzieć o samej firmie i procesie rekrutacji.

mike

Złożyłem tam cv. Po 6 miesiącach łaskawie napisali mi maila że zapraszają na spotkanie. Poszedłem bo miałem już pracę ale byłem ciekaw oferty. Pan manager po 20 minutach oczekiwania( byłem 5 minut przed czasem) zaprosił mnie na rozmowę do pomieszczenia oddzielonego szafą od reszty. Umawiając się ze mną nie miał wysłanego do nich cv. Na moje pytanie o ofertę stwierdził ze nie może mi nic powiedzieć. Po krótkiej 10 minutowej rozmowie Pan w swetrze powiedział ze niezależnie od decyzji otrzymam maila z decyzję w przeciągu dwóch tygodni. Jak dotąd minęły 3 miesiące...

rybka

Witam, Złożyłam dziś CV do tej firmy na dyrektora oddziału, prosze o info czy warto, ile płaca na tym stanowisku, i jaki rodzaj umowy podpisuja z kandydatem ?

moniek
użytkownik zarejestrowany

Artident w dalszym ciągu poszukuje na stanowisko specjalista ds. obsługi klienta (pacjenta) i PR @beata Masz rację wymagania podane w ogłoszeniu są bardzo wysokie i może trudno znaleźć osobę, która spełniłaby je. Nie podają wysokości wynagrodzenia , a więc trudno coś powiedzieć o zarobkach

Tajemniczy

a ta umowa o pracę to czasem nie jest jakaś 1/32 lub 1/128 etatu? Z tej umowy jest kilkanaście złoty.

buka
użytkownik zarejestrowany

idąc do nowej pracy właśnie też liczę że w niej będe miała jak najwięcej mozliwościm rozwoju i zdobywania nowych umiejętnośc. nie chcę iść do pracy dla samego mocnego punkt w cv, ale przede wszystkim żeby uczyć się zawodu - czy w takim razie w Gold Finance znajdę to czego szukam i to odpowiedni wybór na pracodawcę?

reki
użytkownik zarejestrowany

na pewno szukaja znaczy ja pewnosci nie mam ale wlasnie chcialem zobaczyc co to za firma i czy jest szansa na jakis fajny rozwoj mojej kierry bop mi na prawde na tym zalezy. mozecie mi powiedziec czego moge sie tutaj spodziewac. prosilbym o informacje a to bardzo mi pomoze. krewetka, moze razem zaczniemy pracowac ;)

sylwia

podpisałam z nimi umowe w piatek, czy ktos sie orientuje czy moge ją rozwiazac bez ponoszenia zadnych konsekwencji??

nabrani

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Byłem na takiej rozmowie. Oferują stanowiska dyrektorskie z etatem a potem na rozmowie kobieta stara sie wmówić tobie że twoje kwalifikacje pozwalają na rozpoczęcie współpracy od 0 tzn od najniższego stanowiska czyli młodszego doradcy(usunięte przez administratora) Jeżeli już na początku cyganią to co bedzie dalej(usunięte przez administratora)

Ostatni pojawiło się bardzo dużo ogłoszeń na stanowisko doradcy i dyrektora oddziału. Proszę o informację osoby zatrudnione w tej firmie jak również osoby, które były na rozmowach kwalifikacyjnych. Jaka jest wasza opinia o tej firmie? Jakie wynagrodzenie oferują? Jakie mają oczekiwania?

Bartosz

Witam mam pytanie od ostatniej naszej rozmowy kwalifikacyjnej minal wlasnie rok jak powiedzieliscie mi w 2011 macie byc lepszi w rankingach od Open Finanse, bo tak sie sklada ze pracuje wlasnie w OF i monitoruje wasza sprzedaz pozdrawiam kierownika z Gdyni co opowiada bajki na rozmowach

xxx

a są jakieś plusy??

nikomu nie polecam

ludzie nie skladajcie tam CV szkoda waszego czasu i pieniedzy to co tam sie wyprawia to tragedia

asica

no ja mialam podobnie tylko zaczelam sie smiac jak powiedzieli mi ze za rok beda mieli wiencej oddzialow i doradcow jak Open Finanse bo chca ich wyprzedzic. Rozmowe oceniam na 3 z duzym minusem szkoda straconego czasui ale usmialam sie z ich nieudacznictwa. Zadzwonili do mnie po 3 dniach ale na dalsze etapy juz sie nie zgodzilam Pozdrawiam

Bartosz

no przeciez kazdy wie jak jest w GF jak nie masz znajomosci to do konca zycia bedziesz zapiepszal na kierownika 0 mozliwosci awansu W GF albo lozko albo rodzina 1 rzecz na awans

to chyba jest kpina albo ktos na stanowisku dyrektora po znajomosci. Rekrutujacy mnie Pan dyrektor na stanowisko kierownik zespolu zadawal takie pytania; 1jak powinien byc ubrany doradca a jak doradczyni 2 jakie powinni nosic buty w pracy Zadnych konkretow z finansow i bankowosci. Tak wiec wyszedlem w trakcie rozmowy i pozegnalem sie nie wspomne o braku wydzielonego pomieszczenia w ktorym takie rozmowy przeprowadza sie a nie sluchaja tego 4 doradcy jak to wyglada tak to dziekuje a innych przestrzegam szkoda czasu

Zostaw opinię o Gold finance - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold finance