Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Businessface Sp. z o.o. w Warszawa

Natalia

Jeszcze do końca dzisiejszego dnia można aplikować na stanowisko Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych. Ktoś z Was bierze udział w tej rekrutacji? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do Businessface. Co zaskoczyło Was podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.

Były pracownik 2 Nowy wpis

Odradzam również. Wszystko się zgadza z pupilami, z brakiem szacunku, z szantazowaniem, robieniech chorych kar. Nie interesują ich nasza praca na działalnościach. Jednemu dadzą zarobić,drugiemu nie. Odradzam zdecydowanie. Często awarie systemów, często opinia klienta i to wszystko spada na Ciebie.

Women Nowy wpis
@Były pracownik 2

Witam, Aż jestem zaskoczona taką negatywną opinią. Pracuje w tej firmie już1,5 roku w Bydgoszczy .Jestem doradcą stacjonarnym. Nie było nigdy takich incydentów z brakiem szacunku do człowieka lub kar. Firma dba o ludzi,przestrzega reżimów sanitarnych, panuje bardzo dobra atmosfera. Jeżeli chodzi o zarobki no cóż trzeba się starać jak to w sprzedaży. Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Poznań. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 3700 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Businessface Sp. z o.o.?

@Natalia

Nie polecam. Umowa jest napisana tak aby chronić spółkę nie pracownika.Najgorsze jest że baza klientów która jest równa z zarobkami zależy od jednego człowieka- dyrektora (wcześniej menadżera).Od jego sympatii lub humoru zależy jakość bazy co powoduje manipulacje, zastraszanie wręcz (usunięte przez administratora) w zespołach.Nie jest zarobek zależny od twoich umiejętności. Dlatego jedni zarabiają 6000 inni 2000. Nagrody w postaci dodatkowych wpisów pochodzą z puli wpisów dla wszystkich przedstawicieli, czyli zabierane są wszystkim żeby dać komuś.To rodzi fatalną atmosferę w pracy i konflikty.Nikt nigdy nikogo nie zwalnia tylko zmusza Cię do odejścia bo bez bazy klientów nie zarobisz.

Marzena Nowy wpis
@Były pracownik

Hej! Fajnie, że napisałaś tak rozwinięty komentarz na temat tego miejsca. Czy możesz przedstawić jakieś konkretne sytuacje, które mogłyby potwierdzić zarzuty jakie masz w stosunku do tego miejsca? I czy możesz też podzielić się informacją na jakim stanowisku pracowałeś?

Mikołaj

@nowa a gdzie w Bydgoszczy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Businessface Sp. z o.o. na stanowisko Koordynator Działu Administracji? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Marketing Manager
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Nowa
Klient

Firma zaczyna działać w Bydgoszczy.Proponuja najniższa i premie za usługi. Jest ogłoszenie do umawiania spotkań i na doradcę mobilnego.Napiszcie czy warto aplikować.

Anatol

Podpowiedzcie czy firma działa również w Jeleniej Górze? Trudno znaleźć więcej konkretnych informacji.

krisi12

Nie polecam pracy w tej firmie. Jest to firma, która kroi pracowników w każdy możliwy sposób. Byłem niestety ich pracownikiem dopoki ktoś nad nimi czuwa ( firma ktora zlecaa im pozyskanie pracownika ) jest ok, niestety kiedy nadarzy się okazja nie wypłacają premii..

Szogun

Nie polecam. Podstawa 1530 zl, wedlug team lidera to duzo + prowizja od sprzedazy. Jezeli jestes rekinem sprzedazy to jak najbardziej to odpowiednie miejsce. Natomiast dla osob, ktore chca nauczyc sie sprzedazy - nie polecam, potrafia zwolnic po miesiacu, nawet bez szkolenia a osoba zwolniona dowiaduje sie o tym fakcie jako ostatnia, tuz po wspolpracownikach.

@Szogun

A jak wygląda kwestia rozwoju pracowników w Businessface? Czy organizowane są szkolenia wewnętrzne lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Wspomniałeś, że nowe osoby nie są dostatecznie wdrażane do pracy na danych stanowisku, dlatego interesuje mnie, jak ta kwestia przedstawia się wśród osób zatrudnionych na stałe. Zechcesz może powiedzieć coś więcej na ten temat?

Rafał
@Natalia

A ile procent prowizji dostaje od sfinalozowanej umowy taki handlowiec?

Natalia

@Justa, a czy osoby bez doświadczenia zawodowego także mają szansę na zatrudnienie w Businessface i rozwój w strukturach firmy? Czy grafik jest elastyczny? Co powiesz na temat wysokości wynagrodzenia?

Justa

bardzo fajna atmosfera, benefit np. jak osiągasz plan tygodniowy to pracuje się po 6-7 godzin, zawsze umowa o pracę, szkolenia, no i po roku zostałam szkoleniowcem więc dodatek, jest ok, nie narzekam, można się trochę nauczyć.

witko

O rany to skoro są tak duże inwestycje @grzanka98, to się nie dziwię, że współpraca z nimi jest taka popularna. Przecież przyjacielskie stosunki to już jest połowa sukcesu, ciekawe czy benefit jakieś dorzucają.

Zostaw merytoryczną opinię o Businessface Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Businessface Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Businessface Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Businessface Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Businessface Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Businessface Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Leszno 21
    01-199 Warszawa
  • NIP: 5272423734 KRS: 0000184295

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Businessface Sp. z o.o.