Businessface Sp. z o.o.

Jelenia Góra

Opinie o Businessface Sp. z o.o.

Natalia

Jeszcze do końca dzisiejszego dnia można aplikować na stanowisko Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych. Ktoś z Was bierze udział w tej rekrutacji? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do Businessface. Co zaskoczyło Was podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.

witko

O rany to skoro są tak duże inwestycje @grzanka98, to się nie dziwię, że współpraca z nimi jest taka popularna. Przecież przyjacielskie stosunki to już jest połowa sukcesu, ciekawe czy benefit jakieś dorzucają.

Zostaw opinię o Businessface Sp. z o.o. - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Businessface Sp. z o.o.