Opinie o Envipro Terratech Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Envipro Terratech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Envipro Terratech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Envipro Terratech Sp. z o.o. w Opole

Pikasso

A ja tam polecam. Nie wiem skąd te zle opinie. Na produkcji rzeczywiście jest przechlapane ale w biurze za to same plusy. Lecisz w kulki, auto sluzbiwe bez gps, wozisz dzieci, firma za wszystko płaci, ciepłe biuro, stworzysz troche pozorów ze pracujesz i masz jak w banku ze conajmniej przez rok sie nikt nie zorientuje. Zyc mie umierać. Polecam i pozdrawiam 10/10 :)

@Pikasso

Szanowny Panie/Pani, Dziękujemy za napisanie opinii na nasz temat. Każda opinia jest dla nas cenna zarówno ta negatywna jak i ta pozytywna. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu ustalenia co możemy zrobić w przyszłości, aby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca. Pozdrawiamy Zespół Firmy.

Firma

Czy to prawda, że w firmie doszło do wypadku na belownicy, w wyniku której doszło do amputacji palców ? Interesuje się praca w tej firmie ale boje się o swoje zdrowie.

Team

Nie, nie jest to prawda.

Firma

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. ochrony środowiska w firmie Envipro Terratech Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy STAJENNY (m / k) (111)
Hanau
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Pikasso

Potwierdzam ale nie ma tak źle. ;)

@Pikasso

Firma

Czy w firmie Envipro Terratech Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Zespół Envipro

Dzień dobry. Pracownicy są wysyłani na szkolenia związane z zajmowanym przez nich stanowiskiem oraz zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem firmy. Jesteśmy również otwarci na propozycje samych pracowników, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje bądź poszerzyć wiedzę z zakresu wykonywanych przez nich obowiązków.

Firma

Czy w Envipro Terratech Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Zespół Envipro

Dzień dobry. Tak, wszyscy pracownicy firmy otrzymują bony świąteczne. :)

Czy rozmowa rekrutacyjna w ENVIPRO Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tak

Jeśli byłaby taka potrzeba nie widzę przeszkód :)

Krzysztof

Słyszałem rożne opinie o Envipro, poszedłem tam do pracy i wszystko jest dobrze: kasa na czas, przełożony ok, robota spoko

Agata

@ike, złożyłeś swoje CV na to stanowisko? Czy warunki zatrudnienia pokryły się z opiniami, które przeczytałeś na tym forum? Mógłbyś zrelacjonować innym użytkownikom przebieg procesu rekrutacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej, jeżeli oczywiście w nich uczestniczyłeś?

Agata

@ddsnsdflf @Nick z tego forum usuwane są tylko wpisy, które naruszają regulamin. Możecie zerknąć na niego tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin Usunięte komentarze musiały zawierać wulgaryzmy, odnosiły się w sposób obraźliwy do konkretnych osób itd. Celem tego miejsca jest gromadzenie merytorycznych opinii o firmach jako pracodawcach, informujących np. o warunkach zatrudnienia.

Neutralny

Witam wszystkich. W chwili obecnej pracuję w Envipro i jak w większości firm ma słabe i mocne strony. Zawsze łatwiej jest krytykować niż chwalić więc każdy może dopisać sobie resztę. Pieniądze nie są złe choć zawsze można lepiej, warunki każdy wie zależy gdzie się pracuje i z kim. Tak jak wszędzie czasami trzeba się spocić.

lisek

Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo dbają o dobre zatrudnienie

rulek

Powiem tak ze kiedys tam pracowałem i nie jest zle jak sie czlowiek przyzwyczai ale jak wszedzie jest jakis minus tej pracy a minusem jest czlowiek ktory pracuje na hali jest zwyklym robolem a goni ludzi,obraża,wyzywa i kazdy ma go dosc mowa o chlopaku ktory pozw3ala sobie na to a jest zwyklym pracownikiem z ktorego wszysscvy sie smieja bo wali popisuwe przed dyrekcja a i tak maja go za nic moewa o panu K jak ktos tam pracowala to wie o kogo chodzi kierownik samozwanczy

Zostaw merytoryczną opinię o Envipro Terratech Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Envipro Terratech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Envipro Terratech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Envipro Terratech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Envipro Terratech Sp. z o.o.