ENVIPRO Sp. z o.o.

Opole

Opinie o ENVIPRO Sp. z o.o.

ike

Coś tak czytam opinie i widzę , że szukają za 3700 brutto operatora , ciekawe na ile to ściema?

Agata

@ddsnsdflf @Nick z tego forum usuwane są tylko wpisy, które naruszają regulamin. Możecie zerknąć na niego tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin Usunięte komentarze musiały zawierać wulgaryzmy, odnosiły się w sposób obraźliwy do konkretnych osób itd. Celem tego miejsca jest gromadzenie merytorycznych opinii o firmach jako pracodawcach, informujących np. o warunkach zatrudnienia.

Nick

Administracja strony usunęła negatywne komentarze. Pewnie na wniosek dyrektora Envipro. Ogólnie nie polecam firmy, ponieważ zawsze można być zwolnionym z byle powodu, a osoby przychodzące pod wpływem alkoholu są kryte.

ddsnsdflf

Dlaczego usuwacie posty?

Neutralny

Witam wszystkich. W chwili obecnej pracuję w Envipro i jak w większości firm ma słabe i mocne strony. Zawsze łatwiej jest krytykować niż chwalić więc każdy może dopisać sobie resztę. Pieniądze nie są złe choć zawsze można lepiej, warunki każdy wie zależy gdzie się pracuje i z kim. Tak jak wszędzie czasami trzeba się spocić.

lisek

Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo dbają o dobre zatrudnienie

Nick

Praca w Envipro jest dla ludzi chcących pracować i tyle w temacie

rulek

Powiem tak ze kiedys tam pracowałem i nie jest zle jak sie czlowiek przyzwyczai ale jak wszedzie jest jakis minus tej pracy a minusem jest czlowiek ktory pracuje na hali jest zwyklym robolem a goni ludzi,obraża,wyzywa i kazdy ma go dosc mowa o chlopaku ktory pozw3ala sobie na to a jest zwyklym pracownikiem z ktorego wszysscvy sie smieja bo wali popisuwe przed dyrekcja a i tak maja go za nic moewa o panu K jak ktos tam pracowala to wie o kogo chodzi kierownik samozwanczy

był pracownik

Może praca komuś odpowiada, ale zachowanie dyrekcji napewno nie :D Ile osób oszukali na pieniądze za nadgodziny, albo za zrobienie belek BB ?

wiem wszystko

Panie administratorze, lepiej nie komentować. Szkoda każdego zdania...

Zostaw opinię o ENVIPRO Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENVIPRO Sp. z o.o.