Opinie o Firma Handlowa „Euro – Standard” Antoni Król Andrzej Król Spółka Komandytowa w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowa „Euro – Standard” Antoni Król Andrzej Król Spółka Komandytowa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowa „Euro – Standard” Antoni Król Andrzej Król Spółka Komandytowa o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa „Euro – Standard” Antoni Król Andrzej Król Spółka Komandytowa w Opole

Przez cały rok szukają brukarzy, pracowników budowlanych, operatorów maszyn budowlanych w tym: równiarek, koparek, koparko-ładowarek, dźwigów, mechaników maszyn budowlanych, kierowników budowy (o kierowcach ani słowa, wozicie materiały budowlane??). Z doświadczeniem i do przyuczenia, dają odzież roboczą, narzędzia i wolne weekendy. Kto mi powie, jakie są przybliżone zarobki operatora koparko-ładowarki? Jest socjal?

Rapcio Nowy wpis

Socjala nie ma żadnego . Sprzęt oprócz ciężarówtek to same złomy .

Arturo Nowy wpis
@Rapcio

To skoro kasa jest jedyną korzyścią dla pracownika, to ile jej dają operatorowi koparki? A co do sprzętu, to zdania na forum podzielone, gdyż napisano, że wciąż kupują nowy sprzęt.

Operator równiarki Nowy wpis

Szefostwo nie karze na starych trupach pracować, wciąż kupują nowy sprzęt. Szkoda ,że niektórzy nie szanują bo odbija się na wszystkich. Powinni karać za zniszczenia niechlujów to by każdy się zastanowił dwa razy. Potem się trzeba męczyć i sprzątać po innych :\

Jcb Cx4

Niżej ktoś pisał ,że tylko nowy sprzęt widać w firmie. Po jednym dniu odszedł - gratuluje chęci do pracy haha. Fakt, różne są zadania, czasem bywa ciężko i topornie, praca z ludźmi nie zawsze jest łatwa ale to chyba wszedzie. Pracuje od 10 lat i cenie sobie ,że szefostwo się stara a firma sie rozwija. Na plus gwarancja wypłaty co miesiąc, stabilna praca, nie robią problemów z urlopami, jeśli się szybciej powiadomi, inwestycje ciągłe w sprzęt to widać, podwyżki i premie za chęci i dobrze wykonane zadania też dają. Do Sylwia - ja już miałem 5 kursów i zdobyłem uprawnienia na sprzęt bez ponoszenia kosztów. Trzeba pokazać ,że jest się słownym to i szefostwo jest słowne.

Sylwia

Na stronie mają informacje, że poszukują pracowników na różne stanowiska. Powiecie czy zaczynając jako pracownik budowlany można liczyć na wsparcie firmy w zdobyciu uprawnień na obsługę maszyn budowlanych? Czy firma oferuje takie kursy lub częściowo pokrywa koszty finansowe?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Handlowa „Euro – Standard” Antoni Król Andrzej Król Spółka Komandytowa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Skrzynia w ośce przez tydzień robiona ale biegi to dalej całą siłą przełączaj. Najgorszy man cze mercedes nie jest to co RENO.

Pierwszy i ostatni raz jechałem francuskim renault ,po 1 dniu podziękowałem.

Kiciuś

Fakt cały czas coś w firmie sie zmienia,widać dosyć nowy sprzęt. I TO TYLE. Reszta to STARZY PRACOWNICY (panowie kierowcy, operatorzy) którzy jak trzeba coś zrobić wyienić to ręce w kieszeni lub cygaret do gęba i gdzie jest mechanik. Dziś miałem morzliwość tego doświadczyć. Młpdzi pracownicy i operatorzy. NIE POLECAM tej firmy.

Kierowca Renault C480

Jako były pracownik wieloletni mogę wyrazić swoją opinię obiektywnie... przechodząc na emeryturę, rozstałem się z firmą bezkonfliktowo, w zgodzie, na poziomie. Przez te kilkanaście lat zauważyłem zmiany, jakie następowały w firmie - na lepsze tj. może z mojej perspektywy lojalnego i uczciwego pracownika pisze - szefostwo docenia takie cechy. Maszyny się zmieniają, inwestują w nowsze i wygodniejsze samochody i sprzęty. Pracuje się na swoim sprzęcie. Otrzymuje się odpowiednie ubranie, instruktaż, możliwość dbania o sprzęt, elastyczność pracy. Jak wszędzie, są niedociągnięcia i tu czasem są nagłe zmiany planów i kursów, trzeba poczekać czasem na załatwienie części. Mimo to polecam prace - stała i pewne, zawsze płacili wg ustaleń, możliwość wzięcia wolnego bez wymuszania na pracodawcach. Człowiek pozostaje człowiekiem w tej firmie. Pozdrawiam kilka lat życia.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa „Euro – Standard” Antoni Król Andrzej Król Spółka Komandytowa - Opole

• Jak się pracuje w Firma Handlowa „Euro – Standard” Antoni Król Andrzej Król Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa „Euro – Standard” Antoni Król Andrzej Król Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa „Euro – Standard” Antoni Król Andrzej Król Spółka Komandytowa?

Firma Handlowa „Euro – Standard” Antoni Król Andrzej Król Spółka Komandytowa
  • Strzelecka 53A