ART-ODLEW SP. Z O.O.

Opole

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o ART-ODLEW SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ART-ODLEW SP. Z O.O.

Lidia

@solon opowiesz więcej o formach samorozwoju w ART-ODLEW SP. Z O.O.? Jak to wygląda z Twojej perspektywy? Czy gdyby była prowadzona rekrutacja to warto się starać o pracę?

solon

yuvfbnk, myślę, że te rekrutacje na bieżąco są robione ale oni są w stanie znaleźć pracowników wśród swoich bliskich o ile oczywiście ktoś odpowiednio zarekomenduje firmę. Podoba mi się to, że dają spore możliwości samorozwoju, bo jest dużo doświadczonych pracowników.

szukam pracy

@erre - byłam, widziałam- NIE POLECAM...szkoda słów...

szukam pracy

Mozecie mi powiedziec cos o pracy biurowej w tej firmie? widzialam ze potrzebuja do obslugi biura....

to ty

w szkole nie ucza tego co trzeba umiec robic w ART-ODLEW

lary

...nic nie oferuja kiedys bylo gruszowe ale to za czasow dziadka. Ale herbata owszem jest na zapleczu.

beny hill

...czlowieku kopnij sie w czolo, gdzies ty sie chowal kto ci imie poda moze jeszcze rozmiar kolnierzyka.

7bastard

Frajerze podaj imme jak pracowałeś albo dalej robisz i podajesz się za innych którzy się zwolnić

były

Art odlew robota nawet niezła ,ale za te wynagrodzenie pracodawcy powinni bać się nie tylko boga! To do was Bolek i Lolek ,co wy zrobicie jak odejdzie od was początek produkcji i młodzi bo u was naprawdę z 9 zł. brutto i ten śmieszny bonus co go zawsze tniecie to śmiech na sali niema nawet 2-jki z przodu po dwòch ,pięciu ha ha a nawet po dziesięciu latach,no co zrobicie wtedy?bo na pierwszej lepszej fabryce dają dwòjke bez nadgodzin i dodatkòw ,a uwas ani gruszy niema ani karpia tylko jakiś zafajdany poczęstunek i gorzałka,hamy z was i szkoda tych ludzi!

Łotr

Napisać można tylko jedno okradanie prscownikòw to już norma w tej firmie,gdyby nie bonus i nadgodziny będące premią uznaniowoł to nie na nawet najniższej krajowej i to jest fakt nadający się doskarbòwki i państwowej inspekcji pracy ,wszyscy robią bez kaskòw pod sòwnicą która jest nad wszystkimi i.t.d.

Wielki Hełm, Bolek i Lolek

Benefity na starcie? Uścisk ręki prokurenta (wspomnianego Piotra) i tekst: "Witamy na pokładzie" to już klasyk i jedyny benefit. Płace są niezmienne od wielu lat. Przepraszam, przesadziłem - można się spodziewać podwyżki 25 groszy na godzinę. Raz na dwa lata (to nie żart!). Firma - założona przez Pana Wiktora (zwanego tutaj Wielkim Hełmem) - prowadzona jest obecnie przez jego dwóch synów, którzy spijają śmietankę i doprowadzają zakład do ruiny. O odlewnictwie (i jakiejkolwiek pracy) nie mają pojęcia. BHP na poziomie poniżej krytyki, a przed częstymi kontrolami nasyłanymi przez niezadowolonych sąsiadów zabezpieczają się, nakazując odlewanie w zaniżonych temperaturach, zakazując rozmów z kontrolerami oraz używania elektronarzędzi w czasie kontroli. Wszystkie niewygodne dowody zostają schowane, kratka do spuszczania kwasów i rozpuszczalników do gruntu zakryta, a cały zakład wysprzątany jak na przyjazd papieża. W zimie na hali mróz, że odmroziłoby jaja stalowej małpie. W czasie odlewu - straszne zapylenie. Większość pracowników pali, co nie dziwi, jako że filtr papierosa to jedyna ochrona na którą mogą liczyć. Gorzej dla niepalących. Na szacunek pracodawców nie ma co liczyć. Na przestrzeganie pracowniczych praw - również nie. Zdarza się, że ktoś jest wzywany z urlopu lub chorobowego i zmuszony do dojazdu kilkunastu km do pracy na własny koszt, żeby wykonać błahe zadanie. Czy polecam? A owszem: masochistom i wrogom.

Cypisek

Wielki Prezes firmy ART-ODLEW Pan (usunięte przez moderatora) to mówiąc krótko cham i (usunięte przez moderatora) Twierdzi,że ma tanią siłę roboczą i na wszystko go stać.Ludzie pracują za ochłapy,a jak przychodzi dzień wypłaty to znika i nie można się doprosić swego,gdy już się pojawi na horyzoncie to tłumaczy się,że to i owo,miesiąc w miesiąc jest tak samo,albo nawet gorzej!!! Najlepiej to chciałby,żeby ludzie pracowali za darmo i nie dopominali się swego :( Między ludźmi panuje chamstwo i niezgoda.

ocalona

Byłam u nich na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko samodzielnej księgowej 3 miesiące temu. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Chcą za 2000 brutto zatrudnić księgową z certyfikatem, każą podpisać zobowiązanie do pokrycia solidarnego w 50% ewentualnych kar ze skarbówki. Zatrudnienie oczywiście nie na umowę o pracę tylko "w innej formie", najlepiej na własną działalność. Prezes mocno uprzedzony do pracowników, uważa że każdy chce pogrążyć jego firmę. Podobno atmosfera w pracy jest tam taka sobie.

były

Niskie płace.Szef nie dotrzymuje słowa.Bez przyszłości.Lepiej trzymac sie od nich z daleka.

Zostaw opinię o ART-ODLEW SP. Z O.O. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ART-ODLEW SP. Z O.O.