Opinie o SUPERPOOLS w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SUPERPOOLS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SUPERPOOLS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUPERPOOLS w Opole

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SUPERPOOLS?

Andrzej Nowy wpis

Z tego co widzę nie ma tam rotacji pracowników. Zawsze Ci sami ludzie w biurze. Czasem przejazdem jestem po chemię basenową. Ich basen mam od 5 lat i wszystko działa ok. Jak mam problem np. z wodą dzwonię do p Magdy, zawsze odbiera :) i coś doradzi. Teraz wysłałem do nich sąsiada, bo też chce basen. Za tydzień otrzymałem zestaw chemii gratis z podziękowaniem za polecenie. Drobny gest ale jaki miły :) Mogę spokojnie polecić tą firmę

Dawid Nowy wpis

Czy rekrutacja jest w siedzibie firmy ?

ogrodnik31 Nowy wpis

Ostatnio zaczepiłem się w tej firmie na produkcji, spoko atmosfera, szef też na luzie! Gdyby nie to, że kumpel nagrał mi robotę za granicą to na bank bym został dłużej, być może na stałe. Polecam!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Tamtamtan
@Zainteresowany

Ostatnio widziałem ogłoszenia na olx od nich, wystarczy poszukać :)

Małgorzata

Ostatni post dotyczy usług, które są świadczone przez firmę SUPERPOOLS, a nie odnosi się do niej jako do pracodawcy. Może w związku z tym ktoś z Was pracuje tam i chciałby wyrazić swoją opinię o nich? Zachęcam Was do ciągłego, aktywnego uczestnictwa w dyskusji, bowiem uwagi w niej zawarte mogą okazać się dla niektórych przydatne.

Katarzyna H.
@Małgorzata

Pracowałam w tej firmie i jak najbardziej polecam., Idzie fajnie zarobić bo do podstawy miałam premię od sprzedaży. Zrezygnowałam bo zaszłam w ciążę i nikt mi z tego powodu nie robił problemów, po prostu chciałam iść na macierzyńskie więc poszłam ;) Podsumowując: zarobki super! atmosfera super!

Małgorzata

@Michał Bardzo dziękuję, że postanowiłeś wyrazić swoją opinię dotyczącą SUPERPOOLS. Nadmieniasz, że uczestniczyłeś w praktykach w tej firmie - a jak długo one trwały? Czy po ich odbyciu są realne szanse na zatrudnienie u nich?

@Małgorzata

Tak, gdyby nie to, że się nadal uczę to bardzo chętnie bym tam został. Naprawdę nie wiedziałem, że tak mogą wyglądać praktyki. Myślałem, że jedynie będę zamiatał podłogę jak ostatnio, jak miałem praktykę podpisaną z firmą na rynku. A tu nauczyłem się podstaw sprzedaży i jak rozmawiać z klientem. Polecam, miła atmosfera.

Mariola Staroń

Dzisiaj otrzymałam basen z tej firmy. Przepływ informacji i dostawa przebiegły pomyślnie! już nie mogę się doczekać jak będę mogła się w nim wykąpać :)

Tomek W. Nysa

Kupiłem jakiś rok temu basen z firmy Superpools i bardzo miło wspominam transakcję z nim związaną. Wszystko przebiegło pomyślnie, koszty mnie trochę przerosły na początku ale mogłem wpłacić zaliczkę celem potwierdzenia mojego zamówienia a po dostarczeniu basenu w wyznaczonym prze ze mnie terminie zapłaciłem resztę , jak już towar miałem na podwórku. Super! Ogólnie Pani, Magda to sympatyczna osoba i zawsze coś doradzi, chłopaki co tam pracują też, nie raz byłem tam w biurze, ostatnio nawet po chemię do basenu.

Małgorzata

Czy aktualnie szukają pracowników do Superpools? Coś wiecie na ten temat? Przeglądałam stronę internetową, ale niestety nie znalazłam żadnych informacji. Ktoś może podzielić się uwagami jak wygląda rekrutacja do firmy? Czego można się spodziewać na rozmowie? Napiszcie również czy pracodawca jest godny polecenia? Wasze opinie na pewno będą pomocne dla innych użytkowników.

@Małgorzata

Mieszkam w okolicy i wiem, że poszukują pracownika na produkcję, wiem że chętnie przyjmują osoby do przyuczenia na praktyki. Sam uczestniczyłem na praktykach w tej firmie i jestem mega zadowolony ,zarówno z pracowników jak i przełożonych. Zawsze można przyjść i zapytać się lub zadzwonić.

Zakupiłem w tej firmie rok temu basen. Sprawuje się rewelacyjnie. Miła i profesjonalna obsługa, która pomogła mi w wyborze. Polecam

Edward

Profesjonalna i miła obsługa. Produkty chemiczne do basenów wysokiej jakości. Polecam !

Krysiek001

Zakupiłem rok temu w tej firmie basen ogrodowy. Jestem zadowolony z jakości i z profesjonalnej obsługi. Polecam.

Miachał

Profesjonalna obsługa, produkty warte polecenia!

M.P.

Hej. Polecam też. Jestem po kilku latach w dużej firmie i nie miałem pojęcia że w pracy może być tak przyjemnie. Często zamawiamy jedzenie do firmy, mamy czas na rozmowy, oczywiście to nie wakacje i trzeba pracować, ale każdy z nas ma świadomość że zarabia dla siebie... Ogólnie szacunek dla szefa że potrafi tak zintegrować zespół. Rafał naprawdę jestem wdzięczny za tak ludzkie podejście!

K

Pracuję tu kilka lat. Polecam. w sezonie bardzo dużo pracy, nawet po godzinach, ale warto. Na finanse nie narzekam :) Owszem na pozycję musiałem sobie zapracować, ale nigdzie nie ma nic za darmo.

da niel

Wiesz często ludzie sami zatrudniają się tylko na sezon bo tak im zwyczajnie wygodniej @pick więc wcale nie musi to być żaden jeleń ale co prawda firma mogłaby o tym od razu informować, że zatrudnienie jest krótkoterminowe

pick

Zwolnili go pewnie po kilku miesiącach.... albo po sezonie bo po co utrzymywać pracownika zimą jak mało co się dzieje. Na wiosnę przyjdzie nowy jeleń...

mars

no bo tak jest...z resztą skad mają brać kase jak mało co sprzedaja. Pracowałem tam chwile zaraz jak sie otworzyli niestety nie stac ich było na utrzymanie mojego etatu. Ogólnie nie polecam ale jak kto woli.

Krzysiek

Polecam, Pracowałem w tej firmie jeszcze zanim nazywała się Superpools. Wcześniej to był Basenland szefem był Pan Rafał i Pan Dariusz z tego co wiem to firma się podzieliła i Pan Rafał otworzył SUPERPOOLS. Polecam pracę u tego gościa!!! Był super szefem. O tym drugim nic nie napiszę...

Zostaw merytoryczną opinię o SUPERPOOLS - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUPERPOOLS?

Kandydaci do pracy w SUPERPOOLS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUPERPOOLS
3.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Wrocławska 255
    45-960 Opole