Opinie o Truckport Sp. z o.o. w Dąbrowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Truckport Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Truckport Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Truckport Sp. z o.o. w Dąbrowa

Bebok Nowy wpis

Szczerze odradzam pracę w tej firmie tam liczy się tylko Panna V każdy klient jest jej. (usunięte przez administratora)notabene ktoś wygrał w sądzie odszkodowanie. Szkoda czasu i nerwów pracowałem tam i do dzisiaj odbija mi się czkawką niedawno wzywano mnie do prokuratury z powodu wałków właściciela Truckportu w skarbówce.

Monika Nowy wpis

Serio z awansami są tu takie problemy jak ktoś kiedyś pisał? Pytam, bo na stronie widziałam, że szukają specjalisty ds. sprzedaży... warunki są w miarę jasno opisane ale czy jest tu ktoś kto na własnej skórze doświadczył i da znać jak to w praktyce wygląda? Na jakie zarobki można obecnie liczyć?

Jak długo trwa proces awansu w Truckport Sp. z o.o.?

Henio Nowy wpis

Tutaj nie mozna awansować. Liczy się tylko jedna osoba Pani V. Cała reszta pracuje na nią. A jak się podpadnie (prędzej czy później i tak coś nie będzie jej pasować) to koniec kariery. Odradzam. Lepiej zatrudnić się w Biedronce. Podstawy są lepsze niż w TP.

Konrad

Na forum pracowniczym nie powinny znaleźć się opinie klientów!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Truckport Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
klient

Witam chciałem zakupić ciągnik siodłowy przyjechałem na spotkanie z handlowcem Panem Romanem porozmawialiśmy o specyfikacji pojazdu jaki chce zakupić było ok do tego momentu, ofertę miałem dostać na maila i ... dostałem ale całkiem inny ciągnik niż ten k którym rozmawialiśmy po otrzymaniu maila próby kontaktu były mierne nie odbierano mojego nr. tel. zadzwoniłem z tel od mojej żony jeden razy po 2 sygnałach słucham byłem w szoku że odebrano tel. !! przedstawiłem się i mój szok przeszedł na Pana Romka gdy usłyszał Nazwisko usłyszałem w pierwszych momentach aaa yyyy ... wiedziałem że Panu Romanowi nie na rękę ta rozmowa powiedziałem o co chodzi i usłyszałem że dostane ofertę od Pana Maraka mówię ok poczekam, i czekam od 18 lutego do dzisiaj. Zadzwoniłem do Pana Marka ale ten człowiek jest kompletnie niekompetentny nie wie o co chodzi że go dzisiaj w pracy nie ma ze mam się kontaktować z Panem Romanem i tak w kółko a Pan Roman wogóle nie odbiera moich tel. Mam nadzieje że oboje Panów przeczytają to, chyba że bardzo szybko to ktoś usunie bo poco psuć sobie opinie POZDRAWIAM i czekam na kontakt

Kamil

Bardzo dwuznaczne opinie i zastanawiam się czy to konkurencja czy złośliwe osoby?

były klijent

Nie polecam firmy. bardzo niewłaściwe podejście do klijenta. Wielki pan sprzedawca Vall.. znawca aut chyba od piaskownicy, oszukują klijentów, ostrożnie przed kupnem.

Lidia

Jak w tej chwili wygląda sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników? Czy firma Truckport planuję w najbliższym czasie stworzyć nowe miejsca pracy? A może ten pracodawca oferuję dodatkowe benefity swym pracownikom? Jeśli tak, proszę napiszcie jakie? Zachęcam was do dodawania nowych komentarzy w tym wątku, świeże opinie będą bardzo pomocne dla innych.

robek

to firma "Wał Corporejszyn"

Lidia

@masianie jest to odpowiednie miejsce na opisywanie życia prywatnego osób w firmie pracujących. Co konkretnie sprawia, że nie polecasz innym tego miejsca pracy? Od dawna już tam nie pracujesz? Jak wyglądała wtedy praca i warunki zatrudnienia? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

masia

Lidia Profesjonalizm w przypadku pani V nie istnieje Nie polecam tej firmy pracowałam tam i to tylko krąg wzajemnej adoracji miedzy panią Prokurent a Właścicielem próbują udawać ze nic ich nie łaczy a jak jest w na prawde kazdy wie jesli chcesz sobie zaoszczedzić czasu i nerwów szukaj czego innego

Lidia

@zenek rzeczywiście, taka sytuacja mogła sprawić, że nie masz dobrego wrażenia na temat Truckport. Ktoś z Was również brał udział w procesie rekrutacji do tej firmy? Jakie są Wasze wrażenia? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiegła podobnie do rozmowy @zenek, czy też odbyła się w sposób całkowicie profesjonalny?

zenek

Aplikowałem na stanowisko kierownika serwisu. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, wziąłem wolne u mojego aktualnego pracodawcy i pojechałem na rozmowę. Przyjął mnie jakiś gość który nawet się nie przedstawił, rozmawialiśmy ok 15 minut (pytania typu co robię, jakie są moje obowiązki w mojej dotychczasowej pracy, jak bym widział organizację serwisu, nadzór itp.) No i oczywiście pytanie ile chciałbym zarabiać i standardowa formułka że się odezwiemy w ciągu tygodnia. Przy wyjściu jeszcze raz poprosiłem o telefon z informacją czy jestem przyjęty czy też nie. Odpowiedź " ależ oczywiście my jesteśmy solidną firmą i w ciągu 7 dni na 100% damy odpowiedz". Dzisiaj minęły 3 miesiące a odpowiedzi nadal nie ma. Mój bilans po kontakcie z firmą Truckport : stracony 1 dzień urlopu, przejechane 50 km, słowo solidna firma ma inne znaczenie w Truckport niż ogólnie przyjęte.

Feels

Powiem ci @migem że no tutaj ofert nie ma, to prawda, ale jak wszedłem na ich stronę internetową to znalazłem, że szukają specjalisty ds. sprzedaży. Trzeba mieć wykształcenie min. średnie, najlepiej techniczne albo doświadczenie w sprzedaży z branży technicznej oraz wysoką umiejętność poruszania się w Internecie, posługiwania się pocztą elektroniczną oraz obsługi pakietu MS Office.

Witam, byłem pracownikiem tej firmy i czytając to co tu wypisujecie sądzę ,że odgrywa się tu właśnie teatrzyk i nagonka , zabierzcie się do pracy a nie piszcie żałosne komentarze bo są nie prawdziwe. Pozdrawiam

Witam , jako wieloletni pracownik firmy Truckport stwierdzam ,że narzekacie a do roboty ciężko było się zabrać :) Pamiętam te wszystkie roszczenia, prawda jest taka,że w każdej pracy są niedomówienia, ale to co wypisujecie to czyste oszczerstwo i tyle.

ToRX

Zastanawiam się czym ta firma i Pani , która tam sprzedaje zaszła wam ,aż tak za skórę. Ja Firmę znam , w ciągu 2 lat kupiłem, właśnie od tej Pani sprzęt i nie mam nic negatywnego do powiedzenia... pełen profesjonalizm . Pozdrawiam

Bito

Witam Wyraziłem swoją opinie i napisałem o działaniach jakie przeprowadzam wobec firmy. Niechce wypowiadać się za innych pracownikow gdyż wyrażam własne zdanie. Firma jest baletem tylko jednej osoby i niema miejsca na inne gwiazdy. Zawsze będziesz sprowadzony do parteru a inne osoby niekoniecznie związane ze sprzedażą tylko czekają by donieść gdzie trzeba.

Bito

jezeli ktoś z pokrzywdzonych przez Truckport chciałby rościć odszkodowań z rożnych tytułów to zapraszam do kontaktu. Ja przygotowuje się do wytoczenia procesu, mam przygotowany pokaźny zbór dowodów na liczne nieprawidłowości. W połowie września będzie gotowy pozew.

luko
@Bito

proszę o kontakt (usunięte przez administratora)- ważne !!!!!!!!!!!

luko
@Bito

bito. jestem zainteresowany. jak sie z tobą skontaktować ??????????? odezwij sie . PILNE!!!!!!!!!!!!!

Sratatata

Zgadzam się z osobą, która napisała pierwszego posta w 100%. Nie wiem co za "inteligentna" osoba napisała post powyżej na temat "7 baranów itd", ale na pewno jest to ktoś z góry i obecnych pracowników. Zresztą wcale mnie to nie dziwi, że tak ta osoba napisała, bo to świadczy tylko i wyłącznie o tej firmie. Skoro było 7 handlowców (z góry zaznaczając, że były to osoby bardzo dobrze wykształcone i pracujące wcześniej na dużo lepszych i poważniejszych stanowiskach), a teraz już nie pracują to każdy może się domyślić o co chodzi.. (zbyt duże zagrożenie dla Pani z biura- więc trzeba eliminować "intruzów" lub jak kto woli "7 baranów"). Nawiązując dalej do "7 baranów" - gdyby szanowna Pani z biura pozwoliła komukolwiek sprzedać pojazd lub maszynę to i tak nic by to nie dało. Nie jedna osoba sprzedała pojazd lub maszynę, ale i tak zawsze Pani z biura będzie twierdziła, że to był jej klient, bo on dzwonił wcześniej itd szkodząc tym samym tej osobie, ale ważne jest tylko to, że to ona ma premię, a nie ty... A kłamstwa wychodzą jej najlepiej :) Po pierwsze nikt inny nie może obierać telefonów i nikt inny nie może obsługiwać klienta.. to po co zatrudniacie handlowców skoro jest jedyna i niezastąpiona Pani? A potem gadanie i obrażanie pracowników, że są debilami, leniami, do niczego się nie nadają oraz dużo gorsze i niecenzuralne wyzwiska... O to jest pytanie!? Handlowiec nie ma szans w tej firmie i nie ma prawa bytu. W firmie istnieje monopol na sprzedaż , także jeśli ktoś planuje tam pracę jako handlowiec to stanowczo odradzam! I to nie ze złośliwości, bo komuś się nie udało tylko ze szczerą prawdą! Chyba, że chcesz siedzieć cicho i zarabiać samą podstawę, będąc przy tym obrażanym, pozwalając na mobbing, będąc "człowiekiem gadżetem" (od wszystkiego) i potem zwolnionym po 3 msc. Jak tak, to wymarzona praca dla masochistów;) Na koniec dodam tylko tyle, że jeżeli ktoś obraca się w branży maszyn oraz pojazdów specjalistycznych, niech popyta w branży - ta firma nie cieszy się dobrą opinią zarówno jeżeli chodzi o obsługę jak i o sam sprzęt. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Truckport Sp. z o.o. - Dąbrowa

• Jak się pracuje w Truckport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Truckport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Truckport Sp. z o.o.