Opinie o Rubikon-Transport Spedycja Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rubikon-Transport Spedycja Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rubikon-Transport Spedycja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rubikon-Transport Spedycja Sp. z o.o. w Opole

Roman

(usunięte przez administratora)Zamiast wyrzucać swoje żale w internecie lepiej porozmawiać wprost z szefostwem, bo są to uczciwi ludzie z którymi można się dogadać. Nie bez powodu ta firma istnieje na rynku tyle lat i ma tylu oddanych pracowników od lat. Ja pracuje u nich od 10 lat i nie wyobrażam sobie iść do kogoś innego robić. Ta osoba która to wypisuje jest bardzo dobrze znana firmie. Chciałby im bardzo zaszkodzić jednak bez powodzenia.

Patrycjusz
@Roman

(usunięte przez administratora) mnie tu. Zwolniłem się i nie dostałem diet za ostatnie 3 miesiące!!! Tylko podstawe puścił na konto, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Bardzo_slabo! Nowy wpis

niestety firma i właściciele zatrzymali się w latach 90... Oni dalej myśla, że jakakolwiek praca to luksus. Niestety, ale ten co chce pracować to w obecnych czasach pracę zawsze znajdzie, a takie podejście do ludzi jak tutaj odstrasza! Nie wolno oszczędzać dosłownie na wszystkim - kosztem pracowników. Jako były ich kierowca nie polecam bo w okolicy jest wiele dużo lepszych i mądrzej zarządzanych firm..

Czy w Rubikon-Transport Spedycja Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Odbywają się tutaj wewnętrzne REPRESJE.

Roman

@Roman

Nie ma tutaj w firmie żadnego Romana. Styl pisania sugeruje, że pisał to właściciel firmy

Patrycjusz Nowy wpis

Nocny marek

Niestety ale pracowałem tutaj trochę jakieś 8 miesięcy i kosztowało mnie to dużo nerwów. Brak poszanowania do pracownika i jego podstawowych praw. Ze wszystkim problem. Nawet rękawiczek za 3 zł szefunio żałuje.. daje jedna parę i mają starczyć dożywotnio.. tak samo papier do tachografu i żarówki - jeśli spali się taka w aucie to wydziera się na kierowcę jakbym mu celowo te żarówki palił..

Kierowca Ce

Luźna rozmowa z bosem . Naobiecywal rzeczy mało realnych, że będe jeździć tylko 3-4 dni tygodniowo i 10 koła na łapę dostanę bo mają 80% stałej roboty... Pogadałem na CB z chłopakiem z tej firmy i wyśmiewał mnie, aż mu łzy ciekły ...

Gdzie wcześniej jeździłem, jakim autem, ile chce zarabiać itp....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Pracownik=Niewolnik

Niestety, ale opinie Michała i LWG to cała prawda o tej firmie w pigułce. Janusz biznesu nie pozwala nawet parkować na płatnych parkingach, a jak zaparkujesz to płacisz za swoje pieniądze albo potrąci z wypłaty. Jak na dzikusie ukradną paliwo albo potną plandekę to też twoja wina i płacisz ! Skandal, (usunięte przez administratora) Jeździłem wcześniej w dwóch firmach konkurencyjnych z Opola pierwsza na K i druga na P i choć też nie było zawsze idealnie to jednak bez porównania na plus! Tu się chwalą że to mała rodzinna firma ale tak naprawdę to mały rodzinny (usunięte przez administratora)

LWG

Uwaga: większość opinii pozytywnych jest kupiona. Byłem, długo pracowałem i wiem jak tu jest... Płacenie pod stołem, (usunięte przez administratora)e na porządku dziennym. Stary na początku umawia się na inne warunki pracy, a po 2-3 miesiącach nagle zmienia ci system pracy bez słowa... Jak ci nie pasuje to "tam są drzwi... W(usunięte przez administratora) my sobie poradzimy". Tak - przekleństwa do pracowników z ust samego prezesika i jego niesamodzielnego synka na porządku dziennym, zarówno w stosunku do nas kierowców jak i do pracowników biura... Jednym słowem (usunięte przez administratora) trans. Na początku żeby cię zachęcić da ci gwiazdkę z nieba, a po 2-3 miesiącach dostajesz stare auto i coraz gorszą robotę (zlecenia) do robienia, zaczynasz zjeżdżać w soboty.. Odradzam!!!!

Jedyna firma w okolicy która oferuje wolne weekendy. Z szefem zawsze można sie dogadać często jest dostępny na miejscu. Kasa też sie zgadza. Ja nie mam na co narzekać.

To rodzinna firma, dlatego atmosfera jest całkiem spoko. Pieniądze też zawsze na czas. Ogólnie nie mam się czego przyczepić.

Kuba

Firma bardzo w porządku, pieniądze zawsze przed czasem, w całości na konto bez kombinacji.Tabor świeży, regularnie wymieniany, naczepy maks 4 lata, jest kilka samochodów, które są milionerami, ale nigdy nie było oszczędności na serwisie, więc jeżdżą jak nowe. Praca zgodna z tacho, a odnosząc się do negatywnych komentarzy, to nie każdy nadaje się do transportu niestety i wszędzie będzie mu źle. Nikt darmo pieniędzy nie daje. Jeśli jesteś uczciwy, to działa w dwie strony, jeśli próbujesz kogoś (usunięte przez administratora) to on potraktuje Cię tak samo, proste, a później żalicie się w internecie, żeby się dowartościować i oczernić. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę, ze wszystkim można się dogadać. Pracowałem 4 lata u (usunięte przez administratora), więc mam porównanie.

Pracownicy zastraszeni - przytakuj staremu nawet jak opowiada głupoty - to możesz być pewny ze oszuka cię później niż innych. Młody kręci, kłamie cały czas i zasłania się wiecznie ojcem. Żaden kierowca nie chce już tam pracować. Wymiana palet, załadunki-rozładunki c 2-3 na dzień. Nowe auta stoją na bazie i służą do przyciągnięcia nowych kiero - dostaniesz na 2 tygodnie a później info i to przez spedytora że zmiana auta i otrzymasz milionera…. Pycha, kłamstwo, stres oraz historie z lat 80…tego możesz się tylko spodziewać w tej firmie

Alicja

Hej, bo widzę, że niestety komentarze zostały tutaj zamieszczone w innym języku, ktoś może rozumie i by przetłumaczył o co chodzi?

@Alicja

Bez względu na język na pewno kierowca inny niż z Ukrainy nie powie o tej firmie nic dobrego, poziom zarobków i pracy jest tam dramatyczny a kierowca ma tam chyba status śmiecie..

Бята

Особенно филип

Pracujesz w przedsiębiorstwie Rubikon Transport-Spedycja w miejscowości Opole? W takim razie dodaj pierwszą opinię o tej firmie i miej wpływ na rynek pracy. Od twojego komentarza może bardzo wiele zależeć.

Бята

Кидают на деньги

Bor

Dziad-trans jakich mało. Firma ukraińska, zatrudnia samych kacapów od kiedy zorientował się że kacapy są tępe i można im płacić połowę tego co Polakom. Teraz chodzi po placu i klepie ich po plecach że niby są tacy fajni, a oni wieżą i się uśmiechają bo nie są świadomi że ich na żywca robi w pindola. Tak naprawdę ma ich głęboko w (usunięte przez administratora) i się śmieje że robotę mu za darmo robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Rubikon-Transport Spedycja Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Rubikon-Transport Spedycja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rubikon-Transport Spedycja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rubikon-Transport Spedycja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rubikon-Transport Spedycja Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rubikon-Transport Spedycja Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rubikon-Transport Spedycja Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Teligi 1
    45-675 Opole

Rubikon-Transport Spedycja Sp. z o.o.