Emka S.A.

3.9 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Emka S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
 Pytanie

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Emka S.A. na stanowisko Kierowca b? Pojawiło się 11 kwietnia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

anonim Nowy wpis

W necie widziałem ze szukają pracownika utrzymania ruchu. Ktoś szerzej napisze jakie warunki bo w ogłoszeniu podany jest tylko kontakt do składania CV. Na ile zmian praca? Trzeba mieć wykształcenie techniczne żeby się dostać? Wymagają dużego doświadczenia?

Nowy wpis

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. Zapraszamy do złożenia swojej aplikacji. Podczas rozmowy rekrutacyjnej z wybranymi kandydatami przedstawimy wszelkie niezbędne informacje. Oczywiście wykształcenie techniczne oraz doświadczenie są mile widziane u kandydata, nie są jednak warunkiem niezbędnym. Z wyrazami szacunku.

Kamila Nowakowska Nowy wpis
Inne

Bardzo jestem zadowlona z obslugi Pani Maryli J. Oddaje się swojej pracy całym sercem. Polecam z całego serca .????????????

Laboratorium Szczytno
Pracownik

Firma godna polecenia. Współpraca bez zarzutów,miła i rzetelna obsługa,Pan Piotr Gregorczyk jest miłą, kompetentną i komunikatywną osobą ,wyróżniającą się profesjonalizmem i poczuciem humoru

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Emka S.A. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Km
Inne

Profesjonalne usługi. Szczególnie Pan Cezary z Wrocławia. Miło i fachowo.

ŁPPM
Inne

Od kilku lat współpracujemy z firmą Emka i Panem Krzysztofem - prezesem. To co najbardziej nam odpowiada to wysoka jakość usług, merytoryka i dbałość o klienta. Dobry wizerunek firmy w naszym odczuciu kształtuje od samego początku współpracy Pan H. Kopaszewski. Zawsze na płaszczyźnie oferowanej usługi zauważana elastyczność podejmowanych działań i dużą chęć pomocy. Polecamy i dziękujemy.

ŁPPM
Inne

Firma godna polecenia. Od kilku lat współpracujemy z Panem Krzysztofem - Prezesem Firmy Emka. Duża otwartość, merytoryka i kompatybilność działań. To co najbardziej nam odpowiada, to elastyczność współpracy. Ogólne zadowolenie i dobry wizerunek firmy od lat kształtuje bezpośrednia współpraca z Panem H. Kopaszewskim, który dba o jakość świadczonej usługi i spójność ustaleń z działaniami. Polecamy i dziękujemy.

Małgorzata
Kandydat

Widzę wysyp opinii od klientów, a mi zależy żeby się dowiedzieć jak się tam pracuje :( W zeszłym roku było pełno nowych ofert, a w 2023 cisza, ciekawi mnie z czego to wynika. Szukam pracy w okolicy i poluję na oferty, fajnie jakby ktoś napisał gdzie ewentualnie firma się ogłasza :) I czy nadal panuje tam taka nieprzyjemna atmosfera jak pisaliście?

Mateusz
Pracownik

Współpraca z Panem Michałem M. ze Słupska na wysokim poziomie, zawsze kulturalny i na czas. Polecam.

Gabinet Stópka - Giżycko
Pracownik

Witam serdecznie!!! Współpraca z firmą Emką zawsze przebiega pozytywnie a kierowca P. Jacek Koch niezastąpiony. Zawsze pogodny, miły pomocny. Życzymy sobie aby wszyscy pracownicy byli tacy jak P. Jacek

????
Pracownik
 Rekomendacja

Bardzo dobra firma. Polecamy ???? Bożena J. Zapraszamy

????
Pracownik
 Rekomendacja

Super firma , bardzo dobra obsługa. Polecamy ???? Sekretariat Bożena J.

????
Pracownik
 Rekomendacja

Super współpraca najlepsza firma na rynku ????

Zania
Inne

Firma godna polecenia. Sprawnie i kompleksowo. Szczegolne uznania dla Pani Jadwigi R. Zetelnosc uprzejmość pełna fachowość.

Klaudia Nowakowska
Inne

Bardzo polecam firmę Emka S. A. Bardzo dobre podejście do klienta i profesjonalna obsługa, szczególne podziękowanie dla Pani Maryli J, za cierpliwość i wyrozumiałość

Gosia
Inne

Polecam współpracę z firmą Emka SA świadczącą usługi na bardzo wysokim poziomie a wszczególności z Panem Mirosławem S który jest osobą bardzo komunikatywną posiada umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów ,zaangażowania i nawiązywania pozytywnych relacji z klientami.

Małgorzata T.
Inne

Firma Emka S.A. Świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Koordynator Mirosław S. Jest bardzo kompetentną i komunikatywną osobą. Polecam korzystanie z usług tej firmy.

Grażyna Z
Inne

Firma Emka wysoki standard usług przemili kompetentni pracownicy a w szczególności Pan Mirosław S. który wyróżnia się pozytywnym nastawieniem , fachowością oraz umiejętnością szybkiego rozwiązywania problemów.

Zadowolona klientka
Inne

Współpraca z firmą Emka S.A. przebiega na najwyższym poziomie. Pracownicy służą pomocą, szczególnie duża wiedzą i profesjonalnoscia cechuje się Pani Agnieszka Purzycka. Bardzo dziękuję za Pani profesjonalizm i pomoc :)

Sylwia
Inne

Polecam w/w firmę kazdemu, kto ceni sobie wysoki standard. Szczególnie cenie sobie współpracę na poziomie z Panem Michałem Gołębiewskim z Płocka. Szczerze polecam!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Emka S.A. - Żyrardów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Emka S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Emka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Emka S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Emka S.A.
Przejdź do nowych opinii