Emka S.A.

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Emka S.A.

Baśka Nowy wpis
Inne

Kierowca Realizator kat. B jakie ma wymogi? Tata prosił żebym zapytała bo jak wszedł w ofertę to już zniknęło. Nie wiem też czemu tak, przecież data jest bardzo świeża. Już by kogoś mieli?

Nowy wpis

@Baśka

Dobry wieczór, proszę o weryfikację poprzez inną przeglądarkę. Proszę o podanie informacji, o który region chodzi? z poważaniem, EMKA S.A.

Beduin Nowy wpis
@Baśka

Daj sobie spokój. Chyba że chcesz walić 1.5 etatu za marne premie

Beduin Nowy wpis

Pracowałem przez parę dni w rejonie województwa dolnośląskiego- i nie polecam. Praca po 20 godzin, 40 odbiorców i łączny limit kilometrów 600-800 Najniższa krajowa na papierze

Pracodawca

Bardzo nam przykro z powodu takiej opinii. Niestety ciężko nam się do niej odnieść, ponieważ nie znamy tła sytuacji. Bardzo prosimy o kontakt abyśmy mogli wyjaśnić tę sytuację: info@ekoemka.com.pl

Inne

Hej, jak wyglądają te szkolenia i programy rozwojowe w dziale marketingu w firmie, to coś ciekawego i przydatnego? Szukają specjalistki ds social mediów, oprócz zarobków ciekawi mnie właśnie ta kwestia szkoleń, bo bez tego z marketingiem ani rusz :P Jeśli możecie, dajcie znać jak tam zarobki, atmosfera w dziale no i te szkolenia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Emka S.A. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Oki. Oki
Kandydat

Jak jest między pracownikami , jaka jest atmosfera w (usunięte przez administratora)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Emka S.A.?

Mania
Inne

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalistki ds. obsługi klienta. Widzę, że firma oczekuje od kandydata dyspozycyjności. Na czym w takim razie ma ona polegać? W jakie dni i w jakich godzinach trzeba być w pracy? Bo nic o tym nie napisano... W ogłoszeniu wspomniano o młodym zespole. Czy w związku z tym jest jakieś ograniczenie wiekowe, jeśli chodzi o zatrudnienie pracownika? Myślę nad aplikacją...

@Mania

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie Naszą ofertą. Zachęcamy do złożenia aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, gdzie podczas procesu rekrutacyjnego będziemy w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zachęcamy do złożenia aplikacji.

Olka
@Emka S.A.

Jeśli jest już mowa o procesie rekrutacyjnym, to proszę, dajcie znać, z ilu etapów się składa? I na czym polega każdy z nich? Można prosić o taką krótką informację? :)

@Olka

Szanowna Pani, proces rekrutacyjny jest uzależniony od rodzaju stanowiska i zawsze składa się z kilku etapów. Sam proces oraz kryteria stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Natomiast wszelkie informacje które nie stanowią tajemnicy, podane są w treści ogłoszenia. Ponownie zachęcam do złożenia aplikacji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. z poważaniem

Lucky

Polecam firmę Emka . Najwyższy poziom usług oraz zaangażowanie kierowcy Tomasza Brzyckiego.

Natalka
Inne

Widzę ze szukają także pracownika biurowego, zastanawiam się jak dokładnie taka praca będzie wyglądać ? Praca 8-16 weekendy wolne ? Myślałam tez czy by nie zacząć od stażu a później przenieść się na umowę ale nie wiem czy tak się da ?

Aleksandra J.
Inne

Polecam współpracę z firmą Emka, zwłaszcza z Panem Piotrem Grzegorczykiem, wykonywanie usług na wysokim poziomie ????

Inne

Hej, 4 miesiące temu szukali kierowcę i zastanawiam się czy już może znaleźli i czy nie będą szukali kogos nowego? Odpowiedziała mi głównie praca pon-piątek, mam tez prawko od 6 lat. Pytam bo w ogłoszeniu widnieje ze szukali wielu kandydatów wiec może nie ma jeszcze pełnego składu? Ktoś coś słyszał?

Pracoholik
Inne

Polecam współpracę z tą firmą EMKA SA, fachowych informacji dostarczył T.Kochanowski:)

Inne

Widziałam ze szukali przy utylizacji jako kierowca trzy miesiące temu. I na ten moment nie bedzie kolejnych rekrutacji pełen skład pracowników ? Do Tego widzę Ze jest Mowa o premii ile ona wychodzi tak Mniej Wiecej?

arturandzejadamczykinteria@.pl
Inne

Polecam serdecznie firmę EMKA S.A. , kontakt Super a w szczególności z kierowcą Michałem Ławniczakiem.

Agata
Inne

Polecam serdecznie współpracę z tą firmą w szczególności z Panem Michałem Ławniczakiem.

Magda

Polecam, współpraca godna polecenia szczególnie z Panem Michałem Ławniczakiem

Wioleta
Inne

Kontakt z firmą EMKA S.A. oceniam jako bardzo dobry. Profesjonalne podejście do klienta na szczególną uwagę i podziękowanie zasługuje pan MichałŁawniczak, z jego strony wszystko realizowane jest sprawnie i terminowo. Bardzo profesjonalne podejście. Polecam

Angela
Inne

Kandydat na kierowcę, uczciwy i odpowiedzialny, świadomy tego, jak ważne i potencjalnie niebezpiecznie materiały przewiezie od klientów, na jakie zarobki może tutaj liczyć? Dodam, że posiadający uprawnienia ADR. Nie ukrywam, że mego męża interesuje też wysokość premii wynikowej i za co można ją otrzymywać?

@Angela

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji poprzez Naszą stronę www. w zakładce praca - https://ekoemka.com.pl/praca/ z poważaniem

Kasia
Inne

Bardzo miła i fachowa współpraca , firma godna polecenia szczególne pozdrowienia dla pana Michała Ł. (zachodniopomorskie)za profesjonalną obsługę.

Czy firma Emka S.A. oferuje elastyczne godziny pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Emka S.A. - Żyrardów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Emka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Emka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emka S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Emka S.A.
Przejdź do nowych opinii