Nie ma już pana(usunięte przez administratora)a i ten pan \\\\\\\"nowy\\\\\\\" długo miejsca nie zagrzeje. Ogólnie wiadomo, że spadek obrotów jest nie tylko w księgarniach ale w każdej dziedzinie tylko głośno się o tym nie mówi. Każdy na swoim stanowisku pracy robi wszystko, by podnieść dochody, ale jak otwieram poczte, to mam od razu odruchy wymiotne czytając po kilka razy dziennie mierne wymysły naszej \\\\\\\"Miernej\\\\\\\" jak ktoś ją nazwał już wczesniej pani regionalnej BZ. Chciałybyśmy wiedzieć, czy dano jej ten etat w nagrodę za takie manko???? Może na tym właśnie polega \\\\\\\"rozwój\\\\\\\" naszej firmy, by doprowadzić ją do upadku?? Chcę podzielić się opinią o tej naszej regionalnej, ktora zamiast nas wpomagać dobrymi pomysłami, to nęka nas bzdurami zapożyczonymi od pana (usunięte przez administratora) zasadami. Wiemy, że trzeba sprzedać te beznadziejne zakładki z gumkami lub nakasowe badziewie nadające się na makulaturę!. Obrót można podnieść ale nowościami i to nie w 1 egz. jaki otrzymujemy lub wcale. Klient przychodzi pyta o nowość a my odpowiadamy \\\\\\\" NIE MAMY\\\\\\\". Sprawdzamy w hutrowni jest więc zamawiamy na ekspres, lecz nie każdy klient chce ponownie odwiedzić naszą księganię, idzie sprawdzić EMiK. Tak jest i z podręcznikami : nie ma, nie ma, nie ma.....Jeśli jest, to po 1 egz. a pani chciała kupić dla bliźniaków więc podziękowała i poszła do konkurencujnej księgarni. Znamy swoich stałych klientów i wiemy jaki nowy tytuł sprzedałby się u nas, ale niestety nie dostajemy go i w taki oto sposób ucieka nam przypływ gotówki w kasie. No cóż taka polityka jest w naszej firmie. Komu się chce, to się lepsze tyt. daje....Jeszcze jedno słowo do naszej nowej regionalnej. Niech Pani zmieni pracę, niech sprzedaje marchewkę, bo na to stanowisko się nie nadaje, nie ma Pani przygotowania w tym kierunku. To co otrzymujemy w e-mailach jest po prostu śmieszne.. Wysokość paragonów..? Jeśli kilku klientów kupi za ponad 40 zł lub nawe za większą kwote a nastepnych 5 przyjdzie po ołówek za 0,40 gr lub kopertę za 10 gr, to średnia paragony od razu spadnie ! Tak pani chyba miała mierną z matematyki...Ja się pytam skąd takie pomysły, by codziennie podawać ilość paragonów, zakładek, nakasówki, średnia paragonu i obrót??? Obrót podajemy tam gdzie trzeba i to wystarczy! Ciekawe jak długo będziemy to podawać, co w dalszej pańskiej karierze Pani wymysli?. Pani ma nam pomagać w zwiększaniu obrotow, wprowadzać zmiany na lepsze a nie nękać nas jak pan(usunięte przez administratora)i zniechęcać do pracy! Jest Pani menadźerem jak się nazywa, to proszę szukać klientów po szkołach i bibliotekach a nie dosyć, że pozwalniało się księgarzy, to każą nam biegać po szkołach.....Za co Pani bierze kasę??? My mamy sprzedawać, robic obrót, trzymać porządek w księgarni i jeszcze dbać o to, by w przeciwieństwie do Pani nie narobić takiego niegoboru jak Pani to zrobiła !!!!!!