Opinie o PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o.o. w Warszawa

Kandydat Nowy wpis

Mam pytanie o dzial reklam, czy ktoś ma jakieś doświadczenie?

Iwona

Hej, czy do Wydawnictwa zatrudniają osoby z wykształceniem średnim? Bo przyznam szczerze, że rozglądałam się za jakąś informacją, ale nic o tym nie znalazłam w internecie. Pracownicy dobrze znają firmę, więc pomyślałam, że napiszę tutaj. Jakbyście mogli, to dajcie znać, dziękuję.

Kikita Nowy wpis
@Iwona

Zatrudniają wszystkich bo za takie wynagrodzenie osoby z wyższym wykształceniem nie chcą pracować

Kamila Nowy wpis

Ktoś pisał, że w firmie nie ma możliwości rozwoju, ale było to kilka lat temu. Jak oceniacie możiwości od nowego roku?

Zielina Nowy wpis
@Kamila

Awans? Zapomnij, na wyższe stanowiska szuka się ludzi z zewnątrz. Podwyżka? Zapomnij. Ciesz się z tego co masz. Przyszli rekrutujący nie bagatelizujcie tych wpisów, tu naprawdę jest źle i szkoda waszego czasu na to miejsce. Ja nie pracuje już to pół roku ale znam osoby, które jeszcze tam są i nic się nie zmieniło niestety.

Nie polecam firmy jako pracodawcy, bo nie możliwości rozwoju. Osoby, które maja kręgosłup moralny nie maja szans na utrzymanie się w tym gnieździe os. Duża rotacja , zwolnienia kompetentnych osób bez powodu . Lenistwo większości działów , udawanie ze się pracuje . Generalna niemoc do podejmowania wysiłku , decyzji .

Była
@Marta

Nie da się to mantra powtarzana tu kazdego go dnia. W tej firmie generalnie nic się nie da. Powinni mieć to wpisane w logo PZWL -Nie da się. Tutaj nawet patrzą podejrzanie na kogoś, kto jest nowy i przejawia jakaś inicjatywę. Po miesiącu nowy popada w nihilizm i płynie z prądem, po okresie próbnym zwalniają go.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Mateusz

Faktycznie nie ma co liczyć na rozwój w firmie?

Anita

Tylko jak się ma taki wpis do opinii o pracy? Przecież to forum pracownicze?

Wiktoria

Zawiodłam się wydawnictwem, zamówiłam książki warte 500zł. Dotarły w terminie lecz pomimo bycia osób w domu kurier nie zadzwonił na telefon ani domofonem, książki przerzucił przez furtkę....

Filip

Witam, jakie trzeba mieć wykształcenie aby starać się o prace w tej firmie?

zalan

Nie polecam tej firmy, doświadczonych pracowników zwalania się, a zatrudnia się młodych po niższych stawkach, rotacja trwa jak na karuzeli. Kierownictwo sobie przyznaje wszelkie apanaże, a dla pracowników nie ma podwyżek od kilkunastu lat, tam pracujących. Kiedyś to wydawnictwo miało renomę na rynku,, dzisiaj już tak nie jest.

@zalan

Ciąg dalszy tego: "Nie polecam tej firmy, doświadczonych pracowników zwalania się, a zatrudnia się młodych po niższych stawkach, rotacja trwa jak na karuzeli". To ma swoje odbicie w jakości usług.

Olgierd

@nika Zawsze mozna zmienić pracę, przecież wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma).

wionek

no powiem tak, naprawdę łatwo zdobyć u nich doświadczenie jak się chce pracować, to wiele pokażą itp, jednak trzeba znać się również troszkę na branży medycznej co np. znacznie ułatwia wyszukiwanie czy sprawdzanie i redagowanie informacji wydawniczych medycznych

nika
@wionek

Może było tak kilka lat temu, teraz nie ma już od kogo zdobywać wiedzy, straszne rotacje, nikt nic nie wie, co gorsze nic "się nie da zrobić".

Jak wygląda obecna sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników? Czy firma Wydawnictwo Lekarskie PZWL tworzy obecnie nowe miejsca pracy i rozwija się dobrze? Zachęcam także do dodania wiadomości w temacie dodatków pracowniczych w tej firmie. Namawiam was do pisania nowych opinii w tym wątku!

Znający firmę

Nie polecam! Niechęć wobec osób, które mają własne zdanie. Zatrudnianie znajomych z otoczenia nowego prezesa (from Poznań) i byłych pracowników wydawnictwa Forum (także znajomych prezesa). Niska płaca. Praca działu nowych produktów (organizującego m.in. konferencje) pozostawia wiele do życzenia - projekty są nierentowne. Firma za chwilę zniknie. Pozostanie jedynie marka, o której już w środowisku medycznym nie mówi się dobrze.

DOBRZE POINFORMOWANY/A

Nie radzę zatrudniać się w tym wydawnictwie.Jeżeli chciałabyś się z tą instytucją na dłużej to Ci ani prezes nie pozwoli ani dyrektorka, KTÓRA PRZYKLASKUJE PREZESOWI

Zostaw merytoryczną opinię o PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o.o.