Opinie o "Norlys" sp. z o.o. w Nowy sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie "Norlys" sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w "Norlys" sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Norlys" sp. z o.o. w Nowy sącz

Xxxcccc

Słyszałem że z działu BHP dużo pracowników i pracownic chcą się zwolnić bo inspektor jest jakiś nie normal.kazdy chce przychodzić do pracy z uśmiechem ale się nie da wszyscy nerwy z działu BHP tam miesza to ma być kierownik zwolnić go i tyle o co go czymaja prezes nawet nie wie o co chodzi

14 zł brutto getto nie polecam

Szprzatajaca byla

Witam po co taki człowiek tylko przeszkadza i miesza zwolnić z działu BHP on nic nie robi porostu nic BHP (usunięte przez administratora)

Po co trzymają ttechnik BHPkurwa na firmie jak cała firma się śmieje z niego to jest (usunięte przez administratora) totalny by z muz (usunięte przez administratora) takich ludzi do obozu i gazem bo nie daje się do niczego rządzi ale nie ma pojęcia o co chodzi (usunięte przez administratora) do gazu z nim totalny bez mózg tak jak ktoś napisał kurde wyżej w komentarzach Dziękuję do gnoju z nim

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w "Norlys" sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zwolnić BHP z firmy norlys po co taka łajza chodzi po firmie nic nie robi Robi tylko zamieszanie (usunięte przez administratora) gdzie jest (usunięte przez administratora) prezes on to tego nie widzi on jest (usunięte przez administratora) ofiarą losu nic nie robi gra w gierki i w (usunięte przez administratora) robi zwolnić (usunięte przez administratora) psa (usunięte przez administratora) pedała

skręcik

Ale się nakręcanie. Skoro jest tak źle to idźcie do pracy w innej firmie, ja nie narzekam, jest dobrze.

Zwykły Grajek
@skręcik

A na jakim dziale pracujesz??

Hubabuba
@skręcik

Raczej większość z tych co narzeka odeszła, a druga część może nie ma takich możliwości?

Heniek
@Zwykły Grajek

Skrecik się boi napisał głupotę boi się o własny tyłek jest na stanowisku to musi chwalić firmę to musi być BHP bez muzg jak by go zwolnili to by się powiesił bo nie nadaje się do niczego po co czytają takiego bez muzga ofiarę losu

Głupota

(usunięte przez administratora) do którego jak się wejdzie chce się uciec, układy, produkcja z niskimi zarobkami, atmosfera ani dobra ani zła, ludzie w biurze z zerowa wiedzą z wyjątkami, lazacy po firmie I myślący że zmieniają na dobre, żeby było że coś robią, utrudniając nam życie. Nie radzę wchodzic.

Rock
@Głupota

Uklady, afery, miejsce od ktorego inteligentni ludzie trzymac sie powinni z daleka

Głupota
@Rock

I inteligentni ludzie trzymają się z daleka

Bro
@Głupota

sprzedaż ledwo ciągnie po strategicznych decyzjach.... inteligentni odeszli, nawet przedstawicieli handlowych już nie ma.....

BoBo
@Bro

Tak.. Strategiczne decyzję zostały podjęte... A każda nich jest coraz gorsza..

Kamil

Witam w tej firmie pracują sami (usunięte przez administratora)największym (usunięte przez administratora)jest BHP to jest totalny bez mózg Moje sugestie dla "Norlys" sp. z o.o.: Firma fajna tylko zarządzają idioci 1/4 kierowników do zwolnienia Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zająć się kierownikami zainteresować się firma

Krzysiek
@Kamil

Kierownicy, wiekszosc do wylotu, sprzedaz masakra, bhp dramat, zarzadzanie na najnizszym mozliwym poziomie, a prezesowi chyba to pasi.....

Yhyyyyy
@Krzysiek

Zwolnić niektórych kierowników bo ..uja robią, chyba płacą im za plątanie się po firmie, a o pracowników w ogóle nie dbają, także pozdrowienia dla matołków bez mózgów co tego nie widzą

Grazzi

BHP chce być jak prezes rządzi ale daleko mu do tego kretyn zwolnić BHP nic nie robi i za co on bierze kasę za nic nie robienie i robienie zamieszania zamiast być za pracownikiem martwi się tylko o swój tyłek administrator zaraz skasuje bo boją się prawdy

Alojzy

Przyszło pismo do pracowników od prezesa, że ludzie którzy nie będą chodzić na nadgodziny zostaną zwolnieni dyscyplinarnie!! Ludzie chodzili na nadgodziny a potem im premie zabierano? Więc chodzenie na nadgodziny ludziom dawało ciut większą wypłatę! Ile??? 150zl? A premie ledwo co 7% dają, kurwaaaa

@Alojzy

Gragulacje, od wewnatrz firma sie rozleci..... inteligentni ludzie uciekaja z tego statku.....

BoBo
@Alojzy

Dokładnie tak jest, robisz nadgodziny, niby masz mieć za nie zapłacone ale z automatu premia spada do kilku procent, efekt? Robisz nadgodziny a zrobisz tak samo jak przy 8 h pracy dziennie.

Wkurzony
@Alojzy

Żeby była jasność to miesiąc wcześniej nie dali premii (albo była tak cieniutka że jej nikt nie poczuł )

Anonymous

Firma się rozlatuje powoli? Ponoć z zamówieniami cienko?

Anonimek
@Anonymous

A bedzie jeszcze gorzej chyba......chaos

mariusz

Firma nieprofesjonalna ,osoby decyzyjne zatrudnione po rodzinie,prezes to akceptuje

Adodmsgakskdbsj
@mariusz

Akceptuję nie akceptuje, sam to robi.

Beata

hej, mam takie pytanko, od której zaczyna się praca na pierwszą zmianę w laboratorium pomiarowym w Norlys od 6 czy od 7 rano , i na którą godzinę na drugą zmianę

@Beata

6:45, 14

Witold

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowoników? Jak się pracuje, jakiś socjal macie?

Aujcidotego

Heh dwie zmiany na montażu końcowym?, mogłaby być spokojnie jedna, hala w połowie pusta bo musi być system dwuzmianowy, przez okres wakacji była jedna zmiana i co? Działo się coś z tego powodu kierownicy? Wszystko funkcjonowało jak należy, Zmieńcie na jedną zmianę ludzie nie będą tak narzekac,

Julia

@Art masz pozytywną opinię o firmie "Norlys" jako pracodawcy. Czy możesz rozwinąć sformułowanie "super'? Co wpłynęło na taką ocenę firmy? Uważasz, że inne, negatywne opinie mają taki wydźwięk tylko dlatego, że osoby pracujące szukały lżejszej pracy?

Art

Firma super, ale wiadomo, że zawsze komuś jest źle. Jeżeli ktoś szuka pracy lżejszej od snu to współczuje.

Cezary

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Dariusz

Czy jesteście pewni, że nie można napisać czegoś pozytywnego?

tricfic

podejście do ludzi tragiczne,pseudo...

Zostaw merytoryczną opinię o "Norlys" sp. z o.o. - Nowy sącz

• Jak się pracuje w "Norlys" sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "Norlys" sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Norlys" sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Norlys" sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Zawiszy Czarnego 7
    33-300 Nowy sącz