Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Od nowa

Zwolnic kogos kto ma dwójkę dzieci przed koncem roku Brawo ciekawe czy ta co byla na l4 praiwe rok i co tydzien byly wrzucane zdiecie z blubrry to mozna ciekawe czy mamuska tez sprawdzala detal na szerokosc watpie no ale ani jedna ani drugo nie do ruszenia bo z kims cza sie napic po pracy piwka a tak nie bedzie z kim malo razy bylo czuc odur od pani k.... A w szatni to co chwile a na kontroli mobing bo odezwac sie nie mozna tylko jak w zakladzie pogrzebowym cisza. A jak soe straci to wszyscy zadowoleni panie R prosze sie temu przyjzec

ODA DO KASIUNI

Miłość znowu mnie olała Kasia mnie nie pokochała i tak teraz siedzę płacze jej oblicza nie zobaczę i choć kocham ją nad życie wszyscy zaraz zobaczycie jak z miłości do mej Kasi odebieram sobie życie.A jej głos jest tak uroczy nie przestaje płakać w nocy a gdy szybko wstaje z rana biegnę bo tam będzie ma kochana.

Trach bach

Tak tak wyżej sra jak (usunięte przez administratora) ma u i nie tylko ona tu są bogowie którzy (usunięte przez administratora) robią i wnet ząbki stracą jak tak dalej będzie bo można być spokojny ale bez przesady to jest nie do opisania

mecenas

Przejaw DYSKRYMINACJI widać gołym okiem, jednym przedłużają umowę drugim NIE !!!!!!!!

Leszno
Juz Byly Pracownik????

Bardzo chcialem podziekowac za wspolprace wszystkim,sorki jak sie z kims nie pozegnalem .Dobrze mi sie pracowalo ale KIerownictwo nie doroslo do pewnych rzeczy. Arek i reszta chlopakow bardzo dziekuje za mily Gest .NSZZ Solidarnosc nie dajcie sie Sklucic i Zastraszyc ,walczcie o Swoje . Pozdrawiam panow dyrektorow R i M ????????

Zawsze Najwazniejsza Norma:)

Droga Pani zakład zwalnia ludzi malo pracy zero perspektyw dzisiaj odchodzi 2 pracownikow plus jedna dziewczyna i pracownicy z Ukrainy Tak jest Cudownie .

Q

I ZNOWU PĘKALA DOSTANIE 1000 ZŁOTY PREMI ZA AFERĘ Z NITAMI I JESZCZE PODWYŻKĘ OD DYREKTORKA M....a zapewne kolejną taki to ma dobrze.

Damian

Roboty coraz mniej nowe projekty i mydlenie oczow a postepy stoja.

Trach bach
@Damian

Hmm jakby porównać zakład do drużyny piłkarskiej to Obrona-Produkcja zawsze atakowana ale broni się dalej Pomoc-Zarządzanie produkcją i narzedziownią Atak- Biurowiec i osoby nad pomocą Wniosek każdy normalny Trener!!!! by dostrzegł że Pomoc (usunięte przez administratora) daje ani w jedną ani w drugą stronę nie daje żadnych plusów to po co ją trzymać???? No ale tutaj nie chcą aby było dobrze to pomoc zostaje i robił dalej totalny (usunięte przez administratora) w całym zespole....... PS Jak tak dalej będzie to ktoś miał czuja nie o końcu świata lecz końcu tego zakładu Pozdro

Córka leśniczego
@Trach bach

Jak tak dalej będzie to zakład zmieni nazwę na BubelTech a czerwony pojemnik na braki będzie nowym logo firmy

Ktoś tu się pogubił

J.P Morgan wchodzi dzisiaj na polski rynek.Słuchając prezesa tej instytucji,banku zapadło mi w pamięci jedno zdanie które wygłosił.Potencjałem każdej firmy,instytucji,banku nie jest kapitał finansowy ale ludzie którzy będą go tworzyć przez kolejne lata rozwoju.Znajac wasze podejście powiecie demagogia bo sami nie wiecie co z nami będzie .Lecz patrząc na obecną sytuację naszego zakładu można śmiało stwierdzić że u nas taki system nie istnieje a ludzie są na samym końcu a to odzwierciedla miejsce w jakim obecnie jesteśmy .Bez grama kłamstwa można powiedzieć że ostatni tydzień każdego miesiąca to nie praca tylko nieustanne jej poszukiwanie by mieć co wpisać w kartę pracy.Selekcja Kontrola Naprawa Mycie.Jak dobrze pójdzie to w okolicach października wszystko się wyjaśni tylko że inni będą chamować przed końcem roku a my ewentualnie przyspieszać, problem w tym że my też będziemy chamować ponieważ tak jest w każdym zakładzie gdy zbliżają się święta.My nie mamy co robić Ukraińcy po 12 ,to już nawet koń by się z tego nie uśmiał.

I tak dziś dzień wyżerki knóra i lochy w KFC punkt 14:10 pierwszy kęs kurczaka w ryjach ;)

KFC

Znów wtorki dla knóra i jego szpetnej lochy bo kubek tylko 14.95 zł z 10 kawałkami kurczaka. Czyli knór jak zwykle zamówi 15 a locha 12 kubków. To tylko 403.65 zł przeżarte co wtorek na obiad. Do tego napoje frytki i deser no i robi się 550-600zł kto bogatemu zabroni.

KFC

Justice person

Zwiazki juz pisza list do wlascicieli, ze stanow, wiec nic sie tutaj Wam nie ukryje cwaniaczki. Co tutaj sie wyprawia jak traktujecie ludzi to juz miarka sie przebrala Panie Rymer.

Pan Havranek
@Justice person

Brawo w końcu ktoś się odważył napisać całe nazwisko Rymer tak tak

W aucie się nie wyspałem

Zgadzam się też czuje się obrażony jak ktoś idzie do Pana Ma...ia i na mnie donosi jak i na innych pracowników.Jeżeli on sam prosi żeby na ludzi donosić to ta opinia jest jak najbardziej o tym jak się u nas pracuje i jaka jest atmosfera dla ewentualnych przyszłych nowych pracowników lepiej uważam pisać na forum niż za plecami kapować na jednego czy drugiego nie patrząc na siebie a mając za pazurami tyle że hej.

Patrycja

Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie obrażania. Take wpisy mogą być przez administratora usunięte. Zatem poproszę o merytoryczną opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie Die Tech, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

Obserwator
@Patrycja

Uwazam, ze to co tu jest wypisywane wlasnie bardzo dobrze pokazuje jak wyglada sytuacja w tej firmie ...a odpowiedz jest tylko jedna...ze nalezy dac sobie spokój z praca u nich

Office Team

No to żeś nas sprzedał pewnie to ty Sraczyku nie wystarczy ci odnosić na fizycznych roboli gnido.

Weekend

I gdzie jest pani Monika z kodeksem pracy gdy umyslowi juz 15.00 czekaja by sie odbic?!!!!

Pan Havranek

Tak karta pracy oddana ostatnie spojrzenie na knóra i w końcu wydupczać z tego chlewu no i 16 godzin odpoczynku od tego obłudnego odyńca.

Syf
@Pan Havranek

Dziś kolejny dzień ataku na ludność cywilną która mimo chęci jest wciąż Jeb.... a Lecz my liczymy że wyjdzie słońce i wy co wstydu nie macie dobiegnie was ręka sprawiedliwośći

Boże pomóc
@Syf

Dokładnie tak jest Wstyd i hańba aby nie móc się odrobić ze swych obowiązków To najlepiej kopać leżącego PS kiedy Pan do nas zejdzie i porozmawiamy a nie ukrywa się w tym bunkrze u góry Przecież to co tu się dzieje to Tragedia niech Pan goni dziadka że cały dzień prasa stoi

captain america

Na ebay usa licytacja od 1 dolara

Hjujuk

Firma jest na domykaniu do sprzedazy brak bhp srodkow, lotto 500 wszystko sie skonczylo.

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy