Opinie o Laser Spec w Lędziny

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Laser Spec. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Laser Spec o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laser Spec w Lędziny

baner wywiady
Ciekawy
Kandydat

Typowy prywatny pracodawca. Robisz na wiele stanowisk, na zmiany, a płaca śmiesznie mała. Nie polecam. Albo polecam właścicielom, osobom zatrudniającym , za tyle wyżyć ile proponują !

Joanna
@Na szczęście były pracownik

A jakie to konkretnie stanowiska? Bo chyba nie na każdym od razu będzie się umieć robić, to im nie przeszkadza?

1
jak tam
Były pracownik
 Pytanie

jak tam? Dalej pracownicy uciekają? Czy wszyscy dobrzy pracownicy już uciekli i zostali tylko ci bez perspektyw i kapusie?

Mateusz
Były pracownik
@Obecny

Widzę że się dzieje więc myślę że warto jak dodam coś od siebie do tej rozmowy. Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy i wiem swoje. W tej firmie szefostwo jest ok. Pracowałem kiedyś w innych firmach i wiem co mówię. Szef dostępny, szefowa mniej, w zasadzie to rzadko ja widywałem, głównie jak wchodziła do samochodu :) ale szef git. Reszta tzw. góry ujdzie. Fakt że mnie zwolnili z dnia na dzień ale nie mam pretensji i żalu, takie informacje o mojej pracy dostawali od "wszechwiedzących" koordynatorów. Jedyny błąd jaki szefostwo popełniło to stworzenie właśnie stanowiska koordynatorów i to w takiej ilości. Było ich chyba aż 9 ciu, nie wiem dokładnie bo trudno było ich zliczyć. Istna masakra i wyrzucanie pieniędzy w błoto. Każdy niby odpowiadał za całość firmy a w rzeczywistości jak się pytasz jednego czy drugiego to nic nie wiedzą. I to nie jest tylko moja opinia, ludzie z magazynu do teraz śmieją się z ich kompetencji a raczej ich braku. Dużo można by było tutaj pisać. Ja wyleciałem tylko dlatego że moja praca nie podobała się Panu niskiemu kordopsycholowi. I na niego trzeba najbardziej uważać. Dowiedziałem się od samej szefowej że chodził na mnie na skargi bo rzekomo za walno pracuje i nie zgadzam się pracować na innych stanowiskach. Przepraszam bardzo, pracuje tam gdzie zostałem zatrudniony, panie niski i pozbawiony wiedzy pseudo koordynatorku. Ponadto pan niski sam rozumem i kultura nie grzeszy. Wszędzie tylko wrzeszczy i wprowadza chaos. Pojawia się w pracy raz na dwa tygodnie i wprowadza zament na produkcji. Wolno mu wychodzić wcześniej i spóźniać się do pracy a innym pracownikom wystawia tzw. Notatki ze spotkania, tak to nazywają pseudo koordynatorzy ,tak to sobie wymyślili i karzą tymi notatkami pracowników odbierając nawet kasę. Twierdzą że jest to legalne. Niski dał mi notatkę i tłumaczył się że musi, bo rzekomo szefowie kazali. Błazen, myśli że ludzie uwierza mu w bajki jakie sieje na firmie. Wszędzie tylko opowiada jak góra ich ciśnie na wystawianie notatek, że oni rzekomo nie chcą tego robić bo są w porządku ale góra każe to robią. Szkoda że tylko nie wystawia sobie notatek za palenie papierosów podczas pracy. Oni mogą, oczywiście. Święte krowy. Jeszcze wiele mogę napisać na temat tych pseudo koordynatorow. Ogólnie masakra.

.
Pracownik
 Pytanie

czy przyjmujecie tez kobiety?

Joanna
@Nieprzyjeta

tylko to miałby być powód? czyli jeśli o efektywność pracy chodzi to nie mają żadnych zastrzeżeń? ciekawa też jestem czy to stwierdzenie ma faktyczne przełożenie na całą tę sytuację. zdarzały się takie przypadki tutaj i stąd te wnioski czy to tylko przypuszczenia? na dzień dzisiejszy jaka cześć z zatrudnionych to kobiety?

Metal Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam. Widziałem ofertę pracy jako operator prasy krawędziowej. Potrafię ustawiać parametry , pisać programy korzystając z rysunku 3D oraz rysunku technicznego.Potrafie obsługiwać wykrawarke do metalu oraz wykrawarke laserową. Mam 2 lata doświadczenia. Czy mogę liczyć zarobek między 4.7-7 tys ? Od poniedziałku do piątku bez weekendów i nadgodziny.

Pytanie
Pracownik
 Pytanie

Ile można zarobić na stanowisku kierowniczym?

Joanna Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Koordynatorzy mogą liczyć na zarobek rzędu od 3500 do nawet 6000 złotych na rękę. Wszystko zależy od umiejętności i kompetencji.

Joanna Nowy wpis
@Joanna

pisane to jest w kontekście przysługującej podstawy czy w tym przypadku mowa o jakiejś premii za wyniki? czy jest możliwy przykład predyspozycji do przytoczenia z uwzględnieniem górnych widełek płacowych?

Realny
Były pracownik
 Pytanie

Chyba ktoś sztucznie sam napędza tu te dramy...nie wierze, ze sa osoby ktore maja na to czas, aby tak sie tu rozpisywac i wymieniac pyskowkami. Moze ktos ma rozdwojenie i pisze 1:1 ?? Naprawde wierzycie, ze osoby pracujace obecnie i koordynatorzy tak by sie tu wdawali w pyskowki. Dorosli ludzie, a zachowuja sie jak bydlo

Unreall
Pracownik
@Realny

Poza tym to wymienilbym te niekompetentna kadrę kierownicza. Pseudo kierownice. To Zbigi był bardziej kumaty niż cała ta śmietanka razem wzięta. Aha panie niski koordynatorze, może pij mniej kawy a więcej czasu poświęc na pracę to i komentarze się tutaj skończą.

1
Joanna Nowy wpis
@Unreall

A jakie bardziej szczegółowe rekomendacje masz dla osoby na takim stanowisku? Znasz bardziej szczegółowo specyfikę samej pracy i bieżące okoliczności, do których może dojść? Jakie są wymagania by takim koordynatorem móc się stać?

Gięty
Pracownik
 Pytanie

ooo widze ciekawie tutaj! w firmie dzis huczalo o tym portalu to sobie poczytam i zostawie cos po sobie. Za kolorowo nie ma, zle tez nie jest. Jak komus zle niech po prostu sie zwolni. Jedziecie po koordynatorach gdyby nie oni to polowa produkcji by nie dzialala. To jedyne neutralne osoby w tej firmie. Notatki? Jak ktos sie nie (usunięte przez administratora) i dobrze robi to jej nie dostaje, proste! z tego co mi wiadomo i wie to kazdy z nas pip byl i nic nie wykazal. koordynatorzy to tylko pionki w 'grze' szefostwa i bandy. Szkoda, ze odbieraja taki brak szacunku z kazdej strony. Co widac przy odejsciu wieloletniego pracownika. ,Wyborowy, nie masz odwagi sie Kubie po imieniu odpisac? Ciekawe czy powiesz mu wszystko na firmie w twarz, chca to na hali slyszec. Akurat to jeden z koordynatorow, ktory jest za nami i zawsze pomoze. Takie zale wylewane w necie sa zalosne. Panowie czasy sa nie pewne w szczegolnosci dla tej firmy i kazdy widzi co sie dzieje, zwolnienia, odejscia i spory- szefostwo ma wiele do przemyslenia i tyle w temacie! Jak sie cos nie zmieni ku lepszemu -tj.atmosfera, firma straci takze dobra reputacje wsrod klientow, ktorych i tak juz niezbyt wiele. Sama hala odstrasza wygladem, a co dopiero zle nastroje wsrod pracownikow.

Tomasz
Pracownik
@Gięty

Dzięki Stary za wsparcie. Dobrze wiesz że odchodzę z firmy po tylu latach pracach tylko z jednego powodu. Jest nim osoba która, niby w firmie nie istnieje na papierze ale de facto wpływa na jej cały kształt i organizacje. Cwanie wykorzystując koordynatorów do swoich celów. Wydaje polecenia ale się pod nimi nie podpisuje. Jak odmówisz lub się sprzeciwiasz tej osobie bo masz wartości i nie chcesz realizować jego uknutych przeciwko pracownikom planów to możesz liczyć się z tym że za twoimi plecami zbierze sobie grupkę ludzi z kadry zarządzającej z którymi będzie cię ściśle temperować. Wszyscy wiedzą że ta osoba w firmie jest D.B.

Miś
Były pracownik
@Tomasz

Tomaszu,dobrze wiemy że ten Pan ma osobowość socjopatyczną,nie potrafi przyznać się do swoich błędów i lubi dręczyć ludzi.Niestety sytuacja się nie zmieni póki jest na firmie ale mam nadzieję że to nie za pozwoleniem "góry" tak się zachowuje. Jego władza kończy się za bramą firmy i całe szczęście!! Pamiętajmy karma wraca i to musi być bardzo skrzywdzony i nieszczęśliwy człowiek ????

Mateusz
Były pracownik
 Pytanie
@Gięty

Panie W. pseudo niski, to dzięki tobie nie ma mnie już w tej firmie. Jak się czujesz z tym że donosisz na ludzi w firmie do samej góry? Myślisz że ludzie są głupi i nie wiedzą co robisz? Przestań już chodzić po firmie i narzekać na wszystkich którzy są nad tobą, jak ci tak źle to sam się zwolnij ( twoja rada ). Trochę słabo wyglądasz przed ludźmi jak nadajesz na innych koordynatorów i same szefostwo. Podobno ty zawsze jesteś niewinny i taki biedny bo to góra cię naciska a sam byś nigdy tego nie zrobił. Sorawdzanie alkomatem pracowników to też góra wymyśliła ? Tak podobno mówiłeś ludziom których sprawdzałeś. A miałeś z tego niezła frajdę, inni koordynatorzy cię sprzedali :) i jak się z tym czujesz ?

2
Mody
Pracownik
 Pytanie
@Gięty

Widzę że ktoś usunął mój wcześniejszy koment. Gięty to pan W. Czyli najniższy z niskich koordynatorów. Może pan wystąpi publicznie w obecności szefostwa na hali i opowie wszystkim jaki to z pana (usunięte przez administratora) człowiek ?

2
Kolega
Pracownik
@Gięty

Masz rację p.W. Przynajmniej raz napisał Pan prawdę.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Operator CNC w firmie Laser Spec odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Brygadzista obiektu ds. utrzymania czystości.
Lędziny
Seris Konsalnet Holding S.A.
(5594 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant ds. mechaniki
Lędziny
Folga S.A.
(52 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca pod ziemią dla górnika ślusarza elektryka dozór ruchu cieśli górniczego
Lędziny
Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.
(4647 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Gąsior
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
Były pracownik
 Pytanie

Czasami lubię tu wpadać. Fajne kawałki można poczytać. Już minęło trochę czasu od kiedy ostatni raz postawiłem nogę w tym b.u.r.d.e.l.u. laser spec, ale widzę że firma nadal trzyma poziom i pilnuje fasonu. Czy którys z obecnych kolegów może mi powiedzieć jak tam trzyma się elitka koordynatorów? W.,T.,P.,A.,J. ? Jestem ciekaw czy to prawda co tu czytam że dalej miło uprzykrzają życie pracownikom. Jak dla mnie bardzo niepotrzebna funkcja w firmie, lepszy był dyrektor, którego załatwił trampek, Piotruś i Jarus, nie zapominając od Agatce:) Pozdrowienia dla Pana Piotra. Jak tam ludziska macie już swoje miejsca parkingowe czy dalej podpieracie autami pło t? A jak hala? Stoi już? Z opisów mniemam że chyba dalej jej nie ma. Obiecanki cacanki ;) A jak kolega Waluś? Nauczył się już rozmawiać z ludźmi? Czy dalej wszędzie i na każdego się wydziera? Dajcie znać. Pozdro. Waasz na zawsze chudyy

1
Sciskam
Były pracownik

Ludzie, którzy tu pisza ewidentnie maja ból (usunięte przez administratora) Wezcie sie wkoncu za robote. Ta strona schodzi na psy, pozdrawiam tych co nie potrafia pewnych rzeczy powiedziec prosto w oczy tylko musza tu kozaczyc. Macie nowa robote, a połowa z Was dłubie tu te opinie, ewidentnie cos musi byc na rzeczy chyba tesknota ???? Wiadomo kazdy ma cos za uszami, ale nikt nie jest swiety, gdzie nie pojdziesz zawsze cos bedzie nie tak. Pozdrawiam były pracownik hali.

Wicek
Pracownik
 Pytanie
@Sciskam

Bardzo dobrze piszesz. Od pewnego czasu widzę że pracujemy z samymi przyglupami. Mam już dość tych wszystkich wpisów. Jesteście takimi (usunięte przez administratora) pracownikami? Na prawdę to żenujące. Czepiacie się koordynatorów, że nie umiemy czytać rysunków technicznych a popatrzcie na siebie. Wielcy pseudo spawacze, ile razy dzwonicie i piszecie do koordynatorow bo nie potraficie odczytać rysunków. To wy jesteście słabi. Skończcie pisać głupoty i brać się do roboty bo cały czas popełniacie błędy. Jak zacznę spisywać wasze reklamacje to się wam odechce tutaj skrobać. Hala też nie jest lepsza. Pseudo operatorzy i zapuszczacze. Nie bądźcie śmieszni.

12
Jo
Pracownik

Gdyby nie koordynatorzy to was już dawno by w tej firmie nie było. Gdyby to zależało ode mnie już dawno wszystkich bym wymienił na lepszych pracowników. Bo was pracownikami nie można nazwać. Wam tylko dawać. A wy nie musicie nic robić i to by pasowało. Od poniedziałku wezmę się za was, będziecie chodzić jak w zegarku.

2
Ator
Pracownik
 Pytanie
@Jo

W jakim zegarku? Po pierwsze ty nie wiesz jak to to działa, po drugie tam są cyferki a i tego nie ogarniasz, po trzecie zegarek to nie mały wentylatorek na ręce któremu łopatki za wolno chodzą( uprzedzam bo pewnie będziesz pytał). W jednym cię popieram, wymień wszystkich na takie same gwiazdy jak ty wtedy firma będzie potęgą. Trzeba przyznać że posty koordynatorów powinny być publikowane na zachętę w ogłoszeniach rekrutacyjnych :-)

1
HalaHala
Pracownik
 Pytanie

Rodzinna firma się szerzy, koordynatorów? Cyrk to mało powiedziane. Ludzi mało a już widac jak szanowny W. szaleje. Człowiek bez honoru i zasad moralnych. Nawet jego współpracownicy sie śmieją jaki ważny się zrobil po Tomaszku. A opowiada jaki dobry jest dla ludzi. Ciekawe czy szefostwo wie jak ludzi traktuje ta gniga. Na złość robi Kaj to jest człowiek normalny???

Joanna
@HalaHala

nie wiem co kto ostatecznie tutaj wie ale w jaki sposób jest możliwy do przeprowadzenia dialog z samym szefostwem? Są konkretne dni w miesiącu wytypowane dla konsultacji czy jak to jest zorganizowane? z kim innym w razie czego rozmawiać o problemach?

Damian-Joanna
Pracownik
@HalaHala

Bardzo bym prosił abyś nie wyrażał tutaj takich opinii. Jeżeli masz problemy z uzyskaniem pomocy w naszej w firmie z koordynatorami to dobrze wiesz, że możesz to zgłosić do Pani Ani. Pani Ania zawsze jest na miejscu w biurze i nigdy nie odmówi i Cię wysłucha.

1
Mateusz
Pracownik
@HalaHala

Widzę, że nie tylko ja poznałem się na p. (usunięte przez administratora). Dwulicowy to mało powiedziane. Nie ma to jak w twarz mówić pracownikowi że się za nim stoi murem a za plecami załatwiać wylot z pracy i to bez ostrzeżenia. Jeżeli pracujecie jeszcze w tej firmie to uważajcie na kuzynów. Jeden i drugi to dwulicowcy. Aha by the way proponuje aby p. (usunięte przez administratora)I JEGO KUZYN zapoznali się z podstawami rysunku technicznego bo z wiedzą to u nich na bakier. Hahahaha

2
Mody
Pracownik

Widzę że ktoś usuwa niewygodne opisy i komentarze. To nic wam nie da. Ludzie którzy mają trochę rozumu na pewno do waszej firmy nie przyjdą do pracy. Nikt normalny nie chce być (usunięte przez administratora) w rękach niekompetentnej kadry kierowniczej.

1
Marianek
Były pracownik
 Pytanie

Ktos usuwa komenty wiec bede wklejal go codzienne jak tylko zniknie .Co tu się tak ciekawie zrobiło? Tomaszek się zwalnia kaizen go wykończyła postaci , z angielskiego piwa ? Koordynatura dalej się pastwi nad resztą. A niedzwiadek dalej mysli ze pachnie ?A jakie ma wyniki Hala ? Wychodzi im chociaż 50% na 8 godzin palenia ? A wcześniej wspomniane nieomylne i oświecone piwko nadal jest cieple czy może ma jakąś dziope ? I ostatnie pytanie,kto mi na powyższe pytania odpowie?

1
Joanna
Pracownik
 Pytanie
@Marianek

Marianek gdzie ostatnio w firmie spotkałeś się z złym traktowaniem? Dlaczego twierdzisz że koordynatorzy pastwią się nad pracownikami? Czy chciałbyś tę sprawę gdzieś zgłosić ?

Sempre
Inne
@Joanna

Można byłoby tu książkie napisać, dla przykładu już nie pamiętacie jak wasz niedzwiadek do pracownicy wyjechał z tekstem ze jej zaraz (usunięte przez administratora)..., lub tak natarczywnie za nią chodzi że skręciła nogę przez niego. Wszystko zamiatane pod podywanik bo kolega szefa, bo wy się nie znacie itd Przykładów można byłoby tu podać multum tylko czy jest sens. Takim traktowaniem ludzi nie długo nikt się nie ostanie.

Mody
Pracownik
@Sempre

Mało napisałeś. Najbardziej żenujący jest koordynator W i J. Starszą i grożą że jak się komuś nie podoba i ma zamiar wypisywać tutaj swoje opinie to najlepiej jak się zwolnisz. Nie wiem skąd ich wyciągnęli ale ładne z nich (usunięte przez administratora). pan J. Chodzi i tylko powtarza to co wymyśli mały W. Normalnie cyrk ale kto pracował w LS ten w cyrku się nie śmieje.

2
Sempre
Inne

Wiele rzeczy boli w tej firmie i tak samo wiele było by do zmiany by to miejsce stało się przyjazne pracownikowi. Niestety system ucisku i demotywacji tak silnie zakorzenił się w strukturach dowodzenia że jedyną opcją jest cierpliwe znoszenie tego co się wyprawia przy jednoczesnym poszukiwaniu pracodawcy. Pracodawcy,który dba by na firmie można było pracować bez niepotrzebnego stresu. Tu jest jedynie dobre miejsce jako przystanek by doświadczyć tych wszystkich złych rzeczy by w przyszłości docenić dobrą posadę. Prawda jest że lwia część specjalistów się zwolniła a to o czymś świadczy.

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

olo
Pracownik

O podwyżkę to raczej nie warto, ale po obniżkę można codziennie.

Wojciech
@olo

Trochę chyba sarkastycznie odpowiedziałeś. Czemu nie warto iść po podwyżkę? Przecież chyba nie zwolnią z tego powodu. A szansa zawsze jest ze coś dadzą. Komuś się udało dostać jak poszedł?

Gosc
Pracownik
@olo

Jesteś trochę niesprawiedliwy. Z tego co widzę, jak złożysz wniosek to masz szansę otrzymać podwyżkę. Oczywiście ty też musisz coś z siebie dawać na co dzień a nie tylko od święta. To działa jak w każdej firmie. Poza tym sytuacja w firmie wyraźnie się poprawia. A sama atmosfera według mnie jest ok.

Joanna
@Gosc

Mówisz, że sytuacja według Twojego oka się poprawia, co masz konkretnie na myśli?

Mody
Pracownik
@Joanna

Panie piwko, nic się nie poprawia, kasę żeście dali a potem karami ja odbieracie. Ludzi robicie za (usunięte przez administratora). Poza tym jak na pierwszej rozmowie umawiasz się na konkretną stawkę,.którą człowiek ma otrzymać po okresie próbnym a potem mówisz że nic takiego nie pamiętasz to soryyyy. (usunięte przez administratora)

Mody
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.
Pracownik
 Pytanie

Pytam się gdzie sa zakresy obowiązków? Ile mamy pracować na słowo? Aha i kwestia palenia w pracy. Niektórzy mogą więcej niż inni. Może też się tym ktoś zainteresuje?

Stary znajomy
Inne

Widzę że pracownicy dają popalić :) aż miło się patrzy jak konkurencja tonie. Pozdrawiam

.
Pracownik
 Pytanie

czy przyjmujecie tez kobiety?

Kkk
Były pracownik
@.

Zatrudniają. Tylko będziesz nosiła kilkudziesięciokilowe blachy bo laserspeca kodeks pracy nie dotyczy

Szymon
@Kkk

Ktoś to próbował zgłaszać? Czy tylko sobie to zmyśliłeś i nic takiego nie ma miejsca?

Kkk
Pracownik
@Szymon

Podjedz na magazyn, popatrz to się przekonasz :)

Urszula
@Kkk

myslisz ze ktos mnie wpusci ot tak na magazyn bo chce sobie pozwiedzac ? serio ?

Kkk
Były pracownik
 Pytanie
@Urszula

Brama w lato jest cały czas otwarta więc nie ma problemu. Druga sprawa, wystarczy iść na rozmowę i zapytać pracownicę, która akurat będzie na zmianie ;) wymyślenie takiego rozwiazania akurat nie wykracza poza granice myśleniowe przeciętnego kowalskiego, serio musiałem ci to podpowiedziec?

Danuta
@Kkk

No wiesz, nie każda firma ma taki otwarty magazyn dla obcych ludzi... Więc nie rozumiem czemu się tak dziwisz? Nie każdy mysli że to oczywiste.

Emilia
@Kkk

Czyli nie ma u Was kamer, tak? No chyba nie ma, skoro radzisz na rozmowie o pracę pójśc do magazynu i wszcząć rozmowę z pracownicą i chyba uważasz że nikt tego nie zauważy i nie przyjdzie zapytać, czego chciałam i w czym jeszcze mi pomóc?

Nieprzyjeta
Kandydat
@.

Ta firma mnie nie przyjęła tylko dlatego że jestem młodą kobietą. Rzecz jasna na rozmowie kwalifikacyjnej mi tego wprost nie powiedzieli. Koleżanka która tam pracowała i poleciła mi tę firmę powiedziała że mogą mnie nie przyjąć. Miała rację. Podobno nie chca kobiet w firmie bo zachodzą w ciążę a to jest nieopłacalne.

Joanna
@Nieprzyjeta

tylko to miałby być powód? czyli jeśli o efektywność pracy chodzi to nie mają żadnych zastrzeżeń? ciekawa też jestem czy to stwierdzenie ma faktyczne przełożenie na całą tę sytuację. zdarzały się takie przypadki tutaj i stąd te wnioski czy to tylko przypuszczenia? na dzień dzisiejszy jaka cześć z zatrudnionych to kobiety?

jak tam
Były pracownik
 Pytanie

jak tam? Dalej pracownicy uciekają? Czy wszyscy dobrzy pracownicy już uciekli i zostali tylko ci bez perspektyw i kapusie?

Były
Były pracownik
@jak tam

Dalej uciekają a nowi jak przychodzą to jeszcze tego samego dnia dziękują za prace

jak tam
Były pracownik
@Były

Czyli stary dobry laser jak za moich czasów

A..nie powiem
Pracownik
@jak tam

Dzieje się, dzieje. Dzisiaj pracownicy dostali bony za dobrą pracę, szkoda tylko że dostali też ci co przyhodza do pracy na cyku. Najlepsze jest to że koordynatorzy o tym dobrze wiedzą i ukrywają te fakt bo kogos lubią bardziej a kogoś mniej. Ostatnio nawet jednego puścili do domu i myśleli że nikt się nie dowie. A co najlepsze zrobił to sam naczelny z produkcji. Brawo kadra zarządzająca.

Wyborowy
Pracownik

Lepiej nie skladaj cv. Dzisiaj gość który wczoraj dostał nagrodę za pracę wyleciał z hukiem z firmy Także możesz nie zdążyć nawet się przywitać z nowymi pracownikami i ani się obejrzysz i będziesz za firmą. Jak lubisz być wyspie...z hukiem to dobrze trafiłeś.

Zaciekawiony
Pracownik

Ja to jestem bardzo ciekawy czy szefowie wiedzą co ci wspaniali koordynatorzy robią za ich plecami. Niby tacy zaufani a (usunięte przez administratora)firmę na kasę. Lewe zlecenia za plecami dla swoich czy usuwanie złomu za plecami szefa. Najlepsze że robią to rękami pracowników a jak się wyda to ich podpiera.....ja i wystawiają notatki.

Angaż
Kandydat
 Pytanie
@A..nie powiem

A skąd masz takie info kolego? Pracujesz? Na jakim dziale? Jakie zarobki? Szukam czegoś na chwilę około 3 miesiące i myślę czy się opłaca? Ziomek robi i mówi że nawet ok i na jakiejś hali. Jak to jest tak naprawdę? Na start 3500 podobno?

Obecny
Pracownik
@Angaż

Tragedia jest. Nie przyjmuj się nawet na jeden dzień. Koordynatorzy robią co chcą. Nic nie widzą. Nie reagują na opinie pracowników w żadnej sprawie. Święte krowy się zrobili. Ludzi mają za nic. Robisz najlepiej jak umiesz a oni promują (usunięte przez administratora) co robią po parę miesięcy. A jeśli chodzi o kasę to chyba Ci jakiś dyrektor mowil ze 3500zl zarabia???????????? ja robię bo życie się tak potoczyło i też mnie ziomek wkręcił ale już szukam nowych ofert bo jezdzic 20km to grzech za takie pieniadze????????????

Mateusz
Były pracownik
@Obecny

Widzę że się dzieje więc myślę że warto jak dodam coś od siebie do tej rozmowy. Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy i wiem swoje. W tej firmie szefostwo jest ok. Pracowałem kiedyś w innych firmach i wiem co mówię. Szef dostępny, szefowa mniej, w zasadzie to rzadko ja widywałem, głównie jak wchodziła do samochodu :) ale szef git. Reszta tzw. góry ujdzie. Fakt że mnie zwolnili z dnia na dzień ale nie mam pretensji i żalu, takie informacje o mojej pracy dostawali od "wszechwiedzących" koordynatorów. Jedyny błąd jaki szefostwo popełniło to stworzenie właśnie stanowiska koordynatorów i to w takiej ilości. Było ich chyba aż 9 ciu, nie wiem dokładnie bo trudno było ich zliczyć. Istna masakra i wyrzucanie pieniędzy w błoto. Każdy niby odpowiadał za całość firmy a w rzeczywistości jak się pytasz jednego czy drugiego to nic nie wiedzą. I to nie jest tylko moja opinia, ludzie z magazynu do teraz śmieją się z ich kompetencji a raczej ich braku. Dużo można by było tutaj pisać. Ja wyleciałem tylko dlatego że moja praca nie podobała się Panu niskiemu kordopsycholowi. I na niego trzeba najbardziej uważać. Dowiedziałem się od samej szefowej że chodził na mnie na skargi bo rzekomo za walno pracuje i nie zgadzam się pracować na innych stanowiskach. Przepraszam bardzo, pracuje tam gdzie zostałem zatrudniony, panie niski i pozbawiony wiedzy pseudo koordynatorku. Ponadto pan niski sam rozumem i kultura nie grzeszy. Wszędzie tylko wrzeszczy i wprowadza chaos. Pojawia się w pracy raz na dwa tygodnie i wprowadza zament na produkcji. Wolno mu wychodzić wcześniej i spóźniać się do pracy a innym pracownikom wystawia tzw. Notatki ze spotkania, tak to nazywają pseudo koordynatorzy ,tak to sobie wymyślili i karzą tymi notatkami pracowników odbierając nawet kasę. Twierdzą że jest to legalne. Niski dał mi notatkę i tłumaczył się że musi, bo rzekomo szefowie kazali. Błazen, myśli że ludzie uwierza mu w bajki jakie sieje na firmie. Wszędzie tylko opowiada jak góra ich ciśnie na wystawianie notatek, że oni rzekomo nie chcą tego robić bo są w porządku ale góra każe to robią. Szkoda że tylko nie wystawia sobie notatek za palenie papierosów podczas pracy. Oni mogą, oczywiście. Święte krowy. Jeszcze wiele mogę napisać na temat tych pseudo koordynatorow. Ogólnie masakra.

Kosmo
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałem w tej firmie dwa lata i nie polecił bym tej pracy nawet najgorszemu wrogowi. Wymagania jakie stawiają przed pracownikiem sięgają granic możliwości, pomijając fakt, że w opinii szanownych koordynatorów niby "szkola ludzi" to w rzeczywistości po prostu kpina. Siadasz przy gościu który niby coś potrafi (w ocenie przełożonego) i patrzysz jak gość przygotowuje dokumenty. Po kilku dniach przychodzi przełożony, zadowolony i dumny z siebie jak Al Pacino z filmu Adwokat Diabła i informuje cię że teraz jesteś już gotowy i możesz pracować sam. Dostajesz pierwsze zadania, pojawiają się pytania ale przełożony udaje że nie słyszy. Jak przez kilka godzin nie zrobisz tego co ci zlecił, wpada do biura, trzaska drzwiami, patrzy na ciebie spod byka i przy wszystkich mówi że jesteś do bani i długo tutaj nie zabawisz. Żenada. Niestety nie mogłem odejść bo sytuacja życiowa tego wymagała więc w domu szkoliłem się sam, aby "nie byc do bani". Przetrwałem jakoś rok i stwierdziłem że skoro wszyscy z mojego otoczenia idą po podwyżkę a ja sam jestem już samodzielny i dobrze wykonuje pracę również złoże wniosek. I tutaj grubo się pomylilem. Wniosek złożyłem ale podwyżki się nie doczekałem. Trwało to pół roku, przełożeni "Szczota i szparag" bo takie ksywy mają ( uważajcie na nich gdybyście się tutaj przyjmowali) zwodzili mnie przez pół roku i skończyło się na złożeniu papierów i rezygnacji z pracy. Ile można słuchać obietnic że podwyżka będzie ? Najlepsze jest to że jak złożyłem papiery to pieniądze nagle się pojawiły ale cała ta otoczka wokół proszenia się o swoje mnie zmęczyła. Aha zapomniałem dodać że "ulubienicy" szczoty dostawali premie bez żadnych w wniosków także uczciwość i rzetelność przełożonych w tej firmie nie istnieje. NIE POLECAM.

Mody
Były pracownik
@Kosmo

Masz całkowitą rację. Nie polecam pracy w tej firmie. Omijajcie takie zakłady jak ten.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Wyborowy
Pracownik

Widzę że milczysz. Jesteś odważny jak masz wystawić notatkę. Beznadzieja

Joanna
@Wyborowy

W którym miejscu uważasz, że milczy? I tak pzt., który z poruszonych aspektów mógł zostać przez niego uznany za "brednie"? W jakim stopniu stwierdzenie to jest uzasadnione?

Gięty
Pracownik

co do kobiet w firmie to racja nie ma ich zawiele, jedynie w biurach. Nie wyobrazam sobie kobiet wsrod nas na tej uwalonej hali, robiacej nasza robote. Do biura by sie przydala, moglaby na przyklad wymienic jednego osobnika, ktory niszczy wszystko od srodka. Zarobki jak wywalczysz i robisz to masz, jak ustalisz za malo i o to nie wnioskujesz to pozniej piszesz tu proste. Nagrod czy swiatecznych paczek jako tako brak... prywaciarz, a te co byly rozdawane....mydlenie oczu pracownikom przez obecna sytuacje.

Justyna

Na stronie oferty pracy wyglądają dość niestandardowo, nie ma nawet wymagań. Chwalą się za to fajną atmosferą i zarobkami, przyszłam poczytać a tu takie wpisy :o Średnio uwierzę że wykonuje się pracę z różnych stanowisk tak jak ktoś tu pisał, przecież do każdego trzeba zupełnie innych możliwości. Czy stawka to rzeczywiście najniższa krajowa dla każdego i premia którą ciężko zdobyć? Może były jakieś podwyżki w związku z inflacją

Aaa
Pracownik
@Justyna

To przyjdź i się przekonaj. Ludzie z magazynu szli na warsztat wiercić albo szlifować. Również kobiety.

Wanda
@Aaa

Ale to w sumie wynikało z tego, że na warsztacie nie było ludzi? Według mnie to lepiej mieć jakieś zajęcie, niż siedzieć bezczynnie, albo co gorsza zostać zwolnionym.

Aaa
Pracownik
@Wanda

Na warsztacie zawsze byli ludzie. Fakt, że było to spowodowane większą ilością pracy. Tylko nie po to idziesz pracować na jeden dział, aby być rzucanym na inny i robic coś innego niż było mówione. Był plan, że ludzie za dodatkowe prace będą mieli płacone więcej. Ale po co skoro mogą to robić za (usunięte przez administratora) :)

Joanna
@Aaa

A właśnie miałam pytać ile na plus można było na tym wyjść. Te okoliczności, które przytaczasz to jakaś większa jednorazowa akcja czy co roku tak mogłoby być? O jakie sezony chodzi i jak firma to komentuje?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Joanna

Można się dowiedzieć z perspektywy którego stanowiska obecnie to piszesz? chodzi może o operatora CNC czy niekoniecznie. piszę bo potrzebowałabym trochę więcej informacji na temat pracy na tym stanowisku. aktualnie to ile osób tutaj pracuje na laserze i ile może wynieść średni staż pracy?

Spawacz
Były pracownik

Moja opinia po paru miesiącach pracy: Kasa na jaką się umówisz taka jest. Atmosfera z ludźmi przyjemna. Koordynatorzy to dramat totalne ludzkie (usunięte przez administratora). Ciężko ich nazwać ludźmi Zakaz palenia na firmie Temperatura na spawalni 7 stopni jak sobie nie zapalisz w piecu to marzniesz. Nie polecam tam pracy Jeśli chodzi o wyroby pierwsza liga.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Laser Spec - Lędziny

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Laser Spec?

    Zobacz opinie na temat firmy Laser Spec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Laser Spec?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laser Spec
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Laser Spec
Przejdź do nowych opinii