Iwent Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Iwent Sp. z o.o.

Te opinie to kompletne bzdury!! Solidna firma, wypłata na czas, kierownik i prezes bardzo wporządku. Można się dogadać w każdej kwestii.

Chudy Nowy wpis

No ładna opinia panie prezesie :)

Wiktoria

A już abstrahując od tego kierownika, jak jest z tymi premiami? Pracownicy też je dostają, czy wychodzi tak, że są zarezerwowane głównie dla "góry" (tzn. kierownictwo)? Nadgodziny często się zdarzają? Jak je rozliczają?

Nowy wpis

@Wiktoria

Premie są przydzielane przez kierownika, zależne od zaangażowania pracownika oraz absencji. Nadgodziny uzależnione od potrzeb produkcyjnych, które razem z premią rozliczane są z wypłatą do 10-go następnego miesiąca. Wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie.

Qwerty Nowy wpis
@Wiktoria

Premie zarezerwowane są dla pupilków kierownika, reszta dostaje ochłapy, nadgodzin najlepiej jak najwięcej płatne tylko 50%(usunięte przez administratora)

Nowy wpis

@Qwerty

Pracowniku, jeżeli czujesz się pokrzywdzony, to przedstaw swoje stanowisko osobiście w firmie.

Przeczytałem wszystkie opinie bardzo dokładnie. Przeanalizowałem sytuację, popytałem kolegów na grupach z branży i nasuwa mi się jedno pytanie - jak ma być normalnie? Syn szkoli się w zawodzie, który kiedyś wykonywał jego dziadek. On Zafascynowany obróbką skrawaniem, ja zmartwiony jak wygląda ten rynek w naszej okolicy. Każda firma, którą sprawdzam ma mniej więcej te same opinie i renomę przysłowiowego (usunięte przez administratora). Alkohol, presja, wykorzystywanie, układy, chamstwo, brak poszanowania dla pracownika, głodowe pensje. Jeszcze szkoły nawiązują jakieś współprace... Śmiech na sali.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Iwent Sp. z o.o.?

Andy

Na żadne, najlepiej jakby swoje z domu przynosił.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Iwent Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
dejwik

Skuszony oferta olx gdzie pisało 5000-7000 brutto jako programista cnc poszedłem na rozmowę, co się okazało faktyczne warunki to najniższa krajowa plus jakieś grosze pod stołem, pan prezes od razu sprawił wrażenie typowego cwaniaczka przedsiębiorcy który chce jak najbardziej pracownika wydymać, stawka godzinowa śmieszna jak na programowanie cnc, soboty i niedziele 50% płatne i pan prezes od razu zaznaczył że najlepiej to robić ich jak najwięcej bo roboty nagnane a nie ma ludzi do pracy(przy takich warunkach nic dziwnego że nie ma chętnych), po wejściu na dział cnc syf gorzej jak w jakiejś piwnicy, wszystko wszędzie porozrzucane, po rozmowie z kierownikiem wyczułem że jest duża rotacja w firmie, no ale naprawdę nie ma się co dziwić że ludzie uciekają. Ogólnie nie polecam, straciłem tylko czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Iwent Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Iwent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iwent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwent Sp. z o.o.?

Iwent Sp. z o.o.