Iwent Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Iwent Sp. z o.o.

Pracownik
Pracownik

Te opinie to kompletne bzdury!! Solidna firma, wypłata na czas, kierownik i prezes bardzo wporządku. Można się dogadać w każdej kwestii.

4
Chudy Nowy wpis
Były pracownik
@Pracownik

No ładna opinia panie prezesie :)

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Wiktoria

A już abstrahując od tego kierownika, jak jest z tymi premiami? Pracownicy też je dostają, czy wychodzi tak, że są zarezerwowane głównie dla "góry" (tzn. kierownictwo)? Nadgodziny często się zdarzają? Jak je rozliczają?

Nowy wpis

Pracodawca

@Wiktoria

Premie są przydzielane przez kierownika, zależne od zaangażowania pracownika oraz absencji. Nadgodziny uzależnione od potrzeb produkcyjnych, które razem z premią rozliczane są z wypłatą do 10-go następnego miesiąca. Wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie.

Qwerty Nowy wpis
Pracownik
@Wiktoria

Premie zarezerwowane są dla pupilków kierownika, reszta dostaje ochłapy, nadgodzin najlepiej jak najwięcej płatne tylko 50%(usunięte przez administratora)

Nowy wpis

Pracodawca

@Qwerty

Pracowniku, jeżeli czujesz się pokrzywdzony, to przedstaw swoje stanowisko osobiście w firmie.

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Przeczytałem wszystkie opinie bardzo dokładnie. Przeanalizowałem sytuację, popytałem kolegów na grupach z branży i nasuwa mi się jedno pytanie - jak ma być normalnie? Syn szkoli się w zawodzie, który kiedyś wykonywał jego dziadek. On Zafascynowany obróbką skrawaniem, ja zmartwiony jak wygląda ten rynek w naszej okolicy. Każda firma, którą sprawdzam ma mniej więcej te same opinie i renomę przysłowiowego (usunięte przez administratora). Alkohol, presja, wykorzystywanie, układy, chamstwo, brak poszanowania dla pracownika, głodowe pensje. Jeszcze szkoły nawiązują jakieś współprace... Śmiech na sali.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Iwent Sp. z o.o.?

1
Andy
Pracownik
@Pytanie

Na żadne, najlepiej jakby swoje z domu przynosił.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Iwent Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
dejwik
Kandydat

Skuszony oferta olx gdzie pisało 5000-7000 brutto jako programista cnc poszedłem na rozmowę, co się okazało faktyczne warunki to najniższa krajowa plus jakieś grosze pod stołem, pan prezes od razu sprawił wrażenie typowego cwaniaczka przedsiębiorcy który chce jak najbardziej pracownika wydymać, stawka godzinowa śmieszna jak na programowanie cnc, soboty i niedziele 50% płatne i pan prezes od razu zaznaczył że najlepiej to robić ich jak najwięcej bo roboty nagnane a nie ma ludzi do pracy(przy takich warunkach nic dziwnego że nie ma chętnych), po wejściu na dział cnc syf gorzej jak w jakiejś piwnicy, wszystko wszędzie porozrzucane, po rozmowie z kierownikiem wyczułem że jest duża rotacja w firmie, no ale naprawdę nie ma się co dziwić że ludzie uciekają. Ogólnie nie polecam, straciłem tylko czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Iwent Sp. z o.o. - Rybnik

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Iwent Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Iwent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwent Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iwent Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii