Opinie o Ks.Welder Tomasz Sommer w Knurów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ks.Welder Tomasz Sommer. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ks.Welder Tomasz Sommer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ks.Welder Tomasz Sommer w Knurów

Były pracownik Nowy wpis

Witam. Nie mogę powiedzieć złego słowa na te firmę. Sukcesywnie podwyżka co roku, wypłaty do 10-tego na koncie, możliwość zaliczek i zawsze można było się dogadać. Naprawdę polecam.

Łucja Nowy wpis

Orientuje się ktoś może czy firma ma jakieś problemy finansowe? Pytam, bo ktoś już kiedyś o tym wspominam a niedawno jeden z pracowników poskarżył się na brak wypłaty. Faktycznie nie płaci czy to tylko jakieś opóźnienia?

Karol Nowy wpis
@Łucja

Nie nie płaci co miesiąc trzeba się prosić O swoje pieniądze to jakaś jedna wielka kpina

Bronisław Nowy wpis
@Karol

A ile płacą, że mimo tych kłopotów ludzie tu pracują? Co jeszcze trzyma tu ludzi i czy jest jakiś powód by składać cv, może to tylko chwilowe problemy?

Monter

Jeżeli pan Tomasz ma tak wspaniałą firmę to dlaczego nie chce wypłacić zarobionych pieniędzy przecież ludzie na niego robią a jemu jeszcze mało trzeba oskubać ludzi.Pracodawca bez honoru a jego firmy już dawno powinny być na czarnej liście żeby ludzie wiedzieli żeby nie podejmować tam pracy

Dariusz

Jak ja to czytam to żenujący jest fakt, że taka firma jeszcze istnieje. Widać, że to ktoś tylko dodaje jako jedna osoba bo te same daty i różnice co kilka minut. Sztuczne komentarze do tego fikcyjne. Jest to (usunięte przez administratora) kłamca i wykorzystuje ludzi.. Radzę firmom się zastanowić czy z nim dalej działać. Karma wróci

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ks.Welder Tomasz Sommer? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Dawid

Jakie są zarobki w biurze?

Ciekawy

Opinie pisze chyba jedna osoba. Jeden styl wypowiedzi.

Uczciwy
@Ciekawy

Oczywiście, że pisze jedna osoba. Proszę sobie zobaczyć ta sama data i pisanie co minutę albo trzy. Albo z biura ktoś pisał albo właściciel we własnej osobie. Reasumując nikt nie dodał pozytywnej opinii....

Uczciwy

Hahaha... firma z problemami finansowymi. Jedna zamknięta a druga otwarta. Stawki najniższe na rynku, bo pośrednik pośrednika, umowy na 800 zł netto zlecenie, wiecznie brak kontaktu...czekanie na jakieś zaświadczenia to tygodniami a potem brak odprowadzania składek przez wiele miesięcy... Super furami się woził a pieniędzy nie wypłacał.. brak podwyżek ...Wszystkim odradzam współpracy

Pracodawca płaci w terminie .Złego słowa powiedzieć nie mogę , polecam pracę u Tomasz Sommer

Agnieszka
@Andrzej

@Andrzej Super wiadomość! Na premie można liczyć u tego pracodawcy? Odpowiedz proszę.

@Agnieszka

Premia jest zależna od miejsca zatrudnienia oraz zaangażowania.

@Andrzej

Ja jestem dowodem że nie płaci na czas a do dzwonić się to jest chyba cud .

Tomasz Sommer
@Piotr

Może w końcu wyjaśnisz swoje godziny ile przepracowałeś i dasz prawidłowe potwierdzenie. I napisze prawdę że dostałeś 2000 przed terminem.

Aleksander
@Tomasz Sommer

Panowie, czy możecie przedstawić, jak aktualnie kształtują się zarobki za pracę w firmie Ks.Welder? Taka odświeżona informacja powinna pojawić się w tym wątku, więc mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. Ktoś z Was chciałby się może wypowiedzieć? Z góry dzięki.

B...P...

Nawiazując do tego co napisał „ duży” potwierdzam że Pan Tomasz Sommer ma problemy finansowe, do tego nie odbiera tel od pracowników, problem ma żeby odpisać na SMS, wypłaty jak już płaci to w ratach, bardzo często trzeba prosić się o pieniądze i czekać kiedy coś kapie. Ludzie cały miesiąc pracują na niego, a on się zachowuje jakby łaskę robił że wypłatę da ! Kombinator! Jak go nie stać to niech się nie wozi BMW. Ale z tego co każdy już zauważył „Pan” Tomasz to nie żaden Pan tylko zwykły dziad, który udaje że coś robi i coś zarabia. Nadęta z niego świnia i chodzi jakby miał w gacisch narobione i to po pas !!! Każdy z niego boki zrywa ze śmiechu, większego komedianta od niego nie znam. Nie polecam pracy u tego typa, zawsze problem żeby się z nim skontaktować, Kontakt jest tylko na początku jak „Pan” pracodawca coś lub kogoś potrzebuje, wtedy jest milutki, póżniej już ma wy.... Także ostrożnie proszę i omijajcie tą firmę dużym kołem i przestrzegajcie wszystkich przed tym „ biznesmenem „ Kto go dobrze zna to wie jaki z niego (usunięte przez administratora)

BP
@B...P...

Dziękujemy za opinię! Na szczęście w firmie nie zdarzyła się taka sytuacja. Należy również pamiętać, że pomawianie osób i firm jest przestępstwem, które zagrożone jest pozbawieniem wolności.

B...P...
@BP

Myśle że każdy kto tu pisze zdaje sobie z tego sprawę. Po to są takie strony żeby właśnie przestrzegać przyszłych pracowników przed takimi firmami i pracodawcami. I im więcej prawdziwych opinii tym lepiej dla innych. Pracodawca najchętniej by się wybielił, to oczywiste ale na szczęście nie wybielacza na takich !

Romek

@Ciekawy Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca więc nie rozumiem dlaczego tak napisałeś?

Pracownik1
@Romek

Romek z tego co tu napisane to jest inaczej..I mało tych opinii pozytywnych.

@Pracownik1

Mało jest opinii pozytywnych, bo to mało profesjonalna firma, pracodawcę zastać w biurze to wygrać los na loterii. Jedyna osoba której zależy jeszcze na pracy w tej firmie to Pan Grzegorz z biura. Własciciel niestety do profesjonalnych nie należy.

Duży

Firma ma problemy obecnie przychodzą mi dokumenty z ZUS o nie opłaconych składach. Właściciel firmy Pan Tomasz myśli że jak ktoś u niego pracuje to już jest jego własnością. A to dopiero problemy się zaczynają gdy ktoś szuka gdzie indziej okazuje się że można pracować ale tego że pracowało się u Tomasza to pujdzie przez firmę Tomasza. I tak nam wychodzi ze pracujemy na firmę zleceniodawcy pośrednika i (usunięte przez administratora) więc jesteśmy 4 tak stawki w branży są takie jak się wywalczył i na ile się się umie. Odradzam współpracy z tą pijawka i wampirem energetycznym. Jedynie co można zrobić to problemy. Ja mu proponuję ruch na budowie a nie czerpać korzyści z młodych ludzi.

Dobra DUSZA
@Duży

Drogi kolego "Duży " Po pierwsze poujdzie piszemy przez "ó" , znajomość ortografii się kłania:) Proponuję założyć firmę i wbić się bezpośrednio na rynek -Potem chętnie zaprosze Cię na kawę usiadziemy i porozmawiamy o interesach . A jeżeli jesteś osobą która często zmienia pracę bo ma swoje problemy to nic dziwnego że podwykonawcy wiedzą u kogo kto pracuje . Polecam pracę w tej firmie niejednokrotnie właściciel wyciągnął pomocną dłoń

Duży
@Dobra DUSZA

Dobra Dusza po pierwsze nie jestesmy kolegami. Po drugie skąd wiesz że nie pracuje w branży. Po trzecie jakie Ty chcesz interesy ubijac? Pracowałem przez pewien okres czasu po tafirma jeździłem samochodem prywatnym za swoje pieniądze. Prowadząc pracę zostałem ograniczony przez tego pracodawcę ktory brał za godzinę mojej pracy 43 zł mi płacił 20 zł. Gdy chciałem wejść na rynek ten pracodawca obciol mi skrzydła. Po jakimś czasie przyszły do mnie informacje z zusu o tym że pracodawca nie opłacal składek i czy posiadam wyroki z sądu. Więc reasumując całokształt. Gra nie warta świeczki. Pomocna dłoń za obciecie połowy stawki która jest wyjściowa, nie opłacone składki. Zużycie samochodu, paliwo i ograniczenia z wejściem na rynek. PS. Przepraszam jeśli moja ortografia niejest na 5 ale to nie dyktando ????????

Natan

Dobry pracodawca, kasa na czas ! Złego słowa nie mogę powiedzieć pozdr Natan

Solidny pracownik

Pracuje w firmie od kilku miesięcy . Nie mogę powiedzieć złego słowa na pracodawcę . Wypłata z terminie i osoby siedzące w biurze zawsze pomocne. Polecam !

Pracuje tu od kilku miesięcy. Warunki mi odpowiadają. Bardzo dobra firma.

Rafał

Polecam!

Boguslaw

Solidna firma!

Jan

Bardzo dobrze się pracuje. Robimy zawsze wszystko co w naszej mocy żeby zlecenia były wykonywane na czas. Kontakt z biurem bardzo dobry. Pracodawca otwarty na pomoc, kontaktowy.

Praca w tej firmie jest bardzo ok. Jestem już tu od kilku miesięcy. Zlecenia staramy się wykonywać rzetelnie i na czas. Za pracę dostajemy bezproblemowo wypłatę. Szef jest bardzo w porządku wobec wszystkich którzy pracują prawidłowo. Nie mam zastrzeżeń. Polecam!

Polecam! Wszystko w porzadku. Solidna firma!

Polecam! Zlecenia wykonywane na czas. Bardzo profesjonalna obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Ks.Welder Tomasz Sommer - Knurów

• Jak się pracuje w Ks.Welder Tomasz Sommer?

Zobacz opinie na temat firmy Ks.Welder Tomasz Sommer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Ks.Welder Tomasz Sommer