Opinie o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALBA-MPGK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBA-MPGK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Kret

Gdzie są aneksy do umów bo nie zamierzam robić za te pieniądze czekam na wypłatę i zobaczymy co dalej bo nie da się robić z tymi wielkimi brygadzistkami bo drą się że ciągle to za mało jest a to to a same nic nie robią tylko łażą po zakładzie i do tego każą nam kiedy mamy przerwę czyścić sito my nie jesteśmy od tego od tego jest utrzymanie ruchu. Utrzymanie ruchu później siedzi na warsztacie i byle się dniówka skończyła a wózek widłowy przy warsztacie i sobie pierdoły popychają a my na kabinach mamy się zesrać tak samo brygadzistów schodzą sobie do domu 21:20 ico dalej z naszej kasy dostają premię opamiętajcie się jak im się nudzi dać brygadzistów do drzewa czyli gabarytów czy do szkła i niech pokażą jakie dobre są wybieraniu później będziemy gadać ile kto wybierze

Mikołaj

Dlaczego dyspozytor puszcza ludzi ze zmiany(B) o godzinie 21:20 do domu a my musimy siedzieć do końca aż nas zmiana zmieni to jest nie uczciwe jakieś mają układy albo znajomości z kierownikiem proszę to wytłumaczyć bo my przychodząc do pracy zaczynamy 21:45 a kończymy 5:50 ledwo zdążamy na autobus później atu proszę w poniedziałek zgłoszę to do siedziby alby na starocmentarna tak być nie może niech się ktoś za to weźmie robią wszyscy co chcą ciekawe czy dyrektor wie co dyspozytorzy wyprawiają na lipówce

Xyz dobrze wyswietliłeś swoje zdanie 1O0% prawda

Tygrys

Piszę się prace a nie robotę (usunięte przez administratora) a po drugie za naszą pracę w tym zakładzie co nam się należy to zabierają pracownikom i ucinają na wypłatach i dają ludzią tak zwanym brygadzistów którzy są takimi sortowaczami jak my wszyscy nie mają żadnych szkoleń żeby nim być alba powinna wymienić dyspozytorów bo zmuszają siłą tych wielkich brygadzistów a ci wydzierają się na ludzi ze ten nie poszedł tu gdzie dyspozytor kazał weźcie się za dyspozytorów i za te wielkie brygadzistki co są zwykłymi pracownikami

Miyagi

Skoro zmiana ( c ) zgodziła się przyjść w sobotę do pracy na rano to niech dobrze umyją kabiny a nie że będą chować się po kątach a jak zostanie czasu to w szatniach niech jeszcze posprzątają jak nie mają w domu zajęć fałszywi ludzie pracują na tej zmianie jak jest okazja żeby sobota była wolna to podlizują się co to oni nie są plotkary największe zakładowe a drudzy potem cierpią

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ALBA-MPGK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Dąbrowa Górnicza
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Sortowacz

Już nigdy nie przyjadę w sobote do pracy dojze popokudnie to jeszcze łaske robi ze nas pusci piec minut wcześniej o 21:45 co to za ultimatum na następny raz nie przyjdę powinien o 21:30 już nas wypuścić bo to sobota Jeszcze późno ludzie maja autobusy sam autem przyjedzie i wielce przy swoim ze nie i ze to zwykly dzien co zwykły jak sobota

Obywatel
@Sortowacz

Poco się pisałeś na listę mało ci pieniedzy jest na zmianie c to sami wiesz popatrz na listę.Z wózkowych robią brygadzistów jak to zwykli pracownicy są jak i na zmianie (A) i (B) wielcy brygadziści którzy nie mają żadnego szkolenia ciekawe jak coś się stanie to zrobią tak i powiedzą że nagle będą sortowaczami żeby być brygadzistą trzeba mieć jakieś szkolenie a to zwykli podlizusy pana który siedzi na górze sty jak jesteś mądry olej soboty a zwolnić cię nie może jak jesteś na tygodniu w pracy a ludzi nie słuchaj bo się boją kierownika i wszystko na temat pozdrawiam cię

Mądra głowa

Skandal to jest co to ma znaczyć pytam się żeby nie zarobić 2000 tysiące złotych gdzie premie pracy dokładają co to za bony były na święta teraz żeście zabrali sobie na krzywdach pracowników na wypłatach ogarnij cię się w tym zakładzie śmiech na sali czy z naszych wypłat daliście brygadzistom którzy nie powinni być nimi bo są zwykłymi sortowaczami tak być nie może bo zmuszają ludzi w soboty bo chodzą i skarżą się kierownikowi bo ktoś odmówił przyjścia do pracy to wzywa na górę i straszy zwolnieniem pracownika a brygadziści śmieją się bo mnie utną a brygadzistą da tak dalej nie będzie tylko chodzą po zakładzie i nic nie robią tylko chodzą po zakładzie i się z ludzi śmieją skoro ucinacie wypłaty to proszę się przyjrzeć. Brygadzistom bo nic nie robią a szczególnie na popołudniowych zmianach a przede wszystkim na nocy bo każdy z nich ściemnia i pali tam gdzie kamery nie sięgają albo schowani są w białym domku i tam w środku palą papierosy a nie można palić na zakładzie powinny być miejsca wyznaczone skandal jednym słowem nie ma poprostu nikogo kto ma jakiś wplyw na zakład nie ma i nie będzie nigdy kto by umiał zarządzić na lipówce a dyrektor to śmiech na sali i tyle

bolgut

ogarnijcie pana dyspozytosa kompopsotwi bo przychodzi w soboty i nic noe robi tylko godziny wysiaduje to jest przekrent a w dzień nie jest widoczny wogole na zakładzie tylko siedzi

Jada

Wiecie dlaczego nie zarabiacie przyjmuja podwykonawcow niestety my mamy drozsze oplaty za (usunięte przez administratora)a wy pracujecie na nich a smie ci nam dokladaja jak im to udowodnic jak miasto katowice moze miec mniej smieci od gminy w ktorej jest 21tys mieszkancow zalosne

Anka

Jestem administratorem może idźcie do kierownika i porozmawiajcie z nim albo z dyrekcja o co wam chodzi zamiast pisać może kierownik znajdzie jakieś rozwiązanie na wasze problemy spróbujcie najlepiej powiedzieć co komu leży na sercu a może kierownik coś zaradzić na to a nie opisywać się na wzajem

Alf
@Anka

Jest takie powiedzenie "Kozak w necie pi..a w świecie " na takim forum ludzie skaczą sobie do gardeł , obmawiaja, a w realu w (usunięte przez administratora) sobie wchodzą . Ludzie w takich zakładach produkcyjnych itp.. są strasznie zakłamani , zawistni ,a jak ktoś by dostał więcej kasy , lub jeździł lepszym samochodem, czy miał ciuchy firmowe . To zaraz podejrzany o nie wiadomo co. Ludzie na produkcji w 90procentach to wredne istoty. 10procent zostawiam dla tych wyjątkowych , może gdzieś są.

Anka

Jeżeli piszesz komentarz na kogoś, to miej odwage napisać swoje dane. Nie masz prawa używać danych osobowych , może poczytaj trochę o Rodo. Nie gadaj na kogoś bo 80 procent tych kablarzy zakładowych wynosi w torbach, gada na innych,a w szczególności Sra do swojego gniazda. I zwala na kogoś by siebie wybielić. A sam jesteś tego przykładem. Jeśli coś cię boli , czy w oczy kole to zapierdzielaj nadgodziny lub znajdź dodatkową robotę. I nie oczerniaj kogoś fałszywa mordo. Jeśli nie znasz się na prawie i ochronie danych udaj się do radcy prawnego. Może napisz coś o sobie czy jesteś lepszym człowiekiem, za jakiego się uważasz. Bo ja nie sądzę , bo pewnie nie pracował byś tutaj . Tylko na lepszym stanowisku.Nie oszukujmy się ludzie pracujący na sortowniach nie błyszczą dużym wykształceniem i wiedzą. Zresztą świadczy to o tobie i o brkach wiedzy twoja beznadziejna wypowiedź. Wręcz śmierdzi mi to z daleka próbą kablowania, nastawienia negatywnego na osobę której użyłeś nazwiska. Wręcz śmierdzi mi to z daleka próbą zaszczucia innych na tą osobą. Co przypomina mobbing. Proponuję sprawdzić encyklopedię o czym ja piszę. Bo z całą pewnością nie rozumiesz lub nie znasz znaczenia niektórych słów. Wydaje mi się że pewnie jakąś reklamówkę ktoś Ci podpierdzielił z fantem i zwalasz na kogoś. Tak się składa że nie mam nic wspólnego z tym zakładem ale niektórzy nie wiedzą po co jest to forum.

Alf

Pod pojęciem danych osobowych należy rozumieć informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. To każda informacja, która wskazuje na konkretną osobę - imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy lub jeden bądź kilka szczególnych czynników określających fizyczną, fizjologiczną, genetyczną, psychiczną, ekonomiczną, kulturową lub społeczną tożsamość osoby fizycznej. Dane osobowe to zespół wiadomości o konkretnym człowieku, na tyle zintegrowany, że pozwala na jego zindywidualizowanie. RODO znajdzie zastosowanie w każdym przypadku, w którym będziemy mieli do czynienia z przetwarzaniem danych osobowych. W przypadku podania nazwiska na forum konkretnej firmy to też dane osobowe.

Smerf Kret

Administrator nie wie co to RODO. Zwiazkowcy podpisuja wszystko, to wiadomo nie od dzis a dostaja premie za to. Nam pracownikom robi sie coraz gorzej przez takich zwiazkowcow co wlasnie podpisuja wszystko. Wyplaty po nowym roku beda bez zmian, podwyzke dostaniemy a premie zabiora tak samo jak w tym roku juz mialo to miejsce. Za soboty nie placa bo zwiazkowcy nam to zalatwili, podpisali papierek by dostac premie do reki, niech glopi pracuja w soboty za darmo czyli 1 dzien do odbioru.

Poniżony pracownik

Jedna pani że zmiany (A) brygadzistka poniża nas i wydziera się na nas pod nieobecność Pana kierownika na lipówce jakby nie wiadomo kim byla wszyscy mamy już tego dość skoro chce rządzić zakładem to po co tam kierownik każdy ma już dość jeżeli sytuacja się nie poprawi zgłoszę to do zarządu alby

Sebastian
@Poniżony pracownik

Czy to standard, że brygadzistka krzyczy na ludzi? Czy ktoś zgłosił to już do Zarządu?

@Poniżony pracownik

To może trzeba to wyżej zgłosić.

Srajoncy ogniem

Ta praca jest hu ......Nie oszukujmy sìę wyzysk na Maxa tylko szkoda że pensja jedna zero współpracy rób wszystko za darmo uk lepiej zarabia niż my dymaj za wszystkich A wejść pokaż że coś umiesz to masz przesrane

@Srajoncy ogniem

Na rynku pracy nie brakuje skoro tak źle. Nic chyba przyjemnego w takiej pracy.

Wicia

Tym pracownikom coś się w głowę dzieje zwykli sotowace dostali trochę funkcji brygadzistek i myślą że rozumu po zjadali tylko zero szkolenia nie mają a wymadrzaja się i żądzą nami jak o mamy przerwę to każą sito czyścić niech wchodzą sami powtarzam mam lęk wysokości od tego są ludzie z utrzymania ruchu jak nie przyjąć sobie ludzi a co do brygadzistek to jesteście za mądre zapamiętajcie sami grzebiecie w śmieciach i mam to gdzieś proszę pokazać jakiś dokument i przeszkolenie na brygadziste bo każdy z nas może nim byc

Smerfuś

22 grudnia grudnia to jest niedziela powinien kierownik zrobić pierwszą zmianę kto chce zarobiło by się parę groszy bo na tygodniu środa i czwartek wolne a trochę kasy by się przydało w moim przypadku zawsze to coś

Tańczący z wilkami
@Smerfuś

To może przyjdź we wigilię jeszcze na popołudnie i 25 i 26 w święta będziesz przebierał śmieci ręcznie jak nie masz co robić w domu i brakuje ci kasy bo ludzie mają rodziny jak Ty nie masz to twój problem twoja rodzina to chyba tylko Alba

Nicpoń

Dlaczego kierownik zmusza ludzi na przyjście w sobotę do pracy skoro to nie (Alba płaci tylko firma lador a odbiorki nie chce dawać a gdy się nie wpiszesz na listę to zaraz na dywan wzywa niech znajdzie sobie lampę alladyna to będzie do niego latał alladyn na dywanie i niech zapomni o jakiej sobocie bo ja mam z czego żyć a do pracy mnie nie może zmusić w sobotę niema podstaw na to

Porucznik kojak

Skandal to jest co to ma znaczyć jestem do tyłu jakieś 200zlotych wielkie mi bon na święta po co to potrzebne ino żeście wkurw... człowieka ucieli żeście i to równo na wyplatach a ci związkowcy to do niczego się nie nadają jedną wielką bandą albo wszyscy po równo dostają albo nikt niema wyróżniających wszyscy jesteśmy równi nie ma lepszych

Poszkodowany

Niech dzieci Alby pracują jak ich potrafią wyróżnić niech tylko powiedzą żeby przyjść w sobotę (usunięte przez administratora) Przyjdę aż się zdziwia

Bbb

Mało tego zrobìą ci dodatek do wypłaty niby na św zamiast karty jak to zazwyczaj było i wszystko ci komornik zarombie i kombinuj bo tak w hożowie robią bo same uk w większości robią i lepiej zarabiają niż pl i jeszszcze kradną

tylko ja

Zróbcie starajk!! nie dajcie się!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA-MPGK - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALBA-MPGK?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA-MPGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA-MPGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 71 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBA-MPGK