Opinie o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lotte Wedel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lotte Wedel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotte Wedel Sp. z o.o. w Warszawa

zbychu

kupiłem cukierki krówka peanut butter z wedla . jadłem różne krówki mniej lub bardziej dobre ale tak zmasakrowanego smaku jeszcze nigdy i to robione przez taką firme, ktoś kto to wymyślił chyba zębów nie umył albo miał kaca

exPH

bęziesz pracował 6 dni w tygodniu po 12-14h będziesz odpowiedzialny prawie za wszystko a na koniec pracy podczas zdawania Auta itp. przytną Cię za parking(nie oddadzą kasy) braki towarowe na aucie i toco najlepsze praca wspólna z dyrektorem to jest najmilsze:-) spędziłem tam 8 miesięcy -prze j e ane

Fafał
@exPH

Kolego możesz napisać coś więcej o pracy ph? Plusy , minusy

Opiszę ktoś jak wygląda praca przedstawiciela handlowego?

Były
@Kandydat

Trzymaj się z daleka Szczególnie od Impulsów i ich niekompetentnego szefa. Średnio zainteresowany pracą

Lleda
@Były

powiesz coś więcej? chciałam aplikować, właśnie jest oferta

Anty wedel

Cavemil jedno wielkie dziadostwo ludzie zarządzający tam patologia umysłowa, chamstwo i cwaniactwo na każdym kroku większość ze wsi frajer z Garwolina i Wszy z grochowa

Pracownik Produkcji

Dokładnie nie pamiętam teraz to było jakiś czas temu.

Pytania trochę z kosmosu lider zadaje pytanie czy miałeś kontakt z urzadzeniami a sam wie że nie miałeś bo pracujesz zatrudniony przez agencję pracy a dostęp do urządzeń mają tylko "operatorzy" a lider Andrzej niech szuka dalej...

Leszno

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w E Wedel?

Kierowniczka

Bardzo dobre. Zawsze służą swoją pomocą wiedzą i doświadczeniem. Kierownictwo ma ogromny szacunek u załogi

Wader
@Kierowniczka

Kierowniczko, może najpierw zapytaj załogi a potem opisuj te bzdury. Na jakim dziale Ci tak służą wiedzą i doświadczeniem ?

Kierowniczka
@Wader

Na wszystkich działach jest dobrze. Pracownicy bardzo sobie chwalą i cenią współpracę z kierownictwem. Z tego co słyszałam pracownicy nie mają powodów do narzekania. Cieszą się że mają więcej obowiązków bo nie nudzą się i mają szansę na rozwój za dobre pieniądze. Są wdzięczni kierownikom za trud i poświęcenie dla nich.

Wader
@Kierowniczka

Ło Jessu. Rozbawiłaś mnie do łez.

Ciach

Niestety to 100% prawdy, wydymali nas konkretnie. Podwyżki co powinny nazywać się obniżki

@Ciach

Dobrze że wogole coś dali bo według mnie nie zasłużyliśmy na podwyżki

@Kierowniczka

Myślę że zależy od działu i oczywiście od samego pracownika jeśli chcesz pracować i się czegoś nauczyć to i Lider i kierownik są Tobie przychylni

TylkoNieWedel

Pracuje w Wedlu od jakiegoś czasu. Niestety muszę potwierdzić wszystkie złe i negatywne opinie. Praca po 6 dni w tygodniu na siłę nawet gdy nie ma zamówień, niskie pensje, bardzo zła atmosfera, każdy obrabia (usunięte przez administratora) każdemu, nikt nie liczy się z pracownikiem, totalne chamstwo kierowników. Cieszę się że zwalniam się z tego (usunięte przez administratora) bo ta męczarnia nie jest tego warta . Ps. Nie radzę kupować produktów Wedla. Widząc jak o higienę dbają pracownicy....sami sobie resztę dopiszcie

Zuza
@TylkoNieWedel

To prawda, że z tą higiena jest na bakier ! Kobieta wkładała czekoladki bez obwolutek i rozmawiając pluła niechcący na czekoladki. Ja bym tego nie kupiła. Wedlowskiej zajączki wielkanocna to potworny niewypal

Wanda
@TylkoNieWedel

To jak nie ma zamówień to przecież chyba nie ma co robić wtedy w soboty? Czy robicie po prostu na zaś, czy wymyślają Wam jakieś inne rzeczy do zrobienia? Jak to jest właściwie?

@Zuza

Cavemill nie tylko zajączki to niewypał ogólnie cały ten agregat to jedna wielka porażka stary Cavemill 600 to była pozycja

Zwykła pracownica

Bardzo fajna praca. Lekka łatwa i przyjemna. Bardzo wysokie zarobki. Stabilna pensja minimalna. Bardzo polecam.

@Zwykła pracownica

Popieram duży rozwój. Masa szkoleń i bardzo dobra wypłata z której można odłożyć. Bardzo fajni ludzie z Ukrajiny. Praca marzeń.

Maja
@polka

Odczep się od tych Ukraińców.

@Maja

Ukrajincy to nasi bracia ze wschodu którym należy się pomoc (usunięte przez administratora)

Zebra
@Zwykła pracownica

Byłaś na żebrze ! Faktycznie lekka praca ! Codzienne sprzątanie ! Najcięższy, najgorszy dział ! Bez sensu, to samo co Wenus czy Aasted

JW
@Zwykła pracownica

2800 netto ? To są bardzo wysokie zarobki?

@JW

Jak na polskie warunki bardzo dobra wypłata. Rzadko gdzie tyle płacą tak dużo.

Kaktus
@Zwykła pracownica

2800 to dla ciebie wysokie zarobki????

Juri
@Zwykła pracownica

To się zgadza. Jako operator mam jak w niebie. Ukraina wszystko robi. Jak drygent tylko palcem wskazuje. Znasz język, to i umiesz się ustawić a nie jak czopek.

@Kaktus

2800 to masz przy 1 pod grupie i to przez 3 pierwsze miesiące zależy też od działu skoro Ci mało to było iść na linie mas

Witold

Ex Lider, Myster Prowadzący .... cóż ... takich się nie powinno degradować tylko zwalniać. Pozdrawiam goraco

Sylwia

(usunięte przez administratora)zakład pracy (usunięte przez administratora)ludzie zarządzają tym zakładem w większości element

Wanda
@Sylwia

Dlaczego tak piszesz? Napisz dokładniej, podaj jakiś przykład..

Zaskoczeni

Od kilkudziesięciu lat chodzę do pijalni czekolady w Warszawie na ulicę Szpitalną. Z powodu pandemii nie odwiedzaliśmy przez dwa lata Wedla. Ku naszemu zdziwieniu atmosfera w pijalni była dworcowa, jakiś klient terroryzował całą salę rozmową telefoniczną z wideo i funkcją głośnego mówienia. Pozostali klienci nie mogli rozmawiać , musieli wysłuchiwać podniesionych głosów i śmiechu rozmawiających przez telefon. Świadomie przeszkadzali a kelnerzy nie reagowali. Kelnerka przyjmując od nas zamówienie zwracała się do nas" Chcecie menu? Co WAM podać, już wiecie co chcecie zamówić, musicie poczekać bo szybko nie będzie" Mąż , znany , wysoki urzędnik państwowy, syn ukończył studia, a ja już starsza pani....Na dodatek z kuchni , przez okinko dochodziły odgłosy walenia naczyniami...., Czekoladę podano w grubych, przaśnych filiżankach z gliny , brak było spodków . Nestle , które wykupiło Wedla przekształciło ten wspaniały lokal z tradycją i kulturą w podmiejski bar.

mocno zaskoczony
@Zaskoczeni

kiedy nestle wykupiło wedla?? i co ma do rzeczy mąż urzędnik? czy z tej racji ma ktoś być lepiej lub gorzej obsługiwany?

Hhh

Czekolada ma 90 gram nie 100... Słabo... Cena do góry jest zrozumiała ale cena do góry i mniej produktu ?

Ewelina
@Hhh

Ale to zmniejszyli ilość czy po zważeniu na wadze kuchennej widzisz 90 przy ich deklaracji, że jest 100?

Anty Wedel

Rafał z działu praliny to kłamca i manipulant, wykonuje on potulnie rozkazy ,,swojej pani'' Eli można by powiedzieć że jest jej psem Rafciu aport hau hau

@Anty Wedel

Nie pisz bzdur bo to są pomówienia.Akurat Pani Ela to dobra przełożona.

Może dla ciebie się zrzucimy jsk coś Ci nie odpowiada

Karol

Tak zwłaszcza jak gania prowadzących produkcję aby ci z kolei ganiali pracowników bo jak najwięcej trzeba zrobić to jest właśnie (usunięte przez administratora) umysłowa nie ma to jak iść po trupach do celu ciągle nowi pracownicy ale jest też beton, który od kilku lat tam pracuje są to buraki wierne i pewne, którzy skrupulatnie donoszą jej kto jak pracuje, co myśli o innych (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na każdym kroku, o zrzucaniu się na prezenty dla kapusi już nie wspomnę ale żeby chamstwu prezenty jeszcze kupować mało to zarabiają? Tylko siedzą w tej pakamerze judzą i knują razem z tym garwolinem, który udaje dobrego wujka o osobach typu Patrycja czy Damian już nie wspomnę też po znajomości awans to jest właśnie ta (usunięte przez administratora)

Znam Damiana i Patrycję
@Karol

Akurat Damian i Patrycja zasłużyli na awans choćby ze względu na ogromną wiedzę i doświadczenie.Zawsze chętni do pomocy pracownikom brali na swoje barki niejedno zadanie odciążając tym pracownika. Jestem im wdzięczna za pomoc jaką mi okazali.

Waćpanna
@Znam Damiana i Patrycję

Nie mogę słuchać tego kłamstwa Patrycję wciągnął Karol a Karola jego mamusia

Jola
@Anty Wedel

Ale przystojniaczek z niego !!!

Praca w Wedlu wygląda tak że polskojęzyczni napuszczają Polaków na Ukraińców i na odwrót polskojęzyczny Herman wie co robi dobhy intehes to podstawa mosze Herman

Kandydatka na Ph

Cześć! Chciałabym aplikować na Ph bo pojawiło się ogłoszenie w mojej okolicy, na jaką podstawę można liczyć na początek ?

Były
@Kandydatka na Ph

Możesz dostać około 5500 brutto Premie zapomnij

Koral

Szanowni grupowicze, aplikuję na stanowisko PH, czy Wedel oferuje samochód służbowy do użytku prywatnego, karty sodexo, czy tez podobne benefity?

Nn
@Koral

Jest auto do twojej dyspozycji, karta obiadowa, sodexo na święta. Itp. Jerzego dużo.

polka

Akurat według statystyk to oni są bardziej pracowici i wydajni niż polacy.

Żyta
@polka

Polacy pisze się z wielkiej litery Polacy

Wstyd być polakiem
@Żyta

W dzisiejszych czasach gdzie polak pozwala się traktować jako obywatel drugiej kategorii gdzie obcy Ukraińcy są lepiej traktowani przez przez państwo kosztem polactwa mała litera dla tego tępego narodu to i tak za dużo

Wstyd pracować w wedlu

Moje byłe zarobki w Wedlu z premiami ok: 2700zł netto - praca ciężka na 3 zmiany, atmosfera tragiczna, ludzie beznadziejni i chamscy, wyzysk niczym w krajach 3-go świata a ludzie zarządzający działem prymitywni niemalże pierwotni dla których najważniejsza jest ilość produkcyjna kosztem zdrowia i życia człowieka jednym słowem (usunięte przez administratora) umysłowa, wszechobecna biurokracja. Moja obecna praca zarobki ok. 3400zł netto - praca lekka na 2 zmiany bez nocek, miła atmosfera nie ma wyzysku na spokojnie chodzę do pracy bez nerwów warto było zachęcam również innych szukajcie lepszej pracy bo w tym wedlu się wykończycie psychicznie i fizycznie ponadto będziecie pracowali na wysokie premie pseudo-liderów nierobów oraz na pseudo-firme, która nic od siebie nie daje przez co tracicie czas, życie i energie pozdrawiam. W wedlu celowo zatrudnia się pracowników z Ukrainy aby napuszczać ich na Polaków oraz na odwrót, osoby zarządzające wedlem nie są Polakami a w większości to osoby sami wiecie jakie popatrzcie same nazwiska her.an, ju.asz i wszystko wiadomo kto to jest

@Wstyd pracować w wedlu

2700 netto to bardzo dobre zarobki. Można odłożyć z pensji śmiało. Stać na wycieczki zagraniczne.

Darek
@Wstyd pracować w wedlu

Ja pamietam jeszcze prace na poł etatu, wypłata w maju 836zł

Była pracownica

Wedel to najgorsza firma w jakiej miałam okazję pracować. Patologia i wszechobecna głupota. Prym niewątpliwie wiedzie niejaka Anna, liderka linii czekolad, na której miałam tą nieprzyjemność, krótko pracować. Chodząca tragikomedia z blond włosami. Rzuciłam tą "pracę" po dwóch tygodniach, nie warto marnować czasu, nerwów i zdrowia dla takiej firmy, osób i atmosfery rodem z sarkofagu, tym bardziej że zarobki, jak na Warszawę są tragiczne.

Nikt

W tym zakładzie nikt nie liczy się z pracownikiem ani jego zdaniem czy opinią,szczególnie tym zatrudnionym za pośrednictwem agencji pracy .Taka osoba jest traktowana jak osoba n- tej kategorii zarówno przez osoby z Wedla jak i konsultantów ze współpracujących z firmą agencji pracy zarówno Randstad jak i Gi Group ( do niedawna Work Service) Osoba,która ma świadczyć pracę i na nic nie zwracać uwagi i nie ma prawa stanowić we własnej sprawie ,jak osoba niepełnosprawna umysłowo, ubezwłasnowolniona.

Gruba
@Nikt

Masz rację ! Jesteśmy traktowani jak ludzie gorszej kategorii

Robol nikt
@Gruba

Ciesz się że mamy pracę

Zawiedziona

Witam Pracowałam w tej firmie, w pijalni czekolady wedel, ale inne miasto. Szczerze? Zmarnowałam tam tylko swój czas. Wielka nazwa WEDEL a firma totalnie beznadziejna. Umowy zlecenia, brak jakichkolwiek premii, tragiczne paczki świąteczne, robienie nadgodzin, które są zupełnie nieopłacalne. Do tego wieczny stres przed audytem, porażka, nie polecam, praca dobra dla studentów, którzy chcieliby zarobić mały grosz, cieszę się ogromnie, że juz tam nie robię

Zostaw merytoryczną opinię o Lotte Wedel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lotte Wedel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 12 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lotte Wedel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lotte Wedel Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lotte Wedel Sp. z o.o.