Opinie o Mtu Aero w Jasionka 108

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mtu Aero. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mtu Aero o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mtu Aero w Jasionka 108

Maria

@alefajnie Czemu tak uważasz? O jakim dziale w firmie MTU Aero mówisz? Co Twoim zdaniem nie zagrało w tej firmie? Podobno obiecują tzw. balans work- life i dofinansowanie do studiów. Może brzmieć zachęcająco. Czy możesz potwierdzić lub zaprzeczyć, że są tam takie przywileje?

alefajnie

Nie polecam, dno i (usunięte przez administratora)!!!

Dawid

Z całą pewnością nikt nie zabrania pisania. Pewnie chodzi o to żeby pisać prawdę!!

Zmierz_smutna_historia

Czesc, jak się pracuje w dziale wytrzymałościowym ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mtu Aero? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Nie polecam pracy w tej firmie z powodu baraku szacunku dla pracownikow przez kierownictwo w dziale konstrukcji

wig schweisser TRG

i już wszystko wiadomo

iii

chyba jest zakaz pisania o MTU

duchowny

Witam wszystkich. Jak z warunkami zatrudnienia w tej firmie? Jakie są zarobki dla nowych, którzy mieli jakieś już doświadczenie w CNC? Jak wygląda atmosfera między pracownikami? Szefostwo w stosunku do pracowników jakie jest? Da się w tej firmie dłużej popracować?

pepe

jak na warunki Podkarpacia to chyba jedna z najlepszych firm, takze pod wzgledem zarobkow.

CNC

witam, czy ktos z panów ma jakies info jak sie pracuje na cnc w MTU,jakie zarobki czy są godziny nadliczbowe, rozwój zawodowy

aaa

Czy ktoś pracujący w MTU może potwierdzić że zarobki inżyniera z doświadczeniem to 2-2,5k netto?

Pic

Ja tam nie pracowałem, ale byłem na rozmowach i pogadałem z paroma osobami z firmy. Z tego punktu widzenia powiem: Jak ktoś jest na studiach, kończy to może iść. Nie ważna kasa, ale coś się można nauczyć i atmosfera ponoć ok. W CV to może fajne, czy doświadczenie tam wysiedziane do czegoś się przyda, warto się zastanowić. Bardziej bym powiedział że jest tam standard i nuda niż wyzwania. Jednak jeśli ktoś ma doświadczenie, to niestety żeby tam pracować to trzeba ściągnąć spodnie konkretnie jeśli chodzi o wynagrodzenie. Szkoda tracić czas na jeżdżenie na rozmowy. 2-2,5k netto sie szarpia

ja tam nie wiem ale DOBRY NIEMIEC TO ... NIEMIEC. nie polecam tej firmy. chyba ze do CV. kłamstwo (usunięte przez moderatora) .

Zostaw merytoryczną opinię o Mtu Aero - Jasionka

• Jak się pracuje w Mtu Aero?

Zobacz opinie na temat firmy Mtu Aero tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mtu Aero?

Mtu Aero