PZL Mielec - A Sikorsky Aircraft Company

Mielec

Opinie o PZL Mielec - A Sikorsky Aircraft Company

nick

Nie polecam dziadostwo straszne na produkcji

,,,

moge

nick

porządna firma, polecam, pracowałem tam

użytkownik zarejestrowany

Czy PZL Mielec - A Sikorsky Aircraft Company przyjmuje w tym momencie nowych pracowników? W sieci nie znalazłam aktualnych ofert pracy - być może firma prowadzi rekrutacje wewnętrzne? Na jakie stanowiska są najczęściej poszukiwani nowi kandydaci? Takie informacje będą cenne i pomocne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

użytkownik zarejestrowany

@tyran czyli nadgodziny w firmie zdarzają się bardzo często? Pracowników na jakich stanowiskach one dotyczą? @obserwator piszesz, że dużo zależy od działu, w którym się pracuje. Chętnie dowiemy się czegoś więcej o pracy poszczególnych działów w firmie.

tyran

Witam, jak ktoś pisze ze PZL Mielec jest najlepszą firmą, to wprowadza wszystkich w błąd, to znaczy zarabiamy w granicach 1800-2100 na rękę, ale to nieliczni, no chyba, że masz godziny nadliczbowe, do których cię zmuszają, są tacy, co mają już ponad 250 godzin nadliczbowych, a dopiero polowa roku to raczej ukłony do PIP, i nie interesuje ich czy masz, czym się dostać na 03,00 lub po tej godzinie do domu. Robią z ludzi niewolników. Tak to wygląda. A takie głupoty to piszą ludzie, którzy wchodzą bez wazeliny podwładnym.

Wyzysk
@tyran 20.06.2017, 21:48

To widać że wszędzie jest podobnie, NA strefie w Jasionce oferują niemieccy biznesmeni 3000 brutto na początek, Śmiech na sali,, haha ha, niecałe 2200 na rękę, jak kupić za to mieszkanie w Rzeszowie i mieć rodzinę. Ten zachodni kapitał przyszedł tu tylko po to aby się wzbogacić i nas wyzyskać. Polskie firmy których mało też płacą 2 tys na rękę i ponad dwa. Inna sprawa że za to nic nie można kupić, nieruchomość itp itd.

obserwator

Firma w której jest przerost pracowników umysłowych w stosunku do produkcyjnych . M-28 samolot nie -sprzedawalny bo wszystkie koszty ciążą na nim. Stosunek umysłowi - produkcyjni na 1600 osób zatrudnionych 2/3 to umysłowi 1/3 pracownicy produkcyjni . Nie wiadomo czy ktoś jeszcze nad tym wszystkim panuje????? Zarobki zależy jaki wydział , umiejętności , znajomości . Atmosfera w dużej mierz zależy od przełożonych , tak jak w każdej firmie .

użytkownik zarejestrowany

@kkkco sprawia, że tak właśnie oceniasz pracę w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Jakie warunki zatrudnienia zapewnia PZL Mielec?

kkk

Nie polecam pracy w tej firmie. Na produkcji chamstwo i poniżanie pracowników przez przełożonych. NIE POLECAM

mowa
użytkownik zarejestrowany

ja konkretnie akurat szuka zatrudnienie w takich działach konstrukcyjnych , kwestia tylko jakie dokładnie mają wymagania

michał

Jeżeli ktoś pracował w burdelu jak ja (firma w woj. lubelskim)w którym aż roiło się od chamstwa buractwa i innej patologii to naprawdę doceni atmosferę i organizację pracy w PZL Mielec. Współpracownicy są bardzo pomocni i uprzejmi. To samo przełożeni. Jeżeli ktoś, mimo wszystko wyłamuje się z tych ram, to można delikwenta na kilka sposobów skutecznie wyprostować, nawet będąc szeregowym pracownikiem. Zarobki mogłyby być nieco wyższe, ale poziom średniej krajowej też jest niezłym wynikiem. Ogólnie jeżeli komuś zależy na spokojnej pracy w której może się rozwijać, natomiast przymknie lekko oko 10-tego każdego miesiąca to niech próbuje. Moim zdaniem warto. Chociażby żeby zdobyć umiejętności i wiedzę, aby w okresie późniejszym znaleźć pracodawcę dającego lepsze uposażenie.

Ala

@alek - na chwile obecna rzeczywiscie nic sprzedane nie jest ale faktem jest ze dotychczasowy wlasciciel ( koncern UTC) bedzie sie pozbywal Sikroskyego ( dla ktorego PZL wykonuje zlecenia). To czy strona firmy funkcjonuje i jakie informacje zamiescza nie jest zadnym wyznacznikiem jak sobie radzi. A co do zlecen to nie wiem na ile sie orientujesz ale - zlecen nie ma tak wiele. Nie ma co uprawiac propagandy sukcesu kiedy sytuacja dla zakladu jest po prostu trudna - patrz restrukturyzacja ( 1/4 pracownikow odzchodzi na Program Dobrowonlnych Odejsc) , zmiana wlasciciela, zamieszanie wokol przetargu etc.

Sprzedany :(

gość

Sama jesteś betonem i żyjesz, zajmij się swoją firmą

anna

Jak na warunki regionu jest nie najgorzej ale nie polecam - dlaczego ? Firma jest postsocjalistycznym tworem przejętym przez amerykanów z całym dobrodziejstwem inwentarza czyli nepotyzm do kwadratu ( sprzedawane na zewnątrz jako firma "rodzinna") co sprzyja gierkom i personalnym intrygom. Nie przesądza to sprawy bo jak wszędzie zależy gdzie się trafi ale takie rzeczy mocno rażą. Oprócz tego potężna odporonośc na zmiany i to ( o dziwo) po stronie amerykanów, utarte procesy i rozwiązania sa forsowane do znudzenia. Słowem socjonepoytyczny beton, ale jesli lubisz takie klimaty to PZL nie jest zły.

zarobki

jakie tam sa zarobki na poczatek?

gwaru

Czy warto tam składać podanie o pacę? Jaka tam panuje atmosfera? Jak z zapleczem socjalnym?

Przenoszą firmę do turcji są zwolnienia

masz niesamowitą wiedzę!

gość

warunki pracy są super, wynagrodzenie też, nie mogę tylko się przestawić jeśli chodzi o godziny pracy z 8 na 7 rano

siup

Dlaczego nie ma internetu?

bfxz

Niedawno przyjąłem się do firmy, zapowiada się bardzo interesująco :)

ciekawy

Catia
@ciekawy 03.04.2014, 03:06
nikt się nie wypowiada o warunkach pracy w tej firmie?

Umowę o pracę dostaniesz od ręki na 3 miesiące potem na rok i na nieokreślony. Co do warunków pracy to zależy od biura bądź placówki. technolog po studiach może liczyć na kasę około 2 000 netto. konstruktor około 2500 netto ale w działach konstrukcyjnych zwłaszcza w dziale CATIA gdzie trwa spora rekrutacja stosowany jest mobbing itp. dlatego też rekrutują bo wielu konstruktorów ucieka (jestem jednym z nich). Generalnie firma bardzo dobra na start aby złapać doświadczenie. W większości działów jest spokojnie i stabilnie jednak kasa to jest problem bo inż. po studiach mechanicznych do 4 000 netto musiałby pracować tam z 15 lat.

@ciekawy 03.04.2014, 03:06
nikt się nie wypowiada o warunkach pracy w tej firmie?

To jest firma rodzinna .ukladow i znajomosci .Dyrektorzy i prezesi zatrudniaja swoje rodziny i przydupasow a kierownicy wchodza do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dyrektorom pracownik jest traktowany jak zlo konieczne. mistrzowie sa tak ustawieni zeby pracownik chodzil pod dyktando .A na produkcji kierownik Grzegorz C.to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i prostak .pracownik dla niego to bydlo. Ten kto tam sie przyjmie to przekona sie jakie tam istnieja warunki traktowania pracownika .zero. Etyki. A przerozne zdarzenia zamiata sie pod dywan .Reka reke myje . Przeciez kierownika nie da sie zwolnic choc sa zglaszane na niego skargi. A Dyrektor Maciej swojej zonie zalatwia stanowisko wyrzucajac innych pracownikow .nie dodajac ze zona dyrektora zmienia swoje stanowisko nawet kilka razy w roku

Zostaw opinię o PZL Mielec - A Sikorsky Aircraft Company - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZL Mielec - A Sikorsky Aircraft Company