Opinie o WS Kooperacja Pzl-Mielec Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie WS Kooperacja Pzl-Mielec Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w WS Kooperacja Pzl-Mielec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WS Kooperacja Pzl-Mielec Sp. z o.o. w Mielec

Administrator Nowy wpis

W mieście Olsztyn można podjąć prację jako Pokojowa / Pokojowy. Średnie zarobki na tym stanowisku to 2700 PLN. Co sądzicie o pracy w firmie WS Kooperacja Pzl-Mielec Sp. z o.o.?

Eeee Nowy wpis

A co ma pokojowa do pracy w firmie ws Kooperacja???

Piotrek Nowy wpis

Witam ile jest w stanie zarobić operator CNC z 5 letnim doświadczeniem prosił bym o widelki jak to wyglada

Krasko

Polecam tego pracodawcę. Rzetelna firma.

Małgorzata Nowy wpis
@Krasko

No to fantastycznie - dobrze wiedzieć, że WS Kooperacja to naprawdę godny polecenia pracodawca. Teraz to już przydałyby się jednak jakieś konkrety. Chętnie na początek dowiem się czegoś na temat zarobków. Czy na Waszą pensję składa się jedynie podstawa czy również jakieś dodatki?

Może mi ktoś podpowie czy aktualnie są szanse na prace w firmie? Może coś więcej o samej rekrutacji się dowiem?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WS Kooperacja Pzl-Mielec Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ? Podziel się swoimi wrażeniami!
Tokarka

Solidna firma prowadzona bardzo sumiennie i odpowiedzialnie przez obecnego prezesa oraz panią księgowa ...:)

Janko

Póki co firma działa ma dobre opinie i dobrze się pracuje oby tylko pandemia zbytnio nie zaszkodziła.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Wiesiek tokarka

Od pierwszego dni, wszytko jest bardzo ook.

Łysy
@Wiesiek tokarka

A Ty Wiesiek dalej chlejesz tam wóde???

Filip

Powiedzcie jak aktualnie się pracuje? Jakieś zmiany w związku z pandemią zostały wprowadzone przez firmę?

Polecam tego pracodawcę.

Hej, jak atmosfera w pracy? Dobrze się pracuje?

Gregor

Dobra firma dla tych którzy są dobrzy w pracy i chcą pracować!!

Jasiek

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na to forum? Szkoda ponieważ szukający pracy ludzie posiłkują się waszymi opiniami.

Tomasz

Niestety nie doceniamy tego co jest tylko patrzymy daleko. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Daniel

Idealnych firm niem ale i pracowników również!

Zostaw merytoryczną opinię o WS Kooperacja Pzl-Mielec Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w WS Kooperacja Pzl-Mielec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WS Kooperacja Pzl-Mielec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WS Kooperacja Pzl-Mielec Sp. z o.o.?

WS Kooperacja Pzl-Mielec Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wojska Polskiego 3
    39-300 Mielec
  • NIP: 8171953337 REGON: 831367740 KRS: 0000190481

WS Kooperacja Pzl-Mielec Sp. z o.o.