Opinie o Vixar Iwona Szelest w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Vixar Iwona Szelest. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vixar Iwona Szelest na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vixar Iwona Szelest w Mielec

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Vixar Iwona Szelest?

Kancelaria Maximus Nowy wpis

Kancelaria Maximus działając na zlecenie Wierzyciela próbuje skontaktować się z przedsiębiorcą. Prosimy o kontakt na adres: kancelaria.maximus@gmail.com

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Vixar Iwona Szelest? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Michał Nowy wpis

Nadgodziny są ale płatne pod stołem aby nie płacić podatku, nawet czasem robili na dwie zmiany po 16godzin

ByłemTam

Chyba w 2017, na rozmowie w odpowiedzi na ogłoszenie o pracy dla operatora CNC. W poszukiwaniu decyzyjnego wlazłem do hali prod. Zgroza, to budynek po hurtowni na Piaskowej. Chyba nie było ani jednego okna i jak ktoś chciałby się wpędzić w depresję - pomyślałem - to jest to idealne miejsce. W biurze przyszedł jakiś podejrzliwy gość i patrzył się na mnie jakby usiłował sobie przypomnieć, z którego listu gończego zna moją twarz. Opowiedziałem mu gdzie, u kogo i pod czyim kierownictwem pracowałem, co robiłem i jak długo. Czyli wszystko o pompach wtryskowych i o obrabiarkach CNC. W części dot. pomp wtryskowych kiwał głową za zrozumieniem, bo wszystkie fakty z mojej opowieści były mu doskonale znane. Po tym co usłyszał, powinien powiedzieć - opatrzność pana zsyła i przejść do omawiania warunków pracy. Ale gdzie tam, on musi mieć CV. Po co skoro opowiedziałem szczegółowo o moich umiejętnościach związanych z działalnością firmy. CV i koniec, bo on musi wiedzieć gdzie ja pracowałem. (Aaaa czyli nie istotne co potrafię, tylko gdzie można się o mnie coś dowiedzieć?). Firma powinna się zarejestrować jako biuro detektywistyczne albo śledcze. W pewnym momencie odwracam głowę, a tu przy drzwiach biura stoi dwóch faunów w roboczym i słuchają co ja mówię. Cichaczem podeszli. Oooszszsz... se pomyślałem, gdzie ja trafiłem?, w początek lat '50?, najciemniejsze czeluście historii Mielca? DO WSZYSTKICH mających zamiar iść tam na rozmowę, oni nie szukają pracowników a ogłoszenie zamieszczają z przyzwyczajenia, bo co im szkodzi. A jak już idziecie, to oczy dookoła głowy i OBOWIĄZKOWO dyktafon.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vixar Iwona Szelest, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Szukam do sprzedaży owocow warzyw? Podziel się swoimi wrażeniami!
Daria

Dziwne opinie niektórzy zostawiają. Firma dobrze oceniana przez pracowników, polecam!!

Parobek
@Daria

Dziwne by to było gdyby córka napisała żłą opinie firmie taty

Stella

Macie jakiś powód, że tak spokojnie zrobiło się na forum?

Człowiek
@Stella

A co będą więcej pisać jak już napisali. Ja od siebie mogę tylko dodać że przez tą pracę musiałem iść do psychologa bo psychika mi siadła przez ten zakład. Głównie przez brata szefowej który często stał nademną i mnie gnoił.. mam nadzieję że się zmieniło w tej pracy i już tak nie jest

Czy Vixar Iwona Szelest oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rezzor

Umowę o pracę jednak nie od pierwszego dnia pracy i nadgodziny oraz godziny nocne nie są legalne a tym samym nocki więcej płatne

Karol

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna część umowy i na forum nikt nie podpowie,

Mirek

Jakie są tam zarobki

@Mirek

Jak robisz na dwie zmiany, jesteś operatorem ustawiaczem i programistą w jednym to sporo.

Wanda

@Rezzo, czy możesz napisać, z czego - Twoim zdaniem - wynika tak duża rotacja w firmie Vixar Iwona Szelest? Warto również opisać, jaki ma to wpływ na kulturę organizacyjną firmy i pracowników. Forum bardzo często odwiedzane jest przez przyszłych kandydatów do pracy, więc Twoja opinia może być dla nich pomocna.

Rezzo

Rotacja w firmie jak nie wiem

Wanda

@Były pracownik, a długo pracowałeś w Vixar Iwona Szelest? Czy sytuacje, o których piszesz, były w jakiś sposób sygnalizowane przełożonym? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Vixar Iwona Szelest? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

Wanda

@operator, dlaczego? Możesz powiedzieć coś więcej? Takie ogólniki niewiele nam mówią. Bardzo proszę niektóre z osób wypowiadających się poniżej, aby Wasze opinie pisane były w sposób zgodny z obowiązującym na forum regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Wypowiedzi w obraźliwym i wulgarnym tonie nie będą tolerowane na forum.

@Wanda

Nie wiem jak jest teraz w tej firmie bo doszły mnie słuchy ze inspekcja tą firmą się zainteresowała ale jak pracowałem to nie było za ciekawie.. zaczne od tego że nie dostałem ubrania oraz obuwia ochronnego, chłodziwo najgorszej jakości pieniące się na potęge, nie filtrowane, czyszczone chyba od nowości po którym zresztą na rękach dostawałem wysypki, z maszynach się lało, nie było dodatku za prace w godzinach nocnych, premie w kopercie, czyli praca na szaro, osoby na przerwe chodziły pojedyńczo poto żeby maszyny nie stały tylko cały czas chodziły, więc na 3-4 maszynach trzeba było pracować i ścigali zeby robić jak najszybciej, ale największy minus moim zdaniem to poniżanie pracowników głównie przez brata szefowej czyli kierownika. Plusów nie potrafie wymienić

Zapomniałem dodać że nie było jeszcze żadnego przeszkolenia z BHP

operator

nie polecam

Mała firma rodzinna, układy itp. w firmie jest syf, leje sie z maszyn, nie obowiązują tam żadne normy BHP, nie szanują pracowników. Obiecują różne rzeczy a potem rzeczywistość jest inna. Właściciel ciągle narzeka, mówi że firma nie ma pieniędzy a sam jeżdzi najnowszym modelem audi. Ogólnie patologia, najgorszy zakład jaki pracowałem.

Aspirant

Czy może ktoś wyrazić opinie na temat pracy w tej firmie: warunki pracy, płaca, rozwój itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Vixar Iwona Szelest - Mielec

Vixar Iwona Szelest
1.7/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Piaskowa 8
    39-300 Mielec