ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.
2 8

Opinie o ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Grzegorz

Dobry pracownik zawsze sobie radzi i nie narzeka!!!

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

ABC

Jest naprawdę ok, polecam tu prace. Zgadzam się z postem _Azi

WP

Ja tez nie mam uwag choc zawsze by sie cos znalazlo .przynajmniej kasa jest zawsze na czas

Tencik

Ja taM robie co do mnie nalezy i sobie chwalę

_Azi

Pracuję obecnie w tej firmie. Fajna atmosfera i szef który dba o relacje z pracownikami a co więcej nie odrzuca pomysłów od pracowników. Oby się nic nie popsuje a będzie ciekawym miejscem do pracy w regionie mieleckim.

Zostaw opinię o ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k. - Wadowice Górne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.