mtu aero

Jasionka

Opinie o mtu aero

Zmierz_smutna_historia

Czesc, jak się pracuje w dziale wytrzymałościowym ?

Nie polecam pracy w tej firmie z powodu baraku szacunku dla pracownikow przez kierownictwo w dziale konstrukcji

wig schweisser TRG

i już wszystko wiadomo

iii

chyba jest zakaz pisania o MTU

duchowny

Witam wszystkich. Jak z warunkami zatrudnienia w tej firmie? Jakie są zarobki dla nowych, którzy mieli jakieś już doświadczenie w CNC? Jak wygląda atmosfera między pracownikami? Szefostwo w stosunku do pracowników jakie jest? Da się w tej firmie dłużej popracować?

pepe

jak na warunki Podkarpacia to chyba jedna z najlepszych firm, takze pod wzgledem zarobkow.

CNC

witam, czy ktos z panów ma jakies info jak sie pracuje na cnc w MTU,jakie zarobki czy są godziny nadliczbowe, rozwój zawodowy

aaa

Czy ktoś pracujący w MTU może potwierdzić że zarobki inżyniera z doświadczeniem to 2-2,5k netto?

Pic

Ja tam nie pracowałem, ale byłem na rozmowach i pogadałem z paroma osobami z firmy. Z tego punktu widzenia powiem: Jak ktoś jest na studiach, kończy to może iść. Nie ważna kasa, ale coś się można nauczyć i atmosfera ponoć ok. W CV to może fajne, czy doświadczenie tam wysiedziane do czegoś się przyda, warto się zastanowić. Bardziej bym powiedział że jest tam standard i nuda niż wyzwania. Jednak jeśli ktoś ma doświadczenie, to niestety żeby tam pracować to trzeba ściągnąć spodnie konkretnie jeśli chodzi o wynagrodzenie. Szkoda tracić czas na jeżdżenie na rozmowy. 2-2,5k netto sie szarpia

ja tam nie wiem ale DOBRY NIEMIEC TO ... NIEMIEC. nie polecam tej firmy. chyba ze do CV. kłamstwo (usunięte przez moderatora) .

Zostaw opinię o mtu aero - Jasionka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mtu aero