MTU Aero Engines

Rzeszów

Opinie o MTU Aero Engines

Galanonim

Brak kompetencji na stanowiskach kierowniczych szczegolnie w dziale konstrukcji. Poziom znajomosci jezyka angielskiego kiewnika konstrukcji jest zenujacy jak rowniez jego brak kultury. Obrazanie i wyzwiska pracownikow z jego strony to codzienna norma. Kierownik ten przyjol po znajomosci do pracy kilku swoich kolegow z poprzedniej firmy tworzac pewnego rodzaju patologiczny uklad zamkniety. Jego koledzy sa promowani chociaz nie maja wiedzy technicznej ani nie potrafia zarzyadzac projektami. Pracownicy bez ukladow z tym kierownikiem sa przez niego oraz jego kolegow gnebieni. Kierownik ten nie potrafi sciagnac do MTU polska ciekawych projekow ani budowac zespolu. Kiedys to podobno byla fajna firma tak dlugo jak byla zarzadzana przez niemieckich kierownikow. W firmie wielka rotacja. Firma dla studentow. Ci z koleji wytrzymuja maksymalnie ze dwa trzy lata i uciekaja.

Robotnik MTU

Ta ,,firma lotnicza"to typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robotnik pracuje tutaj za miskę ryżu.Prezes z dyrektorem produkcji nie wie co się dzieje na hali produkcyjnej,raz na jakiś czas zrobią sobie jakiś spacerek i zgarniają pokażną sumkę za ,,zaoszczędzone"pieniądze na nadgodzinach pracowników.Propaganda w tej firmie jest na porządku dziennym ,wszędzie monitory na których widzisz w jak wspaniałej i prężnej firmie się znajdujesz ,w rzeczywistości to zwykłe korporacyjne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wymagania od pracowników są bardzo duże,a stopień odhumanizowania miejsc pracy ogromny.Na produkcji równowaga między pracą a życiem osobistym nie istnieje, w zależności od ilości zamówień robotnik jest zmuszony pokrywać urlopem tgz.odsiadki ,lub pracować w soboty i niedziele.Masa bezsensownych procedur na ustalenie dlaczego coś się stało,nie powiodło i oczywiście kto jest temu winny.

Lynx

Niskie tzn. ile? I po ilu latach pracy?

Niskie płace, brak ciekawej pracy i rozwoju. Nie polecam

Zostaw opinię o MTU Aero Engines - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTU Aero Engines