Opinie o MTU Aero Engines w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MTU Aero Engines. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie MTU Aero Engines o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTU Aero Engines w Rzeszów

Jak wygląda obecnie sytuacja w dziale logistyki? Na jakie wynagrodzenie można liczyć jako Supply Planner ?

Bożena
@Kandydat

Mnie też ciekawi praca w dziale logistycznym. Ale bardziej pod kątem atmosfery. Jaka jest tutaj atmosfera i relacje pomiędzy pracownikami? Jest ok, miło, sympatycznie i przyjaźnie? Ludzie otwarci i pomocni? Czy jednak przeciwnie i jest ciężka atmosfera?

@Bożena

Ja też jestem ciekawa jak to wygląda w dziale logistyki.

majkel
@Bożena

Ogólnie w całej firmie jest taka atmosfera, że ze świecą szukać u innych pracodawców.

Junior
@majkel

Czy w MTU oferroja multisport i w jakiej cenie

@majkel

Naprawdę, a powiesz coś więcej? Szczególnie interesuje mnie to, jak traktowane są nowe osoby, które przychodzą do pracy. Firma potrafi się o nie zatroszczyć?

Ckm
@Junior

Karta multisport 169 zł porażka ogólnie zacząłem tam pracować i żałuję że zaczolem bo z zewnątrz wszystko ładnie wygląda a jak się przyglaniesz lepiej to już tak ładnie nie jest. Chodzi mi o podwyżki na które nie ma co liczyć a jak się zdążą to symboliczne i to bardzo symboliczne.

Irek
@Ckm

Próbowałeś osobiście się przekonać, czy dostaniesz podwyżkę, napiszesz, jakie były argumenty przeciw podniesieniu Ci wynagrodzenia? I jak oceniasz wysokość pensji w zestawieniu z tym, co jest do roboty? Może też jakąś osłodą tego braku podwyżki, jest atmosfera w firmie? Kolega pod koniec kwietnia pisał, że takiej atmosfery, to u innych pracodawców ze świecą szukać.

Witam, Operatorzy produkcji pracują na dwie zmiany - czy ktoś mógłby napisać w jakich godzinach konkretnie? Dzięki.

St
@Michał

Wiekszosc działów produkcjii pracuje na 3 zmiany 06:00-14:00 14:00-22:00 22:00-06:00

Janko
@St

Czy pracuje się również w weekendy?

Gabi
@St

Mnie interesuje ta zmiana nocna szczególnie. Czy za takie nocki jest jakiś dodatek finansowy? No i jeszcze czy firma zapewnia, właśnie szczególnie na nocki, posiłki, generalnie jakieś jedzenie od firmy?

Odradzam rekrutacje, firma wymaga od kandydata wzięcia udziału w 3 godzinnym (rekrutacja nie odbywa się zdalnie) procesie rekrutacji, nie dając żadnej odpowiedzi zwrotnej. Uważam, że świadczy to o braku szacunku rekrutujących do kandydata.

Zwykły pracownik.

Przejeżdżałem nie dawno obok MTU. Widziałem przystanek autobusowy, ten tuż obok firmy. Ładny ten przystanek. Hehehe!!!

Były

Jak to co?? W ogłoszeniu wyraźnie pisze , że firma oferuje swoim pracownikom przystanek autobusowy tuż obok firmy..

Doris
@Były

A oprócz przystanku coś fajnego jeszcze oferują? Mam na myśli jakieś benefity np typu Multisport? Albo premie za zaangażowanie?

Oczy
@Doris

Dwie bezpłatne bułki które daje MTU które można zjeść na przystanku obok firmy oczekując na autobus do wyboru: -bułka z pasztetem -bułka z serem żółtym -bułka fit -bułka z szynką Do tego szklanka wody gratis

Mirka

Jak to, jaki w tym cel żeby donosić na kogoś? Poza tym jak ktoś pracuje bez zarzutów to co na niego gadać? Jaka jest w takim razie atmosfera w firmie, skoro takie rzeczy mają miejsce? Da się tu pracować i z ludźmi w miarę dogadywać?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MTU Aero Engines odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Koko

Witam, czy ktoś mógłby podzielić się informacjami odnośnie stanowiska "Elektromechanik ds. serwisu i utrzymania budynku"? Obowiązki, zarobki, zmianowość (godziny). Ewentualnie odnośnie "operatora produkcji". Z góry dzięki.

Szuler

Podziwiam jak MTU ze wrzuca na infoweb jak trzeba zyc myslec jak sie parkuje samochod na firmowym parkingu (ze sie zajmuje dwa miejsca parkingowe,ze sie parkuje tak ze nie mozna do auta wsiasc,parkowanie na miejscach postoju dla motocykli) Pokazcie jak parkuje inteligencja z firmy ochroniarskiej SECURITAS zaraz przed wejsciem na miejscach gdzie sie laduje samochody elektryczne,stawanie samochodu z przyczepka zajmujac dwa miejsca,stawanie przed wejsciem glownym na posotoju gdzie max postoju do 15minut. czy tez sami parkowali na miejscu dla motocykli .MTU niech zrobi dla nich osobny parking .Swoja droga oni nie potrafia ustalic kto jednymu pracownikowi przerysowal auto ! Nie roby nic nie robia tylko na telefonach siedza Nawet szef firmy sprzatajacej parkuje swoje auto stale na VISTIROS czy na kopertach i jest git!!! MTU obudzicie sie i skonczcie z hipokryzja

ZAKAZANY OWOC

Witaj tu twoje nożyce, skoro tak ci wszystko nie pasuje idealisto, to co ty robisz w tej firmie szukaj czegoś idealnego pod siebie człowieku, przyszedłeś pracować czy oceniać innych jak pracują jakie mają zadania i kwestionować czy robią to prawidłowo takie rzeczy to na pewno nie twoja sprawa . Ogarnij się

Katarzyna
@Szuler

Musisz być straszną (usunięte przez administratora), skoro zazdrościsz wszystkim, wszystkiego. Każdy jest wolnym człowiekiem i może znaleźć sobie taką pracę, z której będzie zadowolony. Skoro mówisz, że twoja praca jest byle jaka, znaczy to, że na inną cię nie stać. Co do parkowania, nie wiem, może wystarczy zapytać czy mają zgodę lub są w inny sposób upoważnieni do parkowania blisko wejścia. Wystarczy zapytać. I jeszcze jedno. Ustalaniem, kto komu zarysował samochód, zajmuje się Policja. Pracownicy Ochrony, zajmują się bezpieczeństwem i ochroną mienia zakładu. Przynajmniej tak było.

Katarzyna
@Szuler

"stawanie samochodu z przyczepka zajmujac dwa miejsca"... A potrafisz zaparkować samochód z przyczepką na jednym miejscu parkingowym?

zainteresowana

Właśnie zauważyłam ogłoszenie na Specjalistę ds. Controllingu, jak wygląda sytuacja w tym dziale, czy jest dużo nadgodzin i bardzo stresująca atmosfera czy raczej w porządku? Na jakie zarobki mniej więcej można liczyć? Z góry dziękuję za info :)

J.J

Już nie pracuje. Awansował w innym dziale.

@J.J

Łatwo jest tu o awanse? Każdy ma szansę na zmianę stanowiska na wyższe? Czy to się wiąże z podwyżka?

Jan

Na jednym z portali z ogłoszeniami pracy jest aktualnie 11 wystawionych ofert. M.in. na mechanika maszyn numerycznych na UoP. Podają też, że trzeba wykształcenia kierunkowego i doświadczenia. Zabrakło jednak konkretów. By podjąć decyzję o aplikowaniu potrzebuję wiedzieć, jaki może być zakres wynagrodzenia oraz na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa?

Chce pracować!

Cześć ???? chciałabym się przyjąć do pracy w tej firmie. Ile zmian jest w mtu. Jak się tam dostać?

Antoni

Nieudostępnianie informacji o wynagrodzeniach na stanowiskach dla społeczeństwa budzi wątpliwości wśród potencjalnych pracowników i zwiększa nieufność wobec firmy. Brak ujawnienia polityki wynagradzania może sugerować, że wynagrodzenia nie są konkurencyjne lub że proces ich ustalania nie przebiega w sposób przejrzysty. Takie podejście negatywnie wpływa na postrzeganie firmy jako rzetelnej przez kandydatów, szczególnie w branżach, w których oczekiwania co do wynagrodzenia są wysokie. Wnioski wyciągnięte po rozmowie na targach pracy.

@Antoni

Czyli wniosek z twojego wniosku jest taki, że nawet na tych targach nie podali widełek płacowych? Dobrze zrozumiałam? A może jakiś pracownik to przeczyta i uchyli rąbka tajemnicy ile się tu zarabia?

Ile się zarabia jako Inspektor ds. jakości - dział dostaw (branża lotnicza). Szukają 5 kandydatów praca na 2 zmiany wymagany angielski do komunikacji (mailowa na pewno, a może też w mowie potrzeba). Oto link do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/inspektor-ds-jakosci-dzial-dostaw-branza-lotnicza-tajecina-pow-rzeszowski-108,oferta,1002286848?sug=list_bd_5_tname_149_tgroup_A&s=f47b3ca2&searchId=MTY3Mzk0MjA2MDkyNi4xNzcy

Pracodawca Doliny

Firmy płacą na tym stanowisku na początek około 3500- 4000 zł brutto. Poziom wynagrodzenia wynika z tego że można przyjąć każdego i przeszkolić. Nie trzeba posiadać na początku dużej wiedzy czy umiejętności. Nie jest to też skomplikowana praca. Najlepiej przyjąć osoby mniej ambitne które nie zwolnią się bo praca jest monotonna.

Generał

To jest dobra firma, mają już prawie 600 opinii.Same pozytywne.Firma z przyszłością.

@Pracodawca Doliny

Faktycznie tak bardzo monotonna jest ta praca? A jak zespół? Atmosfera jest dobra? To by pewnie pomogło wytrzymać tą monotonię o której mowa

Widać
@Pracodawca Doliny

Widać że mieniło się na gorsze. Tyle czyli te 2800 -3000 netto to płacili w MTU 10 lat temu. Przez ten czas płaca minimalna urosła x 2. Koszty życia podobnie a ONI Płacą tyle samo czyli mniej.... Niech nas pocałują w (usunięte przez administratora) KTO ROBI W TEJ FIRMIE ZA 3000 czy nawet 3500 na miesiąc na rękę TEN (usunięte przez administratora)

@Iza

praca nie jest ciężka, monotonii się bardzo nie odczuwa, atmosfera jest dobra.

Izabela
@Widać

To w ciągu 10 lat nie było żadnych podwyżek? Są jakieś premie chociaż, którymi można nadrobić trochę to wynagrodzenie?

Odpowiedzialny społecznie

Z ogólnodostępnych sprawozdań finansowych można dowiedzieć się, że firma nie płaci podatków VAT ani CIT. Czy firma może zatem szczycić się, że realizuje strategię CSR i jest odpowiedzialna społecznie ?

Work life balance

W jednym z ogólnodostępnych materiałów filmowych firmy na Facebooku Pani Joanna reprezentująca firmę powiedziała że pracuje w MTU ze względu na "work - life - balance". Co to oznacza w praktyce? Czy pracodawca wprowadził zadaniowy czas pracy i to pracownik decyduje kiedy wykona pracę, a pracodawca daje termin jej wykonania ?

Chętny

Zależy mi na pracy w TPUR. Nie mam truskawek, ale mam swojską kiełbasę. Jak trzeba to przyniosę.

Czy w MTU Aero Engines wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Header

Tak, zwykle raz w roku na przełomie kwietnia/maja wypłacany jest EBIT, dodatkowo każdy pracownik z automatu przynależy do programu premii długoterminowej i co 5 lat wypłacane są środki w wysokosci 170% wynagrodzenia

pppp
@Header

Zapomniałeś dodać, że 70% EBITU. Bo trzydzieści zabierze ci kierownik, które da swoim oddanym niewolnikom. No chyba że będziesz jednym z nich. Ale to trudna sprawa. Wszystkie miejsca są już zajęte!!!

10 latek

Przepracowałem 10 lat i żadnej premii po pierwszych 5-ciu latach ani po 5ciu ostatnich nie dostałem.

Zielony Ład

Firmy których istnienie wpływa na istotne zwiększenie śladu węglowego i tym samym przyczyniają się do ocieplenia klimatu powinny zmienić rodzaj produkowanych wyrobów na mniej uciążliwy dla środowiska lub zostać zamknięte.

Rurk..

Wymagają wiele. Płacą nie wiele...

Specjalista.
@Rurk..

Dokładnie tak. Pracownicy z długim stażem pracy z stawkami nieco ponad 4k brutto na produkcji. Wstyd.

MTU
@Specjalista.

Tych z długim stażem pracy firma zwolniła.Zostali ci co im ( śwagier) CV podał.

Rur
@Specjalista.

Gruba kasa poszła w stacje do ładowania elektryków które sa obecnie używane przez pracowników ochrony jako miejsca postojowe ich prywatnych samochodów, tez bym chciał zostawić na noc auto przed głownymi drzwiami i po 3 zmianie miec auto pod drzwiami.

Izabela
@Rur

Raczej każda osoba chciałaby móc postawić na tego typu wygodę. Czyli jak oni zajmują sobie te stacje to nikt niczego nie naładuje już? Bo jeśli tak to słabo trochę

Gal Anonim
@MTU

Nikt z długim pracowity z długim stażem nie został zwolniony wiec ten teges…

pppp
@Gal Anonim

Nie ważne czy byłeś pracowity czy z długim stażem. Nie byłeś w grupie kierownika to VON!! Zostali nosiciele truskawek. Ale nie ma czego żałować. Wszędzie lepiej płacą, a tyle byle gdzie!

##

Nie?? Pewny jesteś?

Ww.
@Gal Anonim

2 lata temu dokł. 10 grudnia kierownik z TPUR zwalniał prac..

Tolek

Chciałbym pracować w TPUR. Nie mam truskawek ,ale mogę dać słoik suszonych grzybów, w zamian za pracę. Bedzie????

Tolek

To nigdy nie było śmieszne. To są fakty.

Mizia

Jak pracuje się w firmie MTU? Jaka ogólna atmosfera między pracownikami? I jakie zarobki na rękę?

Zostaw merytoryczną opinię o MTU Aero Engines - Rzeszów

• Jak się pracuje w MTU Aero Engines?

Zobacz opinie na temat firmy MTU Aero Engines tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTU Aero Engines?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTU Aero Engines