Opinie o MTU Aero Engines w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MTU Aero Engines. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie MTU Aero Engines o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTU Aero Engines w Rzeszów

Lotnik

Potrzebny trzeci koordynator do działu TPUR. Wymagania: Umiejętność położenia rurki z regału na wózek . Dodatkowym atutem było by jeszcze (usunięte przez administratora) kierownikowi na ludzi.

Będą jeszcze jakie zwolnienia?? Bo by wesoło znowu było! Hehehe!!!!

Bazyl

OBY!!

$@& MŁODY *^$
@Bazyl

Kiedy zaczniecie zwalniać osoby tz. pociotki. Są obciążeniem finansowym dla firmy. A praca ich polega na ściemnianiu i przesiadywaniu na stołówce.

Specjalista
@$@& MŁODY *^$

(usunięte przez administratora)nie będą zwalniać bo to specjaliści są. TPUR..

$@& MŁODY *^$
@Specjalista

Specjalista od donoszenia i pracowania na pół gwizdka.

Mtu
@$@& MŁODY *^$

Widać dobrze mu płacą.

Minus.

W tej firmie jedyne plusy są na akumulatorach w wózkach wysokiego składowania. Hehehe!!

Bolo

Hej z góry z góry!! TPUR..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MTU Aero Engines odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
BE!!! BE!!! BE!!!

TPUR - firma rodzinna. Po ciotki, świagry, kuzyny (Nienadów...) jeżeli spełniasz te kryteria masz szansę na pracę.

Bolo
@BE!!! BE!!! BE!!!

Na pracę i Vouchera za całokształt! Nie ma jak w TPUR. Hehehe!!!

Sposób zwolnień

Niektórzy pracownicy w ostatnie dni danego miesiąca byli telefonicznie ściągani do zakładu z urlopu przez kierowników lub koordynatorów w celu zwolnienia. Telefonicznie dostawali informację że jest dużo pracy i są potrzebni, a po przyjściu dostawali wypowiedzenie. Osoby pracujące kilka lat w MTU po otrzymaniu wypowiedzenia mieli pod nadzorem koordynatora opróżnić szafkę i opuścić zakład. Nie mogli się pożegnać z kolegami, przez lata pracowali dla dobra firmy a zostali potraktowani jak wrogowie. Wszystko to w firmie chwalącej się bardzo i szczycącej tytułem top employer.

ACC
@Sposób zwolnień

Firma pokazuje swą prawdziwą twarz w kryzysie poziom januszowy pro, z tego czytam to brak szacunku dla pracowników produkcyjnych z długim stazem, Dobrą reklamę sobie robicie nie złożę tu CV jak dolina lotnicza zacznie się odradzać

FLEJAandRESIA
@Sposób zwolnień

Kwintesencja tego "zakładu pracy"...czegoż się można spodziewać po prymitywnym, zacofanym, komunistycznym zarządzie w którym zasiadają ludzie kierujący w przeszłości zakładami psychiatrycznymi, kolejami państwowymi czy też zajmujący się produkcją amortyzatorow...cieszcie się, że po zwolnieniu nie jesteście "pałowani" na pożegnanie...

Alwaro
@Sposób zwolnień

O ile to prawda to, to na to wygląda że jest gorzej jak u polskiego prywaciarza

Psycholog

Powiem, że każdy zrobi wszystko by przetrwać i nie zostać zwolnionym z miejsca pracy. Zdarzają się oczywiście ludzie postępujący mniej etycznie, a jednak inni tolerują ich zachowanie chociażby nie zmieniając miejsca pracy i udając, że wszystko jest ok.

@Alwaro

Niestety, ale taka jest prawda, tak zwalniają ludzi tzn. po cichu.

@Psycholog

Ciekawe jest to, że donosiciele z MTU donoszą też poza swoim miejscem pracy

Tpom
@Sposób zwolnień

Najgorsza firma w regionie, dla której donoszenie i chamsrwo jest na pierwszym miejscu, robią zabawki i tak samo traktują ludzi, koordynatorzy i kierownictwo jest poniżej krytyki, szczególnie Tpom.

L4
@Sposób zwolnień

Czy w dalszym ciągu jeżdżą po domach firmowe "psy gończe", które sprawdzają czy pracownicy aktualnie przebywający na zwolnieniu lekarskim znajdują się w swoich domach?

@Sposób zwolnień

Ponad 400 opinii to super firma! Ta Katarzyna nic tu teraz nie broni tej firmy z biur - taka mała! Rekord na Podkarpacikim go work

sierżant faszyzbock

Co stało się z moim postem dotyczącym montowania ukrytych kamer przez Miroslafa faszysbocka i jego wiernego głąba dustera klałza ? Czyżby Miroslaf budował sobie dobry grunt pod interesy w eme? Nie martw się mirku tam też ci wyrobie opinię ha ha ha ha ha to tylko kwestia czasu

Go go duster

Tak się właśnie zastanawiam dlaczego tak jest, że kierownicy jakichś tam śmiesznych firm poligraficznych w większych miastach jeżdżą nowymi insigniami a nasi biedni pseudo kierownicy pracujący w pseudo lotniczym grajdolku przemieszczają się rumuńskimi daczjajami duxterami? Ale z doświadczenia wiem że samochód jest odzwierciedleniem kierowcy więc do ciebie onżeju jak najbardziej pasuje....

Li6
@Go go duster

Nie przejmuj się kochamy onżejku tymi wszystkimi szykanami skierowanymi w twoją stronę...jo zawsze będę z tobą...twój wierny oddany mały łysy tołdi...

@Go go duster

Jak oceniasz podejście do pracownika w MTU Aero Engines? Czy w razie jakichkolwiek kłopotów można się tu dogadać z przełożonymi? Mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat, ciekawi mnie ta kwestia.

Real
@Go go duster

Co do go go gaster to pamietam taka historie z pewnym pracownikiem co potrafił zjeść kg parowek z biedry na kolację. Pamiętam jak pojechał robić karierę na wyspy. Niestety nie wyszło i po napisaniu listu o checi popełnieniu samobójstwa i spędzeniu nocy na lotnisku postanowił wrzucić do MTU w zamian za donoszenie na współpracowników. W zamian został nawet brygadzista. Swinia kogo teraz masz na celowniku do podpier... ? A jak sie ma pan choinka?To taki sam typ.

Klinika ????????????

Masz rację byla swego czasu taka akcja i tak się właśnie zastanawiam czy niemiecki zarząd zgodził się na montowanie ukrytych kamer. Z tego co wiem to firma nie otrzymała takiego pozwolenia. W przyszłym tygodniu skontaktuję się z Thomasem Frankiem opisując mu całą sytuację i po otrzymaniu jakiejkolwiek odpowiedzi oczywiście dam znać na forum.

Stado durniów
@Marek

Człowieku, jacy przełożeni? To są zwykli kapo! Gdyby wuc dał rozkaz strzelania to każdy z nich pociągnąłby za spust bez mrugnięcia okiem...w obawie przed utrata swojej śmiesznej posady...

Go go duster

Kilka dni temu zapytałem żonę co byś zrobiła gdybym pojechał kupić samochód i wrócił nową daczją duckster? Odpowiedź brzmiała - wy...ała bym cię z domu ha ha ha ha

Żona
@Go go duster

Byłabym bardzo ucieszona ,na dacie duster też trzeba zapracować i widocznie na tyle nas stać a widać że ty chyba wyższe progi ja nie mogę się doczekać kiedy dostanę ją od męża i nie powiem mu tak jak twoja żona wulgaryzmem. Tyle że dzieli nas kultura i pochodzenie patrz uważnie kiedy zmieni dacie to znak że mi dał i wtedy będę najszczęśliwszą osobą na świecie Żona tego od daci pozdrawiam

Cowid 23
@Żona

A nie myslała pani o fiacie multipla. W takim aucie to dopiero mozna poczuć sie szczesliwym czlowiekiem.

Virus
@Cowid 23

Dokładnie tak i te spojrzenia kierowców, kiedy siedzisz sobie dumnie za kierownicą. Czasem, gdy widzę tych nieszczęśliwych kierowców daczji to mam wrażenie, że z ich ust wydobywa się niemy krzyk - RATUNKU, WYPUŚĆ MNIE STAD!!!

Klałz
@Żona

Czytając pani wypowiedź to wydaje mi się że największym prezentem jaki dostanie pani od męża to będzie słownik poprawnej polszczyzny...

inżynier

Jakiś czas temu odbyłem rozmowę o pracę z kierownikiem działu jakości. Jak się później okazało była to jedna z nielicznych rozmów na poziomie jaką przeprowadziłem w zakładzie produkcyjnym na podkarpaciu. Przeważnie dziękuję już na etapie kontaktu z Paniami z HR, które nie mają zielonego pojęcia nt skutecznej rekrutacji. Spełniałem wszystkie wymagania. Pamiętam, że wtedy myślałem sobie że takie MTU, duży zagraniczny gracz zooferuje coś na poziomie. A tu otrzymałem ofertę 6 tyś. brutto :-( Dużo hałasu o nic. Podziękowałem. Zaraz potem otrzymałem dwa razy tyle w małym zagranicznym biurze w Rzeszowie. Później dzwonili jeszcze za mną z MTU że maja dla mnie specjalną ofertę i dołoża mi jeszcze 500 zł. Teraz jako doświadczony inżynier z kilkunastoletnim stażem w dużych koncernach nie schodzę poniżej 18-tu w Warszawie. Zresztą niektórzy koledzy po fachu wynegocjowali więcej a nawet umowę w Euro na poziomie kolegów z Niemiec. Pozdrawiam wszystkich mądrych choć biednych inż. w MTU i innych okolicznych zakładach. Dla ścisłości nie jestem informatykiem tylko inż. mechanikiem.

Renia&Kszyś
@inżynier

18 tys. chyba forintów ha ha ha ha

Real
@Renia&Kszyś

Jak to czytam to przypomina mi się bajka z mchu i paproci o zwirku i muchomorku. Poziom inzynierow w Polsce jest mierny ale bierny ci bystrzy juz dawno za granicą.

Manson

Miło, ale jak na taką branże i kwalifikacje to nie ta wypłata

Śfinia

Podobno zarząd naszego głurvidołka w składzie resia, siuśmak fleja and amortyzator upośledzony floruś john wydał oświadczenie, iż każdy pracownik ma obowiązek przyjścia do pracy w pampersie gdyż to bardzo mocno zwiększy efektywność pracy ponieważ nikt nie będzie tracił czasu na wychodzenie do WC. Impel będzie sprawdzał codziennie czy każdy pracownik przychodzi do pracy w swoim papku i na bieżąco będzie to weryfikował.

margaryński
@Śfinia

Fajnie będą wyglądały niebieskie ludki z maseczkami na ryjkach i z papusiami między nogami...ha ha ha ha ha ha

pajacuś
@margaryński

Podobno beti kopera zamówiła cumelki aby skompletować ubiór naszych smerfikow...

)))))))

Czy ten ciemny na niczym nie znający się koordynator z TPUR jeszcze pracuje???

Czy MTU zatrudnia jeszcze przez Agnecje pracy czy juz bezposrednio u siebie? chce tam aplikowac i wiedziec z czym to sie wiaze.

Zal
@Tomek

A to musisz zapytać Halinę bądź Teresę one wiedzą - też słyszałam, że sobie dorabiają u konkurencji nawet 3 etaty ciągną

Feret

Czy to prawda że koordynatorzy w dziale TPUR na niczym się nie znają?? I są finansowym obciążeniem dla firmy??

TEREF.
@Feret

Jak czegoś nie wiesz zapytaj operatora - ewentualnie załóż mu podsluch. Operatorzy pełnią tutaj wiele funkcji kierowniczych, HR, dyrektorskich, mentorskich... Najlepsza jednostka doradcza dla firmy to Operator!!! Na koniec upewnij się czy operator wie, że jest na wizji. Przeciążenie pełnieniem tak wielu funkcji spowoduje rozleniwienie, bimbanie, chrapanie itp. Utrata człowieka, który pełni Tyle funkcji na raz spowoduje ogromne obciążenie finansowe dla firmy. Co drugi kompetentny w realu czerwieni się jak burak - pamiętaj jeśli czegoś nie wiesz Operator wirtualnie pomoże.

Faret
@TEREF.

Panie TEREF ja na koordynatora , nie na operatora. Ja się obijać wolę, nie pracować. Ja brać Vouchery za całokształt!! Za (usunięte przez administratora) Za za, za, za, za, dobre wprowadzanie atmosfery naprzyklad!! Noooo!!!

TEREF.
@Faret

Zatrudnij więcej pracowitych osób z rodziny atmosfera się poprawi, a jak się reszta będzie pluc znajdź winnego proste.

Ciapata tereszka nestle

Mam do sprzedania fantastyczną książkę kulinarną wydawnictwa mtu z 2013 roku pt. "Gotuj z mtu". W książce tej znajdziemy wspaniałe przepisy na wyśmienite potrawy np. jak ugotować wodę na herbatę tak aby jej nie przypalić...wszystkie te przepisy są autorstwa czołowych, rodzinnych w-tył-kowłazów tego kieratu. Jeśli ktoś będzie zainteresowany proszę o info. Pozdro nieudacznicy.

CrazyJohn

czy zwolnieni walcza jakos z tym faktem? W sadzie, pod brama?

zniesmaczony
@CrazyJohn

podobno ktos oddal sprawe

CrazyResia
@CrazyJohn

Warto walczyć o swoje w sądzie tym bardziej że firma wypada bardzo słabo poza swoją brama. Oni są mocni tylko na swoim podwórku tak jak z psem na łańcuchu przy swojej budzie - gdy spuścisz go z łańcucha nie wie co się dzieje ha ha ha

No a co z tym trzecim koordynatorem na dział TPUR. Będzie potrzebny czy nie?? Bo ja bym mógł być. Od zaraz. ( Ale się wtedy będę obijał)) Aaa. Jeszcze jaką kasę będą mi płacić. Za nic.. No to jak?? Panie kierowniku?? Będzie coś z tego??!

MasterOfQuality

Niestety ale moje wrazenia po rozmowie kwalifikacyjnej są bardzo kiepskie. Pani koordynator od hr w moich oczach jest osobą arogancką, której wydaje się, że jest wyrocznią bo ma jakis tam wpływ na to czy się tam prace dostanie czy nie. W firmach w których panuje polityka personalna i relacyjna na poziomie, takie zachowania są niedopuszczalne. Mam wrazenie, że komus tutaj się za bardzo ufa i nie kontroluje się jego pracy co niestety ma zgubny wpływ. Na moje wymagania finansowe Pani przwróciła oczami i zrobiła minę typu "chyba ktoś tu ma za duże mniemanie o sobie" ... naprawdę? znając biegle 2 języki obce i mając kilkuletnie doświadczenie (może nie w branży lotniczej) te wymagania naprawdę nie są duże. Nie jestem jedyny osobą która ma takie wrazenia otóż po rozmowach z innymi znajomymi niestety ale podzieają oni zdanie na ten temat. Na koniec taka uszczypliwa uwaga: Jeśli już zakłada się do pracy białą bluzkę to pasowałoby zeby była biała a nie szara. Jest Pani wizytówką pracodawcy w oczach potencjalnego pracownika który w dzisiejszych czasach stał się już bardziej zewnątrznym klientem a nie jednostką która się stara o "robote".

Prawie MTU
@MasterOfQuality

Potwierdzam w 100 % , też miałem podobne doświadczenia z Paniami od HR. Hmmm szkoda że firma zamyka się na ludzi z zewnątrz zamiast się rozwijać zaczną spowalniać. PS jak się chce robić projekty to trzeba myśleć o ludziach, naprawdę niektórzy muszą się jeszcze uczyć , bo zamiast przyjmować pracowników z doświadczeniem szukają szczęścia - a może się trafi ofiara za małe pieniądze.

Roczniak
@Prawie MTU

Prawda! Podobno każdego można zastąpić odpowiednią liczbą tańszych studentów, którzy po 2-3lata uciekają ;)

@MasterOfQuality

"... znając dwa języki obce...". Szkoda,że nie potrafisz posługiwać się językiem ojczystym. Jeżeli jesteś, tak wybitną osobą (z kilkuletnim doświadczeniem, niekoniecznie w branży lotniczej), to dlaczego szukasz pracy, akurat w firmie zajmującej się produkcją elementów napędów lotniczych?. No i co za desperaci, chcą wypuścić z swoich szeregów tak wartościowego pracownika, po wcześniejszym, rzecz jasna, spełnieniu jego wymagań finansowych?. No i na koniec taka uszczypliwa uwaga: spójrz na swoje paznokcie.

@Katarzyna

Pani Katarzyno czy zostałaś pani zatrudniona w MTU na stanowisko inspektora od propagandy? Pytam pomieważ wiem że w tej firmie wszystko jest możliwe.Za przykład mogę podać nauczyciela WF-u na stanowisku technologa na montarzu turbin.

@Tarzan

Nie. Znam ten zakład prawie od początku i staram się punktować tylko te wypowiedzi, które są same w sobie absurdalne.

@Tarzan

Zamiast absolwenta AWF, powinni na "montarzu", zatrudnić absolwenta polonistyki.

@Katarzyna

Albo osobę z biura MTU której zadaniem jest przeczytanie w ciągu zmiany wszystkich komentarzy jakie pojawiły się w internecie w danym dniu. Ale najwyraźniej jest że ktoś w tej fabryce kto na Pani pensję zarobi.

Free
@Tarzan

Dokładnie. Dziwię się niemieckiemu zarządowi, że opłaca takie stanowiska jak "czytacz komentarzy"...

@Katarzyna

A płacone masz od wypunktowanego komentarza, czy zatrudnili cię na pełny etat?

Trzeba było się uczyć.

@Katarzyna

Wykształconych ludzi nie brakuje wiec to że trzeba było się uczyć nie jest argumentem. Poprostu nie kazdy z tej grupy potrafi wazelinowac. Po wpisach widać że Pani robi to po mistrzowsku. A tak nawiasem zapytam komentarze Pani pisze w ramach godzin nadliczbowych płatnych czy godzin do odebrania w postaci dnia wolnego?

@Tarzan

W MTU Aero Engines nie ma zawodowych "czytaczy", dlatego nie mogę tego robić w jakiejkolwiek formie zarobkowej. Na szczęście nie narzekam na swoją sytuację finansową i niektóre rzeczy mogę robić tylko i wyłącznie w celu osiągnięcia osobistej satysfakcji.

@Katarzyna

Jeżeli chodzi o Pani sytuację finansową nikt o nią nie pytał więc proszę czytać ze zrozumieniem ale tego w szkołach nie uczą jak najwyraźniej. Pytanie było konkretne. I tyle w temacie. I znowu nadmienię prosze za sobą sprzątać w toalecie i w pomieszczeniu socjalnym bo Panie sprzątające ręce załamują jak przyjdzie im to ogarnąć a pomyślał by ktoś jaka to inteligencja.

@Tarzan

"...komentarze Pani pisze w ramach godzin nadliczbowych płatnych czy godzin do odebrania w postaci dnia wolnego?..." Powtarzam, że nie zależy mi na płatnych godzinach nadliczbowych. I takie pytanie: co robiłeś w damskiej toalecie?

Bolec
@Katarzyna

Pamiętam jak Panie sprzątające skarżyły się, iż ubikacje na tzw. "górze" okalane są fekaliami. Jak to mówią: (usunięte przez administratora) ze wsi wyjdzie ale wieś z (usunięte przez administratora) nigdy"...w tym przypadku zadomowił się w biurze...

Prawie MTU
@MasterOfQuality

Panowie, odpuście Pani Kasi, w każdej firmie znajda się miłe osoby - Pani Kasia do takich należy , atakowana odpowiada bardzo grzecznie i nie wybucha z wypowiedziami. Ja rozumiem Panią Kasię , ta firma to miejsce jej pracy i będzie go bronić, bo dlaczego nie. To ze w firmie pracuje wiele osób które nakreślają wygląd firmy na zewnątrz oraz mniej lub bardziej są opisywane na tym forum to już inna kwestia. Pani Kasiu mam nadzieje że miło Pani spędzi ten tydzień i już nikt nie będzie Pani atakował. A z Pani kolegami może warto porozmawiać bo źle jesteście odbierani na zewnątrz - tak miałem okazje u Państwa być 3 godziny bez wody, bez herbaty, bez kawy. Może warto nauczyć się nowych standardów. Pozdrawiam prawie MTU

@Prawie MTU

Dziękuję za miłe słowa. Prawie w każdej firmie trwa odwieczna walka, pomiędzy "górą" - totalnymi ignorantami bez jakichkolwiek kwalifikacji i predyspozycji do kierowania zespołami ludzkimi, a "dołem" - padającym na twarz ze zmęczenia, dobrze wykwalifikowanym i pełnym empatii, ludem roboczym. Przeważają, raz jedni, raz drudzy. Zależy kto aktualnie siedzi za klawiaturą. To, ile w tym prawdy, pozostawiam do oceny samym piszącym. I tylko nurtuje mnie takie pytanie: co jednych i drugich trzyma w tym zakładzie?

@Katarzyna

I znowu brak zrozumienia czytanego tekstu. Ręce opadają kto tam pracuje w biurach. Ps. Nie pisałem że byłem w damskiej toalecie.

@Tarzan

Z innej nie korzystam. A skoro rozmawiasz o tym z paniami z z firmy utrzymującej czystość, oznacza to, że bardzo jesteś zainteresowany tym, co się w niej dzieje.

@Katarzyna

Gdyby nie ten tzw. "dół" to góra nie byłaby potrzebna. Niestety prawda jest taka i to w każdej większej firmie, że to pracownicy szeregowi pracują na zysk firmy i bez nich"góra" nie ma prawa bytu.

MasterOfQuality
@Katarzyna

Katarzyna kiedy Ty się urodziłas? Wczoraj? Dlaczego nie miałbym badać sobie rynku pracy poprzez rozmowy w innych firmach? Z choinki się urwalas? Jest mi przykro że nikt do Ciebie nie dzwoni patrząc na Twój profil w LinkedIn... Napisałem o swoich kiepskich wrażeniach bo takie niestety one były... Co do moich paznokci, zacznij może od siebie bo z moimi wszystko jest na cacy. I przestań się tu kompromitowac, a przede wszystkim kompromitowac własną firmę.

Beton
@MasterOfQuality

Ładnie to napisałeś.Nie lubia mądrzejszych od siebie.oni by chcieli bys tam za najniższą pracował.na rozmowie o kasie nie chcą rozmawiać.ta z HR japonek na szpilki przy tobie nie przebierała?dużo opinii to dobra firma.

Engineer

Czy w dziale R&D pracownicy zatrudniani są w oparciu o umowę B2B?

Enźinier
@Engineer

Dział R&D jest działem typu zakład pracy chronionej i właśnie tacy ludzie tam pracują...

Engineer
@Enźinier

Nie bardzo rozumiem co ta odpowiedź ma wspólnego z zadanym przeze mnie pytaniem- które było dość konkretne. Proszę o rozwinięcie.

Enźinjer
@Engineer

W dziale tym pracują ludzie nie do końca rozwinięci intelektualnie więc o jakiej kolwiek umowie innej niż standardowa nie ma mowy...

Zostaw merytoryczną opinię o MTU Aero Engines - Rzeszów

• Jak się pracuje w MTU Aero Engines?

Zobacz opinie na temat firmy MTU Aero Engines tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTU Aero Engines?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTU Aero Engines