Opinie o Fimal PSB Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fimal PSB Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fimal PSB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fimal PSB Sp. z o.o. w Słupsk

Sebastian Nowy wpis

Interesuje mnie oferta na doradce klienta w markecie budowlanym. Robota między 7-18 to chyba na dwie zmiany co? Ktoś był już na rozmowie i może powiedzieć coś więcej i czy w każdą sobotę praca bo przydałby się elastyczny grafik żeby ze dwa weekendy mieć wolne.

Pracownik10 Nowy wpis

Niestety ale to co tu piszą to prawda, zero BHP umowy na czarno na najniższą krajową, reszta pod stołem, trzeba liczyć godziny i liczyć na to że będziesz miał wypłacone. Atmosfera w miarę wporzadku ale nie jest to praca marzeń, gro starych pracowników siedzi bo musi a młodzi przychodzą i odchodzą dalej.

Honorata Nowy wpis

Interesuje mnie tutaj praca na kasie, niestety wasze opinie mnie trochę zniechęciły. Czytałam tutaj, że do najniższej krajowej dostaje się premie uznaniową - czy można na nią liczyć co miesiąc? Jaki jest przedział tej premii ? Ile najmniej można dostać ile przyznano najwięcej?

Wajper daj pani spokój

Zacznijmy od tego na rozmowie uzgadniasz z rysiem ile będziesz zarabiać, pierwszy tydzień pracujesz na czarno, jak się sprawdzisz dostajesz umowę. Każdy pracownik pracuje na umowie za najniższa krajową reszta to premia uznaniowa. Jeśli chodzi o atmosferę to jest tragedia fałszywość, plotkarstwo, naśmiewanie się na porządku dziennym. W całej karierze była to z pewnością moja najgorsza praca. Jeśli się szanujecie darujcie sobię pracę w tej firmie.

Dorota
@Wajper daj pani spokój

Atrakcyjne wynagrodzenie: 3300 złotych brutto - z ogłoszenia dla kaskera-sprzedawcy. Tyle miałaś, czy to jest gwarantowana płaca, a do tego jeszcze dochodzi premia?

igewf Nowy wpis
@Dorota

Na umowie masz zawsze najniższa krajowa, pracując tam nigdy nie dowiesz sie ile dostajesz premii. Musisz pilnować i liczyć sobie sam ilość godzin przepracowanych bo wypłata prawie zawsze się nie zgadza. Jeśli chodzi o atmosferę to faktycznie jest dramat, zdecydowanie dla mnie była to najgorsza praca jaką dotychczas miałam. Nie polecam !

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fimal PSB Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
KKK

Niby firma z renomą! Ale jeśli chodzi o pracę kasjerek to albo trzeba mieć dobre wtyki u tych wyżej albo siedzieć na kasie jak robot ( być sztywnym, bezomyłkowym ). Tydzień proszenia o umowę. Osobiście zostałam potraktowana jak śmieć. Nowa kasjerka co tydzień to standard. Nie polecam tej firmy.

@KKK

Jak śmieć? A co tak właściwie się stało? :( A co jak ma się tu wtyki jako kasjerka to na kasie nie trzeba już siedzieć? To co się robi wtedy tu w robocie?

KKK
@KKK

Chodzi o przedłużanie umowy!

@KKK

A w taki sposób. A im w ogóle się to opłaca? Zwłaszcza jeśli podobno są komplikacje z umowami to jakiś pip by się tym nie zainteresował?

Fakturzystka
@Danuta

Pierwszy tydzień pracuje się na czarno, po tym czasie dostajesz skierowanie na badania lekarskie i umowę na najniższą krajową. Jeśli coś źle nabijesz na kasie to płacisz z własnej kieszeni. Koleżanki bardzo miłe i uprzejme ale jak się okazało bardzo fałszywe i wszystko co powiesz w pracy odrazu trafia do Pani kierownik. Ogólnie fatalna atmosfera pełna fałszu i obłudy

@Fakturzystka

Ano tak... Ciekawa jestem jakby to było, gdyby to Panowie tu pracowali. A o ten pierwszy tydzień to strachu nie ma? Co jakby tak kogoś pogonili bez zapłaty? :(

Animowy

Pani przy kasie bardzo miła, serdeczna z pozytywnym nastawieniem do życia a tego mi właśnie tego dnia było trzeba :) Polecam panią Roksanę jest nowa i mam nadzieję że zostanie z wami na dłużej.

Agnieszka
@Animowy

To fajnie że była miła, ale jeśli o obsługę klienta - to też było ok?

Stefan

Witam , w jakich godzinach pracują tam kierowcy i ile zarabiają?

Jarek
@Stefan

Daj sobie chłopiec spokój ,takich pracodawców omija się z daleka

@Stefan

https://fimal.pl/praca/kierowca/ 4700 brutto, godziny pracy elastyczne, ale zgodne z normami

@Jarek

A może bardziej rozwiniesz swoje zdanie? Bo jak widzę inne opinie to jakoś wydaje mi się, że chyba po prostu się uwziąłeś lub masz z czymś problem. Mylę się?

Wajper

Oto obecne oferty pracy: https://fimal.pl/praca/

Grażyna
@Wajper

Dzięki a można tutaj info odnośnie widełek jak to wygląda? Bardzo proszę

Ozdrowieniec

Zarządowi firmycałkowicie pomyliły się profesje, "zachecac/zmuszac" do szczepienia...1000 zł. KTO WAS Sponsoruje... Gratuluję tępoty, obyście nie przyczynili się do katastrofy (patrz to opinia). Zapłaćcie jeszcze za noszenie maseczek przez 24h w dobie, nawet podczas SNU no i monitorujcie to jeszcze

@Ozdrowieniec

Nieścisła i niesprawiedliwa wypowiedź. 1. nie ma takiego programu w Fimal, nie ma żadnej premii za szczepienie 2. nie ma żadnego obowiązku, czy nawet nacisku, by się zaszczepić. Stosujemy normalne środki ochrony, a kwestie szczepień zostawiamy do indywidualnej oceny. Jeżeli ktoś chce przechodzić Covid ciężej i nie widzi problemu w narażaniu kolegów z pracy - jest to jego moralny i etyczny wybór, w który firma nie ingeruje. Zapewniamy bezpłatne testy na Covid i bez problemów wysyłamy ludzi na kwarantanny

Wajper

Opinie jak zawsze będą podzielone, każdy ma własne aspiracje i oczekiwania. Fakty: jest to jeden z nielicznych pracodawców, który potrafi utrzymać wielu pracowników przez kilkanaście lat (największy stażem weteran pracuje tu od 35 lat). Jest spora rotacja pracowników, którzy nie potrafią się dogadać i zrozumieć oczekiwań firmy - biorąc pod uwagę naprawdę dużą elastyczność kierownictwa i ogrom dobrej woli, jest to trudne do zrozumienia. Jeżeli ktoś np. czuje się urażony i obrażony na firmę, bo po tygodniu pracy nadział się na zły humor kierownika zmiany i ten potraktował go niesprawiedliwe, powinien się zastanowić, czy nadaje się do pracy w handlu w ogóle. Tu wymagana jest odporność psychiczna i stabilność, pozytywne podejście, to nie praca dla ludzi niepewnych siebie, zakompleksionych i dających łatwo wyprowadzić się z równowagi. Szczerze - każda praca wiąże się ze stresem i jeśli ktoś sobie z nim nie radzi, kariery nie zrobi nigdzie... Porównując do firm Frontline Studios, Gamelion, Curver stwierdzam - nie jest źle ani pod względem warunków pracy, ani atmosfery, ani zarobków. Jeśli szukasz dobrej, stabilnej pracy, aplikuj. Branża budowlana to stabilny rynek, nawet w dobie Covid.

Xxx

Witam, odnosząc się do poprzednich opinii jestem pracownikiem Fimala od paru lat. Atmosfera jest raz lepsza raz gorsza ale wiadomo jak to jest gdy pracuje się z klientem. Jeżeli wykonujesz swoją prace sumiennie to nie masz się czego obawiać. Z czystym sumieniem polecam.

m.m.m.
@Xxx

Wspominasz tutaj tylko pracę z Klientem, a jak odniesiesz się do pracy z Kierownikiem Działu Kas? Jakoś nikt nie mówi o tym ile osób pracujących na kasie, pod wodzą tej pani chce się przenieść z Bałtyckiej na Zieloną. A to już powinno dać wiele do myślenia... . Pozdrawiam.

Emilia
@Xxx

A czy jak wykonuje się sumiennie swoją pracę, jak wspomniałeś, to można liczyć na jakieś docenienie ze strony pracodawcy? Dla zaangażowanych osób są przewidziane jakieś premie lub inne benefity?

P.xx
@Xxx

Nie płacone za nadgodziny i umowy fikcyjne(usunięte przez administratora)

Jarek
@Emilia

Chyba żartujesz,ciesz się ,że pracujesz tak jak ktoś tu wspomniał o umowach więc zapomnij

X.X.X.

PSB FIMAL- BAŁTYCKA. Praca na stanowisku kasowym sama w sobie nie jest zła, ale kierownik działu kas mówi wiele za siebie..... Przychodząc do kierownika już jesteś poniżony i uświadomiony, że to nie Ty tu rządzisz i nie masz nic do powiedzenia. Jeśli czegoś nie wiesz, to lepiej zapytać się osób z boku, bo kierownikowi ZAWSZE przeszkadzasz! Przychodząc do pracy, nie myśl, że usiądziesz na kasę i będziesz wykonywać swoje obowiązki. Dostaniesz telefon od kierownika, że pół minuty później się otworzyłeś, mimo, że kasa była zajęta przez innego pracownika. Dosłownie potrafi się przyczepić do wszystkiego, a na koniec rzucić słuchawką od telefonu. Swój stan emocjonalny wyrzuca na pracownikach. Zawsze humory... Obmawianie i wyśmiewanie jest rzeczą naturalną i codzienną tej Pani. Jeśli ktoś chce tam pracować- może, ale psychicznie nie da się wytrzymać... .

Dwafws
@X.X.X.

Jeśli chodzi o Szanowna Pania kierownik kas to sie zgadzam w zupełności kompletna porażka kobieta widocznie ma ze sobą problemy i swoje wszelkie frustracje przenosi na kasjerki ponadto za plecami obraża dzieci swoich pracownic od "bachorow" kasjerki wyzywa od głupich tepych itd . Atmosfera jest gęsta siane są plotki A mobbing jest na porządku dziennym brakuje tylko osoby która w końcu zrobi z tym porządek i pójdzie z tym dalej . Poza nią praca jest ok wystarczy się wdrożyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Fimal PSB Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Fimal PSB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fimal PSB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fimal PSB Sp. z o.o.?

Fimal PSB Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Bałtycka 3
    76-200 Słupsk